X Indoor Državno prvenstvo Srbije X Indoor Državno prvenstvo Srbije
SK Niš (01801)
Hala Čair, Niš, Srbija, from 27-02-2016 to 28-02-2016
X Indoor Državno prvenstvo Srbije
Rezultati po klasama i stilovima - Pojedinci
 
Olimpijski luk - Seniori [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1BEATOVIĆ Aleksandar02102SK Velos280/ 2289/ 15693421
2POPOVIĆ Luka01103SK Elite Archery280/ 2283/ 25632827
3MARGETIĆ Dejan01101SK Kalemegdan279/ 4278/ 45572627
4GROZDANOVIĆ Luka01801SK Niš282/ 1275/ 65572331
5TRIVANOVIĆ Leontije01501SK Šabac270/10275/ 55452721
6FORGO Dejan01301SK Pančevo277/ 5268/115452422
7STEFANOVIĆ Nikola01801SK Niš272/ 6272/ 85442420
8MARKOVIĆ Čedomir01801SK Niš271/ 8271/ 95422122
9VELIMIROVIĆ Jovica02102SK Velos263/15278/ 35412725
10STAJČIĆ Mile01301SK Pančevo271/ 9266/135371825
11ČUPIĆ Nebojša02102SK Velos271/ 7265/145362218
12KURMAZOVIĆ Aleksandar01108SK Panonski Gusari261/20273/ 75342121
13RADIČEVIĆ Miljan01101SK Kalemegdan263/17269/105321628
14MUMINOVIĆ Stefan01106SK Zemun270/11261/185312320
15DIMIĆ Nenad01301SK Pančevo266/14265/155311130
16SVILANOVIĆ Dragan01010Van konkurencije266/13264/165301626
17TASESKI Goran01301SK Pančevo263/16267/125301527
18BOCONADI-BOŽIĆ Robert02102SK Velos260/23260/195201525
19ALEKSIĆ Vladimir01501SK Šabac249/28263/175121320
20MILOÅ EV Predrag01350SK Meta 013263/18244/295071025
21BRZAKOVIĆ Dragan01301SK Pančevo260/22246/275061713
22FRANCIA Atila02121SK Castle Archery254/26251/245051522
23UZELAC Veselin02402PSK Veteran261/21244/305051316
24STOJKOV Stevan01350SK Meta 013263/18242/32505827
25DINIĆ Radoslav03701SK Zlatna Strela270/12233/375031121
26HORVAT IÅ¡tvan02402PSK Veteran256/25245/285011612
27MUSKINJA Miloš01108SK Panonski Gusari243/31257/215001215
28RABRENOVIĆ Miro01103SK Elite Archery260/24238/34498527
29BJEDOVIĆ Đura01301SK Pančevo239/35258/20497718
30TOVIĆ Vladimir01501SK Šabac237/36256/224931125
31KARAFILIPOVIĆ Dragan01802SK Naissus 2003244/30247/254911617
32MLADENOVIĆ Aleksa01802SK Naissus 2003250/27240/334901215
33REDŽA Đorđe01104SK Košutnjak243/32243/31486819
34ANDONOVSKI Nemanja02102SK Velos233/41247/264801018
35DAKIĆ Igor02102SK Velos241/33235/354761117
36POPOVIĆ Vladimir01801SK Niš246/29225/43471915
37KUKIĆ Ognjen01108SK Panonski Gusari235/40234/36469612
38GRBIĆ Dušan01301SK Pančevo235/39229/38464167
39VUKMIROVIĆ Saša02101SK Ns2002235/38228/404631010
40MIŠKOVIĆ Vladeta01501SK Šabac205/51253/234581018
41ŽEPINIĆ Aleksandar02402PSK Veteran240/34216/444561012
42TOŠIĆ Miroljub01802SK Naissus 2003226/42229/39455612
43MLADENOVIĆ Milivoje01102Bsk236/37210/48446613
44VUKOVIĆ Dragoslav01301SK Pančevo210/47227/4243749
45RISTIĆ Goran01102Bsk220/43211/47431813
46PAJOVIĆ Mladen02402PSK Veteran198/53228/41426213
47DAKIĆ Željko02102SK Velos210/47214/45424410
48PEŠIĆ Bojan01801SK Niš216/46208/50424316
49MITOV Saša02402PSK Veteran209/50213/4642268
50NIKOLIĆ Dragan01108SK Panonski Gusari217/44201/5341878
51BRANKOVIĆ Marko01501SK Šabac217/45201/5441847
52ZALAR Franja02102SK Velos210/49208/4941845
53VINKIĆ Miroslav02102SK Velos198/52206/5140476
54MIHAILOVIĆ Nikola01106SK Zemun188/54202/5239047
55BOŠKOVIĆ Dragan01801SK Niš138/56169/5530738
56BABIĆ Saša02402PSK Veteran174/55130/5630435
Olimpijski luk - Seniorke [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1SIKIRUÅ  Katarina01231SK Knez Lazar274/ 1272/ 15462322
2BAĆOVIĆ Jadranka01102Bsk268/ 2246/ 55141719
3VELIČKOVIĆ Isidora01802SK Naissus 2003262/ 3248/ 35101720
4MARKOVIĆ Milica01106SK Zemun261/ 4233/104941913
5VRANJKOVIĆ Katarina02101SK Ns2002253/ 6238/ 74911120
6MILANOVIĆ Snežana02102SK Velos238/ 9250/ 24881414
7CEPF Anastazija02101SK Ns2002256/ 5231/114871117
8ŠIBALIĆ Iva01103SK Elite Archery236/10248/ 4484817
9ĐORĐEVIĆ Senka01350SK Meta 013240/ 7236/ 8476816
10SPREMO Sonja01350SK Meta 013239/ 8230/124691015
11MAČAR Olivera01350SK Meta 013222/13243/ 646597
12ĐAKIV Danijela01106SK Zemun234/11226/13460612
13RADULOVIĆ Marina01350SK Meta 013217/14219/14436516
14MIŠLJENOVIĆ Maja01106SK Zemun193/15234/ 9427510
15MILOŠEVIĆ Katarina01801SK Niš231/12195/164261217
16MILIVOJEVIĆ Ljubica01501SK Šabac190/16202/1539256
Olimpijski luk - Juniori [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1STEFANOVIĆ Nikola01801SK Niš279/ 1280/ 15592628
2KARAČONJI Sebastian02120SK Bečej255/ 2268/ 25231522
3MLADENOVIĆ Aleksa01802SK Naissus 2003248/ 3222/ 34701012
4OBRADOVIĆ Aleksa01104SK Košutnjak214/ 4215/ 4429410
5BRALIĆ Andrej01106SK Zemun180/ 5166/ 534647
Olimpijski luk - Juniorke [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1SIKIRUÅ  Katarina01231SK Knez Lazar282/ 1272/ 15542527
2VELIČKOVIĆ Isidora01802SK Naissus 2003264/ 2263/ 25271723
3BRZAKOVIĆ Čarna01301SK Pančevo258/ 3259/ 35171326
4MIŠLJENOVIĆ Maja01106SK Zemun238/ 4247/ 44851114
5SOKOLOV Tamara01802SK Naissus 2003236/ 5210/ 6446510
6ZALAR Marjana02102SK Velos203/ 6224/ 542757
7STANKOVIĆ Tijana01801SK Niš190/ 7167/ 735713
8ŠTRBAN Andrijana01301SK Pančevo175/ 8163/ 833814
Olimpijski luk - Kadeti [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1PEŠKANOV Jovan02120SK Bečej220/ 1214/ 1434711
2ZORIĆ Branko01104SK Košutnjak166/ 2178/ 234415
Olimpijski luk - Kadetkinje [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1ĐAKIV Danijela01106SK Zemun250/ 1235/ 14851212
2PECOVIĆ Iva01104SK Košutnjak226/ 2224/ 2450510
Olimpijski luk - Veterani [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1MARKOVIĆ Čedomir01801SK Niš275/ 1273/ 15482818
2RADIČEVIĆ Miljan01101SK Kalemegdan265/ 2271/ 25362023
3SVILANOVIĆ Dragan01010Van konkurencije263/ 3255/ 55181025
4ČANJI Zoltan02121SK Castle Archery255/ 6262/ 35171418
5DINIĆ Radoslav03701SK Zlatna Strela257/ 4255/ 45121521
6HORVAT IÅ¡tvan02402PSK Veteran256/ 5248/ 75042118
7ŠPEHAR Ivica01301SK Pančevo248/ 8247/ 84951117
8ZLATKOVIĆ Miodrag01802SK Naissus 2003230/ 9249/ 6479129
9UROŠEVIĆ Ljubiša01101SK Kalemegdan249/ 7224/ 9473820
10RACKOVIĆ Miodrag02102SK Velos202/10196/1039828
11MORAVČIĆ Željko02402PSK Veteran101/11108/1120914
Olimpijski luk - Stariji pioniri [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1JAKOB Uroš01301SK Pančevo215/ 2235/ 1450715
2RACKOVIĆ David02102SK Velos218/ 1229/ 2447614
3ŠPEHAR Jovan01301SK Pančevo208/ 4223/ 343166
4KATONA IÅ¡tvan02121SK Castle Archery212/ 3197/ 4409410
5DRAGOJEVIĆ Matija01104SK Košutnjak136/ 5158/ 529417
6KLJAJIĆ Stefan01301SK Pančevo117/ 695/ 621213
Olimpijski luk - Starije pionirke [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1VLAHOVIĆ Milica02102SK Velos169/ 2152/ 132132
2ŽIVKOVIĆ Milica01802SK Naissus 2003172/ 1148/ 232036
3KOBALI Teodora01104SK Košutnjak167/ 3123/ 329024
4BURSIĆ Lena02102SK Velos94/ 484/ 417813
Olimpijski luk - Mlađi pioniri [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1ĐUKIĆ Mateja02102SK Velos226/ 1231/ 1457716
2MANOJLOVIĆ Andrija01103SK Elite Archery218/ 2211/ 242938
3LUKAČ Daniel02121SK Castle Archery166/ 3152/ 331833
4SIVIĆ Aleksandar02121SK Castle Archery129/ 4143/ 427201
Olimpijski luk - Mlađe pionirke [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1BILISKOV Olga01106SK Zemun107/ 1119/ 122612
2KONDIĆ Ana02102SK Velos93/ 286/ 217912
3VINKIĆ Jovana02102SK Velos55/ 384/ 313911
Kompaund luk - Seniori [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1VARGA Bela02121SK Castle Archery286/ 2287/ 25733327
2BRANKOVIĆ Zoran01105SK Arena No1285/ 3286/ 35713129
3UROŠEVIĆ Ljubiša01101SK Kalemegdan286/ 1283/ 55693029
4NEDELJKOVIĆ Ognjen01105SK Arena No1280/ 5289/ 15692931
5ŽIKIĆ Stefan01301SK Pančevo281/ 4278/ 75592039
6VARGA Akoš02121SK Castle Archery272/10285/ 45572731
7ILIĆ Slavoljub01105SK Arena No1272/11282/ 65541740
8BOŽIN Nenad01105SK Arena No1275/ 7276/ 95511345
9NIKITOVIĆ Vladimir01108SK Panonski Gusari279/ 6271/115501737
10JOVANOVIĆ Branko01151SK Odisej273/ 9275/105481637
11SMUĐA Petar01301SK Pančevo267/12277/ 85441341
12ĐUKIĆ Đorđe02102SK Velos274/ 8266/125401530
13TRIFUNOVIĆ Momir01501SK Šabac257/13240/13497235
14PAVLOVIĆ Slobodan01501SK Šabac222/14226/14448022
Kompaund luk - Seniorke [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1LJUBINKOVIĆ Marija01102Bsk282/ 1283/ 15652535
2CRKVENIK Albina01102Bsk273/ 2273/ 25461242
Kompaund luk - Juniori [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1KLAJNER Roland02121SK Castle Archery282/ 1283/ 15652535
Kompaund luk - Kadeti [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1ČANJI Zoltan ml.02121SK Castle Archery274/ 1268/ 15421339
2KLAÅ NJA Stefan02102SK Velos224/ 2218/ 244239
Kompaund luk - Starije pionirke [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1BARTOK Beatrix02121SK Castle Archery244/ 1201/ 1445622
Goli luk - Seniori [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1MILOŠEVIĆ Goran01106SK Zemun247/ 1252/ 1499724
2HINIĆ Nenad01106SK Zemun240/ 2238/ 2478717
3OROS Čongor02121SK Castle Archery229/ 3231/ 3460317
4BAJKIN Momčilo02301SK Kentaur202/ 4222/ 4424314
Goli luk - Seniorke [Posle 60 strela]
Poz.
Takmičar
Klub
18m-1
18m-2
Ukupno
10
9
1KARAHASAN Ružica01106SK Zemun216/ 1214/ 1430711
2RAŠETA Snežana01106SK Zemun127/ 2125/ 225223
Back