4th GT-Open 2016 4th GT-Open 2016
Guillaume Tell Strassen (GTS)
Strassen (LUX), from 19-11-2016 to 20-11-2016
4th GT-Open 2016
Entries by Name
 
A - B - C - D
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ACKX Enzo19ABELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
ADICEOM Audrey28AFRAFRANCERecurve Women2nd Qualification
ADREYKO Roman3BUKRUKRAINECompound Men1st Qualification
ASBACH Jens3DGERGERMANYCompound Men1st Qualification
BABININA Jelena12CLTULITHUANIACompound Women2nd Qualification
BEAUDEUX Carmen8DLUXLUXEMBOURGRecurve Women1st Qualification
BECKERS Viveca28BLUXLUXEMBOURGRecurve Women2nd Qualification
BEGA Patrick7CLUXLUXEMBOURGCompound Men1st Qualification
BEGA Timo7ALUXLUXEMBOURGCompound Men1st Qualification
BERANEK Radek28CCZECZECH REPUBLICRecurve Men2nd Qualification
BOMBUŠKÁR Michal6DSVKSLOVAKIACompound Men1st Qualification
BOMBUŠKÁR Milan2DSVKSLOVAKIACompound Men1st Qualification
BRÜNING Anke8CGERGERMANYCompound Women2nd Qualification
BÜKER Lena6AGERGERMANYCompound Women1st Qualification
BUNTINX Tim13CBELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
CARDONET Nathan6DFRAFRANCECompound Men2nd Qualification
CLAESEN Jessica13BBELBELGIUMCompound Women2nd Qualification
CORNARO Yvon8BLUXLUXEMBOURGCompound Men2nd Qualification
CORREIA Jerome21AGERGERMANYRecurve Men2nd Qualification
CROES Emmanuel6CBELBELGIUMCompound Men1st Qualification
CROES Quentin12ABELBELGIUMRecurve Men1st Qualification
DAIX Magali3BBELBELGIUMCompound Women2nd Qualification
DE SMIT Fleur26CNEDNETHERLANDSRecurve Women2nd Qualification
DECKER Rhett4BLUXLUXEMBOURGCompound Men2nd Qualification
DEINEKO Iliana10ASUISWITZERLANDRecurve Women1st Qualification
DELLEMANS Bjarne7CBELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
DELLEMANS Erwin15ABELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
DELVIGNE Olivier4CBELBELGIUMCompound Men1st Qualification
DEPOITIER Julien17CBELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
DIAS Isabelle1BLUXLUXEMBOURGCompound Women1st Qualification
DIMA Ostapenko16DUKRUKRAINECompound Men2nd Qualification
DMYTO Lvovskyy5BUKRUKRAINECompound Men1st Qualification
DOTSENKO Kateryna11DAUTAUSTRIACompound Women2nd Qualification
DRAPEAU Philippe22AFRAFRANCERecurve Men2nd Qualification
DUPAYS Anne Claire2BBELBELGIUMCompound Women1st Qualification
E - F - G - H
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
EBERSON Michelle13CNEDNETHERLANDSRecurve Women1st Qualification
EGGERT Yvonne11CGERGERMANYRecurve Women1st Qualification
EIBECK Pia2CGERGERMANYCompound Women2nd Qualification
EIBECK Rick23CGERGERMANYRecurve Men2nd Qualification
ELSASSER Henrik23AGERGERMANYRecurve Men2nd Qualification
ETIENNE David5CBELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
FIGUEIREDO Catarina22DLUXLUXEMBOURGRecurve Women2nd Qualification
FINK Claudia6CGERGERMANYCompound Women2nd Qualification
FLÖCK SCHMITT Andrea10CGERGERMANYCompound Women2nd Qualification
FRAIPONT Julien5ABELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
FRAIPONT Philippe13ABELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
FRANTZ Eric3ALUXLUXEMBOURGCompound Men1st Qualification
FREDERICKX Joan9ABELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
FRUTEL Sébastien12DFRAFRANCECompound Men2nd Qualification
FRYCHEL Steven20AGERGERMANYCompound Men2nd Qualification
GALAICHUK Vladyslav8DUKRUKRAINECompound Men2nd Qualification
