NorgesCup`n finalestevne NorgesCup`n finalestevne
Sandefjord Bueskyttere (SANDE)
Sandefjord Bueskytterhall, from 02-04-2016 to 2-04-2016
NorgesCup`n finalestevne
Deltakere i alfabetisk rekkefølge
 
A - B
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
ALBRIGTSEN Gøran4CTØNSBTØNSBERG & OMEGN BUESKYTTERECompound Herrer 50Pulje 1
ANDRESEN Unni Marie12CFINSTFINSTADBRU BUESKYTTERERecurve Damer 50Pulje 1
AVDAL Siw Caroline15CHVALEHVALER IL - BUESKYTTEREBarebow DamerPulje 1
BAKKEN Tonje11AGRENLGRENLAND BUESKYTTERERecurve DamerPulje 1
BAKSTAD Turil13BÅSÅS BUESKYTTERERecurve Kadett JenterPulje 1
BALLER Frank16BÅSÅS BUESKYTTERETradisjonell HerrerPulje 1
BENTESTUEN Eirik8CLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERERecurve HerrerPulje 1
BJELLAND Heidi10DLARVILARVIK BUESKYTTERERecurve DamerPulje 1
BRUELAND Brigitte10AGRENLGRENLAND BUESKYTTERERecurve DamerPulje 1
BURHOL Simen S.7CLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERERecurve HerrerPulje 1
BØE Kjell15ASANDESANDEFJORD BUESKYTTEREBarebow HerrerPulje 1
BØE Morten4ASANDESANDEFJORD BUESKYTTERECompound HerrerPulje 1
BØRRUD Tor17CLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERETradisjonell HerrerPulje 1
E - F - G - H
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
ENGEN Kristian16ASKREISKREIA IL - BUESKYTTERETradisjonell HerrerPulje 1
EVENSEN Stig8BLARVILARVIK BUESKYTTERERecurve HerrerPulje 1
FØYNUM Ståle18BLARVILARVIK BUESKYTTERETradisjonell HerrerPulje 1
GJØLSTAD Robin2DHVALEHVALER IL - BUESKYTTERECompound HerrerPulje 1
GULLØY Kitty12AGRENLGRENLAND BUESKYTTERERecurve DamerPulje 1
GUNDERSEN Nina12DSANDESANDEFJORD BUESKYTTERERecurve Damer 50Pulje 1
HAGEN Paul André7BELVERELVERUM BUESKYTTERERecurve HerrerPulje 1
HAGEN Paul Ole6DELVERELVERUM BUESKYTTERECompound Herrer 50Pulje 1
HAGERUP Kristin19ALAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBBTradisjonell DamerPulje 1
HAGERUP Trond16DLAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBBTradisjonell HerrerPulje 1
HALVORSEN Tom17BBERGEBERGEN BUESKYTTERETradisjonell HerrerPulje 1
HANSEN Kent William1DSARPSSARPSBORG BUESKYTTERECompound HerrerPulje 1
HOLTE Ole Jørgen3DBERGEBERGEN BUESKYTTERECompound HerrerPulje 1
HUBRED Jon Arild1BSKREISKREIA IL - BUESKYTTERECompound HerrerPulje 1
HVIDING Roy19CFINSTFINSTADBRU BUESKYTTERETradisjonell HerrerPulje 1
I - J - K - L - M
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
ISNES Trym6ATØNSBTØNSBERG & OMEGN BUESKYTTERECompound Herrer JuniorPulje 1
IVERSEN Lisbeth11BHVALEHVALER IL - BUESKYTTERERecurve DamerPulje 1
JOHANNESSEN Birger9DULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBRecurve Herrer 50Pulje 1
JOHANNESSEN Jens Erik14BLAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBBBarebow HerrerPulje 1
JOHANSEN Kathrine15BFLAKTFLAKTVEIT IK - BUESKYTTERGRUPPBarebow DamerPulje 1
