Archery World Cup Stage 2 Archery World Cup Stage 2
WA (WA)
Antalya (TUR), from 26-05-2015 to 31-05-2015
Archery World Cup Stage 2
Entries by Country
 
AUSAUSTRALIA
Name
Target
Event
Session
BUSCOMBE Scott58DCompound MenQualification Round RW & CM
COLLINS Alexander57DCompound MenQualification Round RW & CM
GRAY Matthew15CRecurve MenQualification Round RM & CW
HORWOOD Brett56DCompound MenQualification Round RW & CM
INGLEY Alice34DRecurve WomenQualification Round RW & CM
KUESTLER Kathy33DRecurve WomenQualification Round RW & CM
POTTS Alec13CRecurve MenQualification Round RM & CW
TYACK Ryan12CRecurve MenQualification Round RM & CW
WORTH Taylor14CRecurve MenQualification Round RM & CW
AUTAUSTRIA
Name
Target
Event
Session
BALDAUFF Laurence31BRecurve WomenQualification Round RW & CM
BARCKHOLT Silvia62CCompound WomenQualification Round RM & CW
BERTSCHLER Alexander27BRecurve MenQualification Round RM & CW
BOUSE Harald57CCompound MenQualification Round RW & CM
FRANK Karl56CCompound MenQualification Round RW & CM
GSTOETTNER Andreas28BRecurve MenQualification Round RM & CW
IRRASCH Dominik29BRecurve MenQualification Round RM & CW
MATZNER Michael58CCompound MenQualification Round RW & CM
MAYRHOFER GRITSCH Sabine33BRecurve WomenQualification Round RW & CM
PLESCHBERGER Magret32BRecurve WomenQualification Round RW & CM
AZEAZERBAIJAN
Name
Target
Event
Session
HALILOV Haci36DRecurve MenQualification Round RM & CW
RAMAZANOVA Yaylagul34ARecurve WomenQualification Round RW & CM
SENYUK Olga35ARecurve WomenQualification Round RW & CM
SENYUK Taras37DRecurve MenQualification Round RM & CW
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
ADRIAENSEN Ben30CRecurve MenQualification Round RM & CW
DEPOITIER Julien61ACompound MenQualification Round RW & CM
DESSOY Catheline57CCompound WomenQualification Round RM & CW
GYS Lenthy29CRecurve MenQualification Round RM & CW
MARTENS Rick28CRecurve MenQualification Round RM & CW
PRIEELS Sarah58CCompound WomenQualification Round RM & CW
BLRBELARUS
Name
Target
Event
Session
DALIDOVICH Pavel26DRecurve MenQualification Round RM & CW
DZIOMINSKAYA Karyna16DRecurve WomenQualification Round RW & CM
LIAHUSHEV Alexander25DRecurve MenQualification Round RM & CW
MARUSAU Mikalai23DRecurve MenQualification Round RM & CW
MARUSAVA Hanna13DRecurve WomenQualification Round RW & CM
PRILEPOV Anton24DRecurve MenQualification Round RM & CW
TIMOFEYEVA Ekaterina14DRecurve WomenQualification Round RW & CM
TOLKACH Alena15DRecurve WomenQualification Round RW & CM
BRABRAZIL
Name
Target
Event
Session
BRASIL LOPES DOS REIS Jhonata17ARecurve MenQualification Round RM & CW
DA COSTA RODRIGUES Larissa Feitosa6CRecurve WomenQualification Round RW & CM
DALMEIDA Marcus15ARecurve MenQualification Round RM & CW
DOS SANTOS Ane Marcelle8CRecurve WomenQualification Round RW & CM
DOS SANTOS Roberval60ACompound MenQualification Round RW & CM
ESPOSITO MELETI Gisele59BCompound WomenQualification Round RM & CW
MACHADO Ana7CRecurve WomenQualification Round RW & CM
NIKITIN Sarah9CRecurve WomenQualification Round RW & CM
OLIVEIRA Bernardo16ARecurve MenQualification Round RM & CW
REZENDE XAVIER Daniel18ARecurve MenQualification Round RM & CW
RORIZ JR. Marcelo59ACompound MenQualification Round RW & CM
BULBULGARIA
Name
Target
Event
Session
DANAILOVA Dobromira36CRecurve WomenQualification Round RW & CM
CHICHILE
Name
Target
Event
Session
AGUILAR GIMPEL Andres28DRecurve MenQualification Round RM & CW
AGUILAR GIMPEL Guillermo29DRecurve MenQualification Round RM & CW
