X Indoor Državno prvenstvo Srbije X Indoor Državno prvenstvo Srbije
SK Niš (01801)
Hala Čair, Niš, Srbija, from 27-02-2016 to 28-02-2016
X Indoor Državno prvenstvo Srbije
Spisak učesnika sortiran po kategorijama
 
BMGoli luk Seniori
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01106SK ZEMUN
017AHINIĆ NenadDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
018AMILOŠEVIĆ GoranDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02121SK CASTLE ARCHERY
018BOROS ČongorDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02301SK KENTAUR
017DBAJKIN MomčiloDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
BWGoli luk Seniorke
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01106SK ZEMUN
017CKARAHASAN RužicaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
018DRAŠETA SnežanaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
CCMKompaund luk Kadeti
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
02102SK VELOS
015DKLAŠNJA StefanDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02121SK CASTLE ARCHERY
014DČANJI Zoltan ml.Državno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
CJMKompaund luk Juniori
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
02121SK CASTLE ARCHERY
002BKLAJNER RolandDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
CMCompound Seniori
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01101SK KALEMEGDAN
005BUROŠEVIĆ LjubišaDržavno prvenstvo za seniore
01105SK ARENA NO1
001ABOŽIN NenadDržavno prvenstvo za seniore
004ABRANKOVIĆ ZoranDržavno prvenstvo za seniore
003AILIĆ SlavoljubDržavno prvenstvo za seniore
002ANEDELJKOVIĆ OgnjenDržavno prvenstvo za seniore
01108SK PANONSKI GUSARI
003BNIKITOVIĆ VladimirDržavno prvenstvo za seniore
01151SK ODISEJ
001BJOVANOVIĆ BrankoDržavno prvenstvo za seniore
01301SK PANČEVO
002CSMUĐA PetarDržavno prvenstvo za seniore
001CŽIKIĆ StefanDržavno prvenstvo za seniore
01501SK Å ABAC
001DPAVLOVIĆ SlobodanDržavno prvenstvo za seniore
002DTRIFUNOVIĆ MomirDržavno prvenstvo za seniore
02102SK VELOS
005AĐUKIĆ ĐorđeDržavno prvenstvo za seniore
02121SK CASTLE ARCHERY
004CVARGA AkošDržavno prvenstvo za seniore
003CVARGA BelaDržavno prvenstvo za seniore
CPWKompaund luk Starije pionirke
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
02121SK CASTLE ARCHERY
009ABARTOK BeatrixDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
CWKompaund luk Seniorke
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01102BSK
005DCRKVENIK AlbinaDržavno prvenstvo za seniore
004DLJUBINKOVIĆ MarijaDržavno prvenstvo za seniore
RCMOlimpijski luk Kadeti
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01104SK KOÅ UTNJAK
005BZORIĆ BrankoDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02120SK BEČEJ
005APEŠKANOV JovanDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
RCWOlimpijski luk Kadetkinje
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01104SK KOÅ UTNJAK
005CPECOVIĆ IvaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
01106SK ZEMUN
005DĐAKIV DanijelaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
RDMOlimpijski luk Mlađi pioniri
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01103SK ELITE ARCHERY
010AMANOJLOVIĆ AndrijaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02102SK VELOS
010CĐUKIĆ MatejaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02121SK CASTLE ARCHERY
010DLUKAČ DanielDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
010BSIVIĆ AleksandarDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
RDWOlimpijski luk Mlađe pionirke
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01106SK ZEMUN
012DBILISKOV OlgaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02102SK VELOS
012AKONDIĆ AnaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
