7th 24h 2017 7th 24h 2017
Guillaume Tell Strassen (GT-S)
Strassen (LUX), from 01-04-2017 to 2-04-2017
7th 24h 2017
Entries by Name
 
- - A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
- -7BBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
- -7DBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
- -8BBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
- -8DBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
- -9BBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
- -9DBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
- -10BBELBELGIUMRecurve MenQualification 3
- -14BGERGERMANYRecurve MenQualification 2
- -14BGERGERMANYRecurve MenQualification 3
- -19CFRAFRANCECompound TeamQualification 3
- -19DGERGERMANYRecurve MenQualification 3
- -20CFRAFRANCECompound TeamQualification 3
- -21CFRAFRANCERecurve WomenQualification 3
- -22CFRAFRANCERecurve WomenQualification 3
- -23DBELBELGIUMBare Bow TeamQualification 3
ALBERTY Mauriel11DBELBELGIUMRecurve MenQualification 3
ANNA Randolph25BGERGERMANYBare Bow TeamQualification 3
ARROUGÉ Stephane10AFRAFRANCECompound TeamQualification 1
BAAR Valerie4BBELBELGIUMRecurve WomenQualification 1
BADER Michael19BGERGERMANYRecurve MenQualification 1
BAUWIN Pasca,11ABELBELGIUMCompound TeamQualification 3
BEAUMONT Xavier20DBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
BERG Hans-Joachim5CGERGERMANYRecurve MenQualification 2
BOLLEN Olivier9DBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
BOMBERG Lars3AGERGERMANYCompound TeamQualification 1
BONIVERS Esther8BBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
BOUCHE Fabien24DBELBELGIUMBare Bow TeamQualification 2
BRAHY Benoit9CBELBELGIUMRecurve MenQualification 3
CAMUS Martine10CFRAFRANCERecurve MenQualification 2
CARBONETTI Théo8CBELBELGIUMRecurve MenQualification 3
CARUSO Giovanni24AGERGERMANYCompound TeamQualification 2
CASPER Ronald20AFRAFRANCECompound TeamQualification 2
CATHY Bertrand4DBELBELGIUMRecurve MenQualification 1
CISSE Mohamed22ABELBELGIUMRecurve MenQualification 3
COLLARD Morgane5BBELBELGIUMBare Bow TeamQualification 2
COLLIGNON Mélanie21DFRAFRANCERecurve WomenQualification 1
CORTINA Sonia22CFRAFRANCERecurve WomenQualification 1
CROES Emmanuel13CBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
CUBUZEL Thierry23CBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
CUSUMANO Hugo9CBELBELGIUMRecurve MenQualification 1
D - E - F - G - H
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DE GRANDIS Jocelyn13DFRAFRANCEBare Bow TeamQualification 2
DE GRANDIS Pascal13DFRAFRANCEBare Bow TeamQualification 1
DE SUTTER Pieter6DBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
DEHN Hans-Joachim4CGERGERMANYRecurve MenQualification 1
DELEAU Daniel3DBELBELGIUMRecurve MenQualification 1
DELVAUX Dimitri23CBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
DELVIGNE Olivier14CBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
DEMANGEL Ludovic22CFRAFRANCERecurve WomenQualification 2
DEMARET Cecile7BBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
DEMARET Didier8BBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
DEPUIS Noé23DBELBELGIUMBare Bow TeamQualification 2
DESQUESNES Francois20BBELBELGIUMRecurve MenQualification 2
DEVIS Jeremy21ABELBELGIUMCompound TeamQualification 1
