Hyundai Archery World Cup - Stage 1 Hyundai Archery World Cup - Stage 1
World Archery (WA)
Shangai (CHN), from 16-05-2017 to 21-05-2017
Hyundai Archery World Cup - Stage 1
Entries by Country
 
AUSAUSTRALIA
Name
Target
Event
Session
BARRETT Tristan22CCompound MenQualification Round RW & CM
BYRNE Ella35BRecurve WomenQualification Round RW & CM
COGHLAN Patrick21CCompound MenQualification Round RW & CM
JONES Niamh17DCompound WomenQualification Round RM & CW
MAXWORTHY Belinda34BRecurve WomenQualification Round RW & CM
MCSWAIN Madeline18DCompound WomenQualification Round RM & CW
OOSTHUIZEN Danie20CCompound MenQualification Round RW & CM
REDMAN Louise19DCompound WomenQualification Round RM & CW
STRICKLAND Samuel38DRecurve MenQualification Round RM & CW
TYACK Ryan39DRecurve MenQualification Round RM & CW
WILSON Kane37DRecurve MenQualification Round RM & CW
JENNISON StephenTeam Manager
PLESS MichaelCoach
ROSE GraemeOther Function
SHIH Ya PingCoach
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
PRIEELS Sarah15ACompound WomenQualification Round RM & CW
WHITTINGHAM AllistairCoach
CANCANADA
Name
Target
Event
Session
MAXWELL Brian32DRecurve MenQualification Round RM & CW
NGUYEN Hamilton30DRecurve MenQualification Round RM & CW
SORLEY Conner31DRecurve MenQualification Round RM & CW
XUEREB Brandon33DRecurve MenQualification Round RM & CW
BRAHMST AlanCoach
RIGGS ShawnCoach
CHNPR CHINA
Name
Target
Event
Session
CUI Yuanyuan40BRecurve WomenQualification Round RW & CM
DING Liye40BRecurve MenQualification Round RM & CW
LAN Lu41BRecurve WomenQualification Round RW & CM
LI Jialun41BRecurve MenQualification Round RM & CW
MENG Fanxu42BRecurve WomenQualification Round RW & CM
QI Yuhong43BRecurve WomenQualification Round RW & CM
WANG Dapeng38BRecurve MenQualification Round RM & CW
ZHAO Xueyin39BRecurve MenQualification Round RM & CW
DING JijunCoach
FU JianhuaCoach
JING XiangqingCoach
LIU BaofuMedical Person
MU YongDelegation Official
XUE HaifengCoach
ZHANG XiaoleiDelegation Official
COLCOLOMBIA
Name
Target
Event
Session
CARDONA Camilo Andres15CCompound MenQualification Round RW & CM
LOPEZ Sara16DCompound WomenQualification Round RM & CW
MUNOZ Daniel16CCompound MenQualification Round RW & CM
OSPINA Jose Carlos14CCompound MenQualification Round RW & CM
PILA Andres51BRecurve MenQualification Round RM & CW
PINEDA Daniel Felipe50BRecurve MenQualification Round RM & CW
RENDON Ana Maria35DRecurve WomenQualification Round RW & CM
SANCHEZ Natalia34DRecurve WomenQualification Round RW & CM
USQUIANO Alejandra15DCompound WomenQualification Round RM & CW
VALDEZ Nora14DCompound WomenQualification Round RM & CW
MANTILLA HeberCoach
MILLAN AntonioCoach
RUIZ GUTIERREZ Irma LuciaTeam Manager
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
BUDEN Domagoj13BCompound MenQualification Round RW & CM
VAVRO Mario14BCompound MenQualification Round RW & CM
BUDEN DubravkoCoach
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
BERANEK Radek50CRecurve MenQualification Round RM & CW
ZMELIK Ales51CRecurve MenQualification Round RM & CW
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
ANEAR Erika20ACompound WomenQualification Round RM & CW