GEBERT Frank21CGERGERMANYRecurve Men2nd Qualification
GILIS Stien1DBELBELGIUMCompound Women2nd Qualification
GÖLZ Dominic25AGERGERMANYRecurve Men2nd Qualification
GONCALVES Joe16BLUXLUXEMBOURGCompound Men2nd Qualification
GONCALVES Rui6BLUXLUXEMBOURGCompound Men2nd Qualification
GREENWOOD Hope13DGBRGREAT BRITAINCompound Women2nd Qualification
HÄFELFINGER Roman7DSUISWITZERLANDCompound Men2nd Qualification
HANSEN Stephan15DDENDENMARKCompound Men2nd Qualification
HARBRECHT Christopher6AGERGERMANYCompound Men2nd Qualification
HAUTTEMENT Fabrice25DFRAFRANCERecurve Men2nd Qualification
HEILER Philipp29AGERGERMANYRecurve Men2nd Qualification
HEILIG Claudia29CGERGERMANYRecurve Women2nd Qualification
HEMKENDREIS Oliver9AGERGERMANYRecurve Men1st Qualification
HENCKELS Jeff8ALUXLUXEMBOURGRecurve Men1st Qualification
HOCEVAR Arnaud14BLUXLUXEMBOURGCompound Men2nd Qualification
HORNER PhilippeFRAFRANCECompound Men2nd Qualification
HUNSPERGER Janine9DSUISWITZERLANDCompound Women2nd Qualification
I - J - K - L - M
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ISMAILOVA Kadrie Yukselova9DBULBULGARIARecurve Women1st Qualification
JAMOT Maxence27DFRAFRANCERecurve Men2nd Qualification
KINDERMANN Volker27AGERGERMANYRecurve Men2nd Qualification
KIRT Camille5ALUXLUXEMBOURGCompound Men1st Qualification
KIŠŠIMON Michal4DSVKSLOVAKIACompound Men1st Qualification
KLARER Tanja26DSUISWITZERLANDRecurve Women2nd Qualification
KLEIN Joe10CLUXLUXEMBOURGRecurve Men1st Qualification
KLEIN Luca12BLUXLUXEMBOURGRecurve Men1st Qualification
KLESEMANN Daniela27CGERGERMANYRecurve Women2nd Qualification
KOOLS Jessica9BBELBELGIUMCompound Women2nd Qualification
KOOLS Jonathan1CBELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
KOOLS Reginald1ABELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
KRAUS Stéphane10BLUXLUXEMBOURGRecurve Men1st Qualification
KRAUS Stéphane23DFRAFRANCERecurve Men2nd Qualification
KREIKEMEYER Dagmar21BGERGERMANYRecurve Women2nd Qualification
KSENIIA Shkliar18DUKRUKRAINECompound Women2nd Qualification
LANGE Peter14AGERGERMANYCompound Men2nd Qualification
LANGERS Brigitte10DLUXLUXEMBOURGRecurve Women1st Qualification
LANGERS Mike12CLUXLUXEMBOURGRecurve Men1st Qualification
LEJEUNE Fanny19CBELBELGIUMCompound Women2nd Qualification
LETTAU René11AGERGERMANYRecurve Men1st Qualification
LO MANTO Yvonne9CGERGERMANYRecurve Women1st Qualification
MACCHI Thomas29DFRAFRANCERecurve Men2nd Qualification
MALARD Sylvain4DFRAFRANCECompound Men2nd Qualification
MALARD Vanessa30AFRAFRANCERecurve Women2nd Qualification
MARKOVIC Irina6BNEDNETHERLANDSCompound Women1st Qualification
MARTENS Patrick11CBELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
MARTINS Toni5CLUXLUXEMBOURGCompound Men1st Qualification
MAULARD Tristan10DFRAFRANCECompound Men2nd Qualification
MERCIER Guy12BLUXLUXEMBOURGCompound Men2nd Qualification
MEYNEN DEGRYSE Alain15CBELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
MEYNEN DEGRYSE Lena11BBELBELGIUMCompound Women2nd Qualification
MEYNEN DEGRYSE Marion15BBELBELGIUMCompound Women2nd Qualification
MEYNEN DEGRYSE Saskia17BBELBELGIUMCompound Women2nd Qualification
MILENA Gatco25BMDAMOLDOVARecurve Women2nd Qualification
MIRCA Alexandra27BMDAMOLDOVARecurve Women2nd Qualification
MOHR Adolf13AGERGERMANYRecurve Men1st Qualification
MORAGA Sophia12DLUXLUXEMBOURGRecurve Women1st Qualification