PEREZ ALVAREZ Felipe27DRecurve MenQualification Round RM & CW
CHNPR CHINA
Name
Target
Event
Session
GU Xuesong26BRecurve MenQualification Round RM & CW
HUANG Rui24BRecurve MenQualification Round RM & CW
QI Yuhong19CRecurve WomenQualification Round RW & CM
WANG Gang23BRecurve MenQualification Round RM & CW
WU Jiaxin20CRecurve WomenQualification Round RW & CM
XING Yu25BRecurve MenQualification Round RM & CW
XU Jing21CRecurve WomenQualification Round RW & CM
ZHANG Yunlu18CRecurve WomenQualification Round RW & CM
CIVCOTE D IVOIRE
Name
Target
Event
Session
FRANGILLI Carla35CRecurve WomenQualification Round RW & CM
KOUASSI Rene Philippe40CRecurve MenQualification Round RM & CW
COLCOLOMBIA
Name
Target
Event
Session
BETANCUR Daniel35DRecurve MenQualification Round RM & CW
CARDONA Camilo Andres58ACompound MenQualification Round RW & CM
CARRASQUILLA Juan Carlos57ACompound MenQualification Round RW & CM
LOPEZ Sara54ACompound WomenQualification Round RM & CW
MARCEN Maja55ACompound WomenQualification Round RM & CW
MUNOZ Daniel56ACompound MenQualification Round RW & CM
PILA Andres33DRecurve MenQualification Round RM & CW
PINEDA Daniel Felipe34DRecurve MenQualification Round RM & CW
RENDON Ana Maria36BRecurve WomenQualification Round RW & CM
USQUIANO Alejandra53ACompound WomenQualification Round RM & CW
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
BUDEN Ivana61BCompound WomenQualification Round RM & CW
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
HAMOR Martin37CRecurve MenQualification Round RM & CW
HEINRICH Petr36CRecurve MenQualification Round RM & CW
REITMEIER Filip59DCompound MenQualification Round RW & CM
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
ANEAR Erika53DCompound WomenQualification Round RM & CW
BECH Natasja18ARecurve WomenQualification Round RW & CM
DAMSBO Martin49ACompound MenQualification Round RW & CM
DARUM Andreas52ACompound MenQualification Round RW & CM
HANSEN Stephan51ACompound MenQualification Round RW & CM
IPSEN Jonathan Hindborg11BRecurve MenQualification Round RM & CW
JAGER Maja20ARecurve WomenQualification Round RW & CM
JENSEN Tanja55DCompound WomenQualification Round RM & CW
LAURIDSEN Casper14BRecurve MenQualification Round RM & CW
LAURSEN Anne Marie17ARecurve WomenQualification Round RW & CM
LAURSEN Bjarne Marius13BRecurve MenQualification Round RM & CW
LAURSEN Patrick50ACompound MenQualification Round RW & CM
ROSENVINGE Carina19ARecurve WomenQualification Round RW & CM
SONNICHSEN Sarah Holst54DCompound WomenQualification Round RM & CW
WEISS Johan12BRecurve MenQualification Round RM & CW
EGYEGYPT
Name
Target
Event
Session
EL-NEMR Ahmed40ARecurve MenQualification Round RM & CW
ELSAID Khaled62CCompound MenQualification Round RW & CM
KAMEL Nada33ARecurve WomenQualification Round RW & CM
MANSOUR Amira32ARecurve WomenQualification Round RW & CM
ESAEL SALVADOR
Name
Target
Event
Session
HERNANDEZ Roberto61CCompound MenQualification Round RW & CM
ESPSPAIN
Name
Target
Event
Session
ALARCON Miriam13BRecurve WomenQualification Round RW & CM
ALVARINO GARCIA Miguel5CRecurve MenQualification Round RM & CW
BLAZQUEZ Alberto59BCompound MenQualification Round RW & CM
CASTANOS Celia16BRecurve WomenQualification Round RW & CM
FERNANDEZ Antonio4CRecurve MenQualification Round RM & CW
MARCOS Andrea62BCompound WomenQualification Round RM & CW
MARIN Alicia14BRecurve WomenQualification Round RW & CM
MARTIN Adriana15BRecurve WomenQualification Round RW & CM
