Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2017 Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2017
Latvijas loka šaušanas federācija (LLSF)
M.Namiķa iela 2b, Grobiņa, from 18-03-2017 to 18-03-2017
Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2017
Dalībnieku saraksts alfabētiskā secībā
 
A - B
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
ANDERSONE Elza Līna9ELAT06FREE WIND ARCHERSNeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
AUSMANIS Mārtiņš Jēkabs7ALAT06FREE WIND ARCHERSNeaprīkots loks Jaunieši, zēniSes. 1
AVSJUKS ViktorsLAT09ODISEJSOficiālai pārstāvisSes. 0
BABAŠS Nikita6BLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
BENSONS Haralds1FLAT02AIM ARCHERYKompaktloks JauniešiSes. 1
BĒRZIŅA Amanda Sabīne7ELAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
BITENIECE Gabriela12ELAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
BLĀZE Dāvis7BLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
BLŪMS Mārtiņš13DLAT08LINDALES UGUNSNeaprīkots loks Bērni, zēniSes. 1
BOBRIHINS Andrejs12BLAT09ODISEJSRekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
BOĻŠAKOVA Ksenija2ALAT09ODISEJSKompaktloks JauniešiSes. 1
BRUŽIS JānisLAT03ARCHERY LIEPĀJAOficiālai pārstāvisSes. 0
BUBLAUSKIS Arturs9DLAT08LINDALES UGUNSRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
BUIĶIS Markuss Tomass13BLAT09ODISEJSRekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
BURKEVICS Aleksis12CLAT04CURLANDNeaprīkots loks Bērni, zēniSes. 1
C - D - F - G
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
CEĻDOMA Paulīne6CLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni, meitenesSes. 1
DALKE Edgars3ALAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
DENISOVS Artjoms1CLAT02AIM ARCHERYRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
DZILNIŅA Kitija11FLAT01AMAZONESRekursīvais loks Bērni, meitenesSes. 1
FREIMANE Līva14ALAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
FROLOVA Karolina1BLAT05FRAMRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
GĀRDE Emīlija10ALAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Bērni, meitenesSes. 1
GAULE Esmeralda14DLAT08LINDALES UGUNSNeaprīkots loks Bērni, meitenesSes. 1
GIŅKO Angelina5DLAT09ODISEJSRekursīvais loks Bērni, meitenesSes. 1
GIRVAITE Grēta11CLAT04CURLANDNeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
GLUŠČENKO Vladimirs3DLAT09ODISEJSRekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
GONČAROVS Igors3BLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
GRĪNVALDE Janeta2FLAT09ODISEJSKompaktloks JauniešiSes. 1
GRUŠINA Sofija6DLAT09ODISEJSKompaktloks Juniori, meitenesSes. 1
GURINOVIČA Jūlija8BLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
J - K - L
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
JANVĀRE Laura12ALAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
JAUNZEMA Patrīcija13ELAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks BērniSes. 1
KAĻĪŅINA Nikola Areta6ALAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
KARĒLE Aleksandra1ALAT09ODISEJSKompaktloks Juniori, meitenesSes. 1
KATKEVIČA Kate8CLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni, meitenesSes. 1
KAULIŅŠ ĢirtsLAT08LINDALES UGUNSOficiālai pārstāvisSes. 0
KIRIŅŠ Markuss6ELAT06FREE WIND ARCHERSNeaprīkots loks Jaunieši, zēniSes. 1
KLESTROVS Kārlis Ernests3CLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni, zēniSes. 1
KONONOVS Gļebs14FLAT01AMAZONESRekursīvais loks JunioriSes. 1
KOROĻS DmitrijsLAT05FRAMOficiālai pārstāvisSes. 0
KOSMATINSKAJA Alina8DLAT09ODISEJSKompaktloks JauniešiSes. 1
KRĒGERE Zelma2ELAT10ZIEMEĻNIEKSTradicionālais loks BērniSes. 1
KURŠIS Reinis11ALAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši, zēniSes. 1
LAPSIŅA Loreta3FLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks BērniSes. 1
LAPSIŅŠ EduardsLAT01AMAZONESOficiālai pārstāvisSes. 0
LAUNDMESERE Paula Helena7FLAT01AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
M - P - R
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
MASĻAJEVA Viktorija9BLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
MASĻAJEVA Viktorija10BLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
MEDNE Viva5ALAT06FREE WIND ARCHERSKompaktloks JauniešiSes. 1
MEDNIS Haralds14ELAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks BērniSes. 1
MEĻŅIKOVA Katja1DLAT05FRAMRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
MOROZOVS Stepans4BLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
PRIEDĪTE Ieva13ALAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
PURIŅA Ērika2BLAT05FRAMRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
PUŠKEIRE Kristiāna2CLAT02AIM ARCHERYRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
RADKO Kirils7DLAT09ODISEJSKompaktloks Bērni, zēniSes. 1
REIJERE Annija9CLAT04CURLANDRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
RJABKOVA MarinaLAT02AIM ARCHERYOficiālai pārstāvisSes. 0
RONE Nora14CLAT04CURLANDNeaprīkots loks Bērni, meitenesSes. 1
ROSVALDS Raivo4ALAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
RUBLE Kristīne3ELAT06FREE WIND ARCHERSKompaktloks JauniešiSes. 1
RUBLIS Dāvids4FLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks BērniSes. 1
S - Š
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
SAKNE Luīze11BLAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
SALNA Artis13CLAT04CURLANDNeaprīkots loks Bērni, zēniSes. 1
SAVINA Madlena12FLAT01AMAZONESRekursīvais loks Bērni, meitenesSes. 1
SERGEJEVS Romans8FLAT01AMAZONESRekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
SIKSNA Evija10FLAT01AMAZONESRekursīvais loks Bērni, meitenesSes. 1
SILIŅA Evelīna11DLAT08LINDALES UGUNSNeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs2DLAT02AIM ARCHERYRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
SIRIUSA Darija1ELAT05FRAMTradicionālais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
SKELTONA Vendija6FLAT01AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
SPĀĢE Madara10DLAT08LINDALES UGUNSRekursīvais loks Bērni, meitenesSes. 1
SPIĢĒNS Roberts9ALAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
STRAZDĪTIS Verners4CLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni, zēniSes. 1
STRĒLE Benita13FLAT01AMAZONESRekursīvais loks JunioriSes. 1
ŠAVŠAJEVA Anna4DLAT09ODISEJSRekursīvais loks Bērni, meitenesSes. 1
ŠAVSAJEVS Marats14BLAT09ODISEJSRekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
ŠAVŠAJEVS Timurs4ELAT09ODISEJSRekursīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
ŠILKINA KristīneLAT06FREE WIND ARCHERSOficiālai pārstāvisSes. 0
ŠILKINA Rebeka11ELAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
T - V - Z
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
TRINKŪNA Kintija Laima12DLAT08LINDALES UGUNSNeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1
VALDMANIS Jānis9FLAT01AMAZONESRekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
VEINBERGS Matīss5ELAT06FREE WIND ARCHERSNeaprīkots loks Jaunieši, zēniSes. 1
VĒRDIŅA Gerda7CLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni, meitenesSes. 1
VĪTOLS MārtiņšLAT04CURLANDOficiālai pārstāvisSes. 0
VOROBJOVS Nikita8ALAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Bērni, zēniSes. 1
ZAĻAISKALNA Tīna Marija5FLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks BērniSes. 1
ZARIŅA Ella Elizabete10ELAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
ZARIŅA Samanta8ELAT06FREE WIND ARCHERSNeaprīkots loks Jaunieši, meitenesSes. 1