Nordisk ungdomsmesterskap Nordisk ungdomsmesterskap
Surnadal bueskyttergruppe (surna)
Surnadal, from 04-07-2014 to 5-07-2014
Nordisk ungdomsmesterskap
Participant List group by Country
 
DANMADENMARK
Athlete
Target
Event
Ses.
ALBRECHTSEN Emil Malik23CRecurve Bow Cadet MenSes. 1
ANDERSEN Aleksander30ALongbow Cadet MenSes. 2
ANDERSEN Laust4ARecurve Bow Junior MenSes. 1
ANDERSEN Mads3ARecurve Bow Junior MenSes. 1
BAGER Magnus7CRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
BENGTSON Frederik Emil20CCompound Bow Cadet MenSes. 2
BERG SØNDERGAARD Eva28BCompound Bow Fita Cadet WomenSes. 1
BJØRN Anne Sofie11CRecurve Bow Cadet WomenSes. 1
BORNE Thor18CRecurve Bow Cadet MenSes. 1
BRYNNING Christian8CRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
BRYNNING Rasmus26CRecurve Bow Cadet MenSes. 1
BUNDSGAARD Carl Johan29BLongbow Fita Cadet MenSes. 2
CARLÈ Nicolai6CRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
DAM Freia15CRecurve Bow Cadet WomenSes. 1
DANSTRUP ANDERSEN Kirstine4CRecurve Bow Fita Cadet WomenSes. 2
EDELBERG Josefine12CRecurve Bow Cadet WomenSes. 1
EGESTAD Peter7ARecurve Bow Junior MenSes. 1
FROBERG Freja13CRecurve Bow Cadet WomenSes. 1
GYLLENBORG Mikkel26BBarebow Cadet MenSes. 2
HAAGEN ANDERSEN Sasha17CCompound Bow Cadet WomenSes. 2
HANSEN Erik Dyreborg31BCompound Bow Fita Cadet MenSes. 1
HANSEN Mathias E31ACompound Bow Fita Cadet MenSes. 1
HERTZOG Ditlev21ACompound Bow Cadet MenSes. 2
HORNHAVER Johanna29CCompound Bow Fita Cadet WomenSes. 1
HØRLYCK EBDRUP Thomas27BBarebow Cadet MenSes. 2
IPSEN Jonathan5ARecurve Bow Junior MenSes. 1
JENSEN Svante21CRecurve Bow Cadet MenSes. 1
JOHANSEN Lukas31BLongbow Cadet MenSes. 2
KAMP OPSTRUP Thor30CCompound Bow Fita Cadet MenSes. 1
KARTHOLM Lau19CRecurve Bow Cadet MenSes. 1
KEIL Anina3CRecurve Bow Fita Cadet WomenSes. 2
KLEBERG Emil22ACompound Bow Cadet MenSes. 2
KOEFOED Trine32BLongbow Cadet WomenSes. 2
KOLD Karla18BCompound Bow Cadet WomenSes. 2
KRISTENSEN Christoffer20BCompound Bow Cadet MenSes. 2
LADEFOGED Magnus10CRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
LAURIDSEN Casper R6ARecurve Bow Junior MenSes. 1
MOGREE NISSEN Lea14CRecurve Bow Cadet WomenSes. 1
MOGREE Noah21BCompound Bow Cadet MenSes. 2
MUNKHOLM Morten28CLongbow Fita Cadet MenSes. 2
MØLLER Katja Ree28ACompound Bow Fita Cadet WomenSes. 1
NIELSEN Camilla D1CRecurve Bow Fita Cadet WomenSes. 2
NIELSEN Rune G31ALongbow Cadet MenSes. 2
OLSEN Simon22BCompound Bow Cadet MenSes. 2
PEDERSEN Caroline32ALongbow Cadet WomenSes. 2
