Para Archery European Cup - 1st leg Para Archery European Cup - 1st leg
Fitarco (ITA)
Olbia (ITA), from 05-06-2017 to 11-06-2017
Para Archery European Cup - 1st leg
Start List by Target
 
Session 1
Target
Name
NOC
Country
Category
1AUSTINOVA ElizavetaRUSRUSSIAW1 Open (Rec/Comp) Women
1BPELLIZZARI AsiaITAITALYW1 Open (Rec/Comp) Women
2AKRUTOVA ElenaRUSRUSSIAW1 Open (Rec/Comp) Women
3ADEMETRICO SalvatoreITAITALYW1 Open (Rec/Comp) Men
3BASIK OmerTURTURKEYW1 Open (Rec/Comp) Men
4AAZZOLINI FabioITAITALYW1 Open (Rec/Comp) Men
4BYENIER NaciTURTURKEYW1 Open (Rec/Comp) Men
5ACASSIANI DanieleITAITALYW1 Open (Rec/Comp) Men
5BCAVANAGH JohnGBRGREAT BRITAINW1 Open (Rec/Comp) Men
6ADONSKOI KonstantinRUSRUSSIAW1 Open (Rec/Comp) Men
6BKINIK PeterSVKSLOVAKIAW1 Open (Rec/Comp) Men
7AHERTER UweGERGERMANYW1 Open (Rec/Comp) Men
9AVIRGILIO Maria AndreaITAITALYCompound Open Women
9BGRANITZA KarinaGERGERMANYCompound Open Women
10APESCI GiuliaITAITALYCompound Open Women
10BKUPCZYK LuciaGERGERMANYCompound Open Women
11ASARTI EleonoraITAITALYCompound Open Women
11BBUI VanessaGERGERMANYCompound Open Women
12AREPETA NataliaUKRUKRAINECompound Open Women
12BBIROGLU HandanTURTURKEYCompound Open Women
13AMIKHNIEVA LarysaUKRUKRAINECompound Open Women
13BSU GulbinTURTURKEYCompound Open Women
14AMARKITANTOVA KsenijaUKRUKRAINECompound Open Women
14BALEKSEEVA YuliaRUSRUSSIACompound Open Women
15ACHUPIN JulieFRAFRANCECompound Open Women
15BREPPE ZandraSWESWEDENCompound Open Women
16BPASHCHENKOVA DianaSVKSLOVAKIACompound Open Women
18AHALYSHYCH MykolaUKRUKRAINERecurve Open Men
18BTRAVISANI StefanoITAITALYRecurve Open Men
19ACHOPYK TarasUKRUKRAINERecurve Open Men
19BAIROLDI RobertoITAITALYRecurve Open Men
20ACHAYKA RomanUKRUKRAINERecurve Open Men
20BGENOVESE GiulioITAITALYRecurve Open Men
21APOLAT OguzhanTURTURKEYRecurve Open Men
21BSZARSZEWSKI MaikGERGERMANYRecurve Open Men
22ASAVAS SadikTURTURKEYRecurve Open Men
22BKAPUSTA IreneuszPOLPOLANDRecurve Open Men
23AKHUTAKOV SergeyRUSRUSSIARecurve Open Men
23BTOMASULO FabioITAITALYRecurve Open Men
Session 2
Target
Name
NOC
Country
Category
7ANAZAR PavloUKRUKRAINECompound Open Men
7BRAICU BogdanROUROMANIACompound Open Men
8ADZIADYK IvanUKRUKRAINECompound Open Men
8BCODREA DanielROUROMANIACompound Open Men
9AATAMANENKO SerhiyUKRUKRAINECompound Open Men
9BFILIP GhiorghiROUROMANIACompound Open Men
10ACANCELLI GianpaoloITAITALYCompound Open Men
10BCLAESSON PierreSWESWEDENCompound Open Men
11ABONACINA MatteoITAITALYCompound Open Men
11BANDERSSON MathiasSWESWEDENCompound Open Men
12AHORNER PhilippeFRAFRANCECompound Open Men
12BAYGAN ErdoganTURTURKEYCompound Open Men
13APEREIRA EricFRAFRANCECompound Open Men
13BKAPICI ErayTURTURKEYCompound Open Men
14ADUDKA AdamPOLPOLANDCompound Open Men
14BMARECAK MarianSVKSLOVAKIACompound Open Men
15AZIEGLER FriedrichAUTAUSTRIACompound Open Men
15BKOZLOV IvanRUSRUSSIACompound Open Men
16AHALLDORSSON ThorsteinnISLICELANDCompound Open Men
16BHARDING CarlGBRGREAT BRITAINCompound Open Men
18AMIJNO ElisabettaITAITALYRecurve Open Women
18BSHATKOVSKA SvitlanaUKRUKRAINERecurve Open Women
19AFLORENO VeronicaITAITALYRecurve Open Women
19BZUBOVA IrynaUKRUKRAINERecurve Open Women
20AROSADA AnnalisaITAITALYRecurve Open Women
20BDZOBA-BALYAN RoksolanaUKRUKRAINERecurve Open Women
21AEROGLU Merve NurTURTURKEYRecurve Open Women
21BMELLE IevaLATLATVIARecurve Open Women
22AOZBEY TORUN ZehraTURTURKEYRecurve Open Women
22BOLSZEWSKA MilenaPOLPOLANDRecurve Open Women
23ACHAISTY HazelGBRGREAT BRITAINRecurve Open Women
23BBARANTSEVA SvetlanaRUSRUSSIARecurve Open Women