MORHAIN Guillaume21DFRAFRANCERecurve Men2nd Qualification
MOTTET Veronique8CBELBELGIUMCompound Women1st Qualification
N - O - P - R - S
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
NICOLAS Cambakidis24AFRAFRANCERecurve Men2nd Qualification
NOIRET Frank2CBELBELGIUMCompound Men1st Qualification
OLARU Dan23BMDAMOLDOVARecurve Men2nd Qualification
OSNOWSKI Roger9CBELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
OSNOWSKI Sabastien3CBELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
OVERFELD Dirk2AGERGERMANYCompound Men1st Qualification
PEFFER Serge1CLUXLUXEMBOURGCompound Men1st Qualification
PETERS Nathalie30BLUXLUXEMBOURGRecurve Women2nd Qualification
PETRAGLIO Marco5DSUISWITZERLANDCompound Men2nd Qualification
POP Noah26BLUXLUXEMBOURGRecurve Men2nd Qualification
POP Razvan24BLUXLUXEMBOURGRecurve Men2nd Qualification
PRIEELS Sarah3DBELBELGIUMCompound Women2nd Qualification
REUTER Andreas7DGERGERMANYCompound Men1st Qualification
REYNTIENS Kristof7ABELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
RIES Jaques3CLUXLUXEMBOURGCompound Men1st Qualification
RODIONOVA Polina9BUKRUKRAINERecurve Women1st Qualification
ROMAN ARROYO Aida Nabila24DMEXMEXICORecurve Women2nd Qualification
ROSBANDER Alexander12AGERGERMANYCompound Men2nd Qualification
ROTH Axel4AGERGERMANYCompound Men2nd Qualification
ROTH Patricia4CGERGERMANYCompound Women2nd Qualification
SANITATE Neckel18BLUXLUXEMBOURGCompound Men2nd Qualification
SCHAUM Andreas2AGERGERMANYCompound Men2nd Qualification
SCHEPPERS Lucrezia26AFRAFRANCERecurve Women2nd Qualification
SCHEPPERS Madison22CFRAFRANCERecurve Women2nd Qualification
SCHMITT Rainer18AGERGERMANYCompound Men2nd Qualification
SCHMITZ Sven1DGERGERMANYCompound Men1st Qualification
SCHOEL Lucie19BBELBELGIUMCompound Women2nd Qualification
SCHULER Luc14CLUXLUXEMBOURGRecurve Men1st Qualification
SCHÜTZ Dirk8AGERGERMANYCompound Men2nd Qualification
SCHÜTZ Yannick16AGERGERMANYCompound Men2nd Qualification
SEYWERT Gilles10BLUXLUXEMBOURGCompound Men2nd Qualification
SEYWERT Marc2BLUXLUXEMBOURGCompound Men2nd Qualification
SHKOLNA Mariya7BPOLPOLANDCompound Women1st Qualification
SIGAUSKAS Vladas11DLTULITHUANIARecurve Men1st Qualification
SPEICHER Bianca25CGERGERMANYRecurve Women2nd Qualification
SPERZEL Erik10AGERGERMANYCompound Men2nd Qualification
SPURA Christian5DGERGERMANYCompound Men1st Qualification
STORCK David22BLUXLUXEMBOURGRecurve Men2nd Qualification
STRIJBOS Bert11ABELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
T - V - W
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
TEDFORD Aaron14CUSAUSACompound Men2nd Qualification
TOMBUL Alexis2DFRAFRANCECompound Men2nd Qualification
TOMBUL Nathalie14DFRAFRANCECompound Women2nd Qualification
TROSTEANETCHI Alexei11BMDAMOLDOVARecurve Men1st Qualification
VAES Damien24CNEDNETHERLANDSRecurve Men2nd Qualification
VAN DER VELDE Ben4BNEDNETHERLANDSCompound Men1st Qualification
VAN TRICHTVELDT Denis17ABELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
VAN WIJMEERSCH Tamara7BBELBELGIUMCompound Women2nd Qualification
VANOOY Joyce5BBELBELGIUMCompound Women2nd Qualification
VERSYCK Lieve1BBELBELGIUMCompound Women2nd Qualification
WATTIEZ Yohan3ABELBELGIUMCompound Men2nd Qualification
WEBER Romain1ALUXLUXEMBOURGCompound Men1st Qualification
WELTER Max8BLUXLUXEMBOURGRecurve Men1st Qualification
WEYAND Kerstin4AGERGERMANYCompound Women1st Qualification