DIPIERDOMENICO Toni13BBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
DREIER Jan Luca14DGERGERMANYRecurve MenQualification 2
DUQUESNE Alexandre21ABELBELGIUMCompound TeamQualification 2
DUQUESNE Olivier22ABELBELGIUMRecurve MenQualification 1
ETIENNE David14CBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
EVELETTE Didier3BBELBELGIUMRecurve MenQualification 2
FANNY Fonk9BBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
FERNOW Felix9AGERGERMANYRecurve YouthQualification 2
FRANKENNE Thierry9DBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
GAILLY Lucie6BBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
GAMBOA Henrique23BLUXLUXEMBOURGBare Bow TeamQualification 1
GENIN Marc11DBELBELGIUMRecurve MenQualification 1
GERARD Alex5DBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
GERARD Isabelle21BBELBELGIUMRecurve MenQualification 3
GERARD Jean-Philippe5DBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
GILLAIN Gerald11BBELBELGIUMRecurve MenQualification 1
GIUJUZZA Victor12DFRAFRANCEBare Bow TeamQualification 1
GOESSEN Christophe22BLUXLUXEMBOURGRecurve MenQualification 2
GOUVERNEUR Philippe7CBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
GRAMLICH Joshua7AGERGERMANYRecurve MenQualification 2
GUY Malacord4DBELBELGIUMRecurve MenQualification 3
GUYON Xavier20CFRAFRANCECompound TeamQualification 1
HACHI Laura3BBELBELGIUMRecurve MenQualification 3
HARDENNE Guillaume24DBELBELGIUMBare Bow TeamQualification 1
HENRICH Carsten7AGERGERMANYRecurve MenQualification 3
HENRICH Samouel9AGERGERMANYRecurve YouthQualification 3
HEUGEL Erich25BGERGERMANYBare Bow TeamQualification 2
HEUSDAIN Kevin7CBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
HEUSDEN Alain7CBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
HOCEVAR Arnaud24BLUXLUXEMBOURGCompound TeamQualification 1
HOTTIAUX Christophe3DBELBELGIUMRecurve MenQualification 3
HOUSSIER Gilberte13BBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
HOUWEN Bob22BLUXLUXEMBOURGRecurve MenQualification 1
I - J - K - L - M
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ISIK Yasarcan25BGERGERMANYBare Bow TeamQualification 1
JABCON Roland19AFRAFRANCECompound TeamQualification 2
JAMEAU Alexandre12DFRAFRANCEBare Bow TeamQualification 2
JORDENS Michael10AFRAFRANCECompound TeamQualification 2
JORDENS Vincent10AFRAFRANCECompound TeamQualification 3
JUNGA Joshua9AGERGERMANYRecurve YouthQualification 1
KELLER Samuel20AFRAFRANCECompound TeamQualification 1
KILANI Matthieu20DBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
KINDER Heinz19BGERGERMANYRecurve MenQualification 3
KOCHEMS Kirstin25AGERGERMANYRecurve WomenQualification 2
KÖLSCH Kathrin25AGERGERMANYRecurve WomenQualification 3
KOSYTSCHEW Nina3AGERGERMANYCompound TeamQualification 3
KUNZ Dominik4AGERGERMANYCompound TeamQualification 2
KUNZ Herbert4AGERGERMANYCompound TeamQualification 1
KURZ Guido19BGERGERMANYRecurve MenQualification 2
LANGE Peter3AGERGERMANYCompound TeamQualification 2
LANSER Andrea5AGERGERMANYCompound TeamQualification 1
LAUWERS Maxime22ABELBELGIUMRecurve MenQualification 2
LEBLANC Stephane11BBELBELGIUMRecurve MenQualification 3
LECLAIRE Thierry11CFRAFRANCECompound TeamQualification 1
LECLERC Michel10BBELBELGIUMRecurve MenQualification 1
LEDANT Bruno8CBELBELGIUMRecurve MenQualification 2
