Archery GB National Indoor Championships 2014
Archery GB (AGB)
Ricoh Arena, Coventry, from 07-12-2014 to 7-12-2014
Archery GB National Indoor Championships 2014
Entries by Name
 
A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ABEYWICKRAMA Thilina10D272OXFORD ARecurve MenSession 2 - 11.30am
ADAMS Jamie29B515B OF WARFIELDRecurve MenSession 2 - 11.30am
ADAMS Kevin38A2012LES ARCHERS DE SERCQRecurve MenSession 2 - 11.30am
ALEXANDER Jacqui50D1825MORAY ACompound WomenSession 2 - 11.30am
ALEXANDER Malcolm16C126GRAMPIAN BRecurve MenSession 2 - 11.30am
ALEXANDER Mike6B1825MORAY ACompound MenSession 1 - 8.30am
ALLEN Kenny28A2296WYMONDHAM ARecurve MenSession 2 - 11.30am
ANDREWS Richard37D575B OF MINCHINHAMPTONCompound MenSession 1 - 8.30am
ANNISON Layla51B1673THORPE HAMLETCompound WomenSession 2 - 11.30am
ANSLEY Dug29A2081BANBURY CROSS ARecurve MenSession 2 - 11.30am
ARENAS Benjamin21C1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
ARNOLD Matthew43B570CLEVE ACompound MenSession 1 - 8.30am
AUBREY Mike50D872B OF PENDLE & SAMLESBURYCompound MenSession 1 - 8.30am
AUBREY Wendy23B872B OF PENDLE & SAMLESBURYRecurve WomenSession 1 - 8.30am
AURORA-SMITH Amyce51A1342BATH UNIVERSITY ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
BALDWIN Sam54D2356DARK SIDE ACompound MenSession 1 - 8.30am
BALL Glyn39A36LOUGH CUAN BRecurve MenSession 2 - 11.30am
BARBY Stuart41A2352E.U ARCHERY PROGRAMMERecurve MenSession 2 - 11.30am
BARBY Victoria56D2352E.U ARCHERY PROGRAMMECompound WomenSession 2 - 11.30am
BARKER MILL Jude37D309LONDON A 309Recurve MenSession 2 - 11.30am
BEECH Clive2B731MERIDEN ACCompound MenSession 1 - 8.30am
BELL Chris4C938B OF BRUNTWOODCompound MenSession 1 - 8.30am
BELL Elizabeth8D1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
BELL Joanne44D1297BALLYVALLY ACompound WomenSession 2 - 11.30am
BENNETT Paul1B1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
BERTHAM Amanda27C1ARCHERY GBCompound WomenSession 1 - 8.30am
BIDDULPH Amanda60A941ALSAGER C OF ALongbow WomenSession 2 - 11.30am
BIRCH Charlotte22B268OXFORD UNIVERSITY C OF ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
BLAKE Emily1568ABERDEEN UNIVERSITY ACCompound Women
BLANCH Karen10B1ARCHERY GBRecurve WomenSession 1 - 8.30am
BLAND Leigh14B1012MELTON MOWBRAY ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
BLAND Peter35C79LLANTARNAM ACCompound MenSession 1 - 8.30am
BLEWETT Rebecca54B1267NOTTINGHAM UNIVERSITY ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
BLISS Matthew51A207BAYEUX BCompound MenSession 1 - 8.30am
BODE Amy19A1568ABERDEEN UNIVERSITY ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
BODEN Jacob38B993SILVER SPOON BRecurve MenSession 2 - 11.30am
BONYNGE William1035DERWENT BRecurve Men
BOOMER Annette11B1ARCHERY GBRecurve WomenSession 1 - 8.30am
BOOTH Anthony8B1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
BOTTLE Chris36D1528LUGG VALLEY C OF ARecurve MenSession 2 - 11.30am
BRAMFORD Anthea13A1500NETHERHALL ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
BRAUN Jeanetta10A298BRENT VALLEY ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
BRIDGES James59D1500NETHERHALL ALongbow MenSession 2 - 11.30am
BROOKS Andy36A2375SIX TOWNS C OF A JUNIORSRecurve MenSession 2 - 11.30am
BROWN Georgie52D731MERIDEN ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
BROWN Hannah56A2155KENT POLICE ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
BROWN Jill57A1013LAOFACCompound WomenSession 2 - 11.30am
BROWN Matthew21A414OLD BASING ARecurve MenSession 2 - 11.30am
BROWN Sophie48C458MAYFLOWER ACompound WomenSession 2 - 11.30am
BROWNE Paul20B371THE HERTFORD C OF ARecurve MenSession 2 - 11.30am
BROWNING Simon1697PERRISWOOD BRecurve Men
BRUCE John36C277KING'S LYNN BRecurve MenSession 2 - 11.30am
BUCKLEY Audrey17C881ECCLES ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
BULL Jon52A979TARGETCRAFT ACompound MenSession 1 - 8.30am
BUNKER Kayleigh20A1077UNIVERSITY OF PLYMOUTHRecurve WomenSession 1 - 8.30am
BURBIDGE Ian26D279FAKENHAM BRecurve MenSession 2 - 11.30am
BURFITT Pauline46D603CHIPPENHAM ACompound WomenSession 2 - 11.30am
BURGESS Richard24C483BRAINTREE BRecurve MenSession 2 - 11.30am
