Latvijas atkl?tais ?empion?ts loka auan? telp?s 2017 Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās 2017
SK ODISEJS (ODI)
Ventspils, Sporta iela 7/9, from 13-01-2017 to 14-01-2017
Latvijas atkl?tais ?empion?ts loka auan? telp?s 2017
Dalībnieku saraksts pēc vairogiem
 
Sesija 1
Mērķis
Sportists
Valsts
Valsts nosaukums
Sacensības
1AKREICBERGA AneteLAT01AMAZONESOliimpiskais loks Sievietes
1BROPIŅA DignaLAT01AMAZONESOliimpiskais loks Sievietes
1CKASAK BessiEST01JÄRVAKANDI ILVESOliimpiskais loks Sievietes
2ABĀRENE IrīnaLAT01AMAZONESOliimpiskais loks Sievietes
2BPÄRNAT ReenaEST01JÄRVAKANDI ILVESOliimpiskais loks Sievietes
3AKONONOVA JelenaLAT01AMAZONESOliimpiskais loks Sievietes
3BKRŪZE Liene AdrianaLAT07BANDAVAS STRELNIEKIOliimpiskais loks Sievietes
4ADEŅISENOKA Līga IlonaLAT01AMAZONESOliimpiskais loks Sievietes
4BRJABKOVA MarinaLAT05AIM ARCHERYOliimpiskais loks Sievietes
5AMATVEJEVA RimmaLAT01AMAZONESOliimpiskais loks Sievietes
5BGURINOVIČA JūlijaLAT02ODISEJSOliimpiskais loks Sievietes
6AEGLAVS DainisLAT01AMAZONESOliimpiskais loks Vīrieši
6BSIŅICINS UldisLAT02ODISEJSOliimpiskais loks Vīrieši
6CKURBIKO VladimirsLAT06AJR LTDOliimpiskais loks Vīrieši
7ALIPSTE IvoLAT01AMAZONESOliimpiskais loks Vīrieši
7BKALNIŅŠ AigarsLAT02ODISEJSOliimpiskais loks Vīrieši
7CMIĻČS SergejsLAT06AJR LTDOliimpiskais loks Vīrieši
8ADREIMANIS EdgarsLAT01AMAZONESOliimpiskais loks Vīrieši
8BMASLYAEV IgorLAT02ODISEJSOliimpiskais loks Vīrieši
8CSEMOČKINS SergejsLAT06AJR LTDOliimpiskais loks Vīrieši
9AKAZUS MarkLAT01AMAZONESOliimpiskais loks Vīrieši
9BOPOLCHENOV AlexeyLAT02ODISEJSOliimpiskais loks Vīrieši
9CKRŪZE ValdisLAT07BANDAVAS STRELNIEKIOliimpiskais loks Vīrieši
10ADUBKEVIČS InārsLAT01AMAZONESOliimpiskais loks Vīrieši
10BLESIŅŠ AndrisLAT02ODISEJSOliimpiskais loks Vīrieši
10CSPĀĢIS AigarsLAT07BANDAVAS STRELNIEKIOliimpiskais loks Vīrieši
11AOZOLIŅŠ KristapsLAT01AMAZONESOliimpiskais loks Vīrieši
11BSKREBELS IgorsLAT02ODISEJSOliimpiskais loks Vīrieši
11CKASETA RamunasLIT01KSAOliimpiskais loks Vīrieši
12APODIŅŠ ArnisLAT01AMAZONESOliimpiskais loks Vīrieši
12BBLĀZE DāvisLAT02ODISEJSOliimpiskais loks Vīrieši
12CSIGAUSKAS VladasLIT01KSAOliimpiskais loks Vīrieši
13AKIVRIŅŠ GuntisLAT01AMAZONESOliimpiskais loks Vīrieši
13BOONA MärtEST04TARTU VALLA SK/TARTU VKOliimpiskais loks Vīrieši
13CZVIRGZDIŅŠ IvarsLAT05AIM ARCHERYOliimpiskais loks Vīrieši
14AKIVILO KarlEST01JÄRVAKANDI ILVESOliimpiskais loks Vīrieši
14BKOROĻS DmitrijsLAT12FRAMOliimpiskais loks Vīrieši
14CSIŅŅIKOVS NikolajsLAT05AIM ARCHERYOliimpiskais loks Vīrieši
15AKAASIK TanelEST02TALLINNA KALEVOliimpiskais loks Vīrieši
15BLUTERS KasparsLAT08CURLANDOliimpiskais loks Vīrieši
16AKARULE GitaLAT04ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Sievietes
16BTRINKŪNA Kintija LaimaLAT09LINDALES UGUNSNeaprīkots loks Sievietes