PIFARRE Miguel Angel6CRecurve MenQualification Round RM & CW
RODRIGUEZ Juan I.7CRecurve MenQualification Round RM & CW
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
LUIK Siret27DRecurve WomenQualification Round RW & CM
NURMSALU Laura25DRecurve WomenQualification Round RW & CM
OJAMAE Pearu Jakob39CRecurve MenQualification Round RM & CW
PARNAT Reena26DRecurve WomenQualification Round RW & CM
FINFINLAND
Name
Target
Event
Session
LANTEE Anne59DCompound WomenQualification Round RM & CW
SISTONEN Antero37BRecurve MenQualification Round RM & CW
TEKONIEMI Antti36BRecurve MenQualification Round RM & CW
VALENTINI Francesca36ARecurve WomenQualification Round RW & CM
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
DANIEL Lucas31ARecurve MenQualification Round RM & CW
DE MATOS Laure54BCompound WomenQualification Round RM & CW
DELOCHE Pierre-Julien55CCompound MenQualification Round RW & CM
GENET Dominique54CCompound MenQualification Round RW & CM
PEINEAU Sebastien53CCompound MenQualification Round RW & CM
PLIHON Pierre32ARecurve MenQualification Round RM & CW
RUGGIERI Laura28CRecurve WomenQualification Round RW & CM
SANCENOT Amelie53BCompound WomenQualification Round RM & CW
SCHUH Berengere27CRecurve WomenQualification Round RW & CM
THOMAS Solenne26CRecurve WomenQualification Round RW & CM
VALLADONT Jean-Charles33ARecurve MenQualification Round RM & CW
VANDIONANT Sandrine55BCompound WomenQualification Round RM & CW
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
BROWN Danielle45ACompound WomenQualification Round RM & CW
BUSBY Duncan42BCompound MenQualification Round RW & CM
DENNY Bradley30ARecurve MenQualification Round RM & CW
FOLKARD Naomi19DRecurve WomenQualification Round RW & CM
GALES Andrea46ACompound WomenQualification Round RM & CW
GILDER Sally20DRecurve WomenQualification Round RW & CM
GODFREY Larry28ARecurve MenQualification Round RM & CW
HARDING George27ARecurve MenQualification Round RM & CW
HUSTON Patrick29ARecurve MenQualification Round RM & CW
JONES Naomi48ACompound WomenQualification Round RM & CW
MARTIN Rebecca17DRecurve WomenQualification Round RW & CM
MILLER Lee41BCompound MenQualification Round RW & CM
O SULLIVAN Lucy61DCompound WomenQualification Round RM & CW
OLIVER Amy18DRecurve WomenQualification Round RW & CM
RAVENSCROFT Adam44BCompound MenQualification Round RW & CM
RUDD Mark43BCompound MenQualification Round RW & CM
GEOGEORGIA
Name
Target
Event
Session
ESEBUA Kristine21ARecurve WomenQualification Round RW & CM
LOBZHENIDZE Yulia24ARecurve WomenQualification Round RW & CM
MOSESHVILI Jaba31DRecurve MenQualification Round RM & CW
NARIMANIDZE Khatuna23ARecurve WomenQualification Round RW & CM
PARSENADZE Archil30DRecurve MenQualification Round RM & CW
PHUTKARADZE Tsiko22ARecurve WomenQualification Round RW & CM
PKHAKADZE Lasha32DRecurve MenQualification Round RM & CW
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
ABSTREITER Robert58BCompound MenQualification Round RW & CM
FLOTO Florian19BRecurve MenQualification Round RM & CW
HAIDN TSCHALOVA Veronika5BRecurve WomenQualification Round RW & CM
HEIGENHAUSER Kristina57ACompound WomenQualification Round RM & CW
KAHLLUND Florian22BRecurve MenQualification Round RM & CW
KNECHTEL Kai56BCompound MenQualification Round RW & CM
LAUBE Marcus57BCompound MenQualification Round RW & CM
MEISSNER Janine58ACompound WomenQualification Round RM & CW
NESEMANN Simon21BRecurve MenQualification Round RM & CW
