Nordisk ungdomsmesterskap Nordisk ungdomsmesterskap
Surnadal bueskyttergruppe (surna)
Surnadal, from 04-07-2014 to 5-07-2014
Nordisk ungdomsmesterskap
Participant List ordered by Target
 
Session 1
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1ARICARDSEN WanjaNORGENORWAYRecurve Bow Junior Women
1BREITEN Victoria BuchNORGENORWAYRecurve Bow Junior Women
1CGULLROS JohannaSVERISWEDENRecurve Bow Junior Women
2ARIDDERSTRØM Line BlomenNORGENORWAYRecurve Bow Junior Women
2BVIK-STRANDLI Maria KristinaNORGENORWAYRecurve Bow Junior Women
3AANDERSEN MadsDANMADENMARKRecurve Bow Junior Men
3BWELTZ ThomasDANMADENMARKRecurve Bow Junior Men
3CSAURDAL BjørnarNORGENORWAYRecurve Bow Junior Men
4AANDERSEN LaustDANMADENMARKRecurve Bow Junior Men
4BNIKKANEN MarkusFINLAFINLANDRecurve Bow Junior Men
4CNESSET Jon IvarNORGENORWAYRecurve Bow Junior Men
5AIPSEN JonathanDANMADENMARKRecurve Bow Junior Men
5BHÄGGMAN ViktorFINLAFINLANDRecurve Bow Junior Men
5CRIKHEIM MariusNORGENORWAYRecurve Bow Junior Men
6ALAURIDSEN Casper RDANMADENMARKRecurve Bow Junior Men
6BKOIVISTO OliverFINLAFINLANDRecurve Bow Junior Men
6CGJONE JohannesNORGENORWAYRecurve Bow Junior Men
7AEGESTAD PeterDANMADENMARKRecurve Bow Junior Men
7BKRISTOFFERSSON LoveSVERISWEDENRecurve Bow Junior Men
7CISDAL BjørnNORGENORWAYRecurve Bow Junior Men
8ATHOMSEN MikkelDANMADENMARKRecurve Bow Junior Men
8BTORESSON KlasSVERISWEDENRecurve Bow Junior Men
9ASCHANDERSSON CasperSVERISWEDENBarebow Junior Men
10AGUNDERSEN Isabelle Lee ThonNORGENORWAYBarebow Fita Cadet Women
10BTEIGEN EivindNORGENORWAYBarebow Fita Cadet Men
10CMOLTEBERG BoyeNORGENORWAYBarebow Fita Cadet Men
11ALEHTOMÄKI HannaFINLAFINLANDRecurve Bow Cadet Women
11BOLSSON LØNES BenedicteNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Women
11CBJØRN Anne SofieDANMADENMARKRecurve Bow Cadet Women
12ALINDSKOG ClaraSVERISWEDENRecurve Bow Cadet Women
12BHILLESTAD KathrineNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Women
12CEDELBERG JosefineDANMADENMARKRecurve Bow Cadet Women
13AVÄYRYNEN AmandaSVERISWEDENRecurve Bow Cadet Women
13BREPPE Silje AndreaNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Women
13CFROBERG FrejaDANMADENMARKRecurve Bow Cadet Women
14ABERLIN ElsaSVERISWEDENRecurve Bow Cadet Women
14BJENSVANG JulieNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Women
14CMOGREE NISSEN LeaDANMADENMARKRecurve Bow Cadet Women
15AERIKSSON CelineSVERISWEDENRecurve Bow Cadet Women
15BGEORGSSON AnnaSVERISWEDENRecurve Bow Cadet Women
15CDAM FreiaDANMADENMARKRecurve Bow Cadet Women
16AEGNÉR MATTSSON IsabellaSVERISWEDENRecurve Bow Cadet Women
16BHUSDAL HanneNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Women
16CSKJOLDBIRK ANDERSEN JosephineDANMADENMARKRecurve Bow Cadet Women
17ALINDKVIST EllinorSVERISWEDENRecurve Bow Cadet Women
17BKOIVISTO JasminFINLAFINLANDRecurve Bow Cadet Women
17CGINGBORN TimSVERISWEDENRecurve Bow Cadet Men
18ARIGAN TommyNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Men
18BSALPAOJA RasmusFINLAFINLANDRecurve Bow Cadet Men
18CBORNE ThorDANMADENMARKRecurve Bow Cadet Men
19AGJONE SindreNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Men
19BMÄKI-PAAVOLA EetuFINLAFINLANDRecurve Bow Cadet Men
19CKARTHOLM LauDANMADENMARKRecurve Bow Cadet Men
20AHASTHI Sander TorbjørnsenNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Men
20BSMEDS OskarFINLAFINLANDRecurve Bow Cadet Men
20CSLOTT MathiasDANMADENMARKRecurve Bow Cadet Men
