Archery World Cup Stage 3 Archery World Cup Stage 3
WA (WA)
Wroclaw (POL), from 11-08-2015 to 16-08-2015
Archery World Cup Stage 3
Entries by Name
 
A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ABDOLKARIMI Melika43CIRIIR IRANRecurve WomenQualification Round RW & RM
ABERNATHY Anne46BISVVIRGIN ISLANDS, USRecurve WomenQualification Round RW & RM
ADRIAENSEN Ben23CBELBELGIUMRecurve MenQualification Round RW & RM
AFFEK Marcin5BPOLPOLANDCompound MenQualification Round CW & CM
AGUILAR GIMPEL Guillermo12ACHICHILERecurve MenQualification Round RW & RM
AKTUNA Aybuke61ATURTURKEYRecurve WomenQualification Round RW & RM
ALVARINO GARCIA Miguel30BESPSPAINRecurve MenQualification Round RW & RM
ANAGOZ Yasemin Ecem62ATURTURKEYRecurve WomenQualification Round RW & RM
ANASTASIO Anastasia37AITAITALYCompound WomenQualification Round CW & CM
ANDERSON Steve12AUSAUSACompound MenQualification Round CW & CM
ANDREOLI Tatiana39AITAITALYRecurve WomenQualification Round RW & RM
ANEAR Erika53ADENDENMARKCompound WomenQualification Round CW & CM
ARENAS Sebastian18BCOLCOLOMBIACompound MenQualification Round CW & CM
ASHRAFI Sadegh33AIRIIR IRANRecurve MenQualification Round RW & RM
AUSTYN Joanna42APOLPOLANDCompound WomenQualification Round CW & CM
AVDEEVA Natalia40BRUSRUSSIACompound WomenQualification Round CW & CM
BALDAUFF Laurence56BAUTAUSTRIARecurve WomenQualification Round RW & RM
BALSUKOVA Anna58ARUSRUSSIARecurve WomenQualification Round RW & RM
BANERJEE Rahul8CINDINDIARecurve MenQualification Round RW & RM
BARROSO DA CRUZ Lugui13ABRABRAZILRecurve MenQualification Round RW & RM
BAZARZHAPOV Galsan24ARUSRUSSIARecurve MenQualification Round RW & RM
BEGA Timo35BLUXLUXEMBOURGCompound MenQualification Round CW & CM
BERTSCHLER Alexander28AAUTAUSTRIARecurve MenQualification Round RW & RM
BIZJAK Rok27BSLOSLOVENIARecurve MenQualification Round RW & RM
BLAZQUEZ Alberto34BESPSPAINCompound MenQualification Round CW & CM
BOARI Lucilla40AITAITALYRecurve WomenQualification Round RW & RM
BORODIN Alexey25ARUSRUSSIARecurve MenQualification Round RW & RM
BORYSENKO Olena47BUKRUKRAINECompound WomenQualification Round CW & CM
BOSTAN Yesim58BTURTURKEYCompound WomenQualification Round CW & CM
BOUHAHA Sarah53CALGALGERIARecurve WomenQualification Round RW & RM
BOVINI Mauro16BITAITALYCompound MenQualification Round CW & CM
BRADLEY Angela46AUSAUSACompound WomenQualification Round CW & CM
BROCK Easter47AUSAUSACompound WomenQualification Round CW & CM
BROWN Mackenzie44BUSAUSARecurve WomenQualification Round RW & RM
BUDEN Domagoj5ACROCROATIACompound MenQualification Round CW & CM
BUDEN Ivana55BCROCROATIACompound WomenQualification Round CW & CM
BURIULY Rimil38BINDINDIARecurve WomenQualification Round RW & RM
CANETTA GOBBI Marina47ABRABRAZILRecurve WomenQualification Round RW & RM
CAO Hui39CCHNPR CHINARecurve WomenQualification Round RW & RM
CARDONA Camilo Andres20BCOLCOLOMBIACompound MenQualification Round CW & CM
CARDOSO Mario32BMEXMEXICOCompound MenQualification Round CW & CM
CERNE Toja58ASLOSLOVENIACompound WomenQualification Round CW & CM
CHAMPIA Mangal Singh11CINDINDIARecurve MenQualification Round RW & RM
