7th 24h 2017 7th 24h 2017
Guillaume Tell Strassen (GT-S)
Strassen (LUX), from 01-04-2017 to 2-04-2017
7th 24h 2017
Start List by Target
 
Qualification 1
Target
Name
NOC
Country
Category
3ABOMBERG LarsGERGERMANYCompound Team
3BWEGNEZ PhilippeBELBELGIUMRecurve Men
3CPREUSS KlausGERGERMANYCompound Team
3DDELEAU DanielBELBELGIUMRecurve Men
4AKUNZ HerbertGERGERMANYCompound Team
4BBAAR ValerieBELBELGIUMRecurve Women
4CDEHN Hans-JoachimGERGERMANYRecurve Men
4DCATHY BertrandBELBELGIUMRecurve Men
5ALANSER AndreaGERGERMANYCompound Team
5BSWINNEN GérardBELBELGIUMBare Bow Team
5CWITT ThomasGERGERMANYRecurve Men
5DGERARD Jean-PhilippeBELBELGIUMCompound Team
6ASCHÜTZ DirkGERGERMANYCompound Team
6BGAILLY LucieBELBELGIUMCompound Team
6CPETSCHELIES SvenjaGERGERMANYRecurve Women
6DSPRINGAEL WouterBELBELGIUMCompound Team
7AMELNIK PaulGERGERMANYRecurve Men
7BLEJOLY SylviaBELBELGIUMCompound Team
7CGOUVERNEUR PhilippeBELBELGIUMCompound Team
7DVALLE Jean-AlbinBELBELGIUMCompound Team
8AMILLES DieterGERGERMANYBare Bow Team
8BDEMARET DidierBELBELGIUMCompound Team
8CLEJOLY DanielBELBELGIUMRecurve Men
8DMVUNZU Zayana DenisBELBELGIUMCompound Team
9AJUNGA JoshuaGERGERMANYRecurve Youth
9BFANNY FonkBELBELGIUMCompound Team
9CCUSUMANO HugoBELBELGIUMRecurve Men
9DBOLLEN OlivierBELBELGIUMCompound Team
10AARROUGÉ StephaneFRAFRANCECompound Team
10BLECLERC MichelBELBELGIUMRecurve Men
10CROUSSEAUX PascalFRAFRANCERecurve Men
11AOSNOWSKI RogerBELBELGIUMCompound Team
11BGILLAIN GeraldBELBELGIUMRecurve Men
11CLECLAIRE ThierryFRAFRANCECompound Team
11DGENIN MarcBELBELGIUMRecurve Men
12ALEJEUNE FannyBELBELGIUMCompound Team
12BRYCKÈRE EricBELBELGIUMCompound Team
12CPEREMANS ManuelBELBELGIUMRecurve Men
12DGIUJUZZA VictorFRAFRANCEBare Bow Team
13AVANCRAEYNEST JonathanBELBELGIUMRecurve Men
13BDIPIERDOMENICO ToniBELBELGIUMCompound Team
13CCROES EmmanuelBELBELGIUMCompound Team
13DDE GRANDIS PascalFRAFRANCEBare Bow Team
14ARIEHM MathewBELBELGIUMRecurve Men
14BWINGERT ReinholdGERGERMANYRecurve Men
14CDELVIGNE OlivierBELBELGIUMCompound Team
14DMICHELE BörnGERGERMANYRecurve Men
19AWITZ CédricFRAFRANCECompound Team
19BBADER MichaelGERGERMANYRecurve Men
19CWIESENER DavidFRAFRANCECompound Team
19DSTRIBLING CharlesGERGERMANYRecurve Men
20AKELLER SamuelFRAFRANCECompound Team
20BVANDEN BOGGARD MarcBELBELGIUMRecurve Men
20CGUYON XavierFRAFRANCECompound Team
20DKILANI MatthieuBELBELGIUMCompound Team
21ADEVIS JeremyBELBELGIUMCompound Team
21BOLIVIER AlainBELBELGIUMRecurve Men
21CTOURBIN CélineFRAFRANCERecurve Women
21DCOLLIGNON MélanieFRAFRANCERecurve Women
22ADUQUESNE OlivierBELBELGIUMRecurve Men
22BHOUWEN BobLUXLUXEMBOURGRecurve Men
22CCORTINA SoniaFRAFRANCERecurve Women
22DPOULAT JérémyFRAFRANCERecurve Men
23BGAMBOA HenriqueLUXLUXEMBOURGBare Bow Team
23CDELVAUX DimitriBELBELGIUMCompound Team
23DVAN DER HEIDE AnnaBELBELGIUMBare Bow Team
24ALEGROM RobertGERGERMANYCompound Team
24BHOCEVAR ArnaudLUXLUXEMBOURGCompound Team
24CMARION AliceFRAFRANCERecurve Women
24DHARDENNE GuillaumeBELBELGIUMBare Bow Team
