7th 24h 2017 7th 24h 2017
Guillaume Tell Strassen (GT-S)
Strassen (LUX), from 01-04-2017 to 2-04-2017
7th 24h 2017
Entries by Country
 
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
- -7BCompound TeamQualification 3
- -7DCompound TeamQualification 3
- -8BCompound TeamQualification 3
- -8DCompound TeamQualification 3
- -9BCompound TeamQualification 3
- -9DCompound TeamQualification 3
- -10BRecurve MenQualification 3
- -23DBare Bow TeamQualification 3
ALBERTY Mauriel11DRecurve MenQualification 3
BAAR Valerie4BRecurve WomenQualification 1
BAUWIN Pasca,11ACompound TeamQualification 3
BEAUMONT Xavier20DCompound TeamQualification 2
BOLLEN Olivier9DCompound TeamQualification 1
BONIVERS Esther8BCompound TeamQualification 2
BOUCHE Fabien24DBare Bow TeamQualification 2
BRAHY Benoit9CRecurve MenQualification 3
CARBONETTI Théo8CRecurve MenQualification 3
CATHY Bertrand4DRecurve MenQualification 1
CISSE Mohamed22ARecurve MenQualification 3
COLLARD Morgane5BBare Bow TeamQualification 2
CROES Emmanuel13CCompound TeamQualification 1
CUBUZEL Thierry23CCompound TeamQualification 3
CUSUMANO Hugo9CRecurve MenQualification 1
DE SUTTER Pieter6DCompound TeamQualification 2
DELEAU Daniel3DRecurve MenQualification 1
DELVAUX Dimitri23CCompound TeamQualification 1
DELVIGNE Olivier14CCompound TeamQualification 1
DEMARET Cecile7BCompound TeamQualification 2
DEMARET Didier8BCompound TeamQualification 1
DEPUIS Noé23DBare Bow TeamQualification 2
DESQUESNES Francois20BRecurve MenQualification 2
DEVIS Jeremy21ACompound TeamQualification 1
DIPIERDOMENICO Toni13BCompound TeamQualification 1
DUQUESNE Alexandre21ACompound TeamQualification 2
DUQUESNE Olivier22ARecurve MenQualification 1
ETIENNE David14CCompound TeamQualification 3
EVELETTE Didier3BRecurve MenQualification 2
FANNY Fonk9BCompound TeamQualification 1
FRANKENNE Thierry9DCompound TeamQualification 2
GAILLY Lucie6BCompound TeamQualification 1
GENIN Marc11DRecurve MenQualification 1
GERARD Alex5DCompound TeamQualification 2
GERARD Isabelle21BRecurve MenQualification 3
GERARD Jean-Philippe5DCompound TeamQualification 1
GILLAIN Gerald11BRecurve MenQualification 1
GOUVERNEUR Philippe7CCompound TeamQualification 1
GUY Malacord4DRecurve MenQualification 3
HACHI Laura3BRecurve MenQualification 3
HARDENNE Guillaume24DBare Bow TeamQualification 1
HEUSDAIN Kevin7CCompound TeamQualification 2
HEUSDEN Alain7CCompound TeamQualification 3
HOTTIAUX Christophe3DRecurve MenQualification 3
HOUSSIER Gilberte13BCompound TeamQualification 3
KILANI Matthieu20DCompound TeamQualification 1
LAUWERS Maxime22ARecurve MenQualification 2
LEBLANC Stephane11BRecurve MenQualification 3
LECLERC Michel10BRecurve MenQualification 1
LEDANT Bruno8CRecurve MenQualification 2
LEJEUNE Fanny12ACompound TeamQualification 1
LEJOLY Daniel8CRecurve MenQualification 1
LEJOLY Sylvia7BCompound TeamQualification 1
LHAUT Nicolas13ARecurve MenQualification 3
MAERTENS Pierre-Yves14ARecurve MenQualification 2
MAHI Michèle4BRecurve WomenQualification 3
MAILLEUR Ghislaine4BRecurve WomenQualification 2
MARCHAND Emmanuelle5DCompound TeamQualification 3
MARECHAL Pierre9CRecurve MenQualification 2
MARQUETTE Jean-Françcois13ARecurve MenQualification 2
MATTHIEUX Cedric9BCompound TeamQualification 2
MERCIER Guy6BCompound TeamQualification 3
MOREAU Richard20BRecurve MenQualification 3
MOULAERT Frédéric13BCompound TeamQualification 2