DAMSBO Martin24CCompound MenQualification Round RW & CM
HANSEN Stephan23CCompound MenQualification Round RW & CM
JENSEN Tanja21ACompound WomenQualification Round RM & CW
LAURSEN Patrick25CCompound MenQualification Round RW & CM
SONNICHSEN Sarah22ACompound WomenQualification Round RM & CW
THORKILDSEN Steffen34ARecurve MenQualification Round RM & CW
ESAEL SALVADOR
Name
Target
Event
Session
HERNANDEZ Roberto9ACompound MenQualification Round RW & CM
FINFINLAND
Name
Target
Event
Session
JUUTILAINEN Mikko10DCompound MenQualification Round RW & CM
KUOPPA Taru35ARecurve WomenQualification Round RW & CM
PYYLAMPI Tero35ARecurve MenQualification Round RM & CW
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
ADICEOM Audrey47CRecurve WomenQualification Round RW & CM
ANTOINE Thomas50DRecurve MenQualification Round RM & CW
BOULCH Jean Philippe21ACompound MenQualification Round RW & CM
CHIRAULT Thomas48DRecurve MenQualification Round RM & CW
DELOBELLE Fabien22ACompound MenQualification Round RW & CM
DELOCHE Pierre-Julien19ACompound MenQualification Round RW & CM
FICHET Romain51DRecurve MenQualification Round RM & CW
GENET Dominique20ACompound MenQualification Round RW & CM
HERVE Sandra14CCompound WomenQualification Round RM & CW
VALLADONT Jean-Charles49DRecurve MenQualification Round RM & CW
BINON BenoitCoach
DELLENBACH MarcCoach
RECULET AnneTeam Manager
VERBRUGGHE StephanieMedical Person
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
FOLKARD Naomi38CRecurve WomenQualification Round RW & CM
HALL Tom34BRecurve MenQualification Round RM & CW
HUSTON Patrick35BRecurve MenQualification Round RM & CW
MACQUEEN Nathan4BCompound MenQualification Round RW & CM
PITMAN Bryony37CRecurve WomenQualification Round RW & CM
STUBBS John5BCompound MenQualification Round RW & CM
EVERTON BeverleyMedical Person
PRIESTMAN RichardTeam Manager
HKGHONG KONG
Name
Target
Event
Session
LAU Chi Hung22DCompound MenQualification Round RW & CM
LEE Hoo Sam Patrick25DCompound MenQualification Round RW & CM
YEN Ka King23DCompound MenQualification Round RW & CM
YEUNG Kim Fai24DCompound MenQualification Round RW & CM
YU Kam MingTeam Manager
INAINDONESIA
Name
Target
Event
Session
AKBAR Yoke Rizaldi17DCompound MenQualification Round RW & CM
ANDRIYANI Triya Resky20CCompound WomenQualification Round RM & CW
CHOIRUNISA Diananda41ARecurve WomenQualification Round RW & CM
EGA AGATHA Riau36DRecurve MenQualification Round RM & CW
PURNAMA Hendra35DRecurve MenQualification Round RM & CW
ROCHMAWATI Ika43ARecurve WomenQualification Round RW & CM
SAPRIATNO 16DCompound MenQualification Round RW & CM
SARI Rona Siska21CCompound WomenQualification Round RM & CW
THREESYADINDA Dellie19CCompound WomenQualification Round RM & CW
WARDANI Titik42ARecurve WomenQualification Round RW & CM
WARDHANA Prima Wisnu18DCompound MenQualification Round RW & CM
WIJAYA Muhammad Hanif34DRecurve MenQualification Round RM & CW
NurfitriyanaCoach
MAWI SyafrudinCoach
RAMADHANI HanafiCoach
ROSANDI FrederickTeam Manager
SULISTYORINI EndahCoach
TRISJANTO DennyCoach
INDINDIA
Name
Target
Event
Session
BASUMATARY Dhaniram32ARecurve MenQualification Round RM & CW
BHAKAT Ankita47BRecurve WomenQualification Round RW & CM
