Nordisk ungdomsmesterskap Nordisk ungdomsmesterskap
Surnadal bueskyttergruppe (surna)
Surnadal, from 04-07-2014 to 5-07-2014
Nordisk ungdomsmesterskap
Recurve Cadet Women [After 72 Arrows]
 
Recurve Cadet Women [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country Code
Country
40m-1
40m-2
Tot.
10+X
X
1MOGREE NISSEN LeaDANMADenmark324132346472810
2EDELBERG JosefineDANMADenmark31943272646237
3SKJOLDBIRK ANDERSEN JosephineDANMADenmark32033225642204
4LINDKVIST EllinorSVERISweden31563253640237
5HUSDAL HanneNORGENorway30683331639235
6BJØRN Anne SofieDANMADenmark32123029623174
7KOIVISTO JasminFINLAFinland30773116618143
8DAM FreiaDANMADenmark316529510611104
9EGNÉR MATTSSON IsabellaSVERISweden296103087604114
10LEHTOMÄKI HannaFINLAFinland296113078603143
11VÄYRYNEN AmandaSVERISweden30692951160190
12GEORGSSON AnnaSVERISweden289142941258392
13FROBERG FrejaDANMADenmark292122911358352
14ERIKSSON CelineSVERISweden290132821457270
15LINDSKOG ClaraSVERISweden270162781654871
16HILLESTAD KathrineNORGENorway274152711754551
17JENSVANG JulieNORGENorway244202811552561
18REPPE Silje AndreaNORGENorway257172511950832
19BERLIN ElsaSVERISweden256182512050731
20OLSSON LØNES BenedicteNORGENorway250192541850450