25ASPEICHER BiancaGERGERMANYRecurve Women
25BISIK YasarcanGERGERMANYBare Bow Team
25CPANELLA Jean-FrançcoisFRAFRANCERecurve Men
Qualification 2
Target
Name
NOC
Country
Category
3ALANGE PeterGERGERMANYCompound Team
3BEVELETTE DidierBELBELGIUMRecurve Men
3CMEYER KrischanGERGERMANYCompound Team
3DVIRGO Jean-PaulBELBELGIUMRecurve Men
4AKUNZ DominikGERGERMANYCompound Team
4BMAILLEUR GhislaineBELBELGIUMRecurve Women
4CPOSSEHN NielsGERGERMANYRecurve Men
4DVICTORIEN DeleauBELBELGIUMRecurve Men
5AMÜLLER IrinaGERGERMANYCompound Team
5BCOLLARD MorganeBELBELGIUMBare Bow Team
5CBERG Hans-JoachimGERGERMANYRecurve Men
5DGERARD AlexBELBELGIUMCompound Team
6ASCHÜTZ YannickGERGERMANYCompound Team
6BSLOOVEN PhilippeBELBELGIUMCompound Team
6CNEUMANN JoanneGERGERMANYRecurve Women
6DDE SUTTER PieterBELBELGIUMCompound Team
7AGRAMLICH JoshuaGERGERMANYRecurve Men
7BDEMARET CecileBELBELGIUMCompound Team
7CHEUSDAIN KevinBELBELGIUMCompound Team
7DSINTE JonathanBELBELGIUMCompound Team
8ASCHÄFER RalfGERGERMANYBare Bow Team
8BBONIVERS EstherBELBELGIUMCompound Team
8CLEDANT BrunoBELBELGIUMRecurve Men
8DVENDERTHOMMEN FabriceBELBELGIUMCompound Team
9AFERNOW FelixGERGERMANYRecurve Youth
9BMATTHIEUX CedricBELBELGIUMCompound Team
9CMARECHAL PierreBELBELGIUMRecurve Men
9DFRANKENNE ThierryBELBELGIUMCompound Team
10AJORDENS MichaelFRAFRANCECompound Team
10BSEVENSMA BramBELBELGIUMRecurve Men
10CCAMUS MartineFRAFRANCERecurve Men
11AOSNOWSKI SébastienBELBELGIUMCompound Team
11BVAN ISSCHOT DidierBELBELGIUMRecurve Men
11CULDRY PatrickFRAFRANCECompound Team
11DVAILLANT GauthierBELBELGIUMRecurve Men
12AWATTIEZ YohanBELBELGIUMCompound Team
12BWOIT FrédéricBELBELGIUMCompound Team
12CTHOMASSIN CharlesBELBELGIUMRecurve Men
12DJAMEAU AlexandreFRAFRANCEBare Bow Team
13AMARQUETTE Jean-FrançcoisBELBELGIUMRecurve Men
13BMOULAERT FrédéricBELBELGIUMCompound Team
13CNOIRET FrankBELBELGIUMCompound Team
13DDE GRANDIS JocelynFRAFRANCEBare Bow Team
14AMAERTENS Pierre-YvesBELBELGIUMRecurve Men
14B- -GERGERMANYRecurve Men
14CVAN ELVEN CédricBELBELGIUMCompound Team
14DDREIER Jan LucaGERGERMANYRecurve Men
19AJABCON RolandFRAFRANCECompound Team
19BKURZ GuidoGERGERMANYRecurve Men
19CPARENTE DavidFRAFRANCECompound Team
19DUNLAND StefanieGERGERMANYRecurve Men
20ACASPER RonaldFRAFRANCECompound Team
20BDESQUESNES FrancoisBELBELGIUMRecurve Men
20CNOTAR DenisFRAFRANCECompound Team
20DBEAUMONT XavierBELBELGIUMCompound Team
21ADUQUESNE AlexandreBELBELGIUMCompound Team
21BTHIERY AnnetteBELBELGIUMRecurve Men
21CVERONESE CharlèneFRAFRANCERecurve Women
21DSCHLEICHER CristelleFRAFRANCERecurve Women
22ALAUWERS MaximeBELBELGIUMRecurve Men
22BGOESSEN ChristopheLUXLUXEMBOURGRecurve Men
22CDEMANGEL LudovicFRAFRANCERecurve Women
22DPACIEL HervéFRAFRANCERecurve Men
23BPITZALIS CécileLUXLUXEMBOURGBare Bow Team
23CRUYSE EmileBELBELGIUMCompound Team
23DDEPUIS NoéBELBELGIUMBare Bow Team
24ACARUSO GiovanniGERGERMANYCompound Team
24BMOES BenLUXLUXEMBOURGCompound Team
24CTANESY EstelleFRAFRANCERecurve Women