DAS Atanu31ARecurve MenQualification Round RM & CW
DHAYAL Divya21DCompound WomenQualification Round RM & CW
KUMARI Deepika45BRecurve WomenQualification Round RW & CM
MANDHARE Snehal24DCompound WomenQualification Round RM & CW
PARVEENA 23DCompound WomenQualification Round RM & CW
PREETI 46BRecurve WomenQualification Round RW & CM
SAREN Monika44BRecurve WomenQualification Round RW & CM
SINGH Amanjeet6CCompound MenQualification Round RW & CM
SINGH Gurwinder5CCompound MenQualification Round RW & CM
SRITHER Chinna Raju4CCompound MenQualification Round RW & CM
SWAMI Indrachand30ARecurve MenQualification Round RM & CW
VENNAM Jyothi Surekha22DCompound WomenQualification Round RM & CW
VERMA Abhishek7CCompound MenQualification Round RW & CM
VISWASH 33ARecurve MenQualification Round RM & CW
PinkiOther Function
GANGADHAR PrakashCoach
KOLEKAR Amey VilasCoach
MANN VikasMedical Person
SHERPA ChungdaCoach
SINGH SurinderCoach
TEJA Jiwanjot SinghCoach
IRIIR IRAN
Name
Target
Event
Session
ALIPOOR Niloofar36DRecurve WomenQualification Round RW & CM
ASHRAFI Sadegh41ARecurve MenQualification Round RM & CW
BARATCHI Parisa24ACompound WomenQualification Round RM & CW
EBADI Esmaeil21DCompound MenQualification Round RW & CM
GHASSEMI Parmida37DRecurve WomenQualification Round RW & CM
GHEIDI Majid19DCompound MenQualification Round RW & CM
GHORBANI Fereshteh23ACompound WomenQualification Round RM & CW
HASHEMPURE Alemeh Sadat25ACompound WomenQualification Round RM & CW
PIRALI NAJAFABADI Amin40ARecurve MenQualification Round RM & CW
SABZI Matin42ARecurve MenQualification Round RM & CW
TAHERI Omid20DCompound MenQualification Round RW & CM
KHEIROLAHZADEVARZI RahelehCoach
NAJARI OmidTeam Manager
PAKZAD BehzadCoach
PARK MyunKWONCoach
IRQIRAQ
Name
Target
Event
Session
AL DAGHMAN Eshaaq6BCompound MenQualification Round RW & CM
FAEQ IbrahimDelegation Official
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
PAGNI Sergio9CCompound MenQualification Round RW & CM
JPNJAPAN
Name
Target
Event
Session
FURUKAWA Takaharu37CRecurve MenQualification Round RM & CW
HAYAKAWA Ren36ARecurve WomenQualification Round RW & CM
KAWANAKA Kaori37ARecurve WomenQualification Round RW & CM
KIKUCHI Hideki35CRecurve MenQualification Round RM & CW
NAKAMURA Miki38ARecurve WomenQualification Round RW & CM
ONIYAMA Naoya34CRecurve MenQualification Round RM & CW
SUGIMOTO Tomomi39ARecurve WomenQualification Round RW & CM
SUGIO Tomoki36CRecurve MenQualification Round RM & CW
KIM SanghoonCoach
MATSUKI YujiCoach
SHINKAI TeruoTeam Manager
TANAKA NobukaneCoach
YOON HyesunCoach
KAZKAZAKHSTAN
Name
Target
Event
Session
ASKAROVA Karakoz47ARecurve WomenQualification Round RW & CM
DUZELBAYEV Sultan45ARecurve MenQualification Round RM & CW
GANKIN Denis46ARecurve MenQualification Round RM & CW
KARABAYEV Akbarali18CCompound MenQualification Round RW & CM
KHRISTICH Sergey19CCompound MenQualification Round RW & CM
MUSSAYEV Sanzhar44ARecurve MenQualification Round RM & CW
SAIDIYEV Oibek43ARecurve MenQualification Round RM & CW
SAIDIYEVA Luiza46ARecurve WomenQualification Round RW & CM
SOLODOVNIKOV Konstantin17CCompound MenQualification Round RW & CM
TUKEBAYEVA Farida44ARecurve WomenQualification Round RW & CM
