Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2017 Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2017
Latvijas loka šaušanas federācija (LLSF)
M.Namiķa iela 2b, Grobiņa, from 18-03-2017 to 18-03-2017
Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2017
Dalībnieku saraksts pēc sacensību veida
 
CBZKompaktloks Bērni, zēni
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT09ODISEJS
007DRADKO KirilsSes. 1
CJAKompaktloks Jaunieši
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT02AIM ARCHERY
001FBENSONS HaraldsSes. 1
LAT06FREE WIND ARCHERS
005AMEDNE VivaSes. 1
003ERUBLE KristīneSes. 1
LAT09ODISEJS
002ABOĻŠAKOVA KsenijaSes. 1
002FGRĪNVALDE JanetaSes. 1
008DKOSMATINSKAJA AlinaSes. 1
CJWKompaktloks Juniori, meitenes
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT09ODISEJS
006DGRUŠINA SofijaSes. 1
001AKARĒLE AleksandraSes. 1
NBMNeaprīkots loks Bērni, meitenes
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
006CCEĻDOMA PaulīneSes. 1
008CKATKEVIČA KateSes. 1
007CVĒRDIŅA GerdaSes. 1
LAT04CURLAND
014CRONE NoraSes. 1
LAT08LINDALES UGUNS
014DGAULE EsmeraldaSes. 1
NBZNeaprīkots loks Bērni, zēni
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
003CKLESTROVS Kārlis ErnestsSes. 1
004CSTRAZDĪTIS VernersSes. 1
LAT04CURLAND
012CBURKEVICS AleksisSes. 1
013CSALNA ArtisSes. 1
LAT08LINDALES UGUNS
013DBLŪMS MārtiņšSes. 1
NJSNeaprīkots loks Jaunieši, meitenes
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
014AFREIMANE LīvaSes. 1
012AJANVĀRE LauraSes. 1
013APRIEDĪTE IevaSes. 1
LAT04CURLAND
011CGIRVAITE GrētaSes. 1
LAT06FREE WIND ARCHERS
009EANDERSONE Elza LīnaSes. 1
008EZARIŅA SamantaSes. 1
LAT08LINDALES UGUNS
011DSILIŅA EvelīnaSes. 1
012DTRINKŪNA Kintija LaimaSes. 1
NJZNeaprīkots loks Jaunieši, zēni
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
011AKURŠIS ReinisSes. 1
LAT06FREE WIND ARCHERS
007AAUSMANIS Mārtiņš JēkabsSes. 1
006EKIRIŅŠ MarkussSes. 1
005EVEINBERGS MatīssSes. 1
RBMRekursīvais loks Bērni, meitenes
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
011FDZILNIŅA KitijaSes. 1
012FSAVINA MadlenaSes. 1
010FSIKSNA EvijaSes. 1
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
010AGĀRDE EmīlijaSes. 1
LAT08LINDALES UGUNS
010DSPĀĢE MadaraSes. 1
LAT09ODISEJS
005DGIŅKO AngelinaSes. 1
004DŠAVŠAJEVA AnnaSes. 1
RBZRekursīvais loks Bērni, zēni
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
008FSERGEJEVS RomansSes. 1
009FVALDMANIS JānisSes. 1
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
009ASPIĢĒNS RobertsSes. 1
008AVOROBJOVS NikitaSes. 1
LAT09ODISEJS
012BBOBRIHINS AndrejsSes. 1
013BBUIĶIS Markuss TomassSes. 1
003DGLUŠČENKO VladimirsSes. 1
014BŠAVSAJEVS MaratsSes. 1
RJKRekursīvais loks Juniori
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
014FKONONOVS GļebsSes. 1
013FSTRĒLE BenitaSes. 1
RJSRekursīvais loks Jaunieši, meitenes
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
007FLAUNDMESERE Paula HelenaSes. 1
006FSKELTONA VendijaSes. 1
LAT02AIM ARCHERY
002CPUŠKEIRE KristiānaSes. 1
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
007EBĒRZIŅA Amanda SabīneSes. 1
006AKAĻĪŅINA Nikola AretaSes. 1
LAT04CURLAND
009CREIJERE AnnijaSes. 1
LAT05FRAM
001BFROLOVA KarolinaSes. 1
001DMEĻŅIKOVA KatjaSes. 1
002BPURIŅA ĒrikaSes. 1
LAT09ODISEJS
008BGURINOVIČA JūlijaSes. 1
009BMASĻAJEVA ViktorijaSes. 1
010BMASĻAJEVA ViktorijaSes. 1
011BSAKNE LuīzeSes. 1
RJZRekursīvais loks Jaunieši, zēni
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT02AIM ARCHERY
001CDENISOVS ArtjomsSes. 1
002DSIŅŅIKOVS NikolajsSes. 1
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
003ADALKE EdgarsSes. 1
004AROSVALDS RaivoSes. 1
LAT08LINDALES UGUNS
009DBUBLAUSKIS ArtursSes. 1
LAT09ODISEJS
006BBABAŠS NikitaSes. 1
007BBLĀZE DāvisSes. 1
003BGONČAROVS IgorsSes. 1
004BMOROZOVS StepansSes. 1
004EŠAVŠAJEVS TimursSes. 1
TBETradicionālais loks Bērni
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT06FREE WIND ARCHERS
013EJAUNZEMA PatrīcijaSes. 1
003FLAPSIŅA LoretaSes. 1
014EMEDNIS HaraldsSes. 1
004FRUBLIS DāvidsSes. 1
005FZAĻAISKALNA Tīna MarijaSes. 1
LAT10ZIEMEĻNIEKS
002EKRĒGERE ZelmaSes. 1
TJSTradicionālais loks Jaunieši, meitenes
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT05FRAM
001ESIRIUSA DarijaSes. 1
LAT06FREE WIND ARCHERS
012EBITENIECE GabrielaSes. 1
011EŠILKINA RebekaSes. 1
010EZARIŅA Ella ElizabeteSes. 1