BURN Jake48D427ANDOVER ACompound MenSession 1 - 8.30am
BUSBY Duncan55A1624BLACKTHORN BCompound MenSession 1 - 8.30am
CAINE Andy22A414OLD BASING ARecurve MenSession 2 - 11.30am
CAMPBELL Hazel8C43LISBURN CITY ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
CANTOPHER Lizzie7A984NORTHAMPTON ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
CARPENTER Adam53D831BARNSLEY ACCompound MenSession 1 - 8.30am
CARPENTER Isabelle52B831BARNSLEY ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
CARR James33B919NEW CENTURY BRecurve MenSession 2 - 11.30am
CASSIDY Charlie56B421FOREST OF BERE BCompound WomenSession 2 - 11.30am
CASSIDY Kevin49D421FOREST OF BERE BCompound MenSession 1 - 8.30am
CAUGHEY Struan28B124FORRES ARecurve MenSession 2 - 11.30am
CAVENAGH John42B257MALDEN BCompound MenSession 1 - 8.30am
CHAISTY Hazel25A2189GOLDCREST ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
CHAPE Fraser51D2352E.U ARCHERY PROGRAMMECompound MenSession 1 - 8.30am
CHAPMAN William34D1019B OF GLENCompound MenSession 1 - 8.30am
CHARTERS Catriona34B1015HINCKLEY ARCHERSLongbow WomenSession 1 - 8.30am
CHENERY Julie45A526B OF BURLEIGHCompound WomenSession 2 - 11.30am
CHERRY Bob37A853ASSHETON BRecurve MenSession 2 - 11.30am
CHOI Min8C2111WINCHESTER COLLEGE ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
CHUCK Ethan1C2111WINCHESTER COLLEGE ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
CLARKE Jez39B1321DANUM ACompound MenSession 1 - 8.30am
CLASON Stephanie58D1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
COLE Jamie56C229CHICHESTER BCompound MenSession 1 - 8.30am
COLLIS Dominic31B1457UNIVERSITY OF LONDON ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
CONVERY Alan6A1297BALLYVALLY ACompound MenSession 1 - 8.30am
CONVERY Amiee7C1297BALLYVALLY ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
COOPER Jason2D462DEBEN ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
COOPER Lisa23C1520PASTURES C OF ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
CORLESS Susan45C984NORTHAMPTON ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
COURSE Alan43D983WELLINGBOROUGH OPEN ACCompound MenSession 1 - 8.30am
COUSINS Julie33A1520PASTURES C OF ALongbow WomenSession 1 - 8.30am
CREASEY Martin2D1ARCHERY GBCompound MenSession 1 - 8.30am
CRESSWELL Daniel38B1321DANUM ACompound MenSession 1 - 8.30am
CURRALL Adrian24A373RICKY ARecurve MenSession 2 - 11.30am
CURRALL Tom23A373RICKY ARecurve MenSession 2 - 11.30am
D - E - F - G - H
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DALE Matthew62A717UNIVERSITY OF WARWICKCompound MenSession 1 - 8.30am
DANEL Lukasz2B1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
DARBY-SMYTHE Helen55C1412PATHFINDER BCompound WomenSession 2 - 11.30am
DARBY-SMYTHE Stephen31A1412PATHFINDER BRecurve MenSession 2 - 11.30am
DAVIES Tim3A1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
DAVIS Emma16C717UNIVERSITY OF WARWICKRecurve WomenSession 1 - 8.30am
DAY Les30D1141THIRSK BRecurve MenSession 1 - 8.30am
DEAK Gergo41B227COUNTY OAK ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
DENNY Brad2A1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
DEVLIN Andrew14C464WEST ESSEX BRecurve MenSession 2 - 11.30am
DEVLIN Peter27C374THE GREEN DRAGON BRecurve MenSession 2 - 11.30am
DOEL Peter29D1845SILVER ARROW ARecurve MenSession 2 - 11.30am
DORCHERTY John31CRAFRAFRecurve MenSession 1 - 8.30am
DOWNEY Jr1306VELMEAD ARecurve Men
DOWNIE Beverley10C229CHICHESTER BRecurve WomenSession 1 - 8.30am
DRANSFIELD Robert52D499LITTLE ABBEY BCompound MenSession 1 - 8.30am
DUNCAN Tom1A731MERIDEN ACCompound MenSession 1 - 8.30am
DYKE Jonathan26C79LLANTARNAM ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
EDMONDSON James35A717UNIVERSITY OF WARWICKCompound MenSession 1 - 8.30am
EDWARDS Stephen37C79LLANTARNAM ACCompound MenSession 1 - 8.30am
EVANS Rhys5D87COLWN BCompound MenSession 1 - 8.30am
EVANS Sean30C568CHELTENHAM ARecurve MenSession 1 - 8.30am
EYLES Peter62D603CHIPPENHAM ALongbow MenSession 2 - 11.30am
FARR Eleri8B79LLANTARNAM ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
FAULKNER Simon2A1246DEER PARK ACompound MenSession 1 - 8.30am
FEWZ Tom29D1141THIRSK BRecurve MenSession 1 - 8.30am