TURKINA Anastasiya45ARecurve WomenQualification Round RW & CM
GREGORY KimTeam Manager
KICHKIN ArtemCoach
NIGMATULLA SaidiyevCoach
KORKOREA
Name
Target
Event
Session
CHANG Hye Jin39BRecurve WomenQualification Round RW & CM
CHOI Bomin24BCompound WomenQualification Round RM & CW
CHOI Misun37BRecurve WomenQualification Round RW & CM
CHOI Yonghee10CCompound MenQualification Round RW & CM
HONG Sung Ho11CCompound MenQualification Round RW & CM
IM Dong Hyun43CRecurve MenQualification Round RM & CW
KANG Chae Young38BRecurve WomenQualification Round RW & CM
KI Bo Bae36BRecurve WomenQualification Round RW & CM
KIM Jongho13CCompound MenQualification Round RW & CM
KIM Jongho45CRecurve MenQualification Round RM & CW
KIM Taeyoon12CCompound MenQualification Round RW & CM
KIM Woojin42CRecurve MenQualification Round RM & CW
KIM Yunhee25BCompound WomenQualification Round RM & CW
OH Jin Hyek44CRecurve MenQualification Round RM & CW
SO Chaewon22BCompound WomenQualification Round RM & CW
SONG Yun Soo23BCompound WomenQualification Round RM & CW
CHOI KyunghwanTeam Manager
HAN HeejeongCoach
HAN SeunghoonCoach
KIM JintaekMedical Person
KIM SeonghoonCoach
LEE MoonsooCoach
OH KyomoonCoach
PARK JongwooCoach
PARK Sang DoCoach
KSASAUDI ARABIA
Name
Target
Event
Session
ALBAQAMI Muidh Rajah H25ACompound MenQualification Round RW & CM
ALKURBI Abdulaziz40CRecurve MenQualification Round RM & CW
ALOTAIBI Fares Mater41CRecurve MenQualification Round RM & CW
ALRODHAN Abdulaziz23ACompound MenQualification Round RW & CM
ALWI Mansour Fahd M.38CRecurve MenQualification Round RM & CW
BIN ALI Abdulellh Ali Moh39CRecurve MenQualification Round RM & CW
SULAIMANI Mosab24ACompound MenQualification Round RW & CM
ALSOMALI AhmedCoach
ELGEMEZY OsamaCoach
LEE Chong YapCoach
KUWKUWAIT
Name
Target
Event
Session
ALSAEED Salem12BCompound MenQualification Round RW & CM
ALSHALAHI Bader36BRecurve MenQualification Round RM & CW
TAHA Abdullah37BRecurve MenQualification Round RM & CW
ALOTAIBI DuaijDelegation Official
MUN BaekwoonCoach
MASMALAYSIA
Name
Target
Event
Session
ABDUL HALIL Nur Afisa45CRecurve WomenQualification Round RW & CM
CHAM NONG Saritha10BCompound WomenQualification Round RM & CW
GHAPAR Nur Aliya43CRecurve WomenQualification Round RW & CM
ISHAK Nor Rizah11BCompound WomenQualification Round RM & CW
JONI Muhammad Ikram46CRecurve MenQualification Round RM & CW
KAMARUDDIN Haziq49CRecurve MenQualification Round RM & CW
LEE Kin Lip6ACompound MenQualification Round RW & CM
LOKE Shin Hui46CRecurve WomenQualification Round RW & CM
MAT SALLEH Fatin Nurfatehah12BCompound WomenQualification Round RM & CW
MAZLAN Nuramalia Haneesha44CRecurve WomenQualification Round RW & CM
MAZUKI Mohd Juwaidi4ACompound MenQualification Round RW & CM
MOHAMAD Khairul Anuar48CRecurve MenQualification Round RM & CW
MOHANARAJA Khambeswaran7ACompound MenQualification Round RW & CM
MOHD ASMI Nurul Syazhera13BCompound WomenQualification Round RM & CW
NOR HASRIN Muhammad Akmal47CRecurve MenQualification Round RM & CW
RUSLAN Zulfadhli5ACompound MenQualification Round RW & CM
ISHAK NorizhamCoach
LEE Jae HyungCoach
MAHAZAN Muhammad ZakiCoach
MAT NASIR Nor AzuraOther Function