21AFAUGSTAD AndersNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Men
21BHOVILA Juho-AnteroFINLAFINLANDRecurve Bow Cadet Men
21CJENSEN SvanteDANMADENMARKRecurve Bow Cadet Men
22AROTH SanderNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Men
22BKETELÄ TommiFINLAFINLANDRecurve Bow Cadet Men
22CROKKJÆR NicklasDANMADENMARKRecurve Bow Cadet Men
23AIVERSEN SimenNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Men
23BGEHRKE ViktorSVERISWEDENRecurve Bow Cadet Men
23CALBRECHTSEN Emil MalikDANMADENMARKRecurve Bow Cadet Men
24AKNUDSEN EirikNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Men
24BSKOGLUND SamuelSVERISWEDENRecurve Bow Cadet Men
24CMADAUS NarveNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Men
25AFOG Jens Petter KasboNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Men
25BRONKAINEN KevinSVERISWEDENRecurve Bow Cadet Men
25CDALSGARÖ TeiturFÆRØYFAROE ISLANDSRecurve Bow Cadet Men
26ASCHÖNE Snorre PedersenNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Men
26BRASMUSSEN EliasNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Men
26CBRYNNING RasmusDANMADENMARKRecurve Bow Cadet Men
27AMØLSLETT SondreNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Men
27BBREDESEN Mathias VangenNORGENORWAYRecurve Bow Cadet Men
27CRASMUSSEN MikkelDANMADENMARKRecurve Bow Cadet Men
28AMØLLER Katja ReeDANMADENMARKCompound Bow Fita Cadet Women
28BBERG SØNDERGAARD EvaDANMADENMARKCompound Bow Fita Cadet Women
28CMØLSLETT OdaNORGENORWAYCompound Bow Fita Cadet Women
29ARASMUSSEN SashaDANMADENMARKCompound Bow Fita Cadet Women
29CHORNHAVER JohannaDANMADENMARKCompound Bow Fita Cadet Women
30ASKAR SolveNORGENORWAYCompound Bow Fita Cadet Men
30BRAMSTAD Anders ReiråNORGENORWAYCompound Bow Fita Cadet Men
30CKAMP OPSTRUP ThorDANMADENMARKCompound Bow Fita Cadet Men
31AHANSEN Mathias EDANMADENMARKCompound Bow Fita Cadet Men
31BHANSEN Erik DyreborgDANMADENMARKCompound Bow Fita Cadet Men
31CSTUNES KristianNORGENORWAYCompound Bow Fita Cadet Men
Session 2
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1AALBERTSEN LotteNORGENORWAYRecurve Bow Fita Cadet Women
1CNIELSEN Camilla DDANMADENMARKRecurve Bow Fita Cadet Women
2ABRYN AnneNORGENORWAYRecurve Bow Fita Cadet Women
2BSVENSEN Helene FuglesangNORGENORWAYRecurve Bow Fita Cadet Women
2CRASMUSSEN SifDANMADENMARKRecurve Bow Fita Cadet Women
3ADAVIES Kristin RaastadNORGENORWAYRecurve Bow Fita Cadet Women
3CKEIL AninaDANMADENMARKRecurve Bow Fita Cadet Women
4AJOHANSEN Ingrid KlaraNORGENORWAYRecurve Bow Fita Cadet Women
4BJOHANSSON SofieSVERISWEDENRecurve Bow Fita Cadet Women
4CDANSTRUP ANDERSEN KirstineDANMADENMARKRecurve Bow Fita Cadet Women
5AKRABBE-KNUDSEN DinaNORGENORWAYRecurve Bow Fita Cadet Women
5BLINDSTRÖM MoaSVERISWEDENRecurve Bow Fita Cadet Women
5CPÖYHTÄRI RasmusFINLAFINLANDRecurve Bow Fita Cadet Men
6AARÄNG WILLNERS MacSVERISWEDENRecurve Bow Fita Cadet Men
6BSLETSJØE ThomasNORGENORWAYRecurve Bow Fita Cadet Men
6CCARLÈ NicolaiDANMADENMARKRecurve Bow Fita Cadet Men
7AOLANDER ÅHLUND SimonSVERISWEDENRecurve Bow Fita Cadet Men
7BINDREEIDE Lars JohanNORGENORWAYRecurve Bow Fita Cadet Men
7CBAGER MagnusDANMADENMARKRecurve Bow Fita Cadet Men
8ASPÅNG OscarSVERISWEDENRecurve Bow Fita Cadet Men
8BOLUFSEN Sindre LeidlandNORGENORWAYRecurve Bow Fita Cadet Men
8CBRYNNING ChristianDANMADENMARKRecurve Bow Fita Cadet Men
9AMAGNUSSON AxelSVERISWEDENRecurve Bow Fita Cadet Men
9BTØNSAGER TorjeNORGENORWAYRecurve Bow Fita Cadet Men
9CVUJIC MarkoDANMADENMARKRecurve Bow Fita Cadet Men