FINLAY Ian42B932CHESHIRE COUNTY BRecurve MenSession 2 - 11.30am
FISHER Abbie19D279FAKENHAM BRecurve WomenSession 1 - 8.30am
FLEMING Gareth42A1224LASSWADE DISABLED ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
FLETCHER Anthony50A1038B OF THE PEAKCompound MenSession 1 - 8.30am
FLINT Jon394B OF PETERSFIELDCompound Men
FOLEY John44A1820RAVEN ACompound MenSession 1 - 8.30am
FOLKARD Naomi10D729ROYAL LEAMINGTON SPARecurve WomenSession 1 - 8.30am
FORTNAM William25A938B OF BRUNTWOODRecurve MenSession 2 - 11.30am
FOSBERRY Megan58A2313BRITISH WHEELCHAIR ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
FOSTER Lizzie27B1ARCHERY GBCompound WomenSession 1 - 8.30am
FOSTER Mike43A907CLEADON ARecurve MenSession 1 - 8.30am
FRASER Alex36D1246DEER PARK ACompound MenSession 1 - 8.30am
FRASER Callum1C1246DEER PARK ACompound MenSession 1 - 8.30am
FRITH Jo50A2256MERE A DISABLEDCompound WomenSession 2 - 11.30am
FROGGATT Simon53A964SHERWOOD ACompound MenSession 1 - 8.30am
FROTSCHER Antje13B272OXFORD ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
GALES Andrea57B246WOKING ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
GARNER Mark55C1500NETHERHALL ACompound MenSession 1 - 8.30am
GARRATT Neill15D692REDHILL ARecurve MenSession 2 - 11.30am
GEENS Colin59C731MERIDEN ACCompound MenSession 1 - 8.30am
GEORGE Aalin26A790ISLE OF MAN ACCompound WomenSession 1 - 8.30am
GEORGE Kirsten27A790ISLE OF MAN ACCompound WomenSession 1 - 8.30am
GERRARD Llew62B90GWYNEDD BLongbow MenSession 2 - 11.30am
GILDER Michael30C697EVESHAM ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
GILDER Sally14A697EVESHAM ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
GILES Richard19B693REDDITCH C OF ARecurve MenSession 2 - 11.30am
GILL Steven15A1012MELTON MOWBRAY ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
GINMAN Petra8A225DITCHLING ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
GLOVER Ben50C268OXFORD UNIVERSITY C OF ACompound MenSession 1 - 8.30am
GLOVER Phil61D458MAYFLOWER ACompound MenSession 1 - 8.30am
GODFREY Larry26A570CLEVE ARecurve MenSession 2 - 11.30am
GONCALVES Jose10B1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
GOUGH Joy57C790ISLE OF MAN ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
GRAINGER Garry59B1937HILLINGDON SENIOR ACLongbow MenSession 2 - 11.30am
GRANT George48A1557CANFORD MAGNA BCompound MenSession 1 - 8.30am
GRAY Robert33C962WELBECK ARecurve MenSession 2 - 11.30am
GRAY Verity25D694MALVERN ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
GREENWOOD Hope44A1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
GRIFFIN Rebecca49A459CHELMSFORD TUDOR ROSECompound WomenSession 2 - 11.30am
GRINHAM Jodie54D226CRAWLEY ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
GROGAN Jack28D862CHORLEY BRecurve MenSession 2 - 11.30am
GRONBECH Eva14B272OXFORD ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
GROOM Ned2C2111WINCHESTER COLLEGE ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
GROOM Rodney1B1ARCHERY GBCompound MenSession 1 - 8.30am
GROUND Joe19A1673THORPE HAMLETRecurve MenSession 2 - 11.30am
GROUND Nigel20A1673THORPE HAMLETRecurve MenSession 2 - 11.30am
GUERIN Christopher12C717UNIVERSITY OF WARWICKRecurve MenSession 2 - 11.30am
HAGON Luke33B337LEAVES GREEN BLongbow MenSession 1 - 8.30am
HALDANE Mark47C414OLD BASING ACompound MenSession 1 - 8.30am
HALL Stephen25D279FAKENHAM BRecurve MenSession 2 - 11.30am
HALL Tom10C717UNIVERSITY OF WARWICKRecurve MenSession 2 - 11.30am
HAMILTON Dean6D1297BALLYVALLY ACompound MenSession 1 - 8.30am
HARDING Carl36A1017B OF RUTLANDCompound MenSession 1 - 8.30am
HARDING Ian44D603CHIPPENHAM ACompound MenSession 1 - 8.30am
HARDING Laura44B603CHIPPENHAM ACompound WomenSession 2 - 11.30am
HARPER Amelia9C229CHICHESTER BRecurve WomenSession 1 - 8.30am
HARRIS Clare7B54PEMBROKE C OF ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
HARRIS Gillian55B2296WYMONDHAM ACompound WomenSession 2 - 11.30am
HARRIS Helen49D458MAYFLOWER ACompound WomenSession 2 - 11.30am
HARRIS Ian3D458MAYFLOWER ACompound MenSession 1 - 8.30am
HARRIS Jamie45A725STRATFORD ACompound MenSession 1 - 8.30am
HARRIS Richard35B692REDHILL ACompound MenSession 1 - 8.30am
