Mani pirmie starti febru?ris 2017 Mani pirmie starti februāris 2017
SK “Curland” (CUR)
M.Namiķa iela 2b, Grobiņa, from 18-02-2017 to 18-02-2017
Mani pirmie starti febru?ris 2017
Class & Division Result List - Individual
 
Rekursīvais loks - Jaunās cerības
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m - 1
18m - 2
Total
10
9
1DEŅISENOKA Līga IlonaLAT01Amazones268/ 1262/ 15302319
2LAPSIŅA ElīnaLAT01Amazones249/ 2251/ 25001211
3LUTERS KasparsLAT04Curland248/ 4248/ 34961915
4SKREBELS IgorsLAT07Odisejs249/ 3221/ 44701020
Rekursīvais loks - Pieaugušie 21+
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m - 1
18m - 2
Total
10
9
1KRŪZE ValdisLAT03Bandavas Strēlnieki262/ 1259/ 15211712
2SPĀĢIS AigarsLAT03Bandavas Strēlnieki242/ 3258/ 2500129
3ČERTKOVS ViktorsLAT01Amazones248/ 2247/ 34951312
4KROTOVS AleksejsLAT05Fram239/ 4232/ 547171
5ROSVALDS RaivoLAT02Archery Liepāja224/ 6233/ 445789
6ZITMANE-ZIHMANE DagnijaLAT03Bandavas Strēlnieki219/ 7220/ 643988
7RABKEVIČS IvarsLAT01Amazones231/ 5193/1142447
8SAVINS JevgēnijsLAT01Amazones197/11215/ 741277
9KATKEVIČA LauraLAT02Archery Liepāja207/ 8203/ 841044
10SEDIHS IļjaLAT05Fram197/12197/1039454
11SKELTONE MaijaLAT01Amazones199/10189/1238876
12SIKSNA IngaLAT01Amazones187/14201/ 938802
13FROLOVS MihailsLAT05Fram207/ 9167/1637412
14LINDE MārtiņšLAT01Amazones188/13172/1436024
15PELNS AigarsLAT04Curland175/15185/1336021
16MKRJANA KarineLAT01Amazones174/16161/1733525
17DONE LauraLAT01Amazones150/17169/1531949
18DZILNIŅA AivaLAT01Amazones139/18135/1827443
Rekursīvais loks - Jaunieši 15 līdz 17 gadi
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m - 1
18m - 2
Total
10
9
1SKELTONE VendijaLAT01Amazones253/ 1259/ 15121511
2KAĻĪŅINA Nikola AretaLAT02Archery Liepāja223/ 2233/ 245696
3MEĻŅIKOVA JekaterinaLAT05Fram196/ 3172/ 336824
4FROLOVA KarolinaLAT05Fram141/ 4139/ 428030
5DALKE EdgarsLAT02Archery Liepāja134/ 5136/ 527020
6PURIŅA ErikaLAT05Fram31/ 654/ 68500
Rekursīvais loks - Jaunieši 10 līdz 12 gadi
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m - 1
18m - 2
Total
10
9
1VALDMANIS JānisLAT01Amazones227/ 1239/ 146694
2SERGEJEVS RomansLAT01Amazones222/ 2216/ 343872
3DZILNIŅA KitijaLAT01Amazones199/ 3238/ 243739
4SIKSNA EvijaLAT01Amazones175/ 5174/ 434944
5VOROBJOVS NikitaLAT02Archery Liepāja176/ 4137/ 631311
6BOBRIHINS AndrejsLAT07Odisejs145/ 7151/ 529602
7SPĀĢE MadaraLAT06Lindales uguns152/ 6116/ 826802
8JEKSTE JurģisLAT02Archery Liepāja110/ 9133/ 724311
9GĀRDE EmīlijaLAT02Archery Liepāja119/ 896/ 921500
10SAVINA Madlena MarijaLAT01Amazones87/1085/1017211
Rekursīvais loks - Bērni 7 līdz 9 gadi
Pos.