CHAUHAN Rajat13AINDINDIACompound MenQualification Round CW & CM
CHERKASHNEVA Svetlana39BRUSRUSSIACompound WomenQualification Round CW & CM
CHITTIBOMMA Jignas14AINDINDIACompound MenQualification Round CW & CM
CUI Yuanyuan38CCHNPR CHINARecurve WomenQualification Round RW & RM
D - E - F - G
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DA COSTA RODRIGUES Larissa Feitosa49ABRABRAZILRecurve WomenQualification Round RW & RM
DAI Weibin21CCHNPR CHINARecurve MenQualification Round RW & RM
DAI Xiaoxiang19CCHNPR CHINARecurve MenQualification Round RW & RM
DALIDOVICH Pavel14BBLRBELARUSRecurve MenQualification Round RW & RM
DALMEIDA Marcus15ABRABRAZILRecurve MenQualification Round RW & RM
DAMBAEV Alexander28BRUSRUSSIACompound MenQualification Round CW & CM
DAMSBO Martin17ADENDENMARKCompound MenQualification Round CW & CM
DANIEL Lucas35CFRAFRANCERecurve MenQualification Round RW & RM
DARUM Andreas19ADENDENMARKCompound MenQualification Round CW & CM
DAULEU Ludovic8AFRAFRANCECompound MenQualification Round CW & CM
DEATON Bridger10AUSAUSACompound MenQualification Round CW & CM
DEPOITIER Julien35ABELBELGIUMCompound MenQualification Round CW & CM
DIAKOVA Viktoriya46BUKRUKRAINECompound WomenQualification Round CW & CM
DIELEN Nathalie51ASUISWITZERLANDRecurve WomenQualification Round RW & RM
DOROSHENKO Iurii12BUKRUKRAINECompound MenQualification Round CW & CM
DOS SANTOS Ane Marcelle48ABRABRAZILRecurve WomenQualification Round RW & RM
DOS SANTOS Roberval25ABRABRAZILCompound MenQualification Round CW & CM
DUENAS Crispin12CCANCANADARecurve MenQualification Round RW & RM
DUMBADZE Zviad31BGEOGEORGIARecurve MenQualification Round RW & RM
DZIOMINSKAYA Karyna62BBLRBELARUSRecurve WomenQualification Round RW & RM
EBADI Esmaeil21BIRIIR IRANCompound MenQualification Round CW & CM
EKHOLM Pyry32AFINFINLANDRecurve MenQualification Round RW & RM
EL-NEMR Ahmed27AEGYEGYPTRecurve MenQualification Round RW & RM
ELGIBILY Hala54BEGYEGYPTCompound WomenQualification Round CW & CM
ELGIBILY Nancy53BEGYEGYPTCompound WomenQualification Round CW & CM
ELLISON Brady24BUSAUSARecurve MenQualification Round RW & RM
ELMAAGACLI Demir34ATURTURKEYCompound MenQualification Round CW & CM
ELSAID Khaled25BEGYEGYPTCompound MenQualification Round CW & CM
ELZINGA Peter27ANEDNETHERLANDSCompound MenQualification Round CW & CM
ERDYNIEVA Natalia57ARUSRUSSIARecurve WomenQualification Round RW & RM
ESEBUA Kristine59BGEOGEORGIARecurve WomenQualification Round RW & RM
ETXEBERRIA FERRER Mirene62CESPSPAINRecurve WomenQualification Round RW & RM
FABER Adrian10BSUISWITZERLANDRecurve MenQualification Round RW & RM
FABER Florian8BSUISWITZERLANDRecurve MenQualification Round RW & RM
FAKHRY Ahmed24BEGYEGYPTCompound MenQualification Round CW & CM
FERNANDEZ Antonio28BESPSPAINRecurve MenQualification Round RW & RM
FLOTO Florian21AGERGERMANYRecurve MenQualification Round RW & RM
FULLER Sarah46CNZLNEW ZEALANDRecurve WomenQualification Round RW & RM
GARRETT Zach25BUSAUSARecurve MenQualification Round RW & RM
GAUVIN Crystal45AUSAUSACompound WomenQualification Round CW & CM