HARRIS Sheila56C692REDHILL ACompound WomenSession 2 - 11.30am
HARRISON Dave19C874MOSSLEY HILL ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
HARRISON Mark50B904HEUGH BCompound MenSession 1 - 8.30am
HAVRANEK Stephen40C2115PERTH ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
HAWKER Lance22B197PENICUIK ARecurve MenSession 2 - 11.30am
HAYNES Stephen54A438JOLLY ARCHERSCompound MenSession 1 - 8.30am
HICKSON Alex18B1342BATH UNIVERSITY ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
HIGGINS Christine53D472OAKFIELD ACompound WomenSession 2 - 11.30am
HIRST Curtis33A2126MEARNS ACADEMY JUNIOR ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
HIRST Fiona7D119LINKS ARCHERSRecurve WomenSession 1 - 8.30am
HOLDEN Ryan32C330THANET ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
HOLDERNESS Lucy52A532CLOPHILL ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
HOLMES Alex42C1035DERWENT BCompound MenSession 1 - 8.30am
HOLMES Timothy12D272OXFORD ARecurve MenSession 2 - 11.30am
HORAN Chris52C357ASHFORD ACompound MenSession 1 - 8.30am
HORNER Benjamin31C529KESTRELS ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
HOTCHKISS Myer59B1501R.N.S.C ACompound MenSession 1 - 8.30am
HOTCHKISS Patricia51D1501R.N.S.C ACompound WomenSession 2 - 11.30am
HOTRABHVANON Sukrit22C1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
HOUGH Jane22C812THE WAKEFIELD ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
HOWELL James35D458MAYFLOWER ACompound MenSession 1 - 8.30am
HOWSE James4A1246DEER PARK ACompound MenSession 1 - 8.30am
HOWSE Thomas30D1246DEER PARK ARecurve MenSession 2 - 11.30am
HUBBER David3B1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
HULIKOVA Alzbeta12B272OXFORD ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
HUMPHRYS Ben3A1246DEER PARK ACompound MenSession 1 - 8.30am
HUNT Nicky24C462DEBEN ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
HURBAN Vladimir9A1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
HUSTON Patrick42D2201EAST BELFAST ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
HUTCHINGS Rebecca45B1246DEER PARK ACompound WomenSession 2 - 11.30am
HUTCHINS Richard61B1845SILVER ARROW ALongbow MenSession 2 - 11.30am
HUTCHINS Thomas48C526B OF BURLEIGHCompound MenSession 1 - 8.30am
HYNDS Frank40A142CLYDE ARROWSRecurve MenSession 1 - 8.30am
I - J - K - L - M
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
INGRAM Matthew3B731MERIDEN ACCompound MenSession 1 - 8.30am
IVES KEELER Max59A941ALSAGER C OF ALongbow MenSession 2 - 11.30am
JACOBS Kevin25B1500NETHERHALL ARecurve MenSession 2 - 11.30am
JACOBS Rachel12A1500NETHERHALL ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
JAMES Peter7B1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
JARDINE Douglas L8A1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
JEAVONS Ryan56A763LICHFIELD ACompound MenSession 1 - 8.30am
JEFFS James9C717UNIVERSITY OF WARWICKRecurve MenSession 2 - 11.30am
JENKINS Victoria48B672BROMYARD BCompound WomenSession 2 - 11.30am
JENNINGS Claudine48A1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
JERAM Sam32C1501R.N.S.C ACompound MenSession 1 - 8.30am
JOHNSON Betsy25C692REDHILL ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
JONES Ben2C1ARCHERY GBCompound MenSession 1 - 8.30am
JONES Huw41C77ST KINGSMARK BRecurve MenSession 2 - 11.30am
JONES Naomi43A1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
JUDD Michael18C458MAYFLOWER ARecurve MenSession 2 - 11.30am
JUDD Stuart30B214WORTHING ACRecurve MenSession 1 - 8.30am
KEIR Fraser6A1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
KELLS Michael57D333SWAN ACompound MenSession 1 - 8.30am
KELLY Paul60D2313BRITISH WHEELCHAIR ACCompound MenSession 1 - 8.30am
KENDRICK Laura21A1036DERBYSHIRE ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
KERR Richard30A615DEVIZES BRecurve MenSession 2 - 11.30am
KERRY Andrew31DRAFRAFRecurve MenSession 1 - 8.30am
KIDDY Michelle15A841DEARNE VALLEY ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
KILLINGBECK Graham59D938B OF BRUNTWOODCompound MenSession 1 - 8.30am
KNIGHT Chris51C618SUPERMARINE BCompound MenSession 1 - 8.30am
LANE Jude34A881ECCLES ACLongbow WomenSession 1 - 8.30am