SULAIMAN MarbawiCoach
TOMNY WONG Kee KietOther Function
YUAN YuzhiOther Function
MEXMEXICO
Name
Target
Event
Session
ALVAREZ Luis33BRecurve MenQualification Round RM & CW
AVITIA Mariana39CRecurve WomenQualification Round RW & CM
BAYARDO Gabriela40CRecurve WomenQualification Round RW & CM
BOARDMAN Ernesto30BRecurve MenQualification Round RM & CW
CARDOSO Mario7BCompound MenQualification Round RW & CM
OCHOA-ANDERSON Linda14ACompound WomenQualification Round RM & CW
ROMAN Aida41CRecurve WomenQualification Round RW & CM
SERRANO Juan Rene32BRecurve MenQualification Round RM & CW
VALENCIA Alejandra42CRecurve WomenQualification Round RW & CM
ZAMORA Oldair31BRecurve MenQualification Round RM & CW
VELEZ Luis EduardoCoach
WOONG LeeTeam Manager
MGLMONGOLIA
Name
Target
Event
Session
DAVAAKHUU Shagjsuren11DCompound MenQualification Round RW & CM
GANBOLD Uyanga47DRecurve WomenQualification Round RW & CM
MAIDAR Jaina46DRecurve WomenQualification Round RW & CM
TSOGTGAYAR TogooCoach
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
COUWENBERG Martine13ACompound WomenQualification Round RM & CW
DE LAAT Sanne10ACompound WomenQualification Round RM & CW
DIELEMANS Mitch36ARecurve MenQualification Round RM & CW
ELZINGA Peter15ACompound MenQualification Round RW & CM
MARKOVIC Irina11ACompound WomenQualification Round RM & CW
SCHLOESSER Mike14ACompound MenQualification Round RW & CM
VAN CASPEL Inge12ACompound WomenQualification Round RM & CW
VAN DEN BERG Sjef37ARecurve MenQualification Round RM & CW
VAN DER VEN Rick38ARecurve MenQualification Round RM & CW
WIJLER Steve39ARecurve MenQualification Round RM & CW
CUSTERS EmielCoach
VAN DER HOFF RonCoach
PHIPHILIPPINES
Name
Target
Event
Session
BIDAURE Pia Elizabeth Angela42DRecurve WomenQualification Round RW & CM
CHAN Jennifer Dy18CCompound WomenQualification Round RM & CW
COJUANGCO Amaya Amparo17CCompound WomenQualification Round RM & CW
CONCEPCION Kim16CCompound WomenQualification Round RM & CW
CONCEPCION Niron Brylle24BCompound MenQualification Round RW & CM
DE LA CRUZ Paul Marton22BCompound MenQualification Round RW & CM
HONGITAN Kareel Meer45DRecurve WomenQualification Round RW & CM
JAVIER Mark33CRecurve MenQualification Round RM & CW
MATAN Florante F.31CRecurve MenQualification Round RM & CW
MORENO Luis Gabriel32CRecurve MenQualification Round RM & CW
TAGLE Nicole Marie44DRecurve WomenQualification Round RW & CM
TINDUGAN Abbigail15CCompound WomenQualification Round RM & CW
TREMEDAL Rogelio Miguel30CRecurve MenQualification Round RM & CW
VICENCIO Joseph23BCompound MenQualification Round RW & CM
YBANEZ Mary Queen43DRecurve WomenQualification Round RW & CM
CORDERO MarvinCoach
MARINO Purita JoyCoach
SAYO ClintCoach
RSASOUTH AFRICA
Name
Target
Event
Session
CILLIERS Seppie17ACompound MenQualification Round RW & CM
DE KLERK Beyers16ACompound MenQualification Round RW & CM
ROUX Patrick18ACompound MenQualification Round RW & CM
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
AVDEEVA Natalia13CCompound WomenQualification Round RM & CW
BALDANOV Arsalan46BRecurve MenQualification Round RM & CW
BALZHANOVA Viktoria10CCompound WomenQualification Round RM & CW