GAZOZ Mete36ATURTURKEYRecurve MenQualification Round RW & RM
GELLENTHIEN Braden11AUSAUSACompound MenQualification Round CW & CM
GENET Dominique6AFRAFRANCECompound MenQualification Round CW & CM
GHASEMPOUR Sakineh55AIRIIR IRANCompound WomenQualification Round CW & CM
GHEIDI Majid23BIRIIR IRANCompound MenQualification Round CW & CM
GIACCHERI Tanya38AITAITALYRecurve WomenQualification Round RW & RM
GILBERT Michelle42BUSAUSARecurve WomenQualification Round RW & RM
GORCZYCA Krzysztof6BPOLPOLANDCompound MenQualification Round CW & CM
GRGIC Nebojsa27BBIHBOSNIA AND HERZEGOVINACompound MenQualification Round CW & CM
GRYDELAND Runa56BNORNORWAYCompound WomenQualification Round CW & CM
GSTOETTNER Andreas30AAUTAUSTRIARecurve MenQualification Round RW & RM
H - I - J - K - L
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
HAIDN TSCHALOVA Veronika43AGERGERMANYRecurve WomenQualification Round RW & RM
HANSEN Stephan20ADENDENMARKCompound MenQualification Round CW & CM
HEIGENHAUSER Kristina49AGERGERMANYCompound WomenQualification Round CW & CM
HERNANDEZ Roberto31BESAEL SALVADORCompound MenQualification Round CW & CM
HNYP Solomiya48BUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round RW & RM
HOCINE Majid31CALGALGERIARecurve MenQualification Round RW & RM
HUANG Rui20CCHNPR CHINARecurve MenQualification Round RW & RM
IRIE Yu52BJPNJAPANRecurve WomenQualification Round RW & RM
IRRASCH Dominik29AAUTAUSTRIARecurve MenQualification Round RW & RM
IRWIN Micheal17CIRLIRELANDRecurve MenQualification Round RW & RM
IVANYTSKYY Heorhiy21BUKRUKRAINERecurve MenQualification Round RW & RM
IZRI Abdelkader32CALGALGERIARecurve MenQualification Round RW & RM
JAATMA Lisell52BESTESTONIACompound WomenQualification Round CW & CM
JAATMA Mariel51BESTESTONIACompound WomenQualification Round CW & CM
JANGNAS Erika41CSWESWEDENRecurve WomenQualification Round RW & RM
JURZAK Adam14CPOLPOLANDRecurve MenQualification Round RW & RM
JUUTILAINEN Mikko30BFINFINLANDCompound MenQualification Round CW & CM
KACHHAP Priyanshu43BINDINDIACompound WomenQualification Round CW & CM
KAHLLUND Florian20AGERGERMANYRecurve MenQualification Round RW & RM
KAMEL Nada59AEGYEGYPTRecurve WomenQualification Round RW & RM
KAROUKIN Anton13BBLRBELARUSRecurve MenQualification Round RW & RM
KATO Ayano54BJPNJAPANRecurve WomenQualification Round RW & RM
KAWATA Yuki27CJPNJAPANRecurve MenQualification Round RW & RM
KAZEMPOUR Amir22BIRIIR IRANCompound MenQualification Round CW & CM
KAZUS Mark17BLATLATVIARecurve MenQualification Round RW & RM
KELLER Lexi48AUSAUSACompound WomenQualification Round CW & CM
KHORAMSHAHI Shiva44CIRIIR IRANRecurve WomenQualification Round RW & RM
KIKUCHI Hideki28CJPNJAPANRecurve MenQualification Round RW & RM
KIRSEVER Kerem34BTURTURKEYRecurve MenQualification Round RW & RM
KLEIN Pit30CLUXLUXEMBOURGRecurve MenQualification Round RW & RM
KLIMITCHEK Collin26BUSAUSARecurve MenQualification Round RW & RM
KONONOVA Jelena51BLATLATVIARecurve WomenQualification Round RW & RM
KUKKOHOVI Heli51CFINFINLANDRecurve WomenQualification Round RW & RM
KUMARI Deepika39BINDINDIARecurve WomenQualification Round RW & RM
