Iitti 18 m + finaalit
Iitin Jousiampujat ry (IJA)
Ravilinna, Veteraanitie 2, Kausala, from 23-11-2019 to 23-11-2019
Tulosluettelo sarjoittain ja luokittain - henkilökohtainen kilpailu
 
Tähtäin - Yleinen
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1PETÄJÄ NikoHOODRobin Hood265/ 1257/ 25221324
2VEKKILÄ MikaPIILIPiili253/ 2262/ 15151411
3TABAKOV BoyanWTWilhelm Tell241/ 3215/ 345674
Tähtäin - Naiset
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1LASSILA Ida-LottaAMARCAmarco286/ 1282/ 15683028
2TUKIAINEN IidaWTWilhelm Tell281/ 2279/ 25602629
3KUOPPA TaruSIVSherwoodin Iloiset Veikot276/ 3279/ 35552330
4TOLSA RiittaPIILIPiili270/ 4252/ 75221527
5JAAKONSAARI AuroraERÄTapanilan Erä259/ 5258/ 65171714
6EEROLA MillaPIILIPiili247/ 6264/ 45112117
7HORTO HannePIILIPiili237/ 7263/ 55001618
Tähtäin - 11
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1NISKANEN MikkoIJAIitin Jousiampujat278/ 1276/ 15542526
2KARLSTRÖM AntonARTArtemis230/ 2238/ 24681014
Tähtäin - 13
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1PETÄJÄ AleksiHOODRobin Hood275/ 1271/ 15461916
Tähtäin - Tytöt 15
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1VARTIAINEN NenneERÄTapanilan Erä241/ 1245/ 1486717
Tähtäin - 15
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1SCHRADER LeoHOODRobin Hood282/ 1284/ 15662724
Tähtäin - Tytöt 17
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1HAAKANA SiiriPIILIPiili260/ 1252/ 15121127
Tähtäin - 50
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1LARM KariINIlvesnuoli247/ 1272/ 15191023
2KUITUNEN SeppoRIJORiihi-Jouset235/ 2221/ 2456911
3NOUKO MikaINIlvesnuoli218/ 3218/ 3436410
Tähtäin - 60
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1NEVALAINEN HannuRIJORiihi-Jouset266/ 2264/ 15301625
2LAAKSO ArtoKYJOKymen Jousi267/ 1257/ 25241820
