Archery World Cup Stage 3 Archery World Cup Stage 3
WA (WA)
Wroclaw (POL), from 11-08-2015 to 16-08-2015
Archery World Cup Stage 3
Entries by Country
 
ALGALGERIA
Name
Target
Event
Session
BOUHAHA Sarah53CRecurve WomenQualification Round RW & RM
HOCINE Majid31CRecurve MenQualification Round RW & RM
IZRI Abdelkader32CRecurve MenQualification Round RW & RM
MEGHERBI Mounir33CRecurve MenQualification Round RW & RM
REZIGUE Amina52CRecurve WomenQualification Round RW & RM
TIKAROUCHINE Yasmine54CRecurve WomenQualification Round RW & RM
AUTAUSTRIA
Name
Target
Event
Session
BALDAUFF Laurence56BRecurve WomenQualification Round RW & RM
BERTSCHLER Alexander28ARecurve MenQualification Round RW & RM
GSTOETTNER Andreas30ARecurve MenQualification Round RW & RM
IRRASCH Dominik29ARecurve MenQualification Round RW & RM
MATZNER Michael21ACompound MenQualification Round CW & CM
PLESCHBERGER Magret55BRecurve WomenQualification Round RW & RM
USCHOUNIG Daniel Sebastian22ACompound MenQualification Round CW & CM
WIENER Nico23ACompound MenQualification Round CW & CM
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
ADRIAENSEN Ben23CRecurve MenQualification Round RW & RM
DEPOITIER Julien35ACompound MenQualification Round CW & CM
MARTENS Rick24CRecurve MenQualification Round RW & RM
PRIEELS Sarah59ACompound WomenQualification Round CW & CM
THIRY Nico25CRecurve MenQualification Round RW & RM
BIHBOSNIA AND HERZEGOVINA
Name
Target
Event
Session
GRGIC Nebojsa27BCompound MenQualification Round CW & CM
VUKELIC Damir26BCompound MenQualification Round CW & CM
BLRBELARUS
Name
Target
Event
Session
DALIDOVICH Pavel14BRecurve MenQualification Round RW & RM
DZIOMINSKAYA Karyna62BRecurve WomenQualification Round RW & RM
KAROUKIN Anton13BRecurve MenQualification Round RW & RM
KUZNIATZOVA Alena60BRecurve WomenQualification Round RW & RM
LAVRENTIEV Oleg29BCompound MenQualification Round CW & CM
MYLCHENKO Nina59CRecurve WomenQualification Round RW & RM
PRILEPOV Anton16BRecurve MenQualification Round RW & RM
TOLKACH Alena61BRecurve WomenQualification Round RW & RM
BRABRAZIL
Name
Target
Event
Session
BARROSO DA CRUZ Lugui13ARecurve MenQualification Round RW & RM
CANETTA GOBBI Marina47ARecurve WomenQualification Round RW & RM
DA COSTA RODRIGUES Larissa Feitosa49ARecurve WomenQualification Round RW & RM
DALMEIDA Marcus15ARecurve MenQualification Round RW & RM
DOS SANTOS Ane Marcelle48ARecurve WomenQualification Round RW & RM
DOS SANTOS Roberval25ACompound MenQualification Round CW & CM
NIKITIN Sarah50ARecurve WomenQualification Round RW & RM
OLIVEIRA Bernardo16ARecurve MenQualification Round RW & RM
REZENDE XAVIER Daniel14ARecurve MenQualification Round RW & RM
RORIZ JR. Marcelo24ACompound MenQualification Round CW & CM
CANCANADA
Name
Target
Event
Session
DUENAS Crispin12CRecurve MenQualification Round RW & RM
CHICHILE
Name
Target
Event
Session
AGUILAR GIMPEL Guillermo12ARecurve MenQualification Round RW & RM
CHNPR CHINA
Name
Target
Event
Session
CAO Hui39CRecurve WomenQualification Round RW & RM
CUI Yuanyuan38CRecurve WomenQualification Round RW & RM
DAI Weibin21CRecurve MenQualification Round RW & RM
DAI Xiaoxiang19CRecurve MenQualification Round RW & RM
HUANG Rui20CRecurve MenQualification Round RW & RM
QI Yuhong40CRecurve WomenQualification Round RW & RM
YONG Zhiwei18CRecurve MenQualification Round RW & RM
ZHANG Binghong37CRecurve WomenQualification Round RW & RM
COLCOLOMBIA
Name
Target
Event
Session
ARENAS Sebastian18BCompound MenQualification Round CW & CM