JØRGENSEN Ragnar2ASANDESANDEFJORD BUESKYTTERECompound HerrerPulje 1
KALADAMIS Georgios1ASANDESANDEFJORD BUESKYTTERECompound HerrerPulje 1
LISLEVAND Sunniva5BBÆRUMBÆRUM OG OMEGN BUESKYTTERECompound DamerPulje 1
MARTINSEN Tom17ASKREISKREIA IL - BUESKYTTERETradisjonell HerrerPulje 1
MOE Thor Arne18ASKREISKREIA IL - BUESKYTTERETradisjonell HerrerPulje 1
MOLDENHAUER Manfred9CLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERERecurve Herrer 50Pulje 1
MOSAND Arve9BSKREISKREIA IL - BUESKYTTERERecurve Herrer 50Pulje 1
N - P - R
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
NEERGAARD Knut18CDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERETradisjonell HerrerPulje 1
NESSET Jon Ivar9AØRJEØRJE IL - BUESKYTTERGRUPPERecurve HerrerPulje 1
NORDBØ Øyvind7DSANDESANDEFJORD BUESKYTTERERecurve HerrerPulje 1
NORDVIKEN Ivar16CSKREISKREIA IL - BUESKYTTERETradisjonell HerrerPulje 1
NYGAARD Stine10CFREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERERecurve DamerPulje 1
PADDERUD Thor Erik19DHVALSHVALSTAD IL - BUESKYTTERGRUPPERecurve Rekrutt GutterPulje 1
RASMUSSEN Thomas5CTØNSBTØNSBERG & OMEGN BUESKYTTERECompound Herrer JuniorPulje 1
RICHARDSEN Wanja Marie11DMOSSMOSS BUESKYTTERERecurve DamerPulje 1
RUSÅS Martine10BSARPSSARPSBORG BUESKYTTERERecurve DamerPulje 1
RUSÅS Per-Olav7ASARPSSARPSBORG BUESKYTTERERecurve HerrerPulje 1
RØED Silje R13CGRENLGRENLAND BUESKYTTERERecurve Damer JuniorPulje 1
RAASTAD DAVIES Kristin13DÅSÅS BUESKYTTERERecurve Damer JuniorPulje 1
S - T
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
SANDBÆK Inger12BSANDESANDEFJORD BUESKYTTERERecurve Damer 50Pulje 1
SANDBÆK Johny14CSANDESANDEFJORD BUESKYTTEREBarebow HerrerPulje 1
SANDVIK Jan Olav3BFINSTFINSTADBRU BUESKYTTERECompound HerrerPulje 1
SANNERUD Stian2BLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERECompound HerrerPulje 1
SCHELANDER Morten14ASANDESANDEFJORD BUESKYTTEREBarebow HerrerPulje 1
SIGVARTSEN Monica11CFREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERERecurve DamerPulje 1
SJØTUN Svein-Ole14DLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTEREBarebow HerrerPulje 1
SKJELANGER Kristoffer6BBERGEBERGEN BUESKYTTERECompound Herrer JuniorPulje 1
THORBJØRNSEN HASTHI Sander8ASARPSSARPSBORG BUESKYTTERERecurve HerrerPulje 1
TORSVIK Håkon3ASANDESANDEFJORD BUESKYTTERECompound HerrerPulje 1
TVEITEN Bjørn Orsten2CDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERECompound HerrerPulje 1
TVEITEN Lene Orsteen5ADRAMMDRAMMEN BUESKYTTERECompound DamerPulje 1
V - W - Z
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
VAAGEN Olav4BGRENLGRENLAND BUESKYTTERECompound Herrer 50Pulje 1
WESTBY Frank1CDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERECompound HerrerPulje 1
WILLASSEN Ole Petter8DASKIMASKIM BUESKYTTERKLUBBRecurve HerrerPulje 1
ZBICIAK David13AHVALSHVALSTAD IL - BUESKYTTERGRUPPERecurve Herrer JuniorPulje 1