Athlete
Country or State Code
10m - 1
10m - 2
Total
10
9
1VITKUS RainersLAT04Curland282/ 1282/ 15642728
2BUĶIS Markuss TomasLAT07Odisejs270/ 2276/ 25462129
3SPIĢĒNS RobertsLAT02Archery Liepāja264/ 3234/ 34981219
Kompaktloks - Jaunās cerības
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m - 1
18m - 2
Total
10
9
1BRAMANIS EdgarsLAT02Archery Liepāja249/ 2266/ 15152114
2KIRILOVSKIS AleksandrsLAT05Fram254/ 1261/ 25151917
Kompaktloks - Pieaugušie 21+
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m - 1
18m - 2
Total
10
9
1ŠEFANOVKSIS AtvarsLAT04Curland255/ 1266/ 152120
2VAGANOVS RobertsLAT01Amazones225/ 2225/ 245028
Kompaktloks - Jaunieši 15 līdz 17 gadi
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m - 1
18m - 2
Total
10
9
1LEŠČOVS BogdansLAT05Fram165/ 1149/ 131424
Neaprīkots loks - Pieaugušie 21+
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m - 1
18m - 2
Total
10
9
1BURKEVICS ModrisLAT04Curland222/ 1231/ 145348
2KRŪZE Liene AdrianaLAT03Bandavas Strēlnieki217/ 2196/ 2413105
3RONIS JānisLAT04Curland200/ 3181/ 438184
4KANTS JānisLAT08Savage Archer183/ 4196/ 337975
5GŪTMANIS RaimondsLAT02Archery Liepāja171/ 5173/ 634434
6ŠPĒRA - ŠPORA BaibaLAT01Amazones162/ 6179/ 534133
7ŽIŽINS OļegsLAT05Fram152/ 8133/ 728532
8PAUZERE DaceLAT02Archery Liepāja158/ 7015820
9ĶEVIŠA LauraLAT06Lindales uguns36/ 932/ 86800
Neaprīkots loks - Jaunieši 15 līdz 17 gadi
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m - 1
18m - 2
Total
10
9
1BUBLAUSKIS ArtursLAT06Lindales uguns178/ 1168/ 134630
2TRINKŪNA Kintija LaimaLAT06Lindales uguns148/ 2137/ 228521
3SILIŅA EvelīnaLAT06Lindales uguns80/ 3116/ 319612
Neaprīkots loks - Jaunieši 13 līdz 14 gadi
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m - 1
18m - 2
Total
10
9
1FREIMANE LīvaLAT02Archery Liepāja194/ 1111/ 230512
2BLŪMS MārtiņšLAT06Lindales uguns138/ 2149/ 128713
Neaprīkots loks - Jaunieši 10 līdz 12 gadi
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m - 1
18m - 2
Total
10
9
1SALNA ArtisLAT04Curland122/ 1124/ 124612
2GAULE EsmeraldaLAT06Lindales uguns91/ 251/ 314202
3BURKEVICS AleksisLAT04Curland89/ 349/ 413812
4STRAZDĪTIS VernersLAT02Archery Liepāja36/ 4101/ 213702
Neaprīkots loks - Bērni 7 līdz 9 gadi
Pos.
Athlete
Country or State Code
10m - 1
10m - 2
Total
10
9
1KATKĒVIČA KateLAT02Archery Liepāja286/ 1275/ 25613024
2RONE NoraLAT04Curland280/ 2279/ 15592333
3CEĻDOMA PaulīneLAT02Archery Liepāja267/ 3268/ 35352019
4GALZONE MadaraLAT01Amazones239/ 4252/ 4491723
Tradicionālais loks - Pieaugušie 21+
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m - 1
18m - 2
Total
10
9
1MOROZKOV SamirLAT01Amazones167/ 1198/ 136541
2RUBENE AijaLAT03Bandavas Strēlnieki99/ 292/ 319101
3RUMPANS LaurisLAT01Amazones69/ 4101/ 217020
4SERGEJEVA JeļenaLAT01Amazones74/ 362/ 413600
Tradicionālais loks - Jaunieši 15 līdz 17 gadi
Pos.
Athlete
Country or State Code
18m - 1
18m - 2
Total
10
9
1SIRIUSA DarijaLAT05Fram80/ 161/ 114101