CARDONA Camilo Andres20BCompound MenQualification Round CW & CM
MARCEN Maja49BCompound WomenQualification Round CW & CM
MORENO GALLON Diego Alejandro19BCompound MenQualification Round CW & CM
MUNOZ Daniel17BCompound MenQualification Round CW & CM
RENDON Ana Maria41ARecurve WomenQualification Round RW & RM
USQUIANO Alejandra50BCompound WomenQualification Round CW & CM
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
BUDEN Domagoj5ACompound MenQualification Round CW & CM
BUDEN Ivana55BCompound WomenQualification Round CW & CM
MIHALIC Matija22ARecurve MenQualification Round RW & RM
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
REITMEIER Filip30ACompound MenQualification Round CW & CM
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
ANEAR Erika53ACompound WomenQualification Round CW & CM
DAMSBO Martin17ACompound MenQualification Round CW & CM
DARUM Andreas19ACompound MenQualification Round CW & CM
HANSEN Stephan20ACompound MenQualification Round CW & CM
LAURSEN Patrick18ACompound MenQualification Round CW & CM
SONNICHSEN Sarah Holst52ACompound WomenQualification Round CW & CM
EGYEGYPT
Name
Target
Event
Session
EL-NEMR Ahmed27ARecurve MenQualification Round RW & RM
ELGIBILY Hala54BCompound WomenQualification Round CW & CM
ELGIBILY Nancy53BCompound WomenQualification Round CW & CM
ELSAID Khaled25BCompound MenQualification Round CW & CM
FAKHRY Ahmed24BCompound MenQualification Round CW & CM
KAMEL Nada59ARecurve WomenQualification Round RW & RM
MANSOUR Amira60ARecurve WomenQualification Round RW & RM
ESAEL SALVADOR
Name
Target
Event
Session
HERNANDEZ Roberto31BCompound MenQualification Round CW & CM
ESPSPAIN
Name
Target
Event
Session
ALVARINO GARCIA Miguel30BRecurve MenQualification Round RW & RM
BLAZQUEZ Alberto34BCompound MenQualification Round CW & CM
ETXEBERRIA FERRER Mirene62CRecurve WomenQualification Round RW & RM
FERNANDEZ Antonio28BRecurve MenQualification Round RW & RM
MARCOS Andrea57ACompound WomenQualification Round CW & CM
MARIN Alicia60CRecurve WomenQualification Round RW & RM
MARTIN Adriana61CRecurve WomenQualification Round RW & RM
RODRIGUEZ Juan I.29BRecurve MenQualification Round RW & RM
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
JAATMA Lisell52BCompound WomenQualification Round CW & CM
JAATMA Mariel51BCompound WomenQualification Round CW & CM
NURMSALU Laura55CRecurve WomenQualification Round RW & RM
OJAMAE Pearu Jakob22CRecurve MenQualification Round RW & RM
PARNAT Reena56CRecurve WomenQualification Round RW & RM
PUUSEPP Kristjan29ACompound MenQualification Round CW & CM
RESSAR Evert28ACompound MenQualification Round CW & CM
FINFINLAND
Name
Target
Event
Session
EKHOLM Pyry32ARecurve MenQualification Round RW & RM
JUUTILAINEN Mikko30BCompound MenQualification Round CW & CM
KUKKOHOVI Heli51CRecurve WomenQualification Round RW & RM
RATILAINEN Samuel31ARecurve MenQualification Round RW & RM
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
DANIEL Lucas35CRecurve MenQualification Round RW & RM
DAULEU Ludovic8ACompound MenQualification Round CW & CM
GENET Dominique6ACompound MenQualification Round CW & CM
PEINEAU Sebastien7ACompound MenQualification Round CW & CM
PLANEIX Sophie53ARecurve WomenQualification Round RW & RM
PLIHON Pierre36CRecurve MenQualification Round RW & RM
SCHUH Berengere54ARecurve WomenQualification Round RW & RM
THOMAS Solenne52ARecurve WomenQualification Round RW & RM
VALLADONT Jean-Charles34CRecurve MenQualification Round RW & RM
GEOGEORGIA
Name
Target
Event
Session