MVUNZU Zayana Denis8DCompound TeamQualification 1
NICOLAY Thierrry12CRecurve MenQualification 3
NOËL Maryse21ACompound TeamQualification 3
NOIRET Frank13CCompound TeamQualification 2
OLIVIER Alain21BRecurve MenQualification 1
OSNOWSKI Roger11ACompound TeamQualification 1
OSNOWSKI Sébastien11ACompound TeamQualification 2
PARRA BOVEDA Kevin12ACompound TeamQualification 3
PEREMANS Manuel12CRecurve MenQualification 1
PINSON Niels6DCompound TeamQualification 3
PRELIPCEAN Marina13CCompound TeamQualification 3
PROCUREUR Guillaume14ARecurve MenQualification 3
QUISENAIRE Lucien12BCompound TeamQualification 3
RIEHM Mathew14ARecurve MenQualification 1
ROSMAN Solange24DBare Bow TeamQualification 3
RUYSE Emile23CCompound TeamQualification 2
RYCKÈRE Eric12BCompound TeamQualification 1
SEVENSMA Bram10BRecurve MenQualification 2
SINTE Jonathan7DCompound TeamQualification 2
SLOOVEN Philippe6BCompound TeamQualification 2
SPRINGAEL Wouter6DCompound TeamQualification 1
SWINNEN Gérard5BBare Bow TeamQualification 1
THIBAUT Maximilien5BBare Bow TeamQualification 3
THIERY Annette21BRecurve MenQualification 2
THOMASSIN Charles12CRecurve MenQualification 2
VAILLANT Gauthier11DRecurve MenQualification 2
VALLE Jean-Albin7DCompound TeamQualification 1
VAN DER HEIDE Anna23DBare Bow TeamQualification 1
VAN ELVEN Cédric14CCompound TeamQualification 2
VAN ISSCHOT Didier11BRecurve MenQualification 2
VANCRAEYNEST Jonathan13ARecurve MenQualification 1
VANDEN BOGGARD Marc20BRecurve MenQualification 1
VENDERTHOMMEN Fabrice8DCompound TeamQualification 2
VICTORIEN Deleau4DRecurve MenQualification 2
VIRGO Jean-Paul3DRecurve MenQualification 2
WATTIEZ Yohan12ACompound TeamQualification 2
WEGNEZ Philippe3BRecurve MenQualification 1
WEYDERS Eric20DCompound TeamQualification 3
WOIT Frédéric12BCompound TeamQualification 2
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
- -19CCompound TeamQualification 3
- -20CCompound TeamQualification 3
- -21CRecurve WomenQualification 3
- -22CRecurve WomenQualification 3
ARROUGÉ Stephane10ACompound TeamQualification 1
CAMUS Martine10CRecurve MenQualification 2
CASPER Ronald20ACompound TeamQualification 2
COLLIGNON Mélanie21DRecurve WomenQualification 1
CORTINA Sonia22CRecurve WomenQualification 1
DE GRANDIS Jocelyn13DBare Bow TeamQualification 2
DE GRANDIS Pascal13DBare Bow TeamQualification 1
DEMANGEL Ludovic22CRecurve WomenQualification 2
GIUJUZZA Victor12DBare Bow TeamQualification 1
GUYON Xavier20CCompound TeamQualification 1
JABCON Roland19ACompound TeamQualification 2
JAMEAU Alexandre12DBare Bow TeamQualification 2
JORDENS Michael10ACompound TeamQualification 2
JORDENS Vincent10ACompound TeamQualification 3
KELLER Samuel20ACompound TeamQualification 1
LECLAIRE Thierry11CCompound TeamQualification 1
LEICKNER Romain12DBare Bow TeamQualification 3
LENOBLE Maëlle21DRecurve WomenQualification 3
MARION Alice24CRecurve WomenQualification 1
NOTAR Denis20CCompound TeamQualification 2
PACIEL Hervé22DRecurve MenQualification 2
PANELLA Enzo25CRecurve MenQualification 2
PANELLA Jean-Françcois25CRecurve MenQualification 1
PARENTE David19CCompound TeamQualification 2
PERRIER Remi24CRecurve WomenQualification 3
PHULPIN Xavier25CRecurve MenQualification 3
PINTART Gregory11CCompound TeamQualification 3
POULAT Jérémy22DRecurve MenQualification 1
RIVIERE Jean-Patrice22DRecurve MenQualification 3
ROBERT Claude20ACompound TeamQualification 3
