European Grand Prix 2nd leg European Grand Prix 2nd leg
Archery Association of Romania (ROU)
Bucharest (ROU), from 07-07-2015 to 11-07-2015
European Grand Prix 2nd leg
Entries by Country
 
BLRBELARUS
Name
Target
Event
Session
DALIDOVICH Pavel3BRecurve Men
DZIOMINSKAYA Karyna14DRecurve Women
LIAHUSHEV Alexander2BRecurve Men
MARUSAVA Hanna13DRecurve Women
PRILEPOV Anton1BRecurve Men
TIMOFEYEVA Ekaterina12DRecurve Women
BULBULGARIA
Name
Target
Event
Session
DANAILOVA Dobromira18ARecurve Women
HRISTOV Yavor Vasilev4BRecurve Men
PENDOV Todor6BRecurve Men
STOYANOV Pavlin5BRecurve Men
BUL-1BULGARIA CLUB
Name
Target
Event
Session
DJAMBAZOV Jordan3DRecurve Men
GENOV Vasil23CCompound Men
IVANOV Ivailo21CCompound Men
LATEV Asparuh1DRecurve Men
MATEV Martin27DCompound Men
MITOV Ivan2DRecurve Men
PETROV Viktor22CCompound Men
STANEVA Daniela30DCompound Women
VASSILEV Marin20CCompound Men
VELICHKOVA Deniza29DCompound Women
VUCHKOV Dobromir19CCompound Men
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
GLIGOROVSKI Marko7BRecurve Men
MIHALIC Matija8BRecurve Men
VAVRO Mario27BCompound Men
CYPCYPRUS
Name
Target
Event
Session
AGROTIS Ioannis26ACompound Men
PERDIKOS Marios25ACompound Men
CYP-1CLUB APPOLON
Name
Target
Event
Session
DURAK Ahmet26BCompound Men
CYP-2CLUB ETHA
Name
Target
Event
Session
EL HELALI Mimis9ARecurve Men
CYP-3CLUB KENTAVROS
Name
Target
Event
Session
LOIZOU Konstantinos8ARecurve Men
PANTELIDES Thomas7ARecurve Men
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
ANDERSEN Laust5CRecurve Men
DARUM Andreas23BCompound Men
DEGN Randi18BRecurve Women
HANSEN Stephan24BCompound Men
LAURSEN Anne Marie15DRecurve Women
LAURSEN Martin Klingenberg6CRecurve Men
PETERSEN Guldmann Thor25BCompound Men
SONNICHSEN Frederik7CRecurve Men
SONNICHSEN Sarah Holst32DCompound Women
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
LUIK Siret18CRecurve Women
GREGREECE
Name
Target
Event
Session
CHRONOPOULOU Aikaterini29CCompound Women
ORFANIDOU Aikaterini30CCompound Women
TSAKIRI Anastasia31CCompound Women
HUNHUNGARY
Name
Target
Event
Session
BALLA Martin24DCompound Men
FARKAS Viktor23DCompound Men
URR Krisztian22DCompound Men
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
ANDREOLI Tatiana14ARecurve Women
BELLI Yuri9BRecurve Men
BOARI Lucilla13ARecurve Women
DI MICHELE Luigi19DCompound Men
FALCINELLI Andrea20DCompound Men
FOGLIO Alessia31BCompound Women
GIACCHERI Tanya16ARecurve Women
LANDI Vanessa12ARecurve Women
NENCIONI Michele21DCompound Men
PISANO Serena29BCompound Women
SPERA Loredana15ARecurve Women
VAILATI FACCHINI Francesca30BCompound Women
MDAMOLDOVA
Name
Target
Event
Session
MIRON Elisaveta16CRecurve Women
POPOV Semion8CRecurve Men
ROSCOVANU Bianca17CRecurve Women
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
BANASZAK Jakub6DRecurve Men
HELBIN Kasper4DRecurve Men
SCIBSKI Adam5DRecurve Men
ROUROMANIA
Name
Target
Event
Session
ACHILIE Ovidiu24ACompound Men
BANCILA Simona14CRecurve Women
BOROS Luminita15CRecurve Women
CALIN Daniel3ARecurve Men
CIORNEI Daniel1ARecurve Men
CONSTANTINESCU Catrinel29ACompound Women
CRISTESCU Claudia30ACompound Women
DANILA Andrei6ARecurve Men
DUMITRASCU Gerard23ACompound Men
FENECHIU Horia21ACompound Men
FORRAY Emilia Georgiana12CRecurve Women
GHEORGHITA Elena13CRecurve Women
IEPURI Ghenadi4ARecurve Men
IOSUB Patricia16DRecurve Women
MARCU Razvan2ARecurve Men
PRICOP Costel Lucian5ARecurve Men
PUSCA Gigi22ACompound Men
ROBU Ruxandra Maria31ACompound Women
RUSU Valentin20ACompound Men
VLAD Marius19ACompound Men
ROU-1CLUB KINETIK
Name
Target
Event
Session
CODREA Daniel25CCompound Men
FILIP Ghiorghi26CCompound Men
RAICU Bogdan24CCompound Men
ROU-2CLUB AKTIV
Name
Target
Event
Session
DANILET Neculai27CCompound Men
ROU-3CLUB CSM SUCEAVA
Name
Target
Event
Session
DOROKHOV Andriy10BRecurve Men
KOSTASH Mykhailo7DRecurve Men
ROU-4CLUB CITADEL
Name
Target
Event
Session
MILCU Marius19BCompound Men
POPESCU Dan21BCompound Men
PUSCASU Adrian20BCompound Men
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
ALIEVA Sabina16BRecurve Women
BORODIN Alexey10CRecurve Men
TIMOFEEVA Evgeniia17BRecurve Women
SRBSERBIA
Name
Target
Event
Session
GROZDANOVIC Luka9CRecurve Men
LJUBINKOVIC Marija31DCompound Women
ZIKIC Stefan27ACompound Men
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
AKTUNA Aybuke13BRecurve Women
ANAGOZ Yasemin Ecem14BRecurve Women
BOZLAR Fatih4CRecurve Men
GAZOZ Mete1CRecurve Men
KIRSEVER Kerem2CRecurve Men
UNSAL Begunhan Elif15BRecurve Women
YALCINKAYA Mine12BRecurve Women
YILMAZ Yagiz3CRecurve Men
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
DOROKHOVA Tetyana17ARecurve Women
DYAKOVA Viktoriya32BCompound Women
LVOVSKYY Dmytro25DCompound Men
VIKHROV Ivan10ARecurve Men
VINOGRADOV Roman26DCompound Men