KUZNIATZOVA Alena60BBLRBELARUSRecurve WomenQualification Round RW & RM
LAISHRAM Bombayla Devi37BINDINDIARecurve WomenQualification Round RW & RM
LANDI Vanessa37AITAITALYRecurve WomenQualification Round RW & RM
LAUBE Marcus32AGERGERMANYCompound MenQualification Round CW & CM
LAURSEN Patrick18ADENDENMARKCompound MenQualification Round CW & CM
LAVRENTIEV Oleg29BBLRBELARUSCompound MenQualification Round CW & CM
LESNIAK Renata44APOLPOLANDCompound WomenQualification Round CW & CM
LIPIARSKA Karina48CPOLPOLANDRecurve WomenQualification Round RW & RM
LOBZHENIDZE Yulia58BGEOGEORGIARecurve WomenQualification Round RW & RM
LOGINOVA Albina38BRUSRUSSIACompound WomenQualification Round CW & CM
LONGO Laura39AITAITALYCompound WomenQualification Round CW & CM
LONGOVA Alexandra46ASVKSLOVAKIARecurve WomenQualification Round RW & RM
LORIG Khatuna45BUSAUSARecurve WomenQualification Round RW & RM
LUKYANOVA Nataliya47BUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round RW & RM
LVOVSKYY Dmytro9BUKRUKRAINECompound MenQualification Round CW & CM
M - N - O - P
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
MAJHI Laxmirani40BINDINDIARecurve WomenQualification Round RW & RM
MAKAREVYCH Sergii18BUKRUKRAINERecurve MenQualification Round RW & RM
MAKHNENKO Artem26ARUSRUSSIARecurve MenQualification Round RW & RM
MANDIA Massimiliano9AITAITALYRecurve MenQualification Round RW & RM
MANSOUR Amira60AEGYEGYPTRecurve WomenQualification Round RW & RM
MARANDI Bulbul10CINDINDIARecurve MenQualification Round RW & RM
MARCEN Maja49BCOLCOLOMBIACompound WomenQualification Round CW & CM
MARCOS Andrea57AESPSPAINCompound WomenQualification Round CW & CM
MARIN Alicia60CESPSPAINRecurve WomenQualification Round RW & RM
MARTENS Rick24CBELBELGIUMRecurve MenQualification Round RW & RM
MARTIN Adriana61CESPSPAINRecurve WomenQualification Round RW & RM
MARZEC Pawel16CPOLPOLANDRecurve MenQualification Round RW & RM
MATZNER Michael21AAUTAUSTRIACompound MenQualification Round CW & CM
MCLAUGHLIN Sean23BUSAUSARecurve MenQualification Round RW & RM
MEGHERBI Mounir33CALGALGERIARecurve MenQualification Round RW & RM
MEISSNER Janine51AGERGERMANYCompound WomenQualification Round CW & CM
MIHALIC Matija22ACROCROATIARecurve MenQualification Round RW & RM
MIRRAHIMI Majid35AIRIIR IRANRecurve MenQualification Round RW & RM
MIRZAEI Farideh42CIRIIR IRANRecurve WomenQualification Round RW & RM
MOKRYNSKY Yaroslav20BUKRUKRAINERecurve MenQualification Round RW & RM
MORELLO Marco10AITAITALYRecurve MenQualification Round RW & RM
MORENO GALLON Diego Alejandro19BCOLCOLOMBIACompound MenQualification Round CW & CM
MUNOZ Daniel17BCOLCOLOMBIACompound MenQualification Round CW & CM
MYLCHENKO Nina59CBLRBELARUSRecurve WomenQualification Round RW & RM
MYSZOR Wioleta47CPOLPOLANDRecurve WomenQualification Round RW & RM
NARIMANIDZE Khatuna57BGEOGEORGIARecurve WomenQualification Round RW & RM
NEMATI Zahra45CIRIIR IRANRecurve WomenQualification Round RW & RM
NENCIONI Michele13BITAITALYCompound MenQualification Round CW & CM
NESPOLI Mauro11AITAITALYRecurve MenQualification Round RW & RM
NESTENG Baard26CNORNORWAYRecurve MenQualification Round RW & RM