LEGROM Robert24AGERGERMANYCompound TeamQualification 1
LEICKNER Romain12DFRAFRANCEBare Bow TeamQualification 3
LEJEUNE Fanny12ABELBELGIUMCompound TeamQualification 1
LEJOLY Daniel8CBELBELGIUMRecurve MenQualification 1
LEJOLY Sylvia7BBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
LENOBLE Maëlle21DFRAFRANCERecurve WomenQualification 3
LHAUT Nicolas13ABELBELGIUMRecurve MenQualification 3
MAERTENS Pierre-Yves14ABELBELGIUMRecurve MenQualification 2
MAHI Michèle4BBELBELGIUMRecurve WomenQualification 3
MAILLEUR Ghislaine4BBELBELGIUMRecurve WomenQualification 2
MARCHAND Emmanuelle5DBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
MARECHAL Pierre9CBELBELGIUMRecurve MenQualification 2
MARION Alice24CFRAFRANCERecurve WomenQualification 1
MARQUETTE Jean-Françcois13ABELBELGIUMRecurve MenQualification 2
MARTENS Fenja6CGERGERMANYRecurve WomenQualification 3
MATTHIEUX Cedric9BBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
MELNIK Paul7AGERGERMANYRecurve MenQualification 1
MERCIER Guy6BBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
MEYER Krischan3CGERGERMANYCompound TeamQualification 2
MICHELE Börn14DGERGERMANYRecurve MenQualification 1
MILLES Dieter8AGERGERMANYBare Bow TeamQualification 1
MOES Ben24BLUXLUXEMBOURGCompound TeamQualification 2
MÖLLER Otto5CGERGERMANYRecurve MenQualification 3
MOREAU Richard20BBELBELGIUMRecurve MenQualification 3
MOULAERT Frédéric13BBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
MÜLLER Christina4AGERGERMANYCompound TeamQualification 3
MÜLLER Irina5AGERGERMANYCompound TeamQualification 2
MÜLLER Ralf24AGERGERMANYCompound TeamQualification 3
MVUNZU Zayana Denis8DBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
N - O - P - Q - R - S
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
NEUMANN Joanne6CGERGERMANYRecurve WomenQualification 2
NICOLAY Thierrry12CBELBELGIUMRecurve MenQualification 3
NOËL Maryse21ABELBELGIUMCompound TeamQualification 3
NOIRET Frank13CBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
NOTAR Denis20CFRAFRANCECompound TeamQualification 2
OLIVIER Alain21BBELBELGIUMRecurve MenQualification 1
OSNOWSKI Roger11ABELBELGIUMCompound TeamQualification 1
OSNOWSKI Sébastien11ABELBELGIUMCompound TeamQualification 2
PACIEL Hervé22DFRAFRANCERecurve MenQualification 2
PANELLA Enzo25CFRAFRANCERecurve MenQualification 2
PANELLA Jean-Françcois25CFRAFRANCERecurve MenQualification 1
PARENTE David19CFRAFRANCECompound TeamQualification 2
PARRA BOVEDA Kevin12ABELBELGIUMCompound TeamQualification 3
PEREMANS Manuel12CBELBELGIUMRecurve MenQualification 1
PERRIER Remi24CFRAFRANCERecurve WomenQualification 3
PETSCHELIES Svenja6CGERGERMANYRecurve WomenQualification 1
PHULPIN Xavier25CFRAFRANCERecurve MenQualification 3
PINSON Niels6DBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
PINTART Gregory11CFRAFRANCECompound TeamQualification 3
PITZALIS Cécile23BLUXLUXEMBOURGBare Bow TeamQualification 2
POSSEHN Niels4CGERGERMANYRecurve MenQualification 2
POULAT Jérémy22DFRAFRANCERecurve MenQualification 1
PRELIPCEAN Marina13CBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
PREUSS Klaus3CGERGERMANYCompound TeamQualification 1
PROCUREUR Guillaume14ABELBELGIUMRecurve MenQualification 3
QUISENAIRE Lucien12BBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
