4th GT-Open 2016 4th GT-Open 2016
Guillaume Tell Strassen (GTS)
Strassen (LUX), from 19-11-2016 to 20-11-2016
4th GT-Open 2016
Entries by Country
 
AUTAUSTRIA
Name
Target
Event
Session
DOTSENKO Kateryna27CCompound Women2nd Qualification
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
ACKX Enzo13ACompound Men2nd Qualification
BUNTINX Tim15ACompound Men2nd Qualification
CLAESEN Jessica18CCompound Women2nd Qualification
CROES Emmanuel4BCompound Men1st Qualification
CROES Quentin15DRecurve Men1st Qualification
DELLEMANS Bjarne17ACompound Men2nd Qualification
DELLEMANS Erwin28ACompound Men2nd Qualification
DELVIGNE Olivier9DCompound Men1st Qualification
DEPOITIER Julien30ACompound Men2nd Qualification
DUPAYS Anne Claire11CCompound Women1st Qualification
ETIENNE David29ACompound Men2nd Qualification
FRAIPONT Junlien23ACompound Men2nd Qualification
FRAIPONT Philippe27ACompound Men2nd Qualification
FREDERICKX Joan16ACompound Men2nd Qualification
GILIS Stien13CCompound Women2nd Qualification
KOOLS Jessica19CCompound Women2nd Qualification
KOOLS Jonathan18ACompound Men2nd Qualification
KOOLS Reginald24ACompound Men2nd Qualification
LEJEUNE Fanny22CCompound Women2nd Qualification
MARTENS Patrick26ACompound Men2nd Qualification
MEYNEN DEGRYSE Alain22ACompound Men2nd Qualification
MEYNEN DEGRYSE Lena30CCompound Women2nd Qualification
MEYNEN DEGRYSE Marion14CCompound Women2nd Qualification
MEYNEN DEGRYSE Saskia15CCompound Women2nd Qualification
MOTTET Veronique6BCompound Women1st Qualification
NOIRET Frank10BCompound Men1st Qualification
OSNOWSKI Roger19ACompound Men2nd Qualification
OSNOWSKI Sabastien20ACompound Men2nd Qualification
PRIEELS Sarah21CCompound Women2nd Qualification
REYNTIENS Kristof25ACompound Men2nd Qualification
SCHOEL Lucie23CCompound Women2nd Qualification
STRIJBOS Bert14ACompound Men2nd Qualification
VAN WIJMEERSCH Tamara16CCompound Women2nd Qualification
VANOOY Joyce20CCompound Women2nd Qualification
VERSYCK Lieve17CCompound Women2nd Qualification
WATTIEZ Yohan21ACompound Men2nd Qualification
BULBULGARIA
Name
Target
Event
Session
ISMAILOVA Kadrie Yukselova13DRecurve Women1st Qualification
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
BERANEK Radek10BRecurve Men2nd Qualification
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
HANSEN Stephan29BCompound Men2nd Qualification
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
ADICEOM Audrey11BRecurve Women2nd Qualification
CARDONET Nathan23DCompound Men2nd Qualification
DRAPEAU Philippe8ARecurve Men2nd Qualification
FRUTEL Sébastien22DCompound Men2nd Qualification
HAUTTEMENT Fabrice3ARecurve Men2nd Qualification
HORNER Philippe26BCompound Men2nd Qualification
JAMOT Maxence5ARecurve Men2nd Qualification
KRAUS Stéphane6ARecurve Men2nd Qualification
MACCHI Thomas4ARecurve Men2nd Qualification
MALARD Sylvain24DCompound Men2nd Qualification
MALARD Vanessa10ARecurve Women2nd Qualification
MAULARD Tristan27BCompound Men2nd Qualification
MORHAIN Guillaume7ARecurve Men2nd Qualification
NICOLAS Cambakidis2ARecurve Men2nd Qualification
SCHEPPERS Lucrezia9ARecurve Women2nd Qualification
SCHEPPERS Madison11ARecurve Women2nd Qualification
TOMBUL Alexis21DCompound Men2nd Qualification
TOMBUL Nathalie28BCompound Women2nd Qualification
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
GREENWOOD Hope28CCompound Women2nd Qualification
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
ASBACH Jens15BCompound Men2nd Qualification
BRÜNING Anke25BCompound Women2nd Qualification
BÜKER Lena9ACompound Women1st Qualification
CORREIA Jerome5CRecurve Men2nd Qualification
EGGERT Yvonne17BRecurve Women1st Qualification
EIBECK Pia8ACompound Women1st Qualification
ELSASSER Henrik4CRecurve Men2nd Qualification
FINK Claudia24BCompound Women2nd Qualification
FLÖCK SCHMITT Andrea22BCompound Women2nd Qualification
FRYCHEL Steven13BCompound Men2nd Qualification
GEBERT Frank3CRecurve Men2nd Qualification
GÖLZ Dominic7CRecurve Men2nd Qualification
HARBRECHT Christopher5ACompound Men1st Qualification
HEILER Philipp6CRecurve Men2nd Qualification
HEILIG Claudia11CRecurve Women2nd Qualification
HEMKENDREIS Oliver18CRecurve Men1st Qualification