RICHTER Elena8BRecurve WomenQualification Round RW & CM
RIEGER Cedric20BRecurve MenQualification Round RM & CW
SCHALL Velia56ACompound WomenQualification Round RM & CW
UNRUH Lisa7BRecurve WomenQualification Round RW & CM
WINTER Karina6BRecurve WomenQualification Round RW & CM
GREGREECE
Name
Target
Event
Session
CHORTI Ariadni15CRecurve WomenQualification Round RW & CM
GKORILA Anatoli Martha14CRecurve WomenQualification Round RW & CM
KARAGEORGIOU Alexandros38BRecurve MenQualification Round RM & CW
PSARRA Evangelia16CRecurve WomenQualification Round RW & CM
ROMANTZI Elpida17CRecurve WomenQualification Round RW & CM
HUNHUNGARY
Name
Target
Event
Session
BANDA Arpad34ARecurve MenQualification Round RM & CW
GAJDOS Csaba35ARecurve MenQualification Round RM & CW
INDINDIA
Name
Target
Event
Session
BANERJEE Dola13CRecurve WomenQualification Round RW & CM
CHAMPIA Mangal Singh7DRecurve MenQualification Round RM & CW
CHAUHAN Rajat47DCompound MenQualification Round RW & CM
CHITTIBOMMA Jignas46DCompound MenQualification Round RW & CM
DEB Trisha53CCompound WomenQualification Round RM & CW
DIVAKAR Snehal12CRecurve WomenQualification Round RW & CM
KAUR Ramandeep52CCompound WomenQualification Round RM & CW
KAUR Satbir11CRecurve WomenQualification Round RW & CM
KUMARI Anjali51CCompound WomenQualification Round RM & CW
KUMARI Deepika10CRecurve WomenQualification Round RW & CM
MAISNAM Chinglensana Luwang45DCompound MenQualification Round RW & CM
NAIK Ranjit10DRecurve MenQualification Round RM & CW
PAONAM Lily Chanu50CCompound WomenQualification Round RM & CW
TALUKDAR Jayanta9DRecurve MenQualification Round RM & CW
VERMA Abhishek48DCompound MenQualification Round RW & CM
VISWASH .8DRecurve MenQualification Round RM & CW
IRIIR IRAN
Name
Target
Event
Session
ABDOLKARIMI Melika6ARecurve WomenQualification Round RW & CM
AMOUEI Yaser46ACompound MenQualification Round RW & CM
ASHRAFI Sadegh6ARecurve MenQualification Round RM & CW
EBADI Esmaeil47ACompound MenQualification Round RW & CM
GHASEMPOUR Sakineh47CCompound WomenQualification Round RM & CW
GHEIDI Majid45ACompound MenQualification Round RW & CM
HONARMANDASHEGHABADI Vida49CCompound WomenQualification Round RM & CW
KAZEMPOUR Amir48ACompound MenQualification Round RW & CM
KHORAMSHAHI Shiva8ARecurve WomenQualification Round RW & CM
MIRZAEI Farideh7ARecurve WomenQualification Round RW & CM
NEMATI Zahra5ARecurve WomenQualification Round RW & CM
PIRALI NAJAFABADI Amin4ARecurve MenQualification Round RM & CW
RANJBAR Maryam46CCompound WomenQualification Round RM & CW
RANJBARKIVAJ Ebrahim3ARecurve MenQualification Round RM & CW
RAZAVIMASHOUF Sasan5ARecurve MenQualification Round RM & CW
SHAFIELAVIJEH Afsaneh48CCompound WomenQualification Round RM & CW
IRLIRELAND
Name
Target
Event
Session
IRWIN Micheal39DRecurve MenQualification Round RM & CW
IRQIRAQ
Name
Target
Event
Session
AL DAGHMAN Eshaaq61BCompound MenQualification Round RW & CM
AL DAKHILI Farah29ARecurve WomenQualification Round RW & CM
AL JAMIL Ghazwa30ARecurve WomenQualification Round RW & CM
AL MASHHADANI Rand Saad31ARecurve WomenQualification Round RW & CM
AL-HAMADANI Ali Adnan Mohammed9BRecurve MenQualification Round RM & CW
ALMASHHADANI Fatimah59CCompound WomenQualification Round RM & CW
JASSIM Mohammed Mahmood7BRecurve MenQualification Round RM & CW
KADHIM Ali10BRecurve MenQualification Round RM & CW
MAHMMOOD Ahmed8BRecurve MenQualification Round RM & CW
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
