Latvijas atkl?tais ?empion?ts loka auan? telp?s 2017 Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās 2017
SK ODISEJS (ODI)
Ventspils, Sporta iela 7/9, from 13-01-2017 to 14-01-2017
Latvijas atkl?tais ?empion?ts loka auan? telp?s 2017
Dalībnieku saraksts alfabētiskā secībā
 
A - B - D - E - G
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
AIGARS Jānis16BLAT07BANDAVAS STRELNIEKIKompaktloks vīriešiSes. 2
BĀRENE Irīna2ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks sievietesSes. 1
BĒNIŅŠ Andris11BLAT05AIM ARCHERYKompaktloks vīriešiSes. 2
BENSONS Haralds12BLAT05AIM ARCHERYKompaktloks vīriešiSes. 2
BLĀZE Dāvis12BLAT02ODISEJSOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
BRAMANIS Edgars15BLAT04ARCHERY LIEPĀJAKompaktloks vīriešiSes. 2
BUBLAUSKIS Arturs18ALAT09LINDALES UGUNSNeaprīkots loks vīriešiSes. 1
BURKEVICS Modris18BLAT08CURLANDNeaprīkots loks vīriešiSes. 1
DEŅISENOKA Līga Ilona4ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks sievietesSes. 1
DREIMANIS Edgars3BLAT01AMAZONESTradicionālais loks vīrriešiSes. 2
DREIMANIS Edgars8ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
DUBKEVIČS Inārs10ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
EGLAVS Dainis6ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
GASPERSONE Jūlija8BLAT13FREE WIND ARCHERSKompaktloks sievietesSes. 2
GASPERSONS Valdis5BLAT13FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks vīrriešiSes. 2
GREMZDE Jānis3ALAT11SAVAGE ARCHERTradicionālais loks vīrriešiSes. 2
GRIGIENĖ Aida1BLIT03STRELETradicionālais loks sievietesSes. 2
GRĪNVALDE Janeta9ALAT02ODISEJSKompaktloks sievietesSes. 2
GURINOVIČA Jūlija5BLAT02ODISEJSOlimpiskais loks sievietesSes. 1
H - J - K
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
HÕIM Emily9BEST04TARTU VALLA SK/TARTU VKKompaktloks sievietesSes. 2
JAKUBANECS Jānis15ALAT01AMAZONESKompaktloks vīriešiSes. 2
KAASIK Tanel15AEST02TALLINNA KALEVOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
KALNIŅŠ Aigars7BLAT02ODISEJSOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
KARĒLE Aleksandra10ALAT02ODISEJSKompaktloks sievietesSes. 2
KARULE Gita16ALAT04ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks sievietesSes. 1
KASAK Bessi1CEST01JÄRVAKANDI ILVESOlimpiskais loks sievietesSes. 1
KASETA Ramunas11CLIT01KSAOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
KAULIŅŠ Ģirts19ALAT09LINDALES UGUNSNeaprīkots loks vīriešiSes. 1
KAZUS Mark9ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
KIVILO Karl14AEST01JÄRVAKANDI ILVESOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
KIVRIŅŠ Guntis13ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
KONONOVA Jelena3ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks sievietesSes. 1
KOROĻS Dmitrijs14BLAT12FRAMOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
KOSTINA Aleksandra7ALAT05AIM ARCHERYKompaktloks sievietesSes. 2
KREICBERGA Anete1ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks sievietesSes. 1
KRŪZE Liene Adriana3BLAT07BANDAVAS STRELNIEKIOlimpiskais loks sievietesSes. 1
KRŪZE Valdis9CLAT07BANDAVAS STRELNIEKIOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
KURBIKO Vladimirs6CLAT06AJR LTDOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
KUZŅECOVS Andris4ALAT11SAVAGE ARCHERTradicionālais loks vīrriešiSes. 2
L - M - N
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
