2x70m+2x50m Indoor 2x70m+2x50m Indoor
Guilaume Tell (GT-S)
Strassen (LUX), from 18-03-2017 to 19-03-2017
Entries by Country
 
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
BÉNÉDICTE Billy10CCompound Women 50mQualification 3
FRAIPONT Julien5CCompound Men 50mQualification 3
FRAIPONT Philippe6CCompound Men 50mQualification 3
HEYVAERT Étienne5DRecurve Men 50mQualification 3
LECLERC Michel3CRecurve Men 50mQualification 3
LECLERC Michel14CRecurve Men 70mQualification 2
LEJOLY Sylvia6DCompound Women 50mQualification 3
MERCIER Guy4CCompound Men 50mQualification 3
PRIEELS Philippe8CCompound Men 50mQualification 3
SCHOEL Lucie7DCompound Women 50mQualification 3
VANDEN HOECK Maurice7CCompound Men 50mQualification 3
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
BERANEK Radek15DRecurve Men 70mQualification 2
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
CHANE Valérie15CRecurve Women 70mQualification 3
DRAPEAU Philippe15ARecurve Men 70mQualification 3
HAUTTEMENT Fabrice12DRecurve Men 70mQualification 3
HENNEVILLE Maud13ARecurve Men 70mQualification 3
MACCHI Thomas16ARecurve Men 70mQualification 3
MALARD Sylvain5DCompound Men 50mQualification 1
MAULARD Tristan5CCompound Men 50mQualification 1
MERCIER Florian14ARecurve Men 70mQualification 3
MOHRAIN Guillaume16CRecurve Men 70mQualification 3
SCHEPPERS Lucrézia13CRecurve Women 70mQualification 3
SCHEPPERS Madison14CRecurve Women 70mQualification 3
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
GANGAROSSA Carmelo14DRecurve Men 70mQualification 3
HERTER Uwe4DCompound Men 50mQualification 1
HERTER Uwe4DCompound 50m MenQualification 2
HERTER Uwe4DCompound 50m MenQualification 3
KATZENBERG Christian5ACompound Men 50mQualification 2
KATZENBERG Christian10DCompound 50m MenQualification 3
KUPCZYK Lucia3DCompound Women 50mQualification 1
KUPCZYK Lucia3DCompound 50m WomenQualification 2
KUPCZYK Lucia3DCompound 50m WomenQualification 3
LO MANTO Yvonne8ARecurve Women 50mQualification 3
LO MANTO Yvonne13ARecurve Women 70mQualification 1
MOHR Adolf5ARecurve Men 50mQualification 3
MOHR Adolf13CRecurve Men 70mQualification 1
NEITZEL Joachim3ARecurve Men 50mQualification 3
NEITZEL Joachim15ARecurve Men 70mQualification 1
NOH Jörg6ARecurve Men 50mQualification 3
NOH Jörg13DRecurve Men 70mQualification 2
SPEICHER Bianca7ARecurve Women 50mQualification 3
SPEICHER Bianca14DRecurve Women 70mQualification 2
STRODICK David13DRecurve Men 70mQualification 3
WÜRTZ Kai4ARecurve Men 50mQualification 3
WÜRTZ Kai14ARecurve Men 70mQualification 1
LIELIECHTENSTEIN
Name
Target
Event
Session
BÜRZLE Johann4DCompound Men 50mQualification 2
GRISCHKE Katja13BRecurve Women 70mQualification 2
GRISCHKE Katja15CRecurve Women 70mQualification 1
ZACHARIAS Alphons6ACompound Men 50mQualification 2
ZACHARIAS Alphons8DCompound Men 50mQualification 3
ZACHARIAS Anja16DRecurve Women 70mQualification 3
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
BEAUDEUX Carmen9ARecurve Women 50mQualification 3
BEAUDEUX Carmen14ARecurve Women 70mQualification 2
BEGA Patrick4ACompound Men 50mQualification 1
BEGA Sylvie3CCompound Women 50mQualification 1
BEGA Sylvie6BCompound Women 50mQualification 2
BEGA Timo5BCompound Men 50mQualification 1
CORNARO Yvon10BCompound Men 50mQualification 3
FRANTZ Eric5DCompound Men 50mQualification 2
GONCALVES Rui3ACompound Men 50mQualification 1
GONCALVES Rui9BCompound 50m MenQualification 3
GONCALVES Rui13ACompound Men 70mQualification 2
HENCKELS Jeff13DRecurve Men 70mQualification 1
HOCEVAR Arnaud3ACompound Men 50mQualification 2
KIRT Camille8BCompound Men 50mQualification 3
KIRT Camille16BCompound Men 70mQualification 2
KLEIN Joé14BRecurve Men 70mQualification 1
KLEIN Luca13BRecurve Men 70mQualification 1
KLEIN PitRecurve Men 70mQualification 1
KRAUS Stéphane15DRecurve Men 70mQualification 1
LANGERS Brigitte13CRecurve Women 70mQualification 2
MARTINS Toni6BCompound Men 50mQualification 3
MARTINS Toni14BCompound Men 70mQualification 2
MERCIER Guy4CCompound Men 50mQualification 1
MOES Ben3DCompound Men 50mQualification 2
MORAGA STRACHIKOVA Alessandra Sophia15BRecurve Women 70mQualification 1
PEFFER Serge7BCompound Men 50mQualification 3
PEFFER Serge15BCompound Men 70mQualification 2
POP Razvan10ARecurve Men 50mQualification 3
POP Razvan16DRecurve Men 70mQualification 2
SCHULER Luc14CRecurve Men 70mQualification 1
SEYWERT Gilles5ACompound Men 50mQualification 1
SEYWERT Gilles15CCompound Men 70mQualification 2
SEYWERT Marc5BCompound Men 50mQualification 2
VLACIHA Mattej5CCompound Men 50mQualification 2
WEBER Tom5BCompound Men 50mQualification 3
WELTER Max15ARecurve Men 70mQualification 2
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
DE HOOP Delia13BRecurve Women 70mQualification 3
DE KINDEREN Annemarie15DRecurve Women 70mQualification 3
DEDER Esther16BRecurve Women 70mQualification 3
EBERSON Michelle9CRecurve Women 50mQualification 3
EBERSON Michelle16CRecurve Women 70mQualification 2
KWAKS Sarah14BRecurve Women 70mQualification 3
VAES Damian9DRecurve Men 50mQualification 3
VAES Damian16ARecurve Men 70mQualification 2
VAN DIJCK Claire15BRecurve Women 70mQualification 3
VISSER Sietske12BRecurve Women 70mQualification 3