ANASTASIO Anastasia50DCompound WomenQualification Round RM & CW
DRAGONI Luigi51BCompound MenQualification Round RW & CM
FRANGILLI Michele9ARecurve MenQualification Round RM & CW
LONGO Laura49DCompound WomenQualification Round RM & CW
MANDIA Massimiliano8ARecurve MenQualification Round RM & CW
NENCIONI Michele50BCompound MenQualification Round RW & CM
NESPOLI Mauro7ARecurve MenQualification Round RM & CW
PAGNI Sergio49BCompound MenQualification Round RW & CM
PAGNONI Federico52BCompound MenQualification Round RW & CM
PASQUALUCCI David10ARecurve MenQualification Round RM & CW
SARTORI Guendalina5DRecurve WomenQualification Round RW & CM
SPANO Viviana51DCompound WomenQualification Round RM & CW
TONETTA Elena7DRecurve WomenQualification Round RW & CM
TONIOLI Marcella52DCompound WomenQualification Round RM & CW
VALEEVA Natalia6DRecurve WomenQualification Round RW & CM
VIOLI Sara8DRecurve WomenQualification Round RW & CM
JPNJAPAN
Name
Target
Event
Session
FURUKAWA Takaharu32CRecurve MenQualification Round RM & CW
HAYASHI Yuki29CRecurve WomenQualification Round RW & CM
IWATA Ayumi33CRecurve MenQualification Round RM & CW
KAWANAKA Kaori30CRecurve WomenQualification Round RW & CM
NAGAMINE Saori31CRecurve WomenQualification Round RW & CM
ONIYAMA Naoya31CRecurve MenQualification Round RM & CW
KAZKAZAKHSTAN
Name
Target
Event
Session
ASKAROVA Karakoz34CRecurve WomenQualification Round RW & CM
JANIBEKOV Kuanish40DRecurve MenQualification Round RM & CW
KARABAYEV Akbarali62ACompound MenQualification Round RW & CM
KURBANALIYEVA Lailo61ACompound WomenQualification Round RM & CW
KGZKYRGYZSTAN
Name
Target
Event
Session
DOORONBEKOV Bektur32BRecurve MenQualification Round RM & CW
MAMYTBEK Uulu Nursultan31BRecurve MenQualification Round RM & CW
SHARBEKOVA Asel35DRecurve WomenQualification Round RW & CM
TITOV Andrey60BCompound MenQualification Round RW & CM
KORKOREA
Name
Target
Event
Session
CHANG Hye Jin13ARecurve WomenQualification Round RW & CM
CHOI Bomin50BCompound WomenQualification Round RM & CW
CHOI Misun14ARecurve WomenQualification Round RW & CM
CHOI Yong Hee43CCompound MenQualification Round RW & CM
KANG Chae Young16ARecurve WomenQualification Round RW & CM
KI Bo Bae15ARecurve WomenQualification Round RW & CM
KIM Jongho41CCompound MenQualification Round RW & CM
KIM Taeyoon44CCompound MenQualification Round RW & CM
KIM Woojin4DRecurve MenQualification Round RM & CW
KIM Yun Hee52BCompound WomenQualification Round RM & CW
KU Bonchan5DRecurve MenQualification Round RM & CW
LEE Seungyun3DRecurve MenQualification Round RM & CW
OH Jin Hyek6DRecurve MenQualification Round RM & CW
SEOL Dayeong49BCompound WomenQualification Round RM & CW
SONG Yun Soo51BCompound WomenQualification Round RM & CW
YANG Youngho42CCompound MenQualification Round RW & CM
KSASAUDI ARABIA
Name
Target
Event
Session
ABDUL AZIZ Alrodhan46BCompound MenQualification Round RW & CM
AL-ABDULMUHSIN Mohammad Omar14DRecurve MenQualification Round RM & CW
ALBAQAMI Muidh Rajah H48BCompound MenQualification Round RW & CM
ALBAWARDI Sami45BCompound MenQualification Round RW & CM
ALSUFYANI Mohammed Radah D.11DRecurve MenQualification Round RM & CW
ARAFAT Obai Khaled13DRecurve MenQualification Round RM & CW
BIN ALI Abdulellh Ali Moh12DRecurve MenQualification Round RM & CW
SULAIMANI Mosab47BCompound MenQualification Round RW & CM
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
HENCKELS Jeff37ARecurve MenQualification Round RM & CW
KLEIN Pit36ARecurve MenQualification Round RM & CW