NIKITIN Sarah50ABRABRAZILRecurve WomenQualification Round RW & RM
NURMSALU Laura55CESTESTONIARecurve WomenQualification Round RW & RM
OCHOA Linda57BMEXMEXICOCompound WomenQualification Round CW & CM
OJAMAE Pearu Jakob22CESTESTONIARecurve MenQualification Round RW & RM
OLIVEIRA Bernardo16ABRABRAZILRecurve MenQualification Round RW & RM
PAGNI Sergio14BITAITALYCompound MenQualification Round CW & CM
PAGNONI Federico15BITAITALYCompound MenQualification Round CW & CM
PALEKHA Kateryna50BUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round RW & RM
PAONAM Lily Chanu41BINDINDIACompound WomenQualification Round CW & CM
PARNAT Reena56CESTESTONIARecurve WomenQualification Round RW & RM
PASQUALUCCI David8AITAITALYRecurve MenQualification Round RW & RM
PEINEAU Sebastien7AFRAFRANCECompound MenQualification Round CW & CM
PIRALI NAJAFABADI Amin34AIRIIR IRANRecurve MenQualification Round RW & RM
PKHAKADZE Lasha32BGEOGEORGIARecurve MenQualification Round RW & RM
PLANEIX Sophie53AFRAFRANCERecurve WomenQualification Round RW & RM
PLESCHBERGER Magret55BAUTAUSTRIARecurve WomenQualification Round RW & RM
PLIHON Pierre36CFRAFRANCERecurve MenQualification Round RW & RM
POZNIAKOVA Tetiana48BUKRUKRAINECompound WomenQualification Round CW & CM
PRIEELS Sarah59ABELBELGIUMCompound WomenQualification Round CW & CM
PRILEPOV Anton16BBLRBELARUSRecurve MenQualification Round RW & RM
PRITCHARD La Nola43BUSAUSARecurve WomenQualification Round RW & RM
PUUSEPP Kristjan29AESTESTONIACompound MenQualification Round CW & CM
Q - R - S - T - U
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
QI Yuhong40CCHNPR CHINARecurve WomenQualification Round RW & RM
RATHGEB Benjamin9BSUISWITZERLANDRecurve MenQualification Round RW & RM
RATILAINEN Samuel31AFINFINLANDRecurve MenQualification Round RW & RM
REITMEIER Filip30ACZECZECH REPUBLICCompound MenQualification Round CW & CM
RENDON Ana Maria41ACOLCOLOMBIARecurve WomenQualification Round RW & RM
RESSAR Evert28AESTESTONIACompound MenQualification Round CW & CM
REZENDE XAVIER Daniel14ABRABRAZILRecurve MenQualification Round RW & RM
REZIGUE Amina52CALGALGERIARecurve WomenQualification Round RW & RM
RICHTER Elena44AGERGERMANYRecurve WomenQualification Round RW & RM
RIEGER Cedric19AGERGERMANYRecurve MenQualification Round RW & RM
RODIONOVA Polina49BUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round RW & RM
RODRIGUEZ Juan I.29BESPSPAINRecurve MenQualification Round RW & RM
ROMAN Aida55AMEXMEXICORecurve WomenQualification Round RW & RM
RORIZ JR. Marcelo24ABRABRAZILCompound MenQualification Round CW & CM
RUDOW Marc18AGERGERMANYRecurve MenQualification Round RW & RM
RUFER Thomas11BSUISWITZERLANDRecurve MenQualification Round RW & RM
SAWAIDE Manami53BJPNJAPANRecurve WomenQualification Round RW & RM
SCHALL Velia50AGERGERMANYCompound WomenQualification Round CW & CM
SCHLOESSER Mike26ANEDNETHERLANDSCompound MenQualification Round CW & CM
SCHUH Berengere54AFRAFRANCERecurve WomenQualification Round RW & RM
SCOTT Barbara56ANZLNEW ZEALANDCompound WomenQualification Round CW & CM
SERRANO Juan Rene22BMEXMEXICORecurve MenQualification Round RW & RM
