Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2017 Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2017
Latvijas loka šaušanas federācija (LLSF)
M.Namiķa iela 2b, Grobiņa, from 18-03-2017 to 18-03-2017
Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2017
Rezultāti pēc klases un divīzijas - Individuāli
 
Rekursīvais loks - Jaunieši, zēni [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1BLĀZE DāvisLAT09Odisejs245/ 1254/ 14991316
2SIŅŅIKOVS NikolajsLAT02AiM Archery232/ 2225/ 2457714
3BUBLAUSKIS ArtursLAT08Lindales uguns214/ 4213/ 342787
4ROSVALDS RaivoLAT03Archery Liepāja216/ 3211/ 4427211
5DENISOVS ArtjomsLAT02AiM Archery201/ 5206/ 540788
6MOROZOVS StepansLAT09Odisejs190/ 6186/ 637659
7BABAŠS NikitaLAT09Odisejs158/ 7155/ 731316
8DALKE EdgarsLAT03Archery Liepāja122/ 8128/ 825022
9ŠAVŠAJEVS TimursLAT09Odisejs61/ 956/ 911711
Rekursīvais loks - Jaunieši, meitenes [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1SKELTONA VendijaLAT01Amazones256/ 1261/ 15171122
2LANDMESERE Paula HelēnaLAT01Amazones212/ 2218/ 3430310
3GURINOVIČA JūlijaLAT09Odisejs210/ 3199/ 5409411
4KAĻĪŅINA Nikola AretaLAT03Archery Liepāja194/ 5210/ 4404411
5MEĻŅIKOVA KatjaLAT05Fram178/ 7223/ 240176
6MASĻAJEVA ViktorijaLAT09Odisejs202/ 4179/ 8381110
7BĒRZIŅA Amanda SabīneLAT03Archery Liepāja181/ 6179/ 7360010
8PUŠKEIRE KristiānaLAT02AiM Archery164/ 8189/ 635327
9SAKNE LuīzeLAT09Odisejs148/ 9142/ 929003
10FROLOVA KarolinaLAT05Fram125/11135/1026005
11REIJERE AnnijaLAT04Curland133/10110/1124324
12PURIŅA ĒrikaLAT05Fram112/1291/1220304
Rekursīvais loks - Bērni, zēni [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1SERGEJEVS RomansLAT01Amazones235/ 1225/ 1460419
2VALDMANIS JānisLAT01Amazones225/ 2223/ 2448913
3VITKUS RainersLAT04Curland180/ 4167/ 334728
4VOROBJOVS NikitaLAT03Archery Liepāja183/ 3136/ 531925
5BOBRIHINS AndrejsLAT09Odisejs142/ 5143/ 428502
6SPIĢĒNS RobertsLAT03Archery Liepāja129/ 673/ 620221
7ŠAVSAJEVS MaratsLAT09Odisejs93/ 760/ 815300
8GLUŠČENKO VladimirsLAT09Odisejs56/ 872/ 712800
Rekursīvais loks - Bērni, meitenes [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1GIŅKO AngelinaLAT09Odisejs187/ 3192/ 137928
2DZILNIŅA KitijaLAT01Amazones195/ 1181/ 237616
3SPĀĢE MadaraLAT08Lindales uguns172/ 4165/ 433737
4SIKSNA EvijaLAT01Amazones189/ 2131/ 632037
5ŠAVŠAJEVA AnnaLAT09Odisejs142/ 6176/ 331828
6SAVINA MadlenaLAT01Amazones140/ 7153/ 529332
7GĀRDE EmīlijaLAT03Archery Liepāja153/ 5130/ 728305
Rekursīvais loks - Juniori [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1STRĒLE BenitaLAT01Amazones268/ 1251/ 15191026
2KONONOVS GļebsLAT01Amazones246/ 2233/ 24791113
Kompaktloks - Juniori, meitenes [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1KARĒLE AleksandraLAT09Odisejs272/ 1272/ 15441732
2GRUŠINA SofijaLAT09Odisejs203/ 2218/ 2421414
Kompaktloks - Jaunieši [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1GRĪNVALDE JanetaLAT09Odisejs277/ 1279/ 15562037
2BENSONS HaraldsLAT02AiM Archery274/ 2259/ 35331539
3MEDNE VivaLAT06Free Wind Archers264/ 3267/ 2531738
4RUBLE KristīneLAT06Free Wind Archers243/ 4245/ 4488422
5BOĻŠAKOVA KsenijaLAT09Odisejs234/ 5242/ 5476424
6KOSMATINSKAJA AlinaLAT09Odisejs216/ 6227/ 644398
Neaprīkots loks - Jaunieši, zēni [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1KIRIŅŠ MarkussLAT06Free Wind Archers174/ 1180/ 135445
2VEINBERGS MatīssLAT06Free Wind Archers88/ 287/ 317521
3AUSMANIS Mārtiņš JēkabsLAT06Free Wind Archers46/ 389/ 213500
Neaprīkots loks - Jaunieši, meitenes [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1TRINKŪNA Kintija LaimaLAT08Lindales uguns174/ 1179/ 135366
2ANDERSONE Elza LīnaLAT06Free Wind Archers159/ 2159/ 231858
3FREIMANE LīvaLAT03Archery Liepāja155/ 3125/ 328024
4GIRVAITE GrētaLAT04Curland116/ 4115/ 523121
5SILIŅA EvelīnaLAT08Lindales uguns104/ 5118/ 422212
6ZARIŅA SamantaLAT06Free Wind Archers99/ 6109/ 620823
7PRIEDĪTE IevaLAT03Archery Liepāja95/ 772/ 716701
8JANVĀRE LauraLAT03Archery Liepāja81/ 854/ 813504
Neaprīkots loks - Bērni, zēni [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1KLESTROVS Kārlis ErnestsLAT03Archery Liepāja167/ 1193/ 136015
2BLŪMS MārtiņšLAT08Lindales uguns145/ 2134/ 227923
3SALNA ArtisLAT04Curland106/ 395/ 520100
4STRAZDĪTIS VernersLAT03Archery Liepāja86/ 4100/ 418603
5BURKEVICS AleksisLAT04Curland40/ 5101/ 314101
Neaprīkots loks - Bērni, meitenes [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1RONE NoraLAT04Curland103/ 2112/ 221531
2KATKEVIČA KateLAT03Archery Liepāja113/ 187/ 320001
3CEĻDOMA PaulīneLAT03Archery Liepāja61/ 4128/ 118923
4GAULE EsmeraldaLAT08Lindales uguns81/ 386/ 416701
Tradicionālais loks - Jaunieši, meitenes [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1SIRIUSA DarijaLAT05Fram106/ 2110/ 121633
2ŠILKINA RebekaLAT06Free Wind Archers117/ 192/ 220911
3ZARIŅA Ella ElizabeteLAT06Free Wind Archers77/ 367/ 314412
4BITENIECE GabrielaLAT06Free Wind Archers43/ 433/ 47621
Tradicionālais loks - Bērni [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1RUBLIS DāvidsLAT06Free Wind Archers138/ 1122/ 126026
2MEDNIS HaraldsLAT06Free Wind Archers109/ 3116/ 222503
3KRĒGERE ZelmaLAT10Ziemeļnieks105/ 489/ 419411
4ZAĻAISKALNA Tīna MarijaLAT06Free Wind Archers112/ 275/ 518702
5LAPSIŅA LoretaLAT06Free Wind Archers76/ 590/ 316602
6JAUNZEMA PatrīcijaLAT06Free Wind Archers33/ 641/ 67401