MAWMALAWI
Name
Target
Event
Session
ABELL Mark34CRecurve MenQualification Round RM & CW
DAVID Areneo35CRecurve MenQualification Round RM & CW
MDAMOLDOVA
Name
Target
Event
Session
BULIGA Artur6BRecurve MenQualification Round RM & CW
DANCOV Dmitri5BRecurve MenQualification Round RM & CW
LACUTCO Oleg4BRecurve MenQualification Round RM & CW
MIRCA Alexandra35BRecurve WomenQualification Round RW & CM
OLARU Dan3BRecurve MenQualification Round RM & CW
MEXMEXICO
Name
Target
Event
Session
ALVAREZ Luis22CRecurve MenQualification Round RM & CW
BAYARDO Gabriela12ARecurve WomenQualification Round RW & CM
BOARDMAN Ernesto Horacio21CRecurve MenQualification Round RM & CW
CARDOSO Mario50DCompound MenQualification Round RW & CM
FIERRO Julio49DCompound MenQualification Round RW & CM
HINOJOSA Karla9ARecurve WomenQualification Round RW & CM
JUAREZ Ana Cristina50ACompound WomenQualification Round RM & CW
OCHOA Linda51ACompound WomenQualification Round RM & CW
RAMIREZ Angel51DCompound MenQualification Round RW & CM
ROMAN Aida10ARecurve WomenQualification Round RW & CM
SALINAS Stephanie Sarai52ACompound WomenQualification Round RM & CW
SANDOVAL Fernanda Del Rocio49ACompound WomenQualification Round RM & CW
SERRANO Juan Rene23CRecurve MenQualification Round RM & CW
VALENCIA Alejandra11ARecurve WomenQualification Round RW & CM
VELEZ Luis Eduardo20CRecurve MenQualification Round RM & CW
MGLMONGOLIA
Name
Target
Event
Session
BAASANKHUU Adiyasuren16DRecurve MenQualification Round RM & CW
BADAM Nomin-Erdene9DRecurve WomenQualification Round RW & CM
BATAA Purevsuren15DRecurve MenQualification Round RM & CW
DANZANDORJ Miroslava11DRecurve WomenQualification Round RW & CM
GAN ERDENE Gombodorj17DRecurve MenQualification Round RM & CW
JANTSAN Gantugs18DRecurve MenQualification Round RM & CW
TSERENNADIMAD Bulgantuya12DRecurve WomenQualification Round RW & CM
URANTUNGALAG Bishindee10DRecurve WomenQualification Round RW & CM
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
COUWENBERG Martine58BCompound WomenQualification Round RM & CW
DE VRIES Shireen-Zoe28DRecurve WomenQualification Round RW & CM
DEDEN Esther30DRecurve WomenQualification Round RW & CM
DER KINDEREN Annemarie29DRecurve WomenQualification Round RW & CM
DIELEMANS Mitch18BRecurve MenQualification Round RM & CW
ELZINGA Peter55BCompound MenQualification Round RW & CM
MARKOVIC Irina56BCompound WomenQualification Round RM & CW
SCHLOESSER Mike53BCompound MenQualification Round RW & CM
VAN CASPEL Inge57BCompound WomenQualification Round RM & CW
VAN DEN BERG Sjef16BRecurve MenQualification Round RM & CW
VAN DER VEN Rick15BRecurve MenQualification Round RM & CW
VAN EIL Thomas54BCompound MenQualification Round RW & CM
VAN TONGEREN Jan17BRecurve MenQualification Round RM & CW
NORNORWAY
Name
Target
Event
Session
AAMAAS Njaal46CCompound MenQualification Round RW & CM
FEVANG MARZOUK Laila59ACompound WomenQualification Round RM & CW
GRYDELAND Runa60ACompound WomenQualification Round RM & CW
HAGEN Paul Andre40BRecurve MenQualification Round RM & CW
HASLESTAD Marius Kramer47CCompound MenQualification Round RW & CM
HAUGSETH Mads48CCompound MenQualification Round RW & CM
RICHARDSEN Wanja Marie26BRecurve WomenQualification Round RW & CM
RIDDERSTROM Line Blomen27BRecurve WomenQualification Round RW & CM
STANIECZEK Anna25BRecurve WomenQualification Round RW & CM
TJENTLAND Oddmund45CCompound MenQualification Round RW & CM
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