ROUSSEAUX Pascal10CRecurve MenQualification 1
RUBECK Jean-Claude19ACompound TeamQualification 3
SCHLEICHER Cristelle21DRecurve WomenQualification 2
TANESY Estelle24CRecurve WomenQualification 2
TOURBIN Céline21CRecurve WomenQualification 1
ULDRY Dorothée10CRecurve MenQualification 3
ULDRY Patrick11CCompound TeamQualification 2
VERONESE Charlène21CRecurve WomenQualification 2
WAHNERT Didier13DBare Bow TeamQualification 3
WIESENER David19CCompound TeamQualification 1
WITZ Cédric19ACompound TeamQualification 1
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
- -14BRecurve MenQualification 2
- -14BRecurve MenQualification 3
- -19DRecurve MenQualification 3
ANNA Randolph25BBare Bow TeamQualification 3
BADER Michael19BRecurve MenQualification 1
BERG Hans-Joachim5CRecurve MenQualification 2
BOMBERG Lars3ACompound TeamQualification 1
CARUSO Giovanni24ACompound TeamQualification 2
DEHN Hans-Joachim4CRecurve MenQualification 1
DREIER Jan Luca14DRecurve MenQualification 2
FERNOW Felix9ARecurve YouthQualification 2
GRAMLICH Joshua7ARecurve MenQualification 2
HENRICH Carsten7ARecurve MenQualification 3
HENRICH Samouel9ARecurve YouthQualification 3
HEUGEL Erich25BBare Bow TeamQualification 2
ISIK Yasarcan25BBare Bow TeamQualification 1
JUNGA Joshua9ARecurve YouthQualification 1
KINDER Heinz19BRecurve MenQualification 3
KOCHEMS Kirstin25ARecurve WomenQualification 2
KÖLSCH Kathrin25ARecurve WomenQualification 3
KOSYTSCHEW Nina3ACompound TeamQualification 3
KUNZ Dominik4ACompound TeamQualification 2
KUNZ Herbert4ACompound TeamQualification 1
KURZ Guido19BRecurve MenQualification 2
LANGE Peter3ACompound TeamQualification 2
LANSER Andrea5ACompound TeamQualification 1
LEGROM Robert24ACompound TeamQualification 1
MARTENS Fenja6CRecurve WomenQualification 3
MELNIK Paul7ARecurve MenQualification 1
MEYER Krischan3CCompound TeamQualification 2
MICHELE Börn14DRecurve MenQualification 1
MILLES Dieter8ABare Bow TeamQualification 1
MÖLLER Otto5CRecurve MenQualification 3
MÜLLER Christina4ACompound TeamQualification 3
MÜLLER Irina5ACompound TeamQualification 2
MÜLLER Ralf24ACompound TeamQualification 3
NEUMANN Joanne6CRecurve WomenQualification 2
PETSCHELIES Svenja6CRecurve WomenQualification 1
POSSEHN Niels4CRecurve MenQualification 2
PREUSS Klaus3CCompound TeamQualification 1
REICH Andreas3CCompound TeamQualification 3
RÖHRS Bernd4CRecurve MenQualification 3
SCHÄFER Ralf8ABare Bow TeamQualification 2
SCHMIDT Thorsten5ACompound TeamQualification 3
SCHÜTZ Dirk6ACompound TeamQualification 1
SCHÜTZ Leon6ACompound TeamQualification 3
SCHÜTZ Yannick6ACompound TeamQualification 2
SIETZ Doreen14DRecurve MenQualification 3
SPEICHER Bianca25ARecurve WomenQualification 1
STRIBLING Charles19DRecurve MenQualification 1
UNLAND Stefanie19DRecurve MenQualification 2
WELS Kathrin8ABare Bow TeamQualification 3
WINGERT Reinhold14BRecurve MenQualification 1
WITT Thomas5CRecurve MenQualification 1
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
GAMBOA Henrique23BBare Bow TeamQualification 1
GOESSEN Christophe22BRecurve MenQualification 2
HOCEVAR Arnaud24BCompound TeamQualification 1
HOUWEN Bob22BRecurve MenQualification 1
MOES Ben24BCompound TeamQualification 2
PITZALIS Cécile23BBare Bow TeamQualification 2
SKODLAR Lucija23BBare Bow TeamQualification 3
VAGNER Laurence22BRecurve MenQualification 3
VLACIHA Matej24BCompound TeamQualification 3