012CVINKIĆ JovanaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
RJMOlimpijski luk Juniori
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01104SK KOÅ UTNJAK
002COBRADOVIĆ AleksaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
01106SK ZEMUN
001BBRALIĆ AndrejDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
01801SK NIÅ 
001CSTEFANOVIĆ NikolaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
01802SK NAISSUS 2003
002AMLADENOVIĆ AleksaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02120SK BEČEJ
001AKARAČONJI SebastianDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
RJWRecurve Juniorke
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01106SK ZEMUN
004CMIŠLJENOVIĆ MajaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
01231SK KNEZ LAZAR
003CSIKIRUŠ KatarinaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
01301SK PANČEVO
003BBRZAKOVIĆ ČarnaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
004DŠTRBAN AndrijanaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
01801SK NIÅ 
003DSTANKOVIĆ TijanaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
01802SK NAISSUS 2003
004BSOKOLOV TamaraDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
003AVELIČKOVIĆ IsidoraDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02102SK VELOS
004AZALAR MarjanaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
RMRecurve Seniori
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01010VAN KONKURENCIJE
009BSVILANOVIĆ DraganDržavno prvenstvo za seniore
01101SK KALEMEGDAN
011CMARGETIĆ DejanDržavno prvenstvo za seniore
010CRADIČEVIĆ MiljanDržavno prvenstvo za seniore
01102BSK
017DMLADENOVIĆ MilivojeDržavno prvenstvo za seniore
018DRISTIĆ GoranDržavno prvenstvo za seniore
01103SK ELITE ARCHERY
011BPOPOVIĆ LukaDržavno prvenstvo za seniore
012ARABRENOVIĆ MiroDržavno prvenstvo za seniore
01104SK KOÅ UTNJAK
012CREDŽA ĐorđeDržavno prvenstvo za seniore
01106SK ZEMUN
020AMIHAILOVIĆ NikolaDržavno prvenstvo za seniore
012DMUMINOVIĆ StefanDržavno prvenstvo za seniore
01108SK PANONSKI GUSARI
017CKUKIĆ OgnjenDržavno prvenstvo za seniore
011AKURMAZOVIĆ AleksandarDržavno prvenstvo za seniore
016CMUSKINJA MilošDržavno prvenstvo za seniore
018CNIKOLIĆ DraganDržavno prvenstvo za seniore
01301SK PANČEVO
016DBJEDOVIĆ ĐuraDržavno prvenstvo za seniore
008ABRZAKOVIĆ DraganDržavno prvenstvo za seniore
009ADIMIĆ NenadDržavno prvenstvo za seniore
010AFORGO DejanDržavno prvenstvo za seniore
014DGRBIĆ DušanDržavno prvenstvo za seniore
007CSTAJČIĆ MileDržavno prvenstvo za seniore
006ATASESKI GoranDržavno prvenstvo za seniore
015DVUKOVIĆ DragoslavDržavno prvenstvo za seniore
01350SK META 013
019DMILOŠEV PredragDržavno prvenstvo za seniore
019CSTOJKOV StevanDržavno prvenstvo za seniore
01501SK Å ABAC
009DALEKSIĆ VladimirDržavno prvenstvo za seniore
013BBRANKOVIĆ MarkoDržavno prvenstvo za seniore
008DMIŠKOVIĆ VladetaDržavno prvenstvo za seniore
006DTOVIĆ VladimirDržavno prvenstvo za seniore
007DTRIVANOVIĆ LeontijeDržavno prvenstvo za seniore
01801SK NIÅ 
022DBOŠKOVIĆ DraganDržavno prvenstvo za seniore
006CGROZDANOVIĆ LukaDržavno prvenstvo za seniore
007AMARKOVIĆ ČedomirDržavno prvenstvo za seniore
013DPEŠIĆ BojanDržavno prvenstvo za seniore
008CPOPOVIĆ VladimirDržavno prvenstvo za seniore
012BSTEFANOVIĆ NikolaDržavno prvenstvo za seniore
01802SK NAISSUS 2003
011DKARAFILIPOVIĆ DraganDržavno prvenstvo za seniore
018BMLADENOVIĆ AleksaDržavno prvenstvo za seniore
019BTOŠIĆ MiroljubDržavno prvenstvo za seniore
02101SK NS2002
018AVUKMIROVIĆ SašaDržavno prvenstvo za seniore
02102SK VELOS
023AANDONOVSKI NemanjaDržavno prvenstvo za seniore
007BBEATOVIĆ AleksandarDržavno prvenstvo za seniore
006BBOCONADI-BOŽIĆ RobertDržavno prvenstvo za seniore
009CČUPIĆ NebojšaDržavno prvenstvo za seniore
