4th GT-Open 2016 4th GT-Open 2016
Guillaume Tell Strassen (GTS)
Strassen (LUX), from 19-11-2016 to 20-11-2016
4th GT-Open 2016
Entries by Event
 
RMRecurve Men
Target
Rank
Name
Ses.
BELBELGIUM
015DCROES Quentin1st Qualification
CZECZECH REPUBLIC
010BBERANEK Radek2nd Qualification
FRAFRANCE
008ADRAPEAU Philippe2nd Qualification
003AHAUTTEMENT Fabrice2nd Qualification
005AJAMOT Maxence2nd Qualification
006AKRAUS Stéphane2nd Qualification
004AMACCHI Thomas2nd Qualification
007AMORHAIN Guillaume2nd Qualification
002ANICOLAS Cambakidis2nd Qualification
GERGERMANY
005CCORREIA Jerome2nd Qualification
004CELSASSER Henrik2nd Qualification
003CGEBERT Frank2nd Qualification
007CGÖLZ Dominic2nd Qualification
006CHEILER Philipp2nd Qualification
018CHEMKENDREIS Oliver1st Qualification
002CKINDERMANN Volker2nd Qualification
013BLETTAU René1st Qualification
018AMOHR Adolf1st Qualification
LTULITHUANIA
016DSIGAUSKAS Vladas1st Qualification
LUXLUXEMBOURG
015AHENCKELS Jeff1st Qualification
018DKLEIN Joe1st Qualification
017CKLEIN Luca1st Qualification
016AKRAUS Stéphane1st Qualification
014ALANGERS Mike1st Qualification
002BPOP Noah2nd Qualification
004BPOP Razvan2nd Qualification
005BSCHULER Luc2nd Qualification
003BSTORCK David2nd Qualification
017AWELTER Max1st Qualification
MDAMOLDOVA
005DOLARU Dan2nd Qualification
008DTROSTEANETCHI Alexei2nd Qualification
NEDNETHERLANDS
002DVAES Damien2nd Qualification
RWRecurve Women
Target
Rank
Name
Ses.
BULBULGARIA
013DISMAILOVA Kadrie Yukselova1st Qualification
FRAFRANCE
011BADICEOM Audrey2nd Qualification
010AMALARD Vanessa2nd Qualification
009ASCHEPPERS Lucrezia2nd Qualification
011ASCHEPPERS Madison2nd Qualification
GERGERMANY
017BEGGERT Yvonne1st Qualification
011CHEILIG Claudia2nd Qualification
009CKLESEMANN Daniela2nd Qualification
008CKREIKEMEYER Dagmar2nd Qualification
016BLO MANTO Yvonne1st Qualification
010CSPEICHER Bianca2nd Qualification
LUXLUXEMBOURG
013CBEAUDEUX Carmen1st Qualification
008BBECKERS Viveca2nd Qualification
007BFIGUEIREDO Catarina2nd Qualification
014CLANGERS Brigitte1st Qualification
015CMORAGA Sophia1st Qualification
006BPETERS Nathalie2nd Qualification
MDAMOLDOVA
007DMIRCA Alexandra2nd Qualification
006DROSCOVANUV Bianca2nd Qualification
MEXMEXICO
009BROMAN ARROYO Aida Nabila2nd Qualification
NEDNETHERLANDS
004DDE SMIT Fleur2nd Qualification
003DEBERSON Michelle2nd Qualification
SUISWITZERLAND
009DDEINEKO Iliana2nd Qualification
010DKLARER Tanja2nd Qualification
UKRUKRAINE
014DRODIONOVA Polina1st Qualification
CMCompound Men
Target
Rank
Name
Ses.