LANGTON Paula11A1500NETHERHALL ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
LAPUZ Jason35C314ENFIELD ARecurve MenSession 2 - 11.30am
LASHLEY Rebecca19B699DROITWICH ASRecurve WomenSession 1 - 8.30am
LASZKOWICZ Neil55D1012MELTON MOWBRAY ACCompound MenSession 1 - 8.30am
LAWTON James54B1246DEER PARK ACompound MenSession 1 - 8.30am
LEE Alan61C1ARCHERY GBLongbow MenSession 2 - 11.30am
LEE David55B1013LAOFACCompound MenSession 1 - 8.30am
LEE Jamie46A281NORWICH C OF ACompound MenSession 1 - 8.30am
LENNON Rebecca43D1297BALLYVALLY ACompound WomenSession 2 - 11.30am
LIENAU Debbie9A1500NETHERHALL ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
LINDLEY Jorge13C717UNIVERSITY OF WARWICKRecurve MenSession 2 - 11.30am
LIVY Samantha15B547BATH ARCHERSRecurve WomenSession 1 - 8.30am
LLOYD Grant49B1528LUGG VALLEY C OF ACompound MenSession 1 - 8.30am
LOCKHART Neil40C615DEVIZES BCompound MenSession 1 - 8.30am
LOTE Ross34C2284EDINBURGH CITY BRecurve MenSession 2 - 11.30am
LOTT Karen18D790ISLE OF MAN ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
LOWE Bob33D731MERIDEN ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
LOWE Peter57A731MERIDEN ACCompound MenSession 1 - 8.30am
LOWE Philippa46B731MERIDEN ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
LUCAS Tim10A731MERIDEN ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
LYON Nigel39C645LACE TOWN ARecurve MenSession 2 - 11.30am
MACFADYEN Chris12B1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
MACFADYEN Stewart-lee6B1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
MACGREGOR Paul23B2317HIGHLAND ARCHERY SCOTLANDRecurve MenSession 2 - 11.30am
MACKEY Danny16B41MUCKAMORE C OF ARecurve MenSession 2 - 11.30am
MACRINER Jaibez5B1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
MACVICAR Angus5C2111WINCHESTER COLLEGE ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
MAGUIRE Frank62B2352E.U ARCHERY PROGRAMMECompound MenSession 1 - 8.30am
MALISZEWSKI Tomasz9B1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
MAN Liam17B1342BATH UNIVERSITY ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
MANKIN Jennifer12D1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
MARSH Charlene50B993SILVER SPOON BCompound WomenSession 2 - 11.30am
MARTEL David48B694MALVERN ACompound MenSession 1 - 8.30am
MARTEL Elizabeth58B694MALVERN ACompound WomenSession 2 - 11.30am
MARTIN Marc32B333SWAN ARecurve MenSession 2 - 11.30am
MASEFIELD Jack38D763LICHFIELD ARecurve MenSession 2 - 11.30am
MASON James56D984NORTHAMPTON ACCompound MenSession 1 - 8.30am
MASON Lucy47D1246DEER PARK ACompound WomenSession 2 - 11.30am
MAWHINNEY Matthew11B1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
MCCARTHY Caitlin11D729ROYAL LEAMINGTON SPARecurve WomenSession 1 - 8.30am
MCCOUBREY Jason28D1ARCHERY GBRecurve MenSession 1 - 8.30am
MCDOWELL Paul29A1ARCHERY GBCompound MenSession 1 - 8.30am
MCFADDEN David13B41MUCKAMORE C OF ARecurve MenSession 2 - 11.30am
MCGAHEY David39D1698CAUSEWAY C OF ARecurve MenSession 2 - 11.30am
MCLEAN Elayne55A197PENICUIK ACompound WomenSession 2 - 11.30am
MELLING Andy31BRAFRAFRecurve MenSession 1 - 8.30am
MEYER Johanna13C203E.U.A.C STUDENTSRecurve WomenSession 1 - 8.30am
MILL Richard1373THE SWANSEA UNICompound Men
MILLER Lee5C403WATERSIDE ACompound MenSession 1 - 8.30am
MILLS Paulette22A2408FIRECREST ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
MITCHELL Jordan52B1ARCHERY GBCompound MenSession 1 - 8.30am
MONAGHAN Rob20C874MOSSLEY HILL ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
MONTGOMERY James34A660EXMOUTH ARecurve MenSession 2 - 11.30am
MOORE David60C790ISLE OF MAN ACCompound MenSession 1 - 8.30am
MOORE Ethan37C2013NORTON ARecurve MenSession 2 - 11.30am
MOORE Howard11D272OXFORD ARecurve MenSession 2 - 11.30am
MOORE Rhys790ISLE OF MAN ACRecurve Men
MORGAN Ashe29C568CHELTENHAM ARecurve MenSession 1 - 8.30am
MORGAN Holly61A1654BLANDY JENKINS ALongbow WomenSession 2 - 11.30am
MUMFORD Peter58D790ISLE OF MAN ACCompound MenSession 1 - 8.30am
MURRAY Neil12A731MERIDEN ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
MUST Emily26D993SILVER SPOON BCompound WomenSession 1 - 8.30am
N - O - P - Q - R - S