16CORLOVA VladaLAT12FRAMNeaprīkots loks Sievietes
17ARIEKSTIŅŠ KārlisLAT09LINDALES UGUNSNeaprīkots loks Vīrieši
17BRONIS JānisLAT08CURLANDNeaprīkots loks Vīrieši
17CŠVEDAS NerijusLIT02LSKNeaprīkots loks Vīrieši
18ABUBLAUSKIS ArtursLAT09LINDALES UGUNSNeaprīkots loks Vīrieši
18BBURKEVICS ModrisLAT08CURLANDNeaprīkots loks Vīrieši
18CMOSIN VladimirLIT02LSKNeaprīkots loks Vīrieši
19AKAULIŅŠ ĢirtsLAT09LINDALES UGUNSNeaprīkots loks Vīrieši
19BŠPORS OskarsLAT08CURLANDNeaprīkots loks Vīrieši
20ASOLOVJOVS VitālijsLAT04ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Vīrieši
20BMOROZKOV SamirLAT01AMAZONESNeaprīkots loks Vīrieši
Sesija 2
Mērķis
Sportists
Valsts
Valsts nosaukums
Sacensības
1APAVLOVA MairitaLAT01AMAZONESTradicionālais loks Sievietes
1BGRIGIENĖ AidaLIT03STRELETradicionālais loks Sievietes
1CSIETINSONS DainisLAT11SAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
2ANĒRINGA-MARTINSONE KetijaLAT13FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Sievietes
2BNOVADS KristapsLAT11SAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
3AGREMZDE JānisLAT11SAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
3BDREIMANIS EdgarsLAT01AMAZONESTradicionālais loks Vīrieši
4AKUZŅECOVS AndrisLAT11SAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
4BMOROZKOV SamirLAT01AMAZONESTradicionālais loks Vīrieši
5AŠVEICIS AndisLAT11SAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
5BGASPERSONS ValdisLAT13FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Vīrieši
6AMELECIS AndrisLAT11SAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
6BSEKORSKAS EgidijusLIT03STRELETradicionālais loks Vīrieši
7AKOSTINA AleksandraLAT05AIM ARCHERYKompaktloks Sievietes
7BMEDNE VivaLAT13FREE WIND ARCHERSKompaktloks Sievietes
8AZĀLĪTE AgateLAT05AIM ARCHERYKompaktloks Sievietes
8BGASPERSONE JūlijaLAT13FREE WIND ARCHERSKompaktloks Sievietes
9AGRĪNVALDE JanetaLAT02ODISEJSKompaktloks Sievietes
9BHÕIM EmilyEST04TARTU VALLA SK/TARTU VKKompaktloks Sievietes
10AKARĒLE AleksandraLAT02ODISEJSKompaktloks Sievietes
10BOLEKSEJENKO JulijaLAT03ATLANTISKompaktloks Sievietes
11AŠAVŠAJEVS DmitrijsLAT02ODISEJSKompaktloks Vīrieši
11BBĒNIŅŠ AndrisLAT05AIM ARCHERYKompaktloks Vīrieši
12ATJUTJUKOVS VladimirsLAT02ODISEJSKompaktloks Vīrieši
12BBENSONS HaraldsLAT05AIM ARCHERYKompaktloks Vīrieši
13AMEĻEŠKEVIČS SergejsLAT02ODISEJSKompaktloks Vīrieši
13BŠILOVS EdgarsLAT05AIM ARCHERYKompaktloks Vīrieši
14ATITOVS AleksandrsLAT02ODISEJSKompaktloks Vīrieši
14BMEDNIS MuntisLAT13FREE WIND ARCHERSKompaktloks Vīrieši
15AJAKUBANECS JānisLAT01AMAZONESKompaktloks Vīrieši
15BBRAMANIS EdgarsLAT04ARCHERY LIEPĀJAKompaktloks Vīrieši
16ASTRAZDIŅŠ TomsLAT10STIEGRAKompaktloks Vīrieši
16BAIGARS JānisLAT07BANDAVAS STRELNIEKIKompaktloks Vīrieši