PEDERSEN Lasse W19BCompound Bow Cadet MenSes. 2
RASMUSSEN Mikkel27CRecurve Bow Cadet MenSes. 1
RASMUSSEN Sasha29ACompound Bow Fita Cadet WomenSes. 1
RASMUSSEN Sif2CRecurve Bow Fita Cadet WomenSes. 2
RASMUSSEN Sune23ACompound Bow Cadet MenSes. 2
ROKKJÆR Nicklas22CRecurve Bow Cadet MenSes. 1
ROSSAU Ludvig29ALongbow Fita Cadet MenSes. 2
SEHESTED Marcus23CCompound Bow Cadet MenSes. 2
SKJOLDBIRK ANDERSEN Josephine16CRecurve Bow Cadet WomenSes. 1
SKOVSEN Kristoffer30BLongbow Cadet MenSes. 2
SLOTT Mathias20CRecurve Bow Cadet MenSes. 1
STRAND Louise32CLongbow Cadet WomenSes. 2
THOMSEN Mikkel8ARecurve Bow Junior MenSes. 1
VEDEL Fredrikke31CLongbow Cadet WomenSes. 2
VUJIC Marko9CRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
WELTZ Thomas3BRecurve Bow Junior MenSes. 1
FINLAFINLAND
Athlete
Target
Event
Ses.
HÄGGMAN Viktor5BRecurve Bow Junior MenSes. 1
HOVILA Juho-Antero21BRecurve Bow Cadet MenSes. 1
KETELÄ Tommi22BRecurve Bow Cadet MenSes. 1
KOIVISTO Jasmin17BRecurve Bow Cadet WomenSes. 1
KOIVISTO Oliver6BRecurve Bow Junior MenSes. 1
LEHTOMÄKI Hanna11ARecurve Bow Cadet WomenSes. 1
MÄKI-PAAVOLA Eetu19BRecurve Bow Cadet MenSes. 1
NIKKANEN Markus4BRecurve Bow Junior MenSes. 1
PÖYHTÄRI Rasmus5CRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
SALPAOJA Rasmus18BRecurve Bow Cadet MenSes. 1
SMEDS Oskar20BRecurve Bow Cadet MenSes. 1
TARVOLA Valtteri11CRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
FÆRØYFAROE ISLANDS
Athlete
Target
Event
Ses.
DALSGARÖ Teitur25CRecurve Bow Cadet MenSes. 1
NORDINORDIC
Athlete
Target
Event
Ses.
AMINI Mardin15ACompound Bow Junior MenSes. 2
ANDERSEN Sivert Kolås29CLongbow Cadet MenSes. 2
BRYNNING Rasmus26CRecurve Bow Cadet MenSes. 1
DALSGARÖ Teitur25CRecurve Bow Cadet MenSes. 1
FORSBERG Helen12CCompound Bow Junior WomenSes. 2
GYLLENBORG Mikkel26BBarebow Cadet MenSes. 2
HÖÖK Saga24CBarebow Cadet WomenSes. 2
HØRLYCK EBDRUP Thomas27BBarebow Cadet MenSes. 2
JOHANSEN Lukas31BLongbow Cadet MenSes. 2
LARSSEN Andreas13BCompound Bow Junior MenSes. 2
LEHTOMÄKI Hanna11ARecurve Bow Cadet WomenSes. 1
LINDSKOG Clara12ARecurve Bow Cadet WomenSes. 1
ÖSTMAN Martin10ARecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
PEDERSEN Caroline32ALongbow Cadet WomenSes. 2
PÖYHTÄRI Rasmus5CRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
SKOGLUND Samuel24BRecurve Bow Cadet MenSes. 1
SLOTT Mathias20CRecurve Bow Cadet MenSes. 1
TARVOLA Valtteri11CRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
NORGENORWAY
Athlete
Target
Event
Ses.