BULAEV Anton9BCompound MenQualification Round RW & CM
DAMBAEV Alexander10BCompound MenQualification Round RW & CM
DASHIDORZHIEVA Tuiana33CRecurve WomenQualification Round RW & CM
ERDYNIEVA Natalia32CRecurve WomenQualification Round RW & CM
KALASHNIKOV Viktor11BCompound MenQualification Round RW & CM
KOZHIN Alexander47BRecurve MenQualification Round RM & CW
MAKHNENKO Artem48BRecurve MenQualification Round RM & CW
PAVLOV Asim8BCompound MenQualification Round RW & CM
PEROVA Ksenia31CRecurve WomenQualification Round RW & CM
POPOV Vitalii49BRecurve MenQualification Round RM & CW
SAVENKOVA Alexandra11CCompound WomenQualification Round RM & CW
TSYREMPILOVA Sayana34CRecurve WomenQualification Round RW & CM
VINOGRADOVA Mariia12CCompound WomenQualification Round RM & CW
ANANDAEV TsydenCoach
ERDYNIEVA GerelmaCoach
ESHEEV VladimirDelegation Official
KAMAEV KirillMedical Person
ZABRODSKI StanislavCoach
ZHIGZHITOV ErdemCoach
ZIMIN AlexanderCoach
SINSINGAPORE
Name
Target
Event
Session
PANG Toh Jin8CCompound MenQualification Round RW & CM
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
ELLISON Toja20DCompound WomenQualification Round RM & CW
SITAR Dejan8ACompound MenQualification Round RW & CM
CERNE TomoTeam Manager
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
LONGOVA Alexandra34ARecurve WomenQualification Round RW & CM
KRAVACEK DanielCoach
THATHAILAND
Name
Target
Event
Session
ANUTARAPORN Suvaporn18ACompound WomenQualification Round RM & CW
BUAYEN Sukanya32ARecurve WomenQualification Round RW & CM
CHATACHOT Nitiphum11ACompound MenQualification Round RW & CM
DETCHOKUL Sunee16ACompound WomenQualification Round RM & CW
ITSARANGKUN NA AYUTTHAYA Dhansarit10ACompound MenQualification Round RW & CM
JUNSOOK Nareumon19ACompound WomenQualification Round RM & CW
KHUTHAWISAP Wasana30ARecurve WomenQualification Round RW & CM
MANEESOMBATKUL Kanyavee17ACompound WomenQualification Round RM & CW
PATTANODOME Ruthaiporn33ARecurve WomenQualification Round RW & CM
PHOHIRAN Khwanchai12ACompound MenQualification Round RW & CM
PHUSAWAT Natthapoom50ARecurve MenQualification Round RM & CW
PHUTDEE Waraporn31ARecurve WomenQualification Round RW & CM
PRATHEEPWATANAWONG Chanchai13ACompound MenQualification Round RW & CM
THAI-UEA Itsarin48ARecurve MenQualification Round RM & CW
THAMWONG Witthaya49ARecurve MenQualification Round RM & CW
THEPNA Denchai47ARecurve MenQualification Round RM & CW
ASAVASANTI SomchaiCoach
CHUKIATTIKHUN UbolratCoach
MOOKDA-ON PrayadCoach
SIRIPONG WongsirijindaCoach
TPECHINESE TAIPEI
Name
Target
Event
Session
CHEN Hsiang-Hsuan16BCompound MenQualification Round RW & CM
CHEN Po-Kai18BCompound MenQualification Round RW & CM
CHEN Yi-Hsuan19BCompound WomenQualification Round RM & CW
DENG Yu-Cheng42BRecurve MenQualification Round RM & CW
LE Chien-Ying31DRecurve WomenQualification Round RW & CM
LEE Ting-Hsuan18BCompound WomenQualification Round RM & CW
LIN Che-Wei17BCompound MenQualification Round RW & CM
LIN Hsin-Min15BCompound MenQualification Round RW & CM
LIN Ming-Ching21BCompound WomenQualification Round RM & CW
LIN Shih-Chia32DRecurve WomenQualification Round RW & CM
LUO Wei-Min44BRecurve MenQualification Round RM & CW