24DBOUCHE FabienBELBELGIUMBare Bow Team
25AKOCHEMS KirstinGERGERMANYRecurve Women
25BHEUGEL ErichGERGERMANYBare Bow Team
25CPANELLA EnzoFRAFRANCERecurve Men
Qualification 3
Target
Name
NOC
Country
Category
3AKOSYTSCHEW NinaGERGERMANYCompound Team
3BHACHI LauraBELBELGIUMRecurve Men
3CREICH AndreasGERGERMANYCompound Team
3DHOTTIAUX ChristopheBELBELGIUMRecurve Men
4AMÜLLER ChristinaGERGERMANYCompound Team
4BMAHI MichèleBELBELGIUMRecurve Women
4CRÖHRS BerndGERGERMANYRecurve Men
4DGUY MalacordBELBELGIUMRecurve Men
5ASCHMIDT ThorstenGERGERMANYCompound Team
5BTHIBAUT MaximilienBELBELGIUMBare Bow Team
5CMÖLLER OttoGERGERMANYRecurve Men
5DMARCHAND EmmanuelleBELBELGIUMCompound Team
6ASCHÜTZ LeonGERGERMANYCompound Team
6BMERCIER GuyBELBELGIUMCompound Team
6CMARTENS FenjaGERGERMANYRecurve Women
6DPINSON NielsBELBELGIUMCompound Team
7AHENRICH CarstenGERGERMANYRecurve Men
7B- -BELBELGIUMCompound Team
7CHEUSDEN AlainBELBELGIUMCompound Team
7D- -BELBELGIUMCompound Team
8AWELS KathrinGERGERMANYBare Bow Team
8B- -BELBELGIUMCompound Team
8CCARBONETTI ThéoBELBELGIUMRecurve Men
8D- -BELBELGIUMCompound Team
9AHENRICH SamouelGERGERMANYRecurve Youth
9B- -BELBELGIUMCompound Team
9CBRAHY BenoitBELBELGIUMRecurve Men
9D- -BELBELGIUMCompound Team
10AJORDENS VincentFRAFRANCECompound Team
10B- -BELBELGIUMRecurve Men
10CULDRY DorothéeFRAFRANCERecurve Men
11ABAUWIN Pasca,BELBELGIUMCompound Team
11BLEBLANC StephaneBELBELGIUMRecurve Men
11CPINTART GregoryFRAFRANCECompound Team
11DALBERTY MaurielBELBELGIUMRecurve Men
12APARRA BOVEDA KevinBELBELGIUMCompound Team
12BQUISENAIRE LucienBELBELGIUMCompound Team
12CNICOLAY ThierrryBELBELGIUMRecurve Men
12DLEICKNER RomainFRAFRANCEBare Bow Team
13ALHAUT NicolasBELBELGIUMRecurve Men
13BHOUSSIER GilberteBELBELGIUMCompound Team
13CPRELIPCEAN MarinaBELBELGIUMCompound Team
13DWAHNERT DidierFRAFRANCEBare Bow Team
14APROCUREUR GuillaumeBELBELGIUMRecurve Men
14B- -GERGERMANYRecurve Men
14CETIENNE DavidBELBELGIUMCompound Team
14DSIETZ DoreenGERGERMANYRecurve Men
19ARUBECK Jean-ClaudeFRAFRANCECompound Team
19BKINDER HeinzGERGERMANYRecurve Men
19C- -FRAFRANCECompound Team
19D- -GERGERMANYRecurve Men
20AROBERT ClaudeFRAFRANCECompound Team
20BMOREAU RichardBELBELGIUMRecurve Men
20C- -FRAFRANCECompound Team
20DWEYDERS EricBELBELGIUMCompound Team
21ANOËL MaryseBELBELGIUMCompound Team
21BGERARD IsabelleBELBELGIUMRecurve Men
21C- -FRAFRANCERecurve Women
21DLENOBLE MaëlleFRAFRANCERecurve Women
22ACISSE MohamedBELBELGIUMRecurve Men
22BVAGNER LaurenceLUXLUXEMBOURGRecurve Men
22C- -FRAFRANCERecurve Women
22DRIVIERE Jean-PatriceFRAFRANCERecurve Men
23BSKODLAR LucijaLUXLUXEMBOURGBare Bow Team
23CCUBUZEL ThierryBELBELGIUMCompound Team
23D- -BELBELGIUMBare Bow Team
24AMÜLLER RalfGERGERMANYCompound Team
24BVLACIHA MatejLUXLUXEMBOURGCompound Team
24CPERRIER RemiFRAFRANCERecurve Women
24DROSMAN SolangeBELBELGIUMBare Bow Team
25AKÖLSCH KathrinGERGERMANYRecurve Women
25BANNA RandolphGERGERMANYBare Bow Team
25CPHULPIN XavierFRAFRANCERecurve Men