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
NADARAJAH Tania16B1695C.E.D.A.K.Recurve WomenSession 1 - 8.30am
NAKO Enrik11C717UNIVERSITY OF WARWICKRecurve MenSession 2 - 11.30am
NASH Tim6C731MERIDEN ACCompound MenSession 1 - 8.30am
NESBITT Mark41D1297BALLYVALLY ARecurve MenSession 2 - 11.30am
NEWELL Mike28A1ARCHERY GBRecurve MenSession 1 - 8.30am
NEWTON Samuel32A993SILVER SPOON BRecurve MenSession 1 - 8.30am
NEWTON Stephen4B1ARCHERY GBCompound MenSession 1 - 8.30am
NIGHTINGALE Andrew24B1500NETHERHALL ARecurve MenSession 2 - 11.30am
NOBBS Jack6D462DEBEN ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
NOTT Jon53C690SAINTS & SINNERS BCompound MenSession 1 - 8.30am
NOTT Tristan7C2111WINCHESTER COLLEGE ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
O'LEARY Rhys1501R.N.S.C ARecurve Men
O'SULLIVAN Lucy57D423A OF JERSEYCompound WomenSession 2 - 11.30am
OLIVER Amy16A841DEARNE VALLEY ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
OWEN Caz24B428ALTON & FOUR MARKSRecurve WomenSession 1 - 8.30am
PADDON Karl40B189DISABILITY SPORT FIFECompound MenSession 1 - 8.30am
PALMER Sally53A279FAKENHAM BCompound WomenSession 2 - 11.30am
PARKER Jonathan30A1501R.N.S.C ARecurve MenSession 1 - 8.30am
PARKER Richard35B312CRYSTAL PALACE BRecurve MenSession 2 - 11.30am
PARKIN Nigel43C272OXFORD ACompound MenSession 1 - 8.30am
PARVESS Mike34C285SPELTHORNE ACCompound MenSession 1 - 8.30am
PASSINGHAM James47A1022B OF BIRSTALLCompound MenSession 1 - 8.30am
PAWLIK Marek62C1202THE FORT ALongbow MenSession 2 - 11.30am
PETERS Janos5A1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
PHILLIPS David4B1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
PIKE Edward62A203E.U.A.C STUDENTSLongbow MenSession 2 - 11.30am
PINDER Paul42C57RADNOR FORESTERSRecurve MenSession 2 - 11.30am
PINDER Ryan18A57RADNOR FORESTERSRecurve MenSession 2 - 11.30am
PINE Phoebe46A1246DEER PARK ACompound WomenSession 2 - 11.30am
PITMAN Bryony14D214WORTHING ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
PLATER Chris53B1708GORDANO VALLEY ACompound MenSession 1 - 8.30am
PODMORE Michael61B692REDHILL ACompound MenSession 1 - 8.30am
PONTON David60C1246DEER PARK ALongbow MenSession 2 - 11.30am
POTTER Scott49A684WYRE FOREST C OF ACompound MenSession 1 - 8.30am
POVEY Stephen928NESTON C OF ACompound Men
POWELL Simon16A464WEST ESSEX BRecurve MenSession 2 - 11.30am
PRICE Chris39D687STOURBRIDGE C OF ACompound MenSession 1 - 8.30am
PRIESTMAN Vlada20D873NETHERMOSS ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
PRINCE Robert27D831BARNSLEY ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
PRIOR Erin52C618SUPERMARINE BCompound WomenSession 2 - 11.30am
PRIOR Jane18C618SUPERMARINE BRecurve WomenSession 1 - 8.30am
PRIOR John34D618SUPERMARINE BRecurve MenSession 2 - 11.30am
PRITCHARD Luke60B603CHIPPENHAM ALongbow MenSession 2 - 11.30am
QADIR Adeel28C1363BURTON JOYCE ARecurve MenSession 1 - 8.30am
QUINTON Roman8D462DEBEN ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
RAI Sudip13D259GUILDFORD ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
RALLS Luke59A1501R.N.S.C ACompound MenSession 1 - 8.30am
RAMOS Paul23C483BRAINTREE BRecurve MenSession 2 - 11.30am
RAVENSCROFT Adam57B740BOWFLIGHTS ACCompound MenSession 1 - 8.30am
RAVENSCROFT Christie-Lee47B731MERIDEN ACCompound WomenSession 2 - 11.30am
READ Si45BRAFRAFCompound MenSession 1 - 8.30am
REDBOND Colin16D692REDHILL ARecurve MenSession 2 - 11.30am
REID Chris36B782TELFORD ARecurve MenSession 2 - 11.30am
REID Jacob35A782TELFORD ARecurve MenSession 2 - 11.30am
RELF Jason21D694MALVERN ARecurve MenSession 2 - 11.30am
RICHARDS Chad4D731MERIDEN ACCompound MenSession 1 - 8.30am
RIEMAN Luke61D717UNIVERSITY OF WARWICKLongbow MenSession 2 - 11.30am
RIGBY Sarah26C790ISLE OF MAN ACCompound WomenSession 1 - 8.30am
ROBB Kirsty54C1261BALBARDIE ACompound WomenSession 2 - 11.30am
ROBERTS Paul46D729ROYAL LEAMINGTON SPACompound MenSession 1 - 8.30am
ROSENBAUM Trent46B1775SUTTON BOWMEN ACCompound MenSession 1 - 8.30am
ROSS Stuart9D462DEBEN ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
ROWLAND Gary755WOLVERHAMPTON C OF ARecurve Men
ROYAL John44C272OXFORD ACompound MenSession 1 - 8.30am
