Latvijas atkl?tais ?empion?ts loka auan? telp?s 2017 Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās 2017
SK ODISEJS (ODI)
Ventspils, Sporta iela 7/9, from 13-01-2017 to 14-01-2017
Latvijas atkl?tais ?empion?ts loka auan? telp?s 2017
Dalībnieku saraksts pēc sacensību veida
 
CMKompaktloks vīrieši
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
015AJAKUBANECS JānisSes. 2
LAT02ODISEJS
013AMEĻEŠKEVIČS SergejsSes. 2
011AŠAVŠAJEVS DmitrijsSes. 2
014ATITOVS AleksandrsSes. 2
012ATJUTJUKOVS VladimirsSes. 2
LAT04ARCHERY LIEPĀJA
015BBRAMANIS EdgarsSes. 2
LAT05AIM ARCHERY
011BBĒNIŅŠ AndrisSes. 2
012BBENSONS HaraldsSes. 2
013BŠILOVS EdgarsSes. 2
LAT07BANDAVAS STRELNIEKI
016BAIGARS JānisSes. 2
LAT10STIEGRA
016ASTRAZDIŅŠ TomsSes. 2
LAT13FREE WIND ARCHERS
014BMEDNIS MuntisSes. 2
CWKompaktloks sievietes
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
EST04TARTU VALLA SK/TARTU VK
009BHÕIM EmilySes. 2
LAT02ODISEJS
009AGRĪNVALDE JanetaSes. 2
010AKARĒLE AleksandraSes. 2
LAT03ATLANTIS
010BOLEKSEJENKO JulijaSes. 2
LAT05AIM ARCHERY
007AKOSTINA AleksandraSes. 2
008AZĀLĪTE AgateSes. 2
LAT13FREE WIND ARCHERS
008BGASPERSONE JūlijaSes. 2
007BMEDNE VivaSes. 2
LMTradicionālais loks vīrrieši
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
003BDREIMANIS EdgarsSes. 2
004BMOROZKOV SamirSes. 2
LAT11SAVAGE ARCHER
003AGREMZDE JānisSes. 2
004AKUZŅECOVS AndrisSes. 2
006AMELECIS AndrisSes. 2
002BNOVADS KristapsSes. 2
005AŠVEICIS AndisSes. 2
LAT13FREE WIND ARCHERS
005BGASPERSONS ValdisSes. 2
LIT03STRELE
006BSEKORSKAS EgidijusSes. 2
LWTradicionālais loks sievietes
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
001APAVLOVA MairitaSes. 2
LAT13FREE WIND ARCHERS
002ANĒRINGA-MARTINSONE KetijaSes. 2
LIT03STRELE
001BGRIGIENĖ AidaSes. 2
NMNeaprīkots loks vīrieši
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
020BMOROZKOV SamirSes. 1
LAT04ARCHERY LIEPĀJA
020ASOLOVJOVS VitālijsSes. 1
LAT08CURLAND
018BBURKEVICS ModrisSes. 1
017BRONIS JānisSes. 1
019BŠPORS OskarsSes. 1
LAT09LINDALES UGUNS
018ABUBLAUSKIS ArtursSes. 1
019AKAULIŅŠ ĢirtsSes. 1
017ARIEKSTIŅŠ KārlisSes. 1
LIT02LSK
018CMOSIN VladimirSes. 1
017CŠVEDAS NerijusSes. 1
NWNeaprīkots loks sievietes
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT04ARCHERY LIEPĀJA
016AKARULE GitaSes. 1
LAT09LINDALES UGUNS
016BTRINKŪNA Kintija LaimaSes. 1
LAT12FRAM
016CORLOVA VladaSes. 1
RMOlimpiskais loks vīrieši
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
EST01JÄRVAKANDI ILVES
014AKIVILO KarlSes. 1
EST02TALLINNA KALEV
015AKAASIK TanelSes. 1
EST04TARTU VALLA SK/TARTU VK
013BOONA MärtSes. 1
LAT01AMAZONES
008ADREIMANIS EdgarsSes. 1
010ADUBKEVIČS InārsSes. 1
006AEGLAVS DainisSes. 1
009AKAZUS MarkSes. 1
013AKIVRIŅŠ GuntisSes. 1
007ALIPSTE IvoSes. 1
011AOZOLIŅŠ KristapsSes. 1
012APODIŅŠ ArnisSes. 1
LAT02ODISEJS
012BBLĀZE DāvisSes. 1
007BKALNIŅŠ AigarsSes. 1
010BLESIŅŠ AndrisSes. 1
008BMASLYAEV IgorSes. 1
009BOPOLCHENOV AlexeySes. 1
006BSIŅICINS UldisSes. 1
011BSKREBELS IgorsSes. 1
LAT05AIM ARCHERY
014CSIŅŅIKOVS NikolajsSes. 1
013CZVIRGZDIŅŠ IvarsSes. 1
LAT06AJR LTD
006CKURBIKO VladimirsSes. 1
007CMIĻČS SergejsSes. 1
008CSEMOČKINS SergejsSes. 1
LAT07BANDAVAS STRELNIEKI
009CKRŪZE ValdisSes. 1
010CSPĀĢIS AigarsSes. 1
LAT08CURLAND
015BLUTERS KasparsSes. 1
LAT12FRAM
014BKOROĻS DmitrijsSes. 1
LIT01KSA
011CKASETA RamunasSes. 1
012CSIGAUSKAS VladasSes. 1
RWOlimpiskais loks sievietes
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
EST01JÄRVAKANDI ILVES
001CKASAK BessiSes. 1
002BPÄRNAT ReenaSes. 1
LAT01AMAZONES
002ABĀRENE IrīnaSes. 1
004ADEŅISENOKA Līga IlonaSes. 1
003AKONONOVA JelenaSes. 1
001AKREICBERGA AneteSes. 1
005AMATVEJEVA RimmaSes. 1
001BROPIŅA DignaSes. 1
LAT02ODISEJS
005BGURINOVIČA JūlijaSes. 1
LAT05AIM ARCHERY
004BRJABKOVA MarinaSes. 1
LAT07BANDAVAS STRELNIEKI
003BKRŪZE Liene AdrianaSes. 1