Mani pirmie starti marts 2017 Mani pirmie starti marts 2017
SK "Curland" (CUR)
M.Namiķa iela 2b, Grobiņa, from 19-03-2017 to 19-03-2017
Mani pirmie starti marts 2017
Dalībnieku saraksts alfabētiskā secībā
 
A - B - C - D - F
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
ANDERSONS Haralds13ALAT02AMAZONESNeaprīkots loks Bērni 7-9 gadiSes. 1
ANDERSONS Rihards14ELAT02AMAZONESNeaprīkots loks Bērni 7-9 gadiSes. 1
ARETA KAĻĪŅINA Nikola7CLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši 13-14 gadiSes. 1
BĒRZIŅA Amanda Sabīne6FLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši 13-14 gadiSes. 1
BUBLAUSKIS Arturs5CLAT06LINDALES UGUNSRekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadiSes. 1
BURKEVICS Aleksis13CLAT04CURLANDNeaprīkots loks Bērni 7-9 gadiSes. 1
BURKEVICS Modris11ALAT04CURLANDNeaprīkots loks Pieaugušie 21+Ses. 1
CEĻDOMA Paulīne13DLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni 7-9 gadiSes. 1
DEŅISENOKA Līga Ilona1ELAT02AMAZONESRekursīvais loks MeistarklaseSes. 1
DZILNIŅA Aiva3CLAT02AMAZONESRekursīvais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
DZILNIŅA Kitija9BLAT02AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadiSes. 1
FREIMANE Līva8ELAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši 13-14 gadiSes. 1
FROLOVA Karolina5BLAT05FRAMRekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadiSes. 1
FROLOVS Mihails2ELAT05FRAMRekursīvais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
G - J - K
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
GALZONE Madara14DLAT02AMAZONESNeaprīkots loks Bērni 7-9 gadiSes. 1
GĀRDE Emīlija9CLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadiSes. 1
GRĪNPUKALE Elizabete14ALAT02AMAZONESTradicionālais loks Bērni 7-9 gadiSes. 1
GŪTMANE Sigita11DLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Pieaugušie 21+Ses. 1
GŪTMANIS Raimonds11CLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Pieaugušie 21+Ses. 1
JANVĀRE Laura6CLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadiSes. 1
KANTS Jānis10ALAT07SAVAGE ARCHERSNeaprīkots loks Pieaugušie 21+Ses. 1
KATKEVIČA Kate9ELAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadiSes. 1
KATKEVIČA Laura4DLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
KIRILOVSKIS Aleksandrs1BLAT05FRAMKompaktloks Jaunās cerībasSes. 1
KLESTROVS Kārlis Ernests12CLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši 10-12 gadiSes. 1
KROTOVS Aleksejs4ALAT05FRAMRekursīvais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
L - M - P
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
LANDMESERE Paula Helena6ELAT02AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši 13-14 gadiSes. 1
LŪCIŅŠ Mārtiņš3DLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
MADLENA Savina8ALAT02AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadiSes. 1
MEĻEHINA Olga2BLAT02AMAZONESKompaktloks Pieaugušie 21+Ses. 1
MEĻŅIKOVA Katja6BLAT05FRAMRekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadiSes. 1
MOROZKOV Samir10ELAT02AMAZONESTradicionālais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
PAUZERE Dace3ALAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
PELNS Aigars4ELAT04CURLANDRekursīvais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
PRIEDĪTE Ieva12ALAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši 13-14 gadiSes. 1
PRIVALOVS Denis9FLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
PRIVALOVS Radamirs14CLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Bērni 7-9 gadiSes. 1
PURIŅA Ērika6DLAT05FRAMRekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadiSes. 1
PUŠKEIRE Kristiāna7ALAT01AIM ARCHERYRekursīvais loks Jaunieši 13-14 gadiSes. 1
R - S
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
RABKEVIÇS Ivars4BLAT02AMAZONESRekursīvais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
REIJERE Annija7BLAT04CURLANDRekursīvais loks Jaunieši 13-14 gadiSes. 1
REIJERS Markuss13BLAT04CURLANDNeaprīkots loks Bērni 7-9 gadiSes. 1
RONE Nora12FLAT04CURLANDNeaprīkots loks Jaunieši 10-12 gadiSes. 1
RONIS Jānis8FLAT04CURLANDNeaprīkots loks Pieaugušie 21+Ses. 1
RUMPANS Lauris10BLAT02AMAZONESTradicionālais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
SALNA Artis12DLAT04CURLANDNeaprīkots loks Jaunieši 10-12 gadiSes. 1
SAVČENKO Odarka11BLAT05FRAMNeaprīkots loks Pieaugušie 21+Ses. 1
SEDIHS Ilja4FLAT05FRAMRekursīvais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
SEDIHS Jevgenijs9DLAT05FRAMRekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadiSes. 1
SERGEJEVA Jeļena10FLAT02AMAZONESTradicionālais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
SERGEJEVS Romans8DLAT02AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadiSes. 1
SIKSNA Evija7DLAT02AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadiSes. 1
SIKSNA Inga3BLAT02AMAZONESRekursīvais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs5DLAT01AIM ARCHERYRekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadiSes. 1
SIRIUSA Darija11ELAT05FRAMTradicionālais loks Jaunieši 15-17 gadiSes. 1
SKELTONA Maija4CLAT02AMAZONESRekursīvais loks Pieaugušie 21+Ses. 1
SKELTONA Vendija5ALAT02AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadiSes. 1
SPĀĢE Madara9ALAT06LINDALES UGUNSRekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadiSes. 1
SPIĢĒNS Roberts14BLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Bērni 7-9 gadiSes. 1
STRAZDĪTIS Verners12ELAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši 10-12 gadiSes. 1
Š - V - Ž
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
ŠEFANOVSKIS Atvars1DLAT04CURLANDKompaktloks Jaunās cerībasSes. 1
ŠUKIS Armands1ALAT08STIEGRARekursīvais loks Jaunās cerībasSes. 1
VAGANOVS Roberts2ALAT02AMAZONESKompaktloks Pieaugušie 21+Ses. 1
VALDMANIS Jānis8BLAT02AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadiSes. 1
VOROBJOVS Nikita12BLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši 10-12 gadiSes. 1
ŽIŽINS Oļegs2FLAT05FRAMNeaprīkots loks Pieaugušie 21+Ses. 1