014BDAKIĆ IgorDržavno prvenstvo za seniore
017BDAKIĆ ŽeljkoDržavno prvenstvo za seniore
008BVELIMIROVIĆ JovicaDržavno prvenstvo za seniore
016BVINKIĆ MiroslavDržavno prvenstvo za seniore
015BZALAR FranjaDržavno prvenstvo za seniore
02121SK CASTLE ARCHERY
013AFRANCIA AtilaDržavno prvenstvo za seniore
02402PSK VETERAN
016ABABIĆ SašaDržavno prvenstvo za seniore
020BHORVAT IštvanDržavno prvenstvo za seniore
017AMITOV SašaDržavno prvenstvo za seniore
015APAJOVIĆ MladenDržavno prvenstvo za seniore
014AUZELAC VeselinDržavno prvenstvo za seniore
010BŽEPINIĆ AleksandarDržavno prvenstvo za seniore
03701SK ZLATNA STRELA
019ADINIĆ RadoslavDržavno prvenstvo za seniore
RMMOlimpijski luk Veterani
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01010VAN KONKURENCIJE
014BSVILANOVIĆ DraganDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
01101SK KALEMEGDAN
014CRADIČEVIĆ MiljanDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
015CUROŠEVIĆ LjubišaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
01301SK PANČEVO
013AŠPEHAR IvicaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
01801SK NIÅ 
014AMARKOVIĆ ČedomirDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
01802SK NAISSUS 2003
015BZLATKOVIĆ MiodragDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02102SK VELOS
016BRACKOVIĆ MiodragDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02121SK CASTLE ARCHERY
015AČANJI ZoltanDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02402PSK VETERAN
016CHORVAT IštvanDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
013DMORAVČIĆ ŽeljkoDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
03701SK ZLATNA STRELA
016ADINIĆ RadoslavDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
RPMOlimpijski luk Stariji pioniri
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01104SK KOÅ UTNJAK
007BDRAGOJEVIĆ MatijaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
01301SK PANČEVO
006BJAKOB UrošDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
006AKLJAJIĆ StefanDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
007CŠPEHAR JovanDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02102SK VELOS
006CRACKOVIĆ DavidDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02121SK CASTLE ARCHERY
007AKATONA IštvanDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
RPWOlimpijski luk Starije pionirke
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01104SK KOÅ UTNJAK
008AKOBALI TeodoraDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
01802SK NAISSUS 2003
009DŽIVKOVIĆ MilicaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
02102SK VELOS
008CBURSIĆ LenaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
009BVLAHOVIĆ MilicaDržavno prvenstvo za mlađe kategorije i veterane
RWRecurve Seniorke
Meta
Rang
Takmičar
Ter.
01102BSK
023CBAĆOVIĆ JadrankaDržavno prvenstvo za seniore
01103SK ELITE ARCHERY
024AŠIBALIĆ IvaDržavno prvenstvo za seniore
01106SK ZEMUN
022AMARKOVIĆ MilicaDržavno prvenstvo za seniore
024CMIŠLJENOVIĆ MajaDržavno prvenstvo za seniore
023DĐAKIV DanijelaDržavno prvenstvo za seniore
01231SK KNEZ LAZAR
021ASIKIRUŠ KatarinaDržavno prvenstvo za seniore
01350SK META 013
021CMAČAR OliveraDržavno prvenstvo za seniore
020CRADULOVIĆ MarinaDržavno prvenstvo za seniore
024BSPREMO SonjaDržavno prvenstvo za seniore
023BĐORĐEVIĆ SenkaDržavno prvenstvo za seniore
01501SK Å ABAC
024DMILIVOJEVIĆ LjubicaDržavno prvenstvo za seniore
01801SK NIÅ 
021BMILOŠEVIĆ KatarinaDržavno prvenstvo za seniore
01802SK NAISSUS 2003
022BVELIČKOVIĆ IsidoraDržavno prvenstvo za seniore
02101SK NS2002
022CCEPF AnastazijaDržavno prvenstvo za seniore
021DVRANJKOVIĆ KatarinaDržavno prvenstvo za seniore
02102SK VELOS
020DMILANOVIĆ SnežanaDržavno prvenstvo za seniore
Back