Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2017 Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2017
Latvijas loka šaušanas federācija (LLSF)
M.Namiķa iela 2b, Grobiņa, from 18-03-2017 to 18-03-2017
Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2017
Dalībnieku saraksts pēc valstīm/klubiem
 
LAT01AMAZONES
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
DZILNIŅA Kitija11FRekursīvais loks Bērni, meitenesSes. 1
KONONOVS Gļebs14FRekursīvais loks JunioriSes. 1
LAPSIŅŠ EduardsOficiālai pārstāvisSes. 0
LAUNDMESERE Paula Helena7FRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
SAVINA Madlena12FRekursīvais loks Bērni, meitenesSes. 1
SERGEJEVS Romans8FRekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
SIKSNA Evija10FRekursīvais loks Bērni, meitenesSes. 1
SKELTONA Vendija6FRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
STRĒLE Benita13FRekursīvais loks JunioriSes. 1
VALDMANIS Jānis9FRekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
LAT02AIM ARCHERY
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
BENSONS Haralds1FKompaktloks JauniešiSes. 1
DENISOVS Artjoms1CRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
PUŠKEIRE Kristiāna2CRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
RJABKOVA MarinaOficiālai pārstāvisSes. 0
SIŅŅIKOVS Nikolajs2DRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
BĒRZIŅA Amanda Sabīne7ERekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
BRUŽIS JānisOficiālai pārstāvisSes. 0
CEĻDOMA Paulīne6CNeaprīkots loks Bērni, meitenesSes. 1
DALKE Edgars3ARekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
FREIMANE Līva14ANeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
GĀRDE Emīlija10ARekursīvais loks Bērni, meitenesSes. 1
JANVĀRE Laura12ANeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
KAĻĪŅINA Nikola Areta6ARekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
KATKEVIČA Kate8CNeaprīkots loks Bērni, meitenesSes. 1
KLESTROVS Kārlis Ernests3CNeaprīkots loks Bērni, zēniSes. 1
KURŠIS Reinis11ANeaprīkots loks Jaunieši, zēniSes. 1
PRIEDĪTE Ieva13ANeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
ROSVALDS Raivo4ARekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
SPIĢĒNS Roberts9ARekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
STRAZDĪTIS Verners4CNeaprīkots loks Bērni, zēniSes. 1
VĒRDIŅA Gerda7CNeaprīkots loks Bērni, meitenesSes. 1
VOROBJOVS Nikita8ARekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
LAT04CURLAND
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
BURKEVICS Aleksis12CNeaprīkots loks Bērni, zēniSes. 1
GIRVAITE Grēta11CNeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
REIJERE Annija9CRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
RONE Nora14CNeaprīkots loks Bērni, meitenesSes. 1
SALNA Artis13CNeaprīkots loks Bērni, zēniSes. 1
VĪTOLS MārtiņšOficiālai pārstāvisSes. 0
LAT05FRAM
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
FROLOVA Karolina1BRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
KOROĻS DmitrijsOficiālai pārstāvisSes. 0
MEĻŅIKOVA Katja1DRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
PURIŅA Ērika2BRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
SIRIUSA Darija1ETradicionālais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
LAT06FREE WIND ARCHERS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
ANDERSONE Elza Līna9ENeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
AUSMANIS Mārtiņš Jēkabs7ANeaprīkots loks Jaunieši, zēniSes. 1
BITENIECE Gabriela12ETradicionālais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
JAUNZEMA Patrīcija13ETradicionālais loks BērniSes. 1
KIRIŅŠ Markuss6ENeaprīkots loks Jaunieši, zēniSes. 1
LAPSIŅA Loreta3FTradicionālais loks BērniSes. 1
MEDNE Viva5AKompaktloks JauniešiSes. 1
MEDNIS Haralds14ETradicionālais loks BērniSes. 1
RUBLE Kristīne3EKompaktloks JauniešiSes. 1
RUBLIS Dāvids4FTradicionālais loks BērniSes. 1
ŠILKINA KristīneOficiālai pārstāvisSes. 0
ŠILKINA Rebeka11ETradicionālais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
VEINBERGS Matīss5ENeaprīkots loks Jaunieši, zēniSes. 1
ZAĻAISKALNA Tīna Marija5FTradicionālais loks BērniSes. 1
ZARIŅA Ella Elizabete10ETradicionālais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
ZARIŅA Samanta8ENeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
LAT08LINDALES UGUNS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
BLŪMS Mārtiņš13DNeaprīkots loks Bērni, zēniSes. 1
BUBLAUSKIS Arturs9DRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
GAULE Esmeralda14DNeaprīkots loks Bērni, meitenesSes. 1
KAULIŅŠ ĢirtsOficiālai pārstāvisSes. 0
SILIŅA Evelīna11DNeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
SPĀĢE Madara10DRekursīvais loks Bērni, meitenesSes. 1
TRINKŪNA Kintija Laima12DNeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
LAT09ODISEJS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
AVSJUKS ViktorsOficiālai pārstāvisSes. 0
BABAŠS Nikita6BRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
BLĀZE Dāvis7BRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
BOBRIHINS Andrejs12BRekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
BOĻŠAKOVA Ksenija2AKompaktloks JauniešiSes. 1
BUIĶIS Markuss Tomass13BRekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
GIŅKO Angelina5DRekursīvais loks Bērni, meitenesSes. 1
GLUŠČENKO Vladimirs3DRekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
GONČAROVS Igors3BRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
GRĪNVALDE Janeta2FKompaktloks JauniešiSes. 1
GRUŠINA Sofija6DKompaktloks Juniori, meitenesSes. 1
GURINOVIČA Jūlija8BRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
KARĒLE Aleksandra1AKompaktloks Juniori, meitenesSes. 1
KOSMATINSKAJA Alina8DKompaktloks JauniešiSes. 1
MASĻAJEVA Viktorija9BRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
MASĻAJEVA Viktorija10BRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
MOROZOVS Stepans4BRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
RADKO Kirils7DKompaktloks Bērni, zēniSes. 1
SAKNE Luīze11BRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
ŠAVŠAJEVA Anna4DRekursīvais loks Bērni, meitenesSes. 1
ŠAVSAJEVS Marats14BRekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
ŠAVŠAJEVS Timurs4ERekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
LAT10ZIEMEĻNIEKS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
KRĒGERE Zelma2ETradicionālais loks BērniSes. 1