Para Archery European Cup - 1st leg Para Archery European Cup - 1st leg
Fitarco (ITA)
Olbia (ITA), from 05-06-2017 to 11-06-2017
Para Archery European Cup - 1st leg
Entries by Country
 
AUTAUSTRIA
Name
Target
Event
Session
ZIEGLER Friedrich15ACompound Men Open
LINHART ChristianCoach
ZIEGLER AngelikaOther Function
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
CHUPIN Julie15ACompound Women Open
HORNER Philippe12ACompound Men Open
PEREIRA Eric13ACompound Men Open
HYBOIS VincentTeam Manager
TOGGWILER HervéMedical Person
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
CAVANAGH John5BMen W1 Open (Rec/Comp)
CHAISTY Hazel23ARecurve Women Open
HARDING Carl16BCompound Men Open
BRINKWORTH KimCoach
BURGESS CharlotteCoach
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
BUI Vanessa11BCompound Women Open
GRANITZA Karina9BCompound Women Open
HERTER Uwe7AMen W1 Open (Rec/Comp)
KUPCZYK Lucia10BCompound Women Open
SZARSZEWSKI Maik21BRecurve Men Open
MENDE HarryCoach
NAGEL MathiasCoach
SCHLIE Lena-MareikeMedical Person
ISLICELAND
Name
Target
Event
Session
HALLDORSSON Thorsteinn16ACompound Men Open
INDRIÐADÓTTIR Margrét KristínTeam Manager
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
AIROLDI Roberto19BRecurve Men Open
AZZOLINI Fabio4AMen W1 Open (Rec/Comp)
BONACINA Matteo11ACompound Men Open
CANCELLI Gianpaolo10ACompound Men Open
CASSIANI Daniele5AMen W1 Open (Rec/Comp)
DEMETRICO Salvatore3AMen W1 Open (Rec/Comp)
FLORENO Veronica19ARecurve Women Open
GENOVESE Giulio20BRecurve Men Open
MIJNO Elisabetta18ARecurve Women Open
PELLIZZARI Asia1BWomen W1 Open (Rec/Comp)
PESCI Giulia10ACompound Women Open
ROSADA Annalisa20ARecurve Women Open
SARTI Eleonora11ACompound Women Open
TOMASULO Fabio23BRecurve Men Open
TRAVISANI Stefano18BRecurve Men Open
VIRGILIO Maria Andrea9ACompound Women Open
BARBI ChiaraMedical Person
DE PELLEGRIN OscarDelegation Official
FUCHSOVA GuglielmoTeam Manager
MENEGHEL GabrieleCoach
TOSCO AntonioCoach
LATLATVIA
Name
Target
Event
Session
MELLE Ieva21BRecurve Women Open
LAPINS MarisDelegation Official
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
DUDKA Adam14ACompound Men Open
KAPUSTA Ireneusz22BRecurve Men Open
OLSZEWSKA Milena22BRecurve Women Open
PACURA RyszadCoach
ROUROMANIA
Name
Target
Event
Session
CODREA Daniel8BCompound Men Open
FILIP Ghiorghi9BCompound Men Open
RAICU Bogdan7BCompound Men Open
DANILET Doru NeculaiCoach
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
ALEKSEEVA Yulia14BCompound Women Open
BARANTSEVA Svetlana23BRecurve Women Open
DONSKOI Konstantin6AMen W1 Open (Rec/Comp)
KHUTAKOV Sergey23ARecurve Men Open
KOZLOV Ivan15BCompound Men Open
KRUTOVA Elena2AWomen W1 Open (Rec/Comp)
USTINOVA Elizaveta1AWomen W1 Open (Rec/Comp)
SANDANOV BaltaCoach
SAPUNOV ViktorDelegation Official
TSYRENOV BairCoach
USTINOVA ElviraOther Function
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
KINIK Peter6BMen W1 Open (Rec/Comp)
MARECAK Marian14BCompound Men Open
PASHCHENKOVA Diana16BCompound Women Open
BRUTVAN MarekCoach
MAJERCAK VladimirCoach
MAJERCAK Vladimir - JuniorCoach
SWESWEDEN
Name
Target
Event
Session
ANDERSSON Mathias11BCompound Men Open
CLAESSON Pierre10BCompound Men Open
REPPE Zandra15BCompound Women Open
ÅKERLUND GullemarCoach
ANDERSSON BerntCoach
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
ASIK Omer3BMen W1 Open (Rec/Comp)
AYGAN Erdogan12BCompound Men Open
BIROGLU Handan12BCompound Women Open
EROGLU Merve Nur21ARecurve Women Open
KAPICI Eray13BCompound Men Open
OZBEY TORUN Zehra22ARecurve Women Open
POLAT Oguzhan21ARecurve Men Open
SAVAS Sadik22ARecurve Men Open
SU Gulbin13BCompound Women Open
YENIER Naci4BMen W1 Open (Rec/Comp)
CELIK IrfanDelegation Official
EDIZ OzcanCoach
EROGLU EmineOther Function
GULSES Halil IbrahimOther Function
HANCI Hasan BasriCoach
KOLAYIS HakanDelegation Official
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
ATAMANENKO Serhiy9ACompound Men Open
CHAYKA Roman20ARecurve Men Open
CHOPYK Taras19ARecurve Men Open
DZIADYK Ivan8ACompound Men Open
DZOBA-BALYAN Roksolana20BRecurve Women Open
HALYSHYCH Mykola18ARecurve Men Open
MARKITANTOVA Ksenija14ACompound Women Open
MIKHNIEVA Larysa13ACompound Women Open
NAZAR Pavlo7ACompound Men Open
REPETA Natalia12ACompound Women Open
SHATKOVSKA Svitlana18BRecurve Women Open
ZUBOVA Iryna19BRecurve Women Open
HLUSHKO ArturTeam Manager
ILYASHENKO OlehCoach
SCHKOLNY KonstantinCoach
SIMUNS Monoka-ZhermenCoach
STRELBYTSKYI LiubomyrCoach