DUMBADZE Zviad31BRecurve MenQualification Round RW & RM
ESEBUA Kristine59BRecurve WomenQualification Round RW & RM
LOBZHENIDZE Yulia58BRecurve WomenQualification Round RW & RM
NARIMANIDZE Khatuna57BRecurve WomenQualification Round RW & RM
PKHAKADZE Lasha32BRecurve MenQualification Round RW & RM
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
FLOTO Florian21ARecurve MenQualification Round RW & RM
HAIDN TSCHALOVA Veronika43ARecurve WomenQualification Round RW & RM
HEIGENHAUSER Kristina49ACompound WomenQualification Round CW & CM
KAHLLUND Florian20ARecurve MenQualification Round RW & RM
LAUBE Marcus32ACompound MenQualification Round CW & CM
MEISSNER Janine51ACompound WomenQualification Round CW & CM
RICHTER Elena44ARecurve WomenQualification Round RW & RM
RIEGER Cedric19ARecurve MenQualification Round RW & RM
RUDOW Marc18ARecurve MenQualification Round RW & RM
SCHALL Velia50ACompound WomenQualification Round CW & CM
UNRUH Lisa45ARecurve WomenQualification Round RW & RM
WINTER Karina42ARecurve WomenQualification Round RW & RM
INDINDIA
Name
Target
Event
Session
BANERJEE Rahul8CRecurve MenQualification Round RW & RM
BURIULY Rimil38BRecurve WomenQualification Round RW & RM
CHAMPIA Mangal Singh11CRecurve MenQualification Round RW & RM
CHAUHAN Rajat13ACompound MenQualification Round CW & CM
CHITTIBOMMA Jignas14ACompound MenQualification Round CW & CM
KACHHAP Priyanshu43BCompound WomenQualification Round CW & CM
KUMARI Deepika39BRecurve WomenQualification Round RW & RM
LAISHRAM Bombayla Devi37BRecurve WomenQualification Round RW & RM
MAJHI Laxmirani40BRecurve WomenQualification Round RW & RM
MARANDI Bulbul10CRecurve MenQualification Round RW & RM
PAONAM Lily Chanu41BCompound WomenQualification Round CW & CM
SHENDE Purvasha Sudhir42BCompound WomenQualification Round CW & CM
SINGH Kawal Preet16ACompound MenQualification Round CW & CM
TALUKDAR Jayanta9CRecurve MenQualification Round RW & RM
VENNAM Jyothi Surekha44BCompound WomenQualification Round CW & CM
VERMA Abhishek15ACompound MenQualification Round CW & CM
IRIIR IRAN
Name
Target
Event
Session
ABDOLKARIMI Melika43CRecurve WomenQualification Round RW & RM
ASHRAFI Sadegh33ARecurve MenQualification Round RW & RM
EBADI Esmaeil21BCompound MenQualification Round CW & CM
GHASEMPOUR Sakineh55ACompound WomenQualification Round CW & CM
GHEIDI Majid23BCompound MenQualification Round CW & CM
KAZEMPOUR Amir22BCompound MenQualification Round CW & CM
KHORAMSHAHI Shiva44CRecurve WomenQualification Round RW & RM
MIRRAHIMI Majid35ARecurve MenQualification Round RW & RM
MIRZAEI Farideh42CRecurve WomenQualification Round RW & RM
NEMATI Zahra45CRecurve WomenQualification Round RW & RM
PIRALI NAJAFABADI Amin34ARecurve MenQualification Round RW & RM
SHAFIELAVIJEH Afsaneh54ACompound WomenQualification Round CW & CM
IRLIRELAND
Name
Target
Event
Session
IRWIN Micheal17CRecurve MenQualification Round RW & RM
WRIGLEY Jason33BCompound MenQualification Round CW & CM
ISVVIRGIN ISLANDS, US
Name
Target
Event
Session
ABERNATHY Anne46BRecurve WomenQualification Round RW & RM
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
ANASTASIO Anastasia37ACompound WomenQualification Round CW & CM
ANDREOLI Tatiana39ARecurve WomenQualification Round RW & RM
BOARI Lucilla40ARecurve WomenQualification Round RW & RM
BOVINI Mauro16BCompound MenQualification Round CW & CM
GIACCHERI Tanya38ARecurve WomenQualification Round RW & RM
LANDI Vanessa37ARecurve WomenQualification Round RW & RM
LONGO Laura39ACompound WomenQualification Round CW & CM