PENG Chia-Mao30DRecurve WomenQualification Round RW & CM
PENG Shih-Cheng43BRecurve MenQualification Round RM & CW
TAN Ya-Ting33DRecurve WomenQualification Round RW & CM
WEI Chun-Heng45BRecurve MenQualification Round RM & CW
WU Ting-Ting20BCompound WomenQualification Round RM & CW
CHANG Hsin-YunOther Function
CHANG Yu-ChinMedical Person
CHEN Pin-HanMedical Person
KOO Ja-ChungCoach
LIU Pi-YuCoach
NI Ta-ChihCoach
TURNER RobertCoach
WU Hui JuCoach
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
AKCINAR Aleyna17BCompound WomenQualification Round RM & CW
AKTUNA Aybuke32BRecurve WomenQualification Round RW & CM
ANAGOZ Yasemin30BRecurve WomenQualification Round RW & CM
BOSTAN Yesim16BCompound WomenQualification Round RM & CW
CAGIRAN Evren20BCompound MenQualification Round RW & CM
COSKUN Gulnaz33BRecurve WomenQualification Round RW & CM
DAL Erdal Meric41DRecurve MenQualification Round RM & CW
ELMAAGACLI Demir19BCompound MenQualification Round RW & CM
ELMAAGACLI Gizem15BCompound WomenQualification Round RM & CW
GAZOZ Mete42DRecurve MenQualification Round RM & CW
KUCUK Oguzhan43DRecurve MenQualification Round RM & CW
TEZEL Onur40DRecurve MenQualification Round RM & CW
UNSAL Begunhan31BRecurve WomenQualification Round RW & CM
YAKALI Samet Can21BCompound MenQualification Round RW & CM
CALHAN YasinMedical Person
ERGIN GoktugCoach
NASARIDZE NataliaCoach
ORBAY HasanCoach
OZDEMIR EmreCoach
USAUSA
Name
Target
Event
Session
ANDERSON Steve7DCompound MenQualification Round RW & CM
BROWN Mackenzie41DRecurve WomenQualification Round RW & CM
COX Cassidy11DCompound WomenQualification Round RM & CW
DEATON Bridger9DCompound MenQualification Round RW & CM
ELLISON Brady44DRecurve MenQualification Round RM & CW
GARRETT Zach47DRecurve MenQualification Round RM & CW
GELLENTHIEN Braden8DCompound MenQualification Round RW & CM
KAMINSKI Jake46DRecurve MenQualification Round RM & CW
KELLER Lexi12DCompound WomenQualification Round RM & CW
KLIMITCHEK Collin45DRecurve MenQualification Round RM & CW
LORIG Khatuna38DRecurve WomenQualification Round RW & CM
MISCIONE Anna39DRecurve WomenQualification Round RW & CM
REYNOLDS Danielle10DCompound WomenQualification Round RM & CW
SHEPHERD La Nola40DRecurve WomenQualification Round RW & CM
VAN NATTA Jamie13DCompound WomenQualification Round RM & CW
WILDE Reo6DCompound MenQualification Round RW & CM
BEVILACQUA CindyTeam Manager
FALKS LavalCoach
LEE KiSikCoach
LUDWIG DougCoach
NICHOLS MelCoach
SULLIVAN EasterTeam Manager
TITMAS NicoleMedical Person
VIEVIETNAM
Name
Target
Event
Session
CHAU Kieu Oanh25CCompound WomenQualification Round RM & CW
LE NGOC Huyen23CCompound WomenQualification Round RM & CW
MAI Xuan Duc15DCompound MenQualification Round RW & CM
NGUYEN Thi Kim Anh24CCompound WomenQualification Round RM & CW
NGUYEN THI Nhat Le22CCompound WomenQualification Round RM & CW
NGUYEN Tien Cuong14DCompound MenQualification Round RW & CM
NGUYEN Tra My36CRecurve WomenQualification Round RW & CM
NGUYEN Van Day13DCompound MenQualification Round RW & CM
TA THI Thu Hoai35CRecurve WomenQualification Round RW & CM
THACH Phi Hung12DCompound MenQualification Round RW & CM
CAP Manh TanCoach
NGUYEN AnhCoach
NGUYEN Huy ThanhCoach