BARAKONSKA Milena23CRecurve WomenQualification Round RW & CM
FALDZINSKI Maciej20DRecurve MenQualification Round RM & CW
LESNIAK Natalia22CRecurve WomenQualification Round RW & CM
MYSZOR Wioleta25CRecurve WomenQualification Round RW & CM
SIERAKOWSKI Kasper21DRecurve MenQualification Round RM & CW
SZAFRAN Marek22DRecurve MenQualification Round RM & CW
SZALANSKA Katarzyna61CCompound WomenQualification Round RM & CW
WOJTAS Jan60DCompound MenQualification Round RW & CM
WOJTKOWIAK Rafal19DRecurve MenQualification Round RM & CW
ZURANSKA Adriana24CRecurve WomenQualification Round RW & CM
QATQATAR
Name
Target
Event
Session
ABDORRABOH Farhan33BRecurve MenQualification Round RM & CW
AL-MOHANDI Ibrahim35BRecurve MenQualification Round RM & CW
ALABADI Ahmed Abdulla53ACompound MenQualification Round RW & CM
ALOBADI Abdulaziz Ahmed A55ACompound MenQualification Round RW & CM
RUSTAM KHAN Israf54ACompound MenQualification Round RW & CM
SALEM Ali Ahmed34BRecurve MenQualification Round RM & CW
RSASOUTH AFRICA
Name
Target
Event
Session
BADENHORST Gabriel53DCompound MenQualification Round RW & CM
CORNELIUS Albertus54DCompound MenQualification Round RW & CM
CORNELIUS Sera57DCompound WomenQualification Round RM & CW
DI MATTEO Marco39ARecurve MenQualification Round RM & CW
HULTZER Karen33CRecurve WomenQualification Round RW & CM
PRINSLOO Sandra32CRecurve WomenQualification Round RW & CM
ROUX Gerda56DCompound WomenQualification Round RM & CW
ROUX Patrick55DCompound MenQualification Round RW & CM
VAN KRADENBURG Jeanine58DCompound WomenQualification Round RM & CW
VAN MOERKERKEN Terence38ARecurve MenQualification Round RM & CW
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
AVDEEVA Natalia45BCompound WomenQualification Round RM & CW
BALSUKOVA Anna24BRecurve WomenQualification Round RW & CM
BAZARZHAPOV Galsan11CRecurve MenQualification Round RM & CW
BRAZHNIK Aleksey43DCompound MenQualification Round RW & CM
CHERKASHNEVA Svetlana46BCompound WomenQualification Round RM & CW
DAMBAEV Alexander44DCompound MenQualification Round RW & CM
ERDYNIEVA Natalia23BRecurve WomenQualification Round RW & CM
FILATOV Mikhail41DCompound MenQualification Round RW & CM
KALASHNIKOV Viktor42DCompound MenQualification Round RW & CM
LOGINOVA Albina48BCompound WomenQualification Round RM & CW
STEPANOVA Inna22BRecurve WomenQualification Round RW & CM
TIMOFEEVA Kristina21BRecurve WomenQualification Round RW & CM
TSYBEKDORZHIEV Bair9CRecurve MenQualification Round RM & CW
TSYBZHITOV Bolot10CRecurve MenQualification Round RM & CW
TSYNGUEV Beligto8CRecurve MenQualification Round RM & CW
VINOGRADOVA Mariia47BCompound WomenQualification Round RM & CW
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
CERNE Toja60CCompound WomenQualification Round RM & CW
SITAR Dejan61DCompound MenQualification Round RW & CM
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
BURRI Kevin59CCompound MenQualification Round RW & CM
DIELEN Nathalie31DRecurve WomenQualification Round RW & CM
HAEFELFINGER Roman60CCompound MenQualification Round RW & CM
OLEKSEJENKO Jelena62ACompound WomenQualification Round RM & CW
RUFER Thomas38CRecurve MenQualification Round RM & CW
SCHOBINGER Celine32DRecurve WomenQualification Round RW & CM
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
BALAZ Boris39BRecurve MenQualification Round RM & CW
LONGOVA Alexandra34BRecurve WomenQualification Round RW & CM
SWESWEDEN
Name
Target
Event
Session
ANDERSSON Jonas Lennart16CRecurve MenQualification Round RM & CW