MANDIA Massimiliano9ARecurve MenQualification Round RW & RM
MORELLO Marco10ARecurve MenQualification Round RW & RM
NENCIONI Michele13BCompound MenQualification Round CW & CM
NESPOLI Mauro11ARecurve MenQualification Round RW & RM
PAGNI Sergio14BCompound MenQualification Round CW & CM
PAGNONI Federico15BCompound MenQualification Round CW & CM
PASQUALUCCI David8ARecurve MenQualification Round RW & RM
SPANO Viviana40ACompound WomenQualification Round CW & CM
TONIOLI Marcella38ACompound WomenQualification Round CW & CM
JPNJAPAN
Name
Target
Event
Session
IRIE Yu52BRecurve WomenQualification Round RW & RM
KATO Ayano54BRecurve WomenQualification Round RW & RM
KAWATA Yuki27CRecurve MenQualification Round RW & RM
KIKUCHI Hideki28CRecurve MenQualification Round RW & RM
SAWAIDE Manami53BRecurve WomenQualification Round RW & RM
TABATA Shungo29CRecurve MenQualification Round RW & RM
LATLATVIA
Name
Target
Event
Session
KAZUS Mark17BRecurve MenQualification Round RW & RM
KONONOVA Jelena51BRecurve WomenQualification Round RW & RM
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
BEGA Timo35BCompound MenQualification Round CW & CM
KLEIN Pit30CRecurve MenQualification Round RW & RM
MEXMEXICO
Name
Target
Event
Session
CARDOSO Mario32BCompound MenQualification Round CW & CM
OCHOA Linda57BCompound WomenQualification Round CW & CM
ROMAN Aida55ARecurve WomenQualification Round RW & RM
SERRANO Juan Rene22BRecurve MenQualification Round RW & RM
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
ELZINGA Peter27ACompound MenQualification Round CW & CM
SCHLOESSER Mike26ACompound MenQualification Round CW & CM
VAN DER VEN Rick12BRecurve MenQualification Round RW & RM
NORNORWAY
Name
Target
Event
Session
GRYDELAND Runa56BCompound WomenQualification Round CW & CM
NESTENG Baard26CRecurve MenQualification Round RW & RM
NZLNEW ZEALAND
Name
Target
Event
Session
FULLER Sarah46CRecurve WomenQualification Round RW & RM
SCOTT Barbara56ACompound WomenQualification Round CW & CM
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
AFFEK Marcin5BCompound MenQualification Round CW & CM
AUSTYN Joanna42ACompound WomenQualification Round CW & CM
GORCZYCA Krzysztof6BCompound MenQualification Round CW & CM
JURZAK Adam14CRecurve MenQualification Round RW & RM
LESNIAK Renata44ACompound WomenQualification Round CW & CM
LIPIARSKA Karina48CRecurve WomenQualification Round RW & RM
MARZEC Pawel16CRecurve MenQualification Round RW & RM
MYSZOR Wioleta47CRecurve WomenQualification Round RW & RM
SIERAKOWSKI Kacper13CRecurve MenQualification Round RW & RM
STANIECZEK Anna43ACompound WomenQualification Round CW & CM
SZALANSKA Katarzyna41ACompound WomenQualification Round CW & CM
SZEMIOT Marcin8BCompound MenQualification Round CW & CM
WOJTAS Jan7BCompound MenQualification Round CW & CM
ZURANSKA Adriana49CRecurve WomenQualification Round RW & RM
ZYZANSKA Sylwia50CRecurve WomenQualification Round RW & RM
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
AVDEEVA Natalia40BCompound WomenQualification Round CW & CM
BALSUKOVA Anna58ARecurve WomenQualification Round RW & RM
BAZARZHAPOV Galsan24ARecurve MenQualification Round RW & RM
BORODIN Alexey25ARecurve MenQualification Round RW & RM
CHERKASHNEVA Svetlana39BCompound WomenQualification Round CW & CM
DAMBAEV Alexander28BCompound MenQualification Round CW & CM
ERDYNIEVA Natalia57ARecurve WomenQualification Round RW & RM
LOGINOVA Albina38BCompound WomenQualification Round CW & CM
MAKHNENKO Artem26ARecurve MenQualification Round RW & RM