BELBELGIUM
013AACKX Enzo2nd Qualification
015ABUNTINX Tim2nd Qualification
004BCROES Emmanuel1st Qualification
017ADELLEMANS Bjarne2nd Qualification
028ADELLEMANS Erwin2nd Qualification
009DDELVIGNE Olivier1st Qualification
030ADEPOITIER Julien2nd Qualification
029AETIENNE David2nd Qualification
023AFRAIPONT Junlien2nd Qualification
027AFRAIPONT Philippe2nd Qualification
016AFREDERICKX Joan2nd Qualification
018AKOOLS Jonathan2nd Qualification
024AKOOLS Reginald2nd Qualification
026AMARTENS Patrick2nd Qualification
022AMEYNEN DEGRYSE Alain2nd Qualification
010BNOIRET Frank1st Qualification
019AOSNOWSKI Roger2nd Qualification
020AOSNOWSKI Sabastien2nd Qualification
025AREYNTIENS Kristof2nd Qualification
014ASTRIJBOS Bert2nd Qualification
021AWATTIEZ Yohan2nd Qualification
DENDENMARK
029BHANSEN Stephan2nd Qualification
FRAFRANCE
023DCARDONET Nathan2nd Qualification
022DFRUTEL Sébastien2nd Qualification
026BHORNER Philippe2nd Qualification
024DMALARD Sylvain2nd Qualification
027BMAULARD Tristan2nd Qualification
021DTOMBUL Alexis2nd Qualification
GERGERMANY
015BASBACH Jens2nd Qualification
013BFRYCHEL Steven2nd Qualification
005AHARBRECHT Christopher1st Qualification
016BLANGE Peter2nd Qualification
006AOVERFELD Dirk1st Qualification
004AREUTER Andreas1st Qualification
017BROTH Axel2nd Qualification
020BSCHAUM Andreas2nd Qualification
019BSCHMITT Rainer2nd Qualification
007ASCHMITZ Sven1st Qualification
018BSCHÜTZ Dirk2nd Qualification
021BSCHÜTZ Yannick2nd Qualification
014BSPERZEL Erik2nd Qualification
008BSPURA Christian1st Qualification
LUXLUXEMBOURG
011ABEGA Patrick1st Qualification
011BBEGA Timo1st Qualification
017DCORNARO Yvon2nd Qualification
014DDECKER Rhett2nd Qualification
008CFRANTZ Eric1st Qualification
019DGONCALVES Rui2nd Qualification
009CKIRT Camille1st Qualification
003CMARTINS Toni1st Qualification
015DMERCIER Guy2nd Qualification
010DMOES Ben1st Qualification
007BPEFFER Serge1st Qualification
020DSANITATE Neckel2nd Qualification
016DSEYWERT Gilles2nd Qualification
018DSEYWERT Marc2nd Qualification
005CWEBER Romain1st Qualification
SUISWITZERLAND
024CHÄFELFINGER Roman2nd Qualification
025CPETRAGLIO Marco2nd Qualification
SVKSLOVAKIA
004DBOMBUŠKÁR Michal1st Qualification
005DBOMBUŠKÁR Milan1st Qualification
UKRUKRAINE
006DADREYKO Roman1st Qualification
025DDIMA Ostapenko2nd Qualification
027DGALAICHUK Vladyslav2nd Qualification
007DLVOVSKYY Dmyto1st Qualification
USAUSA
029DTEDFORD Aaron2nd Qualification
CWCompound Women
Target
Rank
Name
Ses.
AUTAUSTRIA
027CDOTSENKO Kateryna2nd Qualification
BELBELGIUM
018CCLAESEN Jessica2nd Qualification
011CDUPAYS Anne Claire1st Qualification
013CGILIS Stien2nd Qualification
019CKOOLS Jessica2nd Qualification
022CLEJEUNE Fanny2nd Qualification
030CMEYNEN DEGRYSE Lena2nd Qualification
014CMEYNEN DEGRYSE Marion2nd Qualification
015CMEYNEN DEGRYSE Saskia2nd Qualification
006BMOTTET Veronique1st Qualification
021CPRIEELS Sarah2nd Qualification
023CSCHOEL Lucie2nd Qualification
016CVAN WIJMEERSCH Tamara2nd Qualification
020CVANOOY Joyce2nd Qualification
017CVERSYCK Lieve2nd Qualification
FRAFRANCE
028BTOMBUL Nathalie2nd Qualification
GBRGREAT BRITAIN
028CGREENWOOD Hope2nd Qualification
GERGERMANY
025BBRÜNING Anke2nd Qualification
009ABÜKER Lena1st Qualification
008AEIBECK Pia1st Qualification
024BFINK Claudia2nd Qualification
022BFLÖCK SCHMITT Andrea2nd Qualification
023BROTH Patricia2nd Qualification
010AWEYAND Kerstin1st Qualification
LTULITHUANIA
029CBABININA Jelena2nd Qualification
LUXLUXEMBOURG
010CDIAS Isabel1st Qualification
NEDNETHERLANDS
011DMARKOVIC Irina1st Qualification
POLPOLAND
003ASHKOLNA Mariya1st Qualification
SUISWITZERLAND
026CHUNSPERGER Janine2nd Qualification
UKRUKRAINE
028DKSENIIA Shkliar2nd Qualification