ALBERTSEN Lotte1ARecurve Bow Fita Cadet WomenSes. 2
AMINI Mardin15ACompound Bow Junior MenSes. 2
ANDERSEN Sivert Kolås29CLongbow Cadet MenSes. 2
BJELLAND Jan Willy11BRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
BREDESEN Mathias Vangen27BRecurve Bow Cadet MenSes. 1
BRYN Anne2ARecurve Bow Fita Cadet WomenSes. 2
BÆVRE Aleksander22CCompound Bow Cadet MenSes. 2
DAVIES Kristin Raastad3ARecurve Bow Fita Cadet WomenSes. 2
DELERUD SVENSEN Julie12BCompound Bow Junior WomenSes. 2
FAUGSTAD Anders21ARecurve Bow Cadet MenSes. 1
FOG Jens Petter Kasbo25ARecurve Bow Cadet MenSes. 1
GJONE Johannes6CRecurve Bow Junior MenSes. 1
GJONE Sindre19ARecurve Bow Cadet MenSes. 1
GRYDELAND Runa12ACompound Bow Junior WomenSes. 2
GUNDERSEN Isabelle Lee Thon10ABarebow Fita Cadet WomenSes. 1
HASTHI Sander Torbjørnsen20ARecurve Bow Cadet MenSes. 1
HAUGSETH Mads16ACompound Bow Junior MenSes. 2
HILLESTAD Kathrine12BRecurve Bow Cadet WomenSes. 1
HOFF BERG Stian14ACompound Bow Junior MenSes. 2
HUSDAL Hanne16BRecurve Bow Cadet WomenSes. 1
INDREEIDE Lars Johan7BRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
ISDAL Bjørn7CRecurve Bow Junior MenSes. 1
ISDAL Kristin Beate17ACompound Bow Cadet WomenSes. 2
IVERSEN Simen23ARecurve Bow Cadet MenSes. 1
JENSVANG Julie14BRecurve Bow Cadet WomenSes. 1
JOHANSEN Ingrid Klara4ARecurve Bow Fita Cadet WomenSes. 2
KNUDSEN Eirik24ARecurve Bow Cadet MenSes. 1
KRABBE-KNUDSEN Dina5ARecurve Bow Fita Cadet WomenSes. 2
LARSEN Andreas Vik30CLongbow Cadet MenSes. 2
LARSEN Endre Vik28BLongbow Junior MenSes. 2
LARSSEN Andreas13BCompound Bow Junior MenSes. 2
LISLEVAND Sunniva18CCompound Bow Cadet WomenSes. 2
LYSEBO Ivan27ABarebow Cadet MenSes. 2
MADAUS Narve24CRecurve Bow Cadet MenSes. 1
MOLTEBERG Boye10CBarebow Fita Cadet MenSes. 1
MØLSLETT Oda28CCompound Bow Fita Cadet WomenSes. 1
MØLSLETT Sondre27ARecurve Bow Cadet MenSes. 1
NESSET Jon Ivar4CRecurve Bow Junior MenSes. 1
NORDLI THORSTEINSEN Kjetil28ALongbow Junior MenSes. 2
OLSSON LØNES Benedicte11BRecurve Bow Cadet WomenSes. 1
OLUFSEN Sindre Leidland8BRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
RAMSTAD Anders Reirå30BCompound Bow Fita Cadet MenSes. 1
RAMSTAD Christina Reirå17BCompound Bow Cadet WomenSes. 2
RASMUSSEN Elias26BRecurve Bow Cadet MenSes. 1
RASMUSSEN Thomas13ACompound Bow Junior MenSes. 2
REITEN Victoria Buch1BRecurve Bow Junior WomenSes. 1
REPPE Silje Andrea13BRecurve Bow Cadet WomenSes. 1
RICARDSEN Wanja1ARecurve Bow Junior WomenSes. 1
RIDDERSTRØM Line Blomen2ARecurve Bow Junior WomenSes. 1
RIGAN Tommy18ARecurve Bow Cadet MenSes. 1
RIKHEIM Marius5CRecurve Bow Junior MenSes. 1
ROTH Sander22ARecurve Bow Cadet MenSes. 1
RUTLEDAL Adrian26ABarebow Cadet MenSes. 2
SAURDAL Bjørnar3CRecurve Bow Junior MenSes. 1
SCHÖNE Snorre Pedersen26ARecurve Bow Cadet MenSes. 1
SKAR Solve30ACompound Bow Fita Cadet MenSes. 1
SKJELLANGER Kristoffer10BRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
SLETSJØE Thomas6BRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
STRANDEN Ådne21CCompound Bow Cadet MenSes. 2
STRANDEN Monja18ACompound Bow Cadet WomenSes. 2
STUNES Kristian31CCompound Bow Fita Cadet MenSes. 1
SVENSEN Helene Fuglesang2BRecurve Bow Fita Cadet WomenSes. 2
TEIGEN Eivind10BBarebow Fita Cadet MenSes. 1
TEIGEN Vegard25CBarebow Cadet MenSes. 2
THORØD Stian Kevin16BCompound Bow Junior MenSes. 2
TØNSAGER Torje9BRecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
VIK-STRANDLI Maria Kristina2BRecurve Bow Junior WomenSes. 1
SVERISWEDEN
Athlete
Target
Event
Ses.
ARÄNG WILLNERS Mac6ARecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
BENGTSSON Carl Johan23BCompound Bow Cadet MenSes. 2
BERLIN Elsa14ARecurve Bow Cadet WomenSes. 1
BROMAN Linnea25ABarebow Cadet WomenSes. 2
CARLSSON Isak14CCompound Bow Junior MenSes. 2
EGNÉR MATTSSON Isabella16ARecurve Bow Cadet WomenSes. 1
EGNÉR MATTSSON Micaela24ABarebow Cadet WomenSes. 2
ERIKSSON Celine15ARecurve Bow Cadet WomenSes. 1
FORSBERG Helen12CCompound Bow Junior WomenSes. 2
FREDRIKSSON Jonatan13CCompound Bow Junior MenSes. 2
GEHRKE Viktor23BRecurve Bow Cadet MenSes. 1
GEORGSSON Anna15BRecurve Bow Cadet WomenSes. 1
GINGBORN Tim17CRecurve Bow Cadet MenSes. 1
GULLROS Johanna1CRecurve Bow Junior WomenSes. 1
HEDENVANG Robin15BCompound Bow Junior MenSes. 2
HELLMAN Martin19CCompound Bow Cadet MenSes. 2
HÖÖK Saga24CBarebow Cadet WomenSes. 2
JOHANSSON Sofie4BRecurve Bow Fita Cadet WomenSes. 2
KRISTOFFERSSON Love7BRecurve Bow Junior MenSes. 1
LINDBERG Marcus11ARecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
LINDBLOM Sandra25BBarebow Cadet WomenSes. 2
LINDKVIST Ellinor17ARecurve Bow Cadet WomenSes. 1
LINDSKOG Clara12ARecurve Bow Cadet WomenSes. 1
LINDSTRÖM Moa5BRecurve Bow Fita Cadet WomenSes. 2
MAGNUSSON Axel9ARecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
NORLIN Erik26CBarebow Cadet MenSes. 2
OLANDER ÅHLUND Simon7ARecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
ÖSTMAN Martin10ARecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
PERSSON Amilia19ACompound Bow Cadet WomenSes. 2
PRIKLONSKY Johan27CBarebow Cadet MenSes. 2
RONKAINEN Kevin25BRecurve Bow Cadet MenSes. 1
RUDIN Christelle24BBarebow Cadet WomenSes. 2
SCHANDERSSON Casper9ABarebow Junior MenSes. 1
SKOGLUND Samuel24BRecurve Bow Cadet MenSes. 1
SPÅNG Oscar8ARecurve Bow Fita Cadet MenSes. 2
TORESSON Klas8BRecurve Bow Junior MenSes. 1
VÄYRYNEN Amanda13ARecurve Bow Cadet WomenSes. 1