TIMOFEEVA Kristina56ARecurve WomenQualification Round RW & RM
TSYNGUEV Beligto23ARecurve MenQualification Round RW & RM
VINOGRADOVA Mariia37BCompound WomenQualification Round CW & CM
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
BIZJAK Rok27BRecurve MenQualification Round RW & RM
CERNE Toja58ACompound WomenQualification Round CW & CM
SITAR Dejan33ACompound MenQualification Round CW & CM
UMER Ana41BRecurve WomenQualification Round RW & RM
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
DIELEN Nathalie51ARecurve WomenQualification Round RW & RM
FABER Adrian10BRecurve MenQualification Round RW & RM
FABER Florian8BRecurve MenQualification Round RW & RM
RATHGEB Benjamin9BRecurve MenQualification Round RW & RM
RUFER Thomas11BRecurve MenQualification Round RW & RM
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
LONGOVA Alexandra46ARecurve WomenQualification Round RW & RM
SWESWEDEN
Name
Target
Event
Session
JANGNAS Erika41CRecurve WomenQualification Round RW & RM
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
AKTUNA Aybuke61ARecurve WomenQualification Round RW & RM
ANAGOZ Yasemin Ecem62ARecurve WomenQualification Round RW & RM
BOSTAN Yesim58BCompound WomenQualification Round CW & CM
ELMAAGACLI Demir34ACompound MenQualification Round CW & CM
GAZOZ Mete36ARecurve MenQualification Round RW & RM
KIRSEVER Kerem34BRecurve MenQualification Round RW & RM
UNSAL Begunhan Elif58CRecurve WomenQualification Round RW & RM
YILMAZ Yagiz33BRecurve MenQualification Round RW & RM
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
BORYSENKO Olena47BCompound WomenQualification Round CW & CM
DIAKOVA Viktoriya46BCompound WomenQualification Round CW & CM
DOROSHENKO Iurii12BCompound MenQualification Round CW & CM
HNYP Solomiya48BRecurve WomenQualification Round RW & RM
IVANYTSKYY Heorhiy21BRecurve MenQualification Round RW & RM
LUKYANOVA Nataliya47BRecurve WomenQualification Round RW & RM
LVOVSKYY Dmytro9BCompound MenQualification Round CW & CM
MAKAREVYCH Sergii18BRecurve MenQualification Round RW & RM
MOKRYNSKY Yaroslav20BRecurve MenQualification Round RW & RM
PALEKHA Kateryna50BRecurve WomenQualification Round RW & RM
POZNIAKOVA Tetiana48BCompound WomenQualification Round CW & CM
RODIONOVA Polina49BRecurve WomenQualification Round RW & RM
SHKOLNA Mariya45BCompound WomenQualification Round CW & CM
SHYSHKIN Mykyta19BRecurve MenQualification Round RW & RM
VOLNENKO Taras10BCompound MenQualification Round CW & CM
YAREMENKO Oleksandr11BCompound MenQualification Round CW & CM
USAUSA
Name
Target
Event
Session
ANDERSON Steve12ACompound MenQualification Round CW & CM
BRADLEY Angela46ACompound WomenQualification Round CW & CM
BROCK Easter47ACompound WomenQualification Round CW & CM
BROWN Mackenzie44BRecurve WomenQualification Round RW & RM
DEATON Bridger10ACompound MenQualification Round CW & CM
ELLISON Brady24BRecurve MenQualification Round RW & RM
GARRETT Zach25BRecurve MenQualification Round RW & RM
GAUVIN Crystal45ACompound WomenQualification Round CW & CM
GELLENTHIEN Braden11ACompound MenQualification Round CW & CM
GILBERT Michelle42BRecurve WomenQualification Round RW & RM
KELLER Lexi48ACompound WomenQualification Round CW & CM
KLIMITCHEK Collin26BRecurve MenQualification Round RW & RM
LORIG Khatuna45BRecurve WomenQualification Round RW & RM
MCLAUGHLIN Sean23BRecurve MenQualification Round RW & RM
PRITCHARD La Nola43BRecurve WomenQualification Round RW & RM
WILDE Reo9ACompound MenQualification Round CW & CM