10AÖSTMAN MartinSVERISWEDENRecurve Bow Fita Cadet Men
10BSKJELLANGER KristofferNORGENORWAYRecurve Bow Fita Cadet Men
10CLADEFOGED MagnusDANMADENMARKRecurve Bow Fita Cadet Men
11ALINDBERG MarcusSVERISWEDENRecurve Bow Fita Cadet Men
11BBJELLAND Jan WillyNORGENORWAYRecurve Bow Fita Cadet Men
11CTARVOLA ValtteriFINLAFINLANDRecurve Bow Fita Cadet Men
12AGRYDELAND RunaNORGENORWAYCompound Bow Junior Women
12BDELERUD SVENSEN JulieNORGENORWAYCompound Bow Junior Women
12CFORSBERG HelenSVERISWEDENCompound Bow Junior Women
13ARASMUSSEN ThomasNORGENORWAYCompound Bow Junior Men
13BLARSSEN AndreasNORGENORWAYCompound Bow Junior Men
13CFREDRIKSSON JonatanSVERISWEDENCompound Bow Junior Men
14AHOFF BERG StianNORGENORWAYCompound Bow Junior Men
14CCARLSSON IsakSVERISWEDENCompound Bow Junior Men
15AAMINI MardinNORGENORWAYCompound Bow Junior Men
15BHEDENVANG RobinSVERISWEDENCompound Bow Junior Men
16AHAUGSETH MadsNORGENORWAYCompound Bow Junior Men
16BTHORØD Stian KevinNORGENORWAYCompound Bow Junior Men
17AISDAL Kristin BeateNORGENORWAYCompound Bow Cadet Women
17BRAMSTAD Christina ReiråNORGENORWAYCompound Bow Cadet Women
17CHAAGEN ANDERSEN SashaDANMADENMARKCompound Bow Cadet Women
18ASTRANDEN MonjaNORGENORWAYCompound Bow Cadet Women
18BKOLD KarlaDANMADENMARKCompound Bow Cadet Women
18CLISLEVAND SunnivaNORGENORWAYCompound Bow Cadet Women
19APERSSON AmiliaSVERISWEDENCompound Bow Cadet Women
19BPEDERSEN Lasse WDANMADENMARKCompound Bow Cadet Men
19CHELLMAN MartinSVERISWEDENCompound Bow Cadet Men
20BKRISTENSEN ChristofferDANMADENMARKCompound Bow Cadet Men
20CBENGTSON Frederik EmilDANMADENMARKCompound Bow Cadet Men
21AHERTZOG DitlevDANMADENMARKCompound Bow Cadet Men
21BMOGREE NoahDANMADENMARKCompound Bow Cadet Men
21CSTRANDEN ÅdneNORGENORWAYCompound Bow Cadet Men
22AKLEBERG EmilDANMADENMARKCompound Bow Cadet Men
22BOLSEN SimonDANMADENMARKCompound Bow Cadet Men
22CBÆVRE AleksanderNORGENORWAYCompound Bow Cadet Men
23ARASMUSSEN SuneDANMADENMARKCompound Bow Cadet Men
23BBENGTSSON Carl JohanSVERISWEDENCompound Bow Cadet Men
23CSEHESTED MarcusDANMADENMARKCompound Bow Cadet Men
24AEGNÉR MATTSSON MicaelaSVERISWEDENBarebow Cadet Women
24BRUDIN ChristelleSVERISWEDENBarebow Cadet Women
24CHÖÖK SagaSVERISWEDENBarebow Cadet Women
25ABROMAN LinneaSVERISWEDENBarebow Cadet Women
25BLINDBLOM SandraSVERISWEDENBarebow Cadet Women
25CTEIGEN VegardNORGENORWAYBarebow Cadet Men
26ARUTLEDAL AdrianNORGENORWAYBarebow Cadet Men
26BGYLLENBORG MikkelDANMADENMARKBarebow Cadet Men
26CNORLIN ErikSVERISWEDENBarebow Cadet Men
27ALYSEBO IvanNORGENORWAYBarebow Cadet Men
27BHØRLYCK EBDRUP ThomasDANMADENMARKBarebow Cadet Men
27CPRIKLONSKY JohanSVERISWEDENBarebow Cadet Men
28ANORDLI THORSTEINSEN KjetilNORGENORWAYLongbow Junior Men
28BLARSEN Endre VikNORGENORWAYLongbow Junior Men
28CMUNKHOLM MortenDANMADENMARKLongbow Fita Cadet Men
29AROSSAU LudvigDANMADENMARKLongbow Fita Cadet Men
29BBUNDSGAARD Carl JohanDANMADENMARKLongbow Fita Cadet Men
29CANDERSEN Sivert KolåsNORGENORWAYLongbow Cadet Men
30AANDERSEN AleksanderDANMADENMARKLongbow Cadet Men
30BSKOVSEN KristofferDANMADENMARKLongbow Cadet Men
30CLARSEN Andreas VikNORGENORWAYLongbow Cadet Men
31ANIELSEN Rune GDANMADENMARKLongbow Cadet Men
31BJOHANSEN LukasDANMADENMARKLongbow Cadet Men
31CVEDEL FredrikkeDANMADENMARKLongbow Cadet Women
32APEDERSEN CarolineDANMADENMARKLongbow Cadet Women
32BKOEFOED TrineDANMADENMARKLongbow Cadet Women
32CSTRAND LouiseDANMADENMARKLongbow Cadet Women