BJERENDAL Christine29BRecurve WomenQualification Round RW & CM
FREDRIKSSON Jesper19CRecurve MenQualification Round RM & CW
GULLROOS Johanna30BRecurve WomenQualification Round RW & CM
JANGNAS Erika28BRecurve WomenQualification Round RW & CM
LUNDIN Morgan62BCompound MenQualification Round RW & CM
SKALBERG Andreas17CRecurve MenQualification Round RM & CW
STAHLKRANTZ Dennis18CRecurve MenQualification Round RM & CW
STAHLKRANTZ Sofie60BCompound WomenQualification Round RM & CW
TPECHINESE TAIPEI
Name
Target
Event
Session
KUO Cheng-Wei13ARecurve MenQualification Round RM & CW
LE Chien-Ying9BRecurve WomenQualification Round RW & CM
LIN Shih-Chia10BRecurve WomenQualification Round RW & CM
TAN Ya-Ting12BRecurve WomenQualification Round RW & CM
WANG Hou-Chieh14ARecurve MenQualification Round RM & CW
WEI Chun-Heng11ARecurve MenQualification Round RM & CW
YU Guan-Lin12ARecurve MenQualification Round RM & CW
YUAN Shu Chi11BRecurve WomenQualification Round RW & CM
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
AKTUNA Aybuke19BRecurve WomenQualification Round RW & CM
ANAGOZ Yasemin Ecem18BRecurve WomenQualification Round RW & CM
BOSTAN Yesim55CCompound WomenQualification Round RM & CW
BOZLAR Fatih23ARecurve MenQualification Round RM & CW
CAGIRAN Evren51CCompound MenQualification Round RW & CM
ELMAAGACLI Demir49CCompound MenQualification Round RW & CM
GAZOZ Mete25ARecurve MenQualification Round RM & CW
HANCI Hasan Basri50CCompound MenQualification Round RW & CM
KIRSEVER Kerem24ARecurve MenQualification Round RM & CW
KOCAMAN Gizem54CCompound WomenQualification Round RM & CW
SAGLAM Evrim56CCompound WomenQualification Round RM & CW
UNSAL Begunhan Elif20BRecurve WomenQualification Round RW & CM
YAKALI Samet Can52CCompound MenQualification Round RW & CM
YALCINKAYA Mine17BRecurve WomenQualification Round RW & CM
YILMAZ Yagiz26ARecurve MenQualification Round RM & CW
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
HAVELKO Yuriy20ARecurve MenQualification Round RM & CW
IVANYTSKYY Heorhiy21ARecurve MenQualification Round RM & CW
IVASHKO Markiyan19ARecurve MenQualification Round RM & CW
MARCHENKO Veronika25ARecurve WomenQualification Round RW & CM
PAVLICHENKO Daria26ARecurve WomenQualification Round RW & CM
PAVLOVA Anastasia27ARecurve WomenQualification Round RW & CM
RUBAN Viktor22ARecurve MenQualification Round RM & CW
SICHENIKOVA Lidiia28ARecurve WomenQualification Round RW & CM
USAUSA
Name
Target
Event
Session
ANDERSON Steve41ACompound MenQualification Round RW & CM
BRADLEY Angela46DCompound WomenQualification Round RM & CW
BROCK Easter48DCompound WomenQualification Round RM & CW
BROWN Mackenzie24DRecurve WomenQualification Round RW & CM
DEATON Bridger43ACompound MenQualification Round RW & CM
ELLISON Brady26CRecurve MenQualification Round RM & CW
GARRETT Zach24CRecurve MenQualification Round RM & CW
GAUVIN Crystal45DCompound WomenQualification Round RM & CW
GELLENTHIEN Braden44ACompound MenQualification Round RW & CM
GIBILARO Ariel22DRecurve WomenQualification Round RW & CM
KELLER Lexi47DCompound WomenQualification Round RM & CW
KLIMITCHEK Collin27CRecurve MenQualification Round RM & CW
LORIG Khatuna23DRecurve WomenQualification Round RW & CM
MCLAUGHLIN Sean25CRecurve MenQualification Round RM & CW
PRITCHARD La Nola21DRecurve WomenQualification Round RW & CM
WILDE Reo42ACompound MenQualification Round RW & CM
ZIMZIMBABWE
Name
Target
Event
Session
SUTHERLAND Gavin38DRecurve MenQualification Round RM & CW