LESIŅŠ Andris10BLAT02ODISEJSOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
LIPSTE Ivo7ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
LUTERS Kaspars15BLAT08CURLANDOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
MASLYAEV Igor8BLAT02ODISEJSOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
MATVEJEVA Rimma5ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks sievietesSes. 1
MEDNE Viva7BLAT13FREE WIND ARCHERSKompaktloks sievietesSes. 2
MEDNIS Muntis14BLAT13FREE WIND ARCHERSKompaktloks vīriešiSes. 2
MELECIS Andris6ALAT11SAVAGE ARCHERTradicionālais loks vīrriešiSes. 2
MEĻEŠKEVIČS Sergejs13ALAT02ODISEJSKompaktloks vīriešiSes. 2
MIĻČS Sergejs7CLAT06AJR LTDOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
MOROZKOV Samir4BLAT01AMAZONESTradicionālais loks vīrriešiSes. 2
MOROZKOV Samir20BLAT01AMAZONESNeaprīkots loks vīriešiSes. 1
MOSIN Vladimir18CLIT02LSKNeaprīkots loks vīriešiSes. 1
NĒRINGA-MARTINSONE Ketija2ALAT13FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks sievietesSes. 2
NOVADS Kristaps2BLAT11SAVAGE ARCHERTradicionālais loks vīrriešiSes. 2
O - P - R - Š
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
OLEKSEJENKO Julija10BLAT03ATLANTISKompaktloks sievietesSes. 2
OONA Märt13BEST04TARTU VALLA SK/TARTU VKOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
OPOLCHENOV Alexey9BLAT02ODISEJSOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
ORLOVA Vlada16CLAT12FRAMNeaprīkots loks sievietesSes. 1
OZOLIŅŠ Kristaps11ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
PÄRNAT Reena2BEST01JÄRVAKANDI ILVESOlimpiskais loks sievietesSes. 1
PAVLOVA Mairita1ALAT01AMAZONESTradicionālais loks sievietesSes. 2
PODIŅŠ Arnis12ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
RIEKSTIŅŠ Kārlis17ALAT09LINDALES UGUNSNeaprīkots loks vīriešiSes. 1
RJABKOVA Marina4BLAT05AIM ARCHERYOlimpiskais loks sievietesSes. 1
RONIS Jānis17BLAT08CURLANDNeaprīkots loks vīriešiSes. 1
ROPIŅA Digna1BLAT01AMAZONESOlimpiskais loks sievietesSes. 1
ŠAVŠAJEVS Dmitrijs11ALAT02ODISEJSKompaktloks vīriešiSes. 2
ŠILOVS Edgars13BLAT05AIM ARCHERYKompaktloks vīriešiSes. 2
ŠPORS Oskars19BLAT08CURLANDNeaprīkots loks vīriešiSes. 1
ŠVEDAS Nerijus17CLIT02LSKNeaprīkots loks vīriešiSes. 1
ŠVEICIS Andis5ALAT11SAVAGE ARCHERTradicionālais loks vīrriešiSes. 2
S - T - Z
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
SEKORSKAS Egidijus6BLIT03STRELETradicionālais loks vīrriešiSes. 2
SEMOČKINS Sergejs8CLAT06AJR LTDOliimpiskais loks VīriešiSes. 1
SIETINSONS Dainis1CLAT11SAVAGE ARCHERTradicionālais loks VīriešiSes. 2
SIGAUSKAS Vladas12CLIT01KSAOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
SIŅICINS Uldis6BLAT02ODISEJSOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs14CLAT05AIM ARCHERYOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
SKREBELS Igors11BLAT02ODISEJSOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
SOLOVJOVS Vitālijs20ALAT04ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks vīriešiSes. 1
SPĀĢIS Aigars10CLAT07BANDAVAS STRELNIEKIOlimpiskais loks vīriešiSes. 1
STRAZDIŅŠ Toms16ALAT10STIEGRAKompaktloks vīriešiSes. 2
TITOVS Aleksandrs14ALAT02ODISEJSKompaktloks vīriešiSes. 2
TJUTJUKOVS Vladimirs12ALAT02ODISEJSKompaktloks vīriešiSes. 2
TRINKŪNA Kintija Laima16BLAT09LINDALES UGUNSNeaprīkots loks sievietesSes. 1
ZĀLĪTE Agate8ALAT05AIM ARCHERYKompaktloks sievietesSes. 2
ZVIRGZDIŅŠ Ivars13CLAT05AIM ARCHERYOlimpiskais loks vīriešiSes. 1