RUDD Mark38C615DEVIZES BCompound MenSession 1 - 8.30am
RUDDY Jessica19C1408PENTREF DRAGONSRecurve WomenSession 1 - 8.30am
SADLER Roy54C276CROMER ACompound MenSession 1 - 8.30am
SAGOO Jaspreet21C472OAKFIELD ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
SAIGUSA Julie12C203E.U.A.C STUDENTSRecurve WomenSession 1 - 8.30am
SAINI Rohit1ARCHERY GBRecurve Men
SANDERS Lauren24A1ARCHERY GBRecurve WomenSession 1 - 8.30am
SARGEANT Bayley51C351CANTERBURY ACompound WomenSession 2 - 11.30am
SARMIENTO Florland31D301AQUARIUS ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
SARTAIN Adam39B1267NOTTINGHAM UNIVERSITY ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
SARTAIN Stuart30B461RACKETTS ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
SCOTT Simon41C1035DERWENT BCompound MenSession 1 - 8.30am
SEDDON Simon58C1501R.N.S.C ACompound MenSession 1 - 8.30am
SERNA Jonas49C278EUSTON PARK BCompound MenSession 1 - 8.30am
SHAW Adam44B570CLEVE ACompound MenSession 1 - 8.30am
SIMPSON Nichola43B272OXFORD ACompound WomenSession 2 - 11.30am
SIMS Daniel29C348B OF DARENTEFORDRecurve MenSession 2 - 11.30am
SLATER Jessie25B1892NOVA BRecurve WomenSession 1 - 8.30am
SMITH Alex27B268OXFORD UNIVERSITY C OF ARecurve MenSession 2 - 11.30am
SMITH Anne17A1005THE FOXESRecurve WomenSession 1 - 8.30am
SMITH Hollie53C1035DERWENT BCompound WomenSession 2 - 11.30am
SMITH Mark1A1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
SMITH Ollie5D462DEBEN ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
SMITH Rachel13D729ROYAL LEAMINGTON SPARecurve WomenSession 1 - 8.30am
SMITH Roger17D692REDHILL ARecurve MenSession 2 - 11.30am
SOMERVILLE Trina17B41MUCKAMORE C OF ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
SPEEKS Henry4C2111WINCHESTER COLLEGE ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
SPEIGHT Mark42A907CLEADON ACompound MenSession 1 - 8.30am
SPENCER Simon46C255THE NONSUCH BCompound MenSession 1 - 8.30am
SPINK Phil19D729ROYAL LEAMINGTON SPARecurve MenSession 2 - 11.30am
SPINKS Abbie49B993SILVER SPOON BCompound WomenSession 2 - 11.30am
STANFORD Andrew38D687STOURBRIDGE C OF ACompound MenSession 1 - 8.30am
STEELE Graeme38A928NESTON C OF ACompound MenSession 1 - 8.30am
STEWART David37B667BRIXHAM ARecurve MenSession 2 - 11.30am
STEWART Georgina11C229CHICHESTER BRecurve WomenSession 1 - 8.30am
STRANACK Thomas6C2111WINCHESTER COLLEGE ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
STRETTON Jessica47A1973HEMEL HEMPSTEAD ACompound WomenSession 2 - 11.30am
STRONACH Vicki20C2115PERTH ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
STUBBINS Bernadette33D275WHERRY ALongbow WomenSession 1 - 8.30am
STUBBS John39A1969ROYAL RICHMOND A (D)Compound MenSession 1 - 8.30am
SULLIVAN Pippa54A543WEST SOMERSET C OF ACompound WomenSession 2 - 11.30am
SUMNER Mark27A2362RAF WADDINGTON ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
SUTHERLAND Gavin29B214WORTHING ACRecurve MenSession 1 - 8.30am
SUTHERLAND Kevin59C1246DEER PARK ALongbow MenSession 2 - 11.30am
SUTTON Paul32D881ECCLES ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
SWETMAN Kim43C1654BLANDY JENKINS ACompound WomenSession 2 - 11.30am
SWORD Michelle53B333SWAN ACompound WomenSession 2 - 11.30am
T - V - W - Y
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
TATE Jonathan28C474CLACTON ARecurve MenSession 2 - 11.30am
TAYLOR Alexander3C1ARCHERY GBCompound MenSession 1 - 8.30am
TAYLOR Pip21B763LICHFIELD ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
TAYLOR Thomas58B731MERIDEN ACCompound MenSession 1 - 8.30am
THOMAS Geraint40A69PENTREF BCompound MenSession 1 - 8.30am
THOMAS-PRAUSE Gareth40D207BAYEUX BRecurve MenSession 2 - 11.30am
THOMSON Stephen28B229CHICHESTER BRecurve MenSession 1 - 8.30am
TIMMERMAN Miranda1ARCHERY GBRecurve Women
TIMMINS David272OXFORD ARecurve Men
TOWNSEND Linda55D1108CLUB A.Z. ARCHERSCompound WomenSession 2 - 11.30am
TREMEER Bob47D463WOODFORD ACompound MenSession 1 - 8.30am
TROLAN Chris14A731MERIDEN ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
TROUT Sarah26B697EVESHAM ACCompound WomenSession 1 - 8.30am
TROY Rowan57C348B OF DARENTEFORDCompound MenSession 1 - 8.30am