SHAFIELAVIJEH Afsaneh54AIRIIR IRANCompound WomenQualification Round CW & CM
SHENDE Purvasha Sudhir42BINDINDIACompound WomenQualification Round CW & CM
SHKOLNA Mariya45BUKRUKRAINECompound WomenQualification Round CW & CM
SHYSHKIN Mykyta19BUKRUKRAINERecurve MenQualification Round RW & RM
SIERAKOWSKI Kacper13CPOLPOLANDRecurve MenQualification Round RW & RM
SINGH Kawal Preet16AINDINDIACompound MenQualification Round CW & CM
SITAR Dejan33ASLOSLOVENIACompound MenQualification Round CW & CM
SONNICHSEN Sarah Holst52ADENDENMARKCompound WomenQualification Round CW & CM
SPANO Viviana40AITAITALYCompound WomenQualification Round CW & CM
STANIECZEK Anna43APOLPOLANDCompound WomenQualification Round CW & CM
SZALANSKA Katarzyna41APOLPOLANDCompound WomenQualification Round CW & CM
SZEMIOT Marcin8BPOLPOLANDCompound MenQualification Round CW & CM
TABATA Shungo29CJPNJAPANRecurve MenQualification Round RW & RM
TALUKDAR Jayanta9CINDINDIARecurve MenQualification Round RW & RM
THIRY Nico25CBELBELGIUMRecurve MenQualification Round RW & RM
THOMAS Solenne52AFRAFRANCERecurve WomenQualification Round RW & RM
TIKAROUCHINE Yasmine54CALGALGERIARecurve WomenQualification Round RW & RM
TIMOFEEVA Kristina56ARUSRUSSIARecurve WomenQualification Round RW & RM
TOLKACH Alena61BBLRBELARUSRecurve WomenQualification Round RW & RM
TONIOLI Marcella38AITAITALYCompound WomenQualification Round CW & CM
TSYNGUEV Beligto23ARUSRUSSIARecurve MenQualification Round RW & RM
UMER Ana41BSLOSLOVENIARecurve WomenQualification Round RW & RM
UNRUH Lisa45AGERGERMANYRecurve WomenQualification Round RW & RM
UNSAL Begunhan Elif58CTURTURKEYRecurve WomenQualification Round RW & RM
USCHOUNIG Daniel Sebastian22AAUTAUSTRIACompound MenQualification Round CW & CM
USQUIANO Alejandra50BCOLCOLOMBIACompound WomenQualification Round CW & CM
V - W - Y - Z
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
VALLADONT Jean-Charles34CFRAFRANCERecurve MenQualification Round RW & RM
VAN DER VEN Rick12BNEDNETHERLANDSRecurve MenQualification Round RW & RM
VENNAM Jyothi Surekha44BINDINDIACompound WomenQualification Round CW & CM
VERMA Abhishek15AINDINDIACompound MenQualification Round CW & CM
VINOGRADOVA Mariia37BRUSRUSSIACompound WomenQualification Round CW & CM
VOLNENKO Taras10BUKRUKRAINECompound MenQualification Round CW & CM
VUKELIC Damir26BBIHBOSNIA AND HERZEGOVINACompound MenQualification Round CW & CM
WIENER Nico23AAUTAUSTRIACompound MenQualification Round CW & CM
WILDE Reo9AUSAUSACompound MenQualification Round CW & CM
WINTER Karina42AGERGERMANYRecurve WomenQualification Round RW & RM
WOJTAS Jan7BPOLPOLANDCompound MenQualification Round CW & CM
WRIGLEY Jason33BIRLIRELANDCompound MenQualification Round CW & CM
YAREMENKO Oleksandr11BUKRUKRAINECompound MenQualification Round CW & CM
YILMAZ Yagiz33BTURTURKEYRecurve MenQualification Round RW & RM
YONG Zhiwei18CCHNPR CHINARecurve MenQualification Round RW & RM
ZHANG Binghong37CCHNPR CHINARecurve WomenQualification Round RW & RM
ZURANSKA Adriana49CPOLPOLANDRecurve WomenQualification Round RW & RM
ZYZANSKA Sylwia50CPOLPOLANDRecurve WomenQualification Round RW & RM