KINDERMANN Volker2CRecurve Men2nd Qualification
KLESEMANN Daniela9CRecurve Women2nd Qualification
KREIKEMEYER Dagmar8CRecurve Women2nd Qualification
LANGE Peter16BCompound Men2nd Qualification
LETTAU René13BRecurve Men1st Qualification
LO MANTO Yvonne16BRecurve Women1st Qualification
MOHR Adolf18ARecurve Men1st Qualification
OVERFELD Dirk6ACompound Men1st Qualification
REUTER Andreas4ACompound Men1st Qualification
ROTH Axel17BCompound Men2nd Qualification
ROTH Patricia23BCompound Women2nd Qualification
SCHAUM Andreas20BCompound Men2nd Qualification
SCHMITT Rainer19BCompound Men2nd Qualification
SCHMITZ Sven7ACompound Men1st Qualification
SCHÜTZ Dirk18BCompound Men2nd Qualification
SCHÜTZ Yannick21BCompound Men2nd Qualification
SPEICHER Bianca10CRecurve Women2nd Qualification
SPERZEL Erik14BCompound Men2nd Qualification
SPURA Christian8BCompound Men1st Qualification
WEYAND Kerstin10ACompound Women1st Qualification
LTULITHUANIA
Name
Target
Event
Session
BABININA Jelena29CCompound Women2nd Qualification
SIGAUSKAS Vladas16DRecurve Men1st Qualification
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
BEAUDEUX Carmen13CRecurve Women1st Qualification
BECKERS Viveca8BRecurve Women2nd Qualification
BEGA Patrick11ACompound Men1st Qualification
BEGA Timo11BCompound Men1st Qualification
CORNARO Yvon17DCompound Men2nd Qualification
DECKER Rhett14DCompound Men2nd Qualification
DIAS Isabel10CCompound Women1st Qualification
FIGUEIREDO Catarina7BRecurve Women2nd Qualification
FRANTZ Eric8CCompound Men1st Qualification
GONCALVES Rui19DCompound Men2nd Qualification
HENCKELS Jeff15ARecurve Men1st Qualification
KIRT Camille9CCompound Men1st Qualification
KLEIN Joe18DRecurve Men1st Qualification
KLEIN Luca17CRecurve Men1st Qualification
KRAUS Stéphane16ARecurve Men1st Qualification
LANGERS Brigitte14CRecurve Women1st Qualification
LANGERS Mike14ARecurve Men1st Qualification
MARTINS Toni3CCompound Men1st Qualification
MERCIER Guy15DCompound Men2nd Qualification
MOES Ben10DCompound Men1st Qualification
MORAGA Sophia15CRecurve Women1st Qualification
PEFFER Serge7BCompound Men1st Qualification
PETERS Nathalie6BRecurve Women2nd Qualification
POP Noah2BRecurve Men2nd Qualification
POP Razvan4BRecurve Men2nd Qualification
SANITATE Neckel20DCompound Men2nd Qualification
SCHULER Luc5BRecurve Men2nd Qualification
SEYWERT Gilles16DCompound Men2nd Qualification
SEYWERT Marc18DCompound Men2nd Qualification
STORCK David3BRecurve Men2nd Qualification
WEBER Romain5CCompound Men1st Qualification
WELTER Max17ARecurve Men1st Qualification
MDAMOLDOVA
Name
Target
Event
Session
MIRCA Alexandra7DRecurve Women2nd Qualification
OLARU Dan5DRecurve Men2nd Qualification
ROSCOVANUV Bianca6DRecurve Women2nd Qualification
TROSTEANETCHI Alexei8DRecurve Men2nd Qualification
MEXMEXICO
Name
Target
Event
Session
ROMAN ARROYO Aida Nabila9BRecurve Women2nd Qualification
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
DE SMIT Fleur4DRecurve Women2nd Qualification
EBERSON Michelle3DRecurve Women2nd Qualification
MARKOVIC Irina11DCompound Women1st Qualification
VAES Damien2DRecurve Men2nd Qualification
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
SHKOLNA Mariya3ACompound Women1st Qualification
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
DEINEKO Iliana9DRecurve Women2nd Qualification
HÄFELFINGER Roman24CCompound Men2nd Qualification
HUNSPERGER Janine26CCompound Women2nd Qualification
KLARER Tanja10DRecurve Women2nd Qualification
PETRAGLIO Marco25CCompound Men2nd Qualification
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
BOMBUŠKÁR Michal4DCompound Men1st Qualification
BOMBUŠKÁR Milan5DCompound Men1st Qualification
KIŠŠIMON Michal3DCompound Men1st Qualification
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
ADREYKO Roman6DCompound Men1st Qualification
DIMA Ostapenko25DCompound Men2nd Qualification
GALAICHUK Vladyslav27DCompound Men2nd Qualification
KSENIIA Shkliar28DCompound Women2nd Qualification
LVOVSKYY Dmyto7DCompound Men1st Qualification
RODIONOVA Polina14DRecurve Women1st Qualification
USAUSA
Name
Target
Event
Session
TEDFORD Aaron29DCompound Men2nd Qualification