Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2017 Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2017
Latvijas loka šaušanas federācija (LLSF)
M.Namiķa iela 2b, Grobiņa, from 18-03-2017 to 18-03-2017
Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2017
Dalībnieku saraksts pēc vairogiem
 
Sesija 1
Mērķis
Sportists
Valsts
Valsts nosaukums
Sacensības
1AKARĒLE AleksandraLAT09ODISEJSKompaktloks Juniori, meitenes
1BFROLOVA KarolinaLAT05FRAMRekursīvais loks Jaunieši, meitenes
1CDENISOVS ArtjomsLAT02AIM ARCHERYRekursīvais loks Jaunieši, zēni
1DMEĻŅIKOVA KatjaLAT05FRAMRekursīvais loks Jaunieši, meitenes
1ESIRIUSA DarijaLAT05FRAMTradicionālais loks Jaunieši, meitenes
1FBENSONS HaraldsLAT02AIM ARCHERYKompaktloks Jaunieši
2ABOĻŠAKOVA KsenijaLAT09ODISEJSKompaktloks Jaunieši
2BPURIŅA ĒrikaLAT05FRAMRekursīvais loks Jaunieši, meitenes
2CPUŠKEIRE KristiānaLAT02AIM ARCHERYRekursīvais loks Jaunieši, meitenes
2DSIŅŅIKOVS NikolajsLAT02AIM ARCHERYRekursīvais loks Jaunieši, zēni
2EKRĒGERE ZelmaLAT10ZIEMEĻNIEKSTradicionālais loks Bērni
2FGRĪNVALDE JanetaLAT09ODISEJSKompaktloks Jaunieši
3ADALKE EdgarsLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši, zēni
3BGONČAROVS IgorsLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, zēni
3CKLESTROVS Kārlis ErnestsLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni, zēni
3DGLUŠČENKO VladimirsLAT09ODISEJSRekursīvais loks Bērni, zēni
3ERUBLE KristīneLAT06FREE WIND ARCHERSKompaktloks Jaunieši
3FLAPSIŅA LoretaLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Bērni
4AROSVALDS RaivoLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši, zēni
4BMOROZOVS StepansLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, zēni
4CSTRAZDĪTIS VernersLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni, zēni
4DŠAVŠAJEVA AnnaLAT09ODISEJSRekursīvais loks Bērni, meitenes
4EŠAVŠAJEVS TimursLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, zēni
4FRUBLIS DāvidsLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Bērni
5AMEDNE VivaLAT06FREE WIND ARCHERSKompaktloks Jaunieši
5DGIŅKO AngelinaLAT09ODISEJSRekursīvais loks Bērni, meitenes
5EVEINBERGS MatīssLAT06FREE WIND ARCHERSNeaprīkots loks Jaunieši, zēni
5FZAĻAISKALNA Tīna MarijaLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Bērni
6AKAĻĪŅINA Nikola AretaLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši, meitenes
6BBABAŠS NikitaLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, zēni
6CCEĻDOMA PaulīneLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni, meitenes
6DGRUŠINA SofijaLAT09ODISEJSKompaktloks Juniori, meitenes
6EKIRIŅŠ MarkussLAT06FREE WIND ARCHERSNeaprīkots loks Jaunieši, zēni
6FSKELTONA VendijaLAT01AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši, meitenes
7AAUSMANIS Mārtiņš JēkabsLAT06FREE WIND ARCHERSNeaprīkots loks Jaunieši, zēni
7BBLĀZE DāvisLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, zēni
7CVĒRDIŅA GerdaLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni, meitenes
7DRADKO KirilsLAT09ODISEJSKompaktloks Bērni, zēni
7EBĒRZIŅA Amanda SabīneLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši, meitenes
7FLAUNDMESERE Paula HelenaLAT01AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši, meitenes
8AVOROBJOVS NikitaLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Bērni, zēni
8BGURINOVIČA JūlijaLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, meitenes
8CKATKEVIČA KateLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni, meitenes
8DKOSMATINSKAJA AlinaLAT09ODISEJSKompaktloks Jaunieši
8EZARIŅA SamantaLAT06FREE WIND ARCHERSNeaprīkots loks Jaunieši, meitenes
8FSERGEJEVS RomansLAT01AMAZONESRekursīvais loks Bērni, zēni
9ASPIĢĒNS RobertsLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Bērni, zēni
9BMASĻAJEVA ViktorijaLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, meitenes
9CREIJERE AnnijaLAT04CURLANDRekursīvais loks Jaunieši, meitenes
9DBUBLAUSKIS ArtursLAT08LINDALES UGUNSRekursīvais loks Jaunieši, zēni
9EANDERSONE Elza LīnaLAT06FREE WIND ARCHERSNeaprīkots loks Jaunieši, meitenes
9FVALDMANIS JānisLAT01AMAZONESRekursīvais loks Bērni, zēni
10AGĀRDE EmīlijaLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Bērni, meitenes
10BMASĻAJEVA ViktorijaLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, meitenes
10DSPĀĢE MadaraLAT08LINDALES UGUNSRekursīvais loks Bērni, meitenes
10EZARIŅA Ella ElizabeteLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Jaunieši, meitenes
10FSIKSNA EvijaLAT01AMAZONESRekursīvais loks Bērni, meitenes
11AKURŠIS ReinisLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši, zēni
11BSAKNE LuīzeLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, meitenes
11CGIRVAITE GrētaLAT04CURLANDNeaprīkots loks Jaunieši, meitenes
11DSILIŅA EvelīnaLAT08LINDALES UGUNSNeaprīkots loks Jaunieši, meitenes
11EŠILKINA RebekaLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Jaunieši, meitenes
11FDZILNIŅA KitijaLAT01AMAZONESRekursīvais loks Bērni, meitenes
12AJANVĀRE LauraLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši, meitenes
12BBOBRIHINS AndrejsLAT09ODISEJSRekursīvais loks Bērni, zēni
12CBURKEVICS AleksisLAT04CURLANDNeaprīkots loks Bērni, zēni
12DTRINKŪNA Kintija LaimaLAT08LINDALES UGUNSNeaprīkots loks Jaunieši, meitenes
12EBITENIECE GabrielaLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Jaunieši, meitenes
12FSAVINA MadlenaLAT01AMAZONESRekursīvais loks Bērni, meitenes
13APRIEDĪTE IevaLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši, meitenes
13BBUIĶIS Markuss TomassLAT09ODISEJSRekursīvais loks Bērni, zēni
13CSALNA ArtisLAT04CURLANDNeaprīkots loks Bērni, zēni
13DBLŪMS MārtiņšLAT08LINDALES UGUNSNeaprīkots loks Bērni, zēni
13EJAUNZEMA PatrīcijaLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Bērni
13FSTRĒLE BenitaLAT01AMAZONESRekursīvais loks Juniori
14AFREIMANE LīvaLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši, meitenes
14BŠAVSAJEVS MaratsLAT09ODISEJSRekursīvais loks Bērni, zēni
14CRONE NoraLAT04CURLANDNeaprīkots loks Bērni, meitenes
14DGAULE EsmeraldaLAT08LINDALES UGUNSNeaprīkots loks Bērni, meitenes
14EMEDNIS HaraldsLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Bērni
14FKONONOVS GļebsLAT01AMAZONESRekursīvais loks Juniori