TUCKNOTT Philip62C1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI ACCompound MenSession 1 - 8.30am
TURNER Nicola20B729ROYAL LEAMINGTON SPARecurve WomenSession 1 - 8.30am
TURNER Thomas26B1621KINGSBRIDGE ARecurve MenSession 2 - 11.30am
TUSTIN Brian18D729ROYAL LEAMINGTON SPARecurve MenSession 2 - 11.30am
VINEY Benjamin38C2114NOTTINGHAM TRENT UNIVERSITY ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
VOBE Ollie7D462DEBEN ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
VODDEN Neil41A69PENTREF BCompound MenSession 1 - 8.30am
WALCH Ben23D1654BLANDY JENKINS ARecurve MenSession 2 - 11.30am
WALKER John61A2313BRITISH WHEELCHAIR ACCompound MenSession 1 - 8.30am
WALLACE Des15B41MUCKAMORE C OF ARecurve MenSession 2 - 11.30am
WALLINGTON Lloyd1D1ARCHERY GBCompound MenSession 1 - 8.30am
WARNER Lizzie14C1014KIRBY MUXLOE ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
WATERWORTH Harrison17A90GWYNEDD BRecurve MenSession 2 - 11.30am
WEAVER John11A731MERIDEN ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
WEBB Keith45D554FAST & LOOSE ACCompound MenSession 1 - 8.30am
WEBB Matthew17C458MAYFLOWER ARecurve MenSession 2 - 11.30am
WEST Glen34B1747UNIVERSITY OF DERBY ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
WESTWOOD Kathryn23A693REDDITCH C OF ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
WESTWOOD Lee21B693REDDITCH C OF ARecurve MenSession 2 - 11.30am
WHEELCHAIR Space9D1ARCHERY GBRecurve MenSession 1 - 8.30am
WHEELCHAIR User1D1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
WHEELCHAIR User3D1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
WHEELCHAIR User4D1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
WHEELCHAIR User14D1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
WHEELCHAIR User15C1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
WHEELCHAIR User16D1ARCHERY GBRecurve MenSession 1 - 8.30am
WHEELCHAIR User20D1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
WHEELCHAIR User25C1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
WHEELCHAIR User36C1ARCHERY GBRecurve MenSession 1 - 8.30am
WHEELCHAIR User39C1ARCHERY GBRecurve MenSession 1 - 8.30am
WHEELCHAIR User40D1ARCHERY GBRecurve MenSession 1 - 8.30am
WHEELCHAIR User41D1ARCHERY GBRecurve MenSession 1 - 8.30am
WHEELCHAIR User42D1ARCHERY GBRecurve MenSession 1 - 8.30am
WHEELCHAIR User45C1ARCHERY GBRecurve MenSession 1 - 8.30am
WHEELCHAIR User46C1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
WHEELCHAIR User47C1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
WHEELCHAIR User48D1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
WHEELCHAIR User50C1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
WHEELCHAIR User58A1ARCHERY GBRecurve MenSession 1 - 8.30am
WHEELCHAIR User58C1ARCHERY GBRecurve MenSession 2 - 11.30am
WHEELCHAIR User61C1ARCHERY GBRecurve MenSession 1 - 8.30am
WHEELCHAIR User62D1ARCHERY GBRecurve MenSession 1 - 8.30am
WHITE Chris47B707RUGBY BCompound MenSession 1 - 8.30am
WHITNEY John24D1654BLANDY JENKINS ARecurve MenSession 2 - 11.30am
WHITTINGHAM Alistair5A1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI ACCompound MenSession 1 - 8.30am
WILBRAHAM Mark13A731MERIDEN ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
WILIAMS Olivia17D403WATERSIDE ARecurve WomenSession 1 - 8.30am
WILLETTS Paul22D694MALVERN ARecurve MenSession 2 - 11.30am
WILLIAMS Danny60D1294CYMRIC ALongbow MenSession 2 - 11.30am
WILLIAMS Emily33C69PENTREF BLongbow WomenSession 1 - 8.30am
WILLIAMS Georgina9B1ARCHERY GBRecurve WomenSession 1 - 8.30am
WISEMAN Luke37B459CHELMSFORD TUDOR ROSECompound MenSession 1 - 8.30am
WISEMAN Mark36B459CHELMSFORD TUDOR ROSECompound MenSession 1 - 8.30am
WITTON Colin40B421FOREST OF BERE BRecurve MenSession 2 - 11.30am
WOODCOCK Bethany15D1865UNIVERSITY OF HUDDERSFIELD ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am
WOODGATE Chris246WOKING ACCompound Men
WOODROFFE David60A938B OF BRUNTWOODCompound MenSession 1 - 8.30am
WORRALLO Katie15C717UNIVERSITY OF WARWICKRecurve WomenSession 1 - 8.30am
WRIGHT Luca3C2111WINCHESTER COLLEGE ACRecurve MenSession 2 - 11.30am
WRIGHT Marcus7A203E.U.A.C STUDENTSRecurve MenSession 2 - 11.30am
YAO Zhi18B301AQUARIUS ACRecurve WomenSession 1 - 8.30am