REICH Andreas3CGERGERMANYCompound TeamQualification 3
RIEHM Mathew14ABELBELGIUMRecurve MenQualification 1
RIVIERE Jean-Patrice22DFRAFRANCERecurve MenQualification 3
ROBERT Claude20AFRAFRANCECompound TeamQualification 3
RÖHRS Bernd4CGERGERMANYRecurve MenQualification 3
ROSMAN Solange24DBELBELGIUMBare Bow TeamQualification 3
ROUSSEAUX Pascal10CFRAFRANCERecurve MenQualification 1
RUBECK Jean-Claude19AFRAFRANCECompound TeamQualification 3
RUYSE Emile23CBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
RYCKÈRE Eric12BBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
SCHÄFER Ralf8AGERGERMANYBare Bow TeamQualification 2
SCHLEICHER Cristelle21DFRAFRANCERecurve WomenQualification 2
SCHMIDT Thorsten5AGERGERMANYCompound TeamQualification 3
SCHÜTZ Dirk6AGERGERMANYCompound TeamQualification 1
SCHÜTZ Leon6AGERGERMANYCompound TeamQualification 3
SCHÜTZ Yannick6AGERGERMANYCompound TeamQualification 2
SEVENSMA Bram10BBELBELGIUMRecurve MenQualification 2
SIETZ Doreen14DGERGERMANYRecurve MenQualification 3
SINTE Jonathan7DBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
SKODLAR Lucija23BLUXLUXEMBOURGBare Bow TeamQualification 3
SLOOVEN Philippe6BBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
SPEICHER Bianca25AGERGERMANYRecurve WomenQualification 1
SPRINGAEL Wouter6DBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
STRIBLING Charles19DGERGERMANYRecurve MenQualification 1
SWINNEN Gérard5BBELBELGIUMBare Bow TeamQualification 1
T - U - V - W
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
TANESY Estelle24CFRAFRANCERecurve WomenQualification 2
THIBAUT Maximilien5BBELBELGIUMBare Bow TeamQualification 3
THIERY Annette21BBELBELGIUMRecurve MenQualification 2
THOMASSIN Charles12CBELBELGIUMRecurve MenQualification 2
TOURBIN Céline21CFRAFRANCERecurve WomenQualification 1
ULDRY Dorothée10CFRAFRANCERecurve MenQualification 3
ULDRY Patrick11CFRAFRANCECompound TeamQualification 2
UNLAND Stefanie19DGERGERMANYRecurve MenQualification 2
VAGNER Laurence22BLUXLUXEMBOURGRecurve MenQualification 3
VAILLANT Gauthier11DBELBELGIUMRecurve MenQualification 2
VALLE Jean-Albin7DBELBELGIUMCompound TeamQualification 1
VAN DER HEIDE Anna23DBELBELGIUMBare Bow TeamQualification 1
VAN ELVEN Cédric14CBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
VAN ISSCHOT Didier11BBELBELGIUMRecurve MenQualification 2
VANCRAEYNEST Jonathan13ABELBELGIUMRecurve MenQualification 1
VANDEN BOGGARD Marc20BBELBELGIUMRecurve MenQualification 1
VENDERTHOMMEN Fabrice8DBELBELGIUMCompound TeamQualification 2
VERONESE Charlène21CFRAFRANCERecurve WomenQualification 2
VICTORIEN Deleau4DBELBELGIUMRecurve MenQualification 2
VIRGO Jean-Paul3DBELBELGIUMRecurve MenQualification 2
VLACIHA Matej24BLUXLUXEMBOURGCompound TeamQualification 3
WAHNERT Didier13DFRAFRANCEBare Bow TeamQualification 3
WATTIEZ Yohan12ABELBELGIUMCompound TeamQualification 2
WEGNEZ Philippe3BBELBELGIUMRecurve MenQualification 1
WELS Kathrin8AGERGERMANYBare Bow TeamQualification 3
WEYDERS Eric20DBELBELGIUMCompound TeamQualification 3
WIESENER David19CFRAFRANCECompound TeamQualification 1
WINGERT Reinhold14BGERGERMANYRecurve MenQualification 1
WITT Thomas5CGERGERMANYRecurve MenQualification 1
WITZ Cédric19AFRAFRANCECompound TeamQualification 1
WOIT Frédéric12BBELBELGIUMCompound TeamQualification 2