Latvijas loka šaušanas sezonas atkl?šanas sacens?bas Latvijas loka šaušanas sezonas atklāšanas sacensības
Latvijas loka Šaušanas federācija (LLŠF)
Babītes novads, Salas pagasts, from 26-04-2014 to 26-04-2014
Compound Men [After 72 Arrows]
 
Compound Men [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country Code
Country
50m-1
50m-2
Tot.
10+X
X
1MASIULIS MantasLITLithuania32623381664330
2BUTKUS EdmundasLITLithuania33113232654294
3STANKUS AlfredasLITLithuania32433175641169
4ELARTS KasparsLATLatvia32343116634217
5KOČERGINS JurijsLATLatvia31753174634174
6BĒNIŅŠ AndrisLATLatvia31073183628195
7ZILVINAS KemezaLITLithuania31763048621141
8JAKUBANECS JānisLATLatvia30883117619145
9ZYKOV IgorLITLithuania30210295959794
10MEĻEŠKEVIČS SergejsLATLatvia304929210596116
Back