X Indoor Državno prvenstvo Srbije X Indoor Državno prvenstvo Srbije
SK Niš (01801)
Hala Čair, Niš, Srbija, from 27-02-2016 to 28-02-2016
X Indoor Državno prvenstvo Srbije
Spisak učesnika sortiran po metama
 
Državno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
Meta
Takmičar
Klub
Ime države
Konkurencija
1AKARAČONJI Sebastian02120SK BEČEJOlimpijski luk Juniori
1BBRALIĆ Andrej01106SK ZEMUNOlimpijski luk Juniori
1CSTEFANOVIĆ Nikola01801SK NIŠOlimpijski luk Juniori
2AMLADENOVIĆ Aleksa01802SK NAISSUS 2003Olimpijski luk Juniori
2BKLAJNER Roland02121SK CASTLE ARCHERYKompaund luk Juniori
2COBRADOVIĆ Aleksa01104SK KOŠUTNJAKOlimpijski luk Juniori
3AVELIČKOVIĆ Isidora01802SK NAISSUS 2003Olimpijski luk Juniorke
3BBRZAKOVIĆ Čarna01301SK PANČEVOOlimpijski luk Juniorke
3CSIKIRUÅ  Katarina01231SK KNEZ LAZAROlimpijski luk Juniorke
3DSTANKOVIĆ Tijana01801SK NIŠOlimpijski luk Juniorke
4AZALAR Marjana02102SK VELOSOlimpijski luk Juniorke
4BSOKOLOV Tamara01802SK NAISSUS 2003Olimpijski luk Juniorke
4CMIŠLJENOVIĆ Maja01106SK ZEMUNOlimpijski luk Juniorke
4DŠTRBAN Andrijana01301SK PANČEVOOlimpijski luk Juniorke
5APEŠKANOV Jovan02120SK BEČEJOlimpijski luk Kadeti
5BZORIĆ Branko01104SK KOŠUTNJAKOlimpijski luk Kadeti
5CPECOVIĆ Iva01104SK KOŠUTNJAKOlimpijski luk Kadetkinje
5DĐAKIV Danijela01106SK ZEMUNOlimpijski luk Kadetkinje
6AKLJAJIĆ Stefan01301SK PANČEVOOlimpijski luk Stariji pioniri
6BJAKOB Uroš01301SK PANČEVOOlimpijski luk Stariji pioniri
6CRACKOVIĆ David02102SK VELOSOlimpijski luk Stariji pioniri
7AKATONA IÅ¡tvan02121SK CASTLE ARCHERYOlimpijski luk Stariji pioniri
7BDRAGOJEVIĆ Matija01104SK KOŠUTNJAKOlimpijski luk Stariji pioniri
7CŠPEHAR Jovan01301SK PANČEVOOlimpijski luk Stariji pioniri
8AKOBALI Teodora01104SK KOÅ UTNJAKOlimpijski luk Starije pionirke
8CBURSIĆ Lena02102SK VELOSOlimpijski luk Starije pionirke
9ABARTOK Beatrix02121SK CASTLE ARCHERYKompaund luk Starije pionirke
9BVLAHOVIĆ Milica02102SK VELOSOlimpijski luk Starije pionirke
9DŽIVKOVIĆ Milica01802SK NAISSUS 2003Olimpijski luk Starije pionirke
10AMANOJLOVIĆ Andrija01103SK ELITE ARCHERYOlimpijski luk Mlađi pioniri
10BSIVIĆ Aleksandar02121SK CASTLE ARCHERYOlimpijski luk Mlađi pioniri
10CĐUKIĆ Mateja02102SK VELOSOlimpijski luk Mlađi pioniri
10DLUKAČ Daniel02121SK CASTLE ARCHERYOlimpijski luk Mlađi pioniri
12AKONDIĆ Ana02102SK VELOSOlimpijski luk Mlađe pionirke
12CVINKIĆ Jovana02102SK VELOSOlimpijski luk Mlađe pionirke
12DBILISKOV Olga01106SK ZEMUNOlimpijski luk Mlađe pionirke
13AŠPEHAR Ivica01301SK PANČEVOOlimpijski luk Veterani
13DMORAVČIĆ Željko02402PSK VETERANOlimpijski luk Veterani
14AMARKOVIĆ Čedomir01801SK NIŠOlimpijski luk Veterani
14BSVILANOVIĆ Dragan01010VAN KONKURENCIJEOlimpijski luk Veterani
14CRADIČEVIĆ Miljan01101SK KALEMEGDANOlimpijski luk Veterani
14DČANJI Zoltan ml.02121SK CASTLE ARCHERYKompaund luk Kadeti
15AČANJI Zoltan02121SK CASTLE ARCHERYOlimpijski luk Veterani
15BZLATKOVIĆ Miodrag01802SK NAISSUS 2003Olimpijski luk Veterani
15CUROŠEVIĆ Ljubiša01101SK KALEMEGDANOlimpijski luk Veterani
15DKLAÅ NJA Stefan02102SK VELOSKompaund luk Kadeti
16ADINIĆ Radoslav03701SK ZLATNA STRELAOlimpijski luk Veterani
16BRACKOVIĆ Miodrag02102SK VELOSOlimpijski luk Veterani
16CHORVAT IÅ¡tvan02402PSK VETERANOlimpijski luk Veterani
17AHINIĆ Nenad01106SK ZEMUNGoli luk Seniori
17CKARAHASAN Ružica01106SK ZEMUNGoli luk Seniorke
17DBAJKIN Momčilo02301SK KENTAURGoli luk Seniori
18AMILOŠEVIĆ Goran01106SK ZEMUNGoli luk Seniori
18BOROS Čongor02121SK CASTLE ARCHERYGoli luk Seniori
18DRAŠETA Snežana01106SK ZEMUNGoli luk Seniorke
Državno prvenstvo za seniore
Meta
Takmičar
Klub
Ime države
Konkurencija
1ABOŽIN Nenad01105SK ARENA NO1Kompaund luk Seniori
1BJOVANOVIĆ Branko01151SK ODISEJKompaund luk Seniori
1CŽIKIĆ Stefan01301SK PANČEVOKompaund luk Seniori
1DPAVLOVIĆ Slobodan01501SK ŠABACKompaund luk Seniori
2ANEDELJKOVIĆ Ognjen01105SK ARENA NO1Kompaund luk Seniori
2CSMUĐA Petar01301SK PANČEVOKompaund luk Seniori
2DTRIFUNOVIĆ Momir01501SK ŠABACKompaund luk Seniori
3AILIĆ Slavoljub01105SK ARENA NO1Kompaund luk Seniori
3BNIKITOVIĆ Vladimir01108SK PANONSKI GUSARIKompaund luk Seniori
3CVARGA Bela02121SK CASTLE ARCHERYKompaund luk Seniori
4ABRANKOVIĆ Zoran01105SK ARENA NO1Kompaund luk Seniori
4CVARGA Akoš02121SK CASTLE ARCHERYKompaund luk Seniori
4DLJUBINKOVIĆ Marija01102BSKKompaund luk Seniorke
5AĐUKIĆ Đorđe02102SK VELOSKompaund luk Seniori
5BUROŠEVIĆ Ljubiša01101SK KALEMEGDANKompaund luk Seniori
5DCRKVENIK Albina01102BSKKompaund luk Seniorke
6ATASESKI Goran01301SK PANČEVOOlimpijski luk Seniori
6BBOCONADI-BOŽIĆ Robert02102SK VELOSOlimpijski luk Seniori
6CGROZDANOVIĆ Luka01801SK NIŠOlimpijski luk Seniori
6DTOVIĆ Vladimir01501SK ŠABACOlimpijski luk Seniori
7AMARKOVIĆ Čedomir01801SK NIŠOlimpijski luk Seniori
7BBEATOVIĆ Aleksandar02102SK VELOSOlimpijski luk Seniori
7CSTAJČIĆ Mile01301SK PANČEVOOlimpijski luk Seniori
7DTRIVANOVIĆ Leontije01501SK ŠABACOlimpijski luk Seniori
8ABRZAKOVIĆ Dragan01301SK PANČEVOOlimpijski luk Seniori
8BVELIMIROVIĆ Jovica02102SK VELOSOlimpijski luk Seniori
8CPOPOVIĆ Vladimir01801SK NIŠOlimpijski luk Seniori
8DMIŠKOVIĆ Vladeta01501SK ŠABACOlimpijski luk Seniori
9ADIMIĆ Nenad01301SK PANČEVOOlimpijski luk Seniori
9BSVILANOVIĆ Dragan01010VAN KONKURENCIJEOlimpijski luk Seniori
9CČUPIĆ Nebojša02102SK VELOSOlimpijski luk Seniori
9DALEKSIĆ Vladimir01501SK ŠABACOlimpijski luk Seniori
10AFORGO Dejan01301SK PANČEVOOlimpijski luk Seniori
10BŽEPINIĆ Aleksandar02402PSK VETERANOlimpijski luk Seniori
10CRADIČEVIĆ Miljan01101SK KALEMEGDANOlimpijski luk Seniori
11AKURMAZOVIĆ Aleksandar01108SK PANONSKI GUSARIOlimpijski luk Seniori
11BPOPOVIĆ Luka01103SK ELITE ARCHERYOlimpijski luk Seniori
11CMARGETIĆ Dejan01101SK KALEMEGDANOlimpijski luk Seniori
11DKARAFILIPOVIĆ Dragan01802SK NAISSUS 2003Olimpijski luk Seniori
12ARABRENOVIĆ Miro01103SK ELITE ARCHERYOlimpijski luk Seniori
12BSTEFANOVIĆ Nikola01801SK NIŠOlimpijski luk Seniori
12CREDŽA Đorđe01104SK KOŠUTNJAKOlimpijski luk Seniori
12DMUMINOVIĆ Stefan01106SK ZEMUNOlimpijski luk Seniori
13AFRANCIA Atila02121SK CASTLE ARCHERYOlimpijski luk Seniori
13BBRANKOVIĆ Marko01501SK ŠABACOlimpijski luk Seniori
13DPEŠIĆ Bojan01801SK NIŠOlimpijski luk Seniori
14AUZELAC Veselin02402PSK VETERANOlimpijski luk Seniori
14BDAKIĆ Igor02102SK VELOSOlimpijski luk Seniori
14DGRBIĆ Dušan01301SK PANČEVOOlimpijski luk Seniori
15APAJOVIĆ Mladen02402PSK VETERANOlimpijski luk Seniori
15BZALAR Franja02102SK VELOSOlimpijski luk Seniori
15DVUKOVIĆ Dragoslav01301SK PANČEVOOlimpijski luk Seniori
16ABABIĆ Saša02402PSK VETERANOlimpijski luk Seniori
16BVINKIĆ Miroslav02102SK VELOSOlimpijski luk Seniori
16CMUSKINJA Miloš01108SK PANONSKI GUSARIOlimpijski luk Seniori
16DBJEDOVIĆ Đura01301SK PANČEVOOlimpijski luk Seniori
17AMITOV Saša02402PSK VETERANOlimpijski luk Seniori
17BDAKIĆ Željko02102SK VELOSOlimpijski luk Seniori
17CKUKIĆ Ognjen01108SK PANONSKI GUSARIOlimpijski luk Seniori
17DMLADENOVIĆ Milivoje01102BSKOlimpijski luk Seniori
18AVUKMIROVIĆ Saša02101SK NS2002Olimpijski luk Seniori
18BMLADENOVIĆ Aleksa01802SK NAISSUS 2003Olimpijski luk Seniori
18CNIKOLIĆ Dragan01108SK PANONSKI GUSARIOlimpijski luk Seniori
18DRISTIĆ Goran01102BSKOlimpijski luk Seniori
19ADINIĆ Radoslav03701SK ZLATNA STRELAOlimpijski luk Seniori
19BTOŠIĆ Miroljub01802SK NAISSUS 2003Olimpijski luk Seniori
19CSTOJKOV Stevan01350SK META 013Olimpijski luk Seniori
19DMILOÅ EV Predrag01350SK META 013Olimpijski luk Seniori
20AMIHAILOVIĆ Nikola01106SK ZEMUNOlimpijski luk Seniori
20BHORVAT IÅ¡tvan02402PSK VETERANOlimpijski luk Seniori
20CRADULOVIĆ Marina01350SK META 013Olimpijski luk Seniorke
20DMILANOVIĆ Snežana02102SK VELOSOlimpijski luk Seniorke
21ASIKIRUÅ  Katarina01231SK KNEZ LAZAROlimpijski luk Seniorke
21BMILOŠEVIĆ Katarina01801SK NIŠOlimpijski luk Seniorke
21CMAČAR Olivera01350SK META 013Olimpijski luk Seniorke
21DVRANJKOVIĆ Katarina02101SK NS2002Olimpijski luk Seniorke
22AMARKOVIĆ Milica01106SK ZEMUNOlimpijski luk Seniorke
22BVELIČKOVIĆ Isidora01802SK NAISSUS 2003Olimpijski luk Seniorke
22CCEPF Anastazija02101SK NS2002Olimpijski luk Seniorke
22DBOŠKOVIĆ Dragan01801SK NIŠOlimpijski luk Seniori
23AANDONOVSKI Nemanja02102SK VELOSOlimpijski luk Seniori
23BĐORĐEVIĆ Senka01350SK META 013Olimpijski luk Seniorke
23CBAĆOVIĆ Jadranka01102BSKOlimpijski luk Seniorke
23DĐAKIV Danijela01106SK ZEMUNOlimpijski luk Seniorke
24AŠIBALIĆ Iva01103SK ELITE ARCHERYOlimpijski luk Seniorke
24BSPREMO Sonja01350SK META 013Olimpijski luk Seniorke
24CMIŠLJENOVIĆ Maja01106SK ZEMUNOlimpijski luk Seniorke
24DMILIVOJEVIĆ Ljubica01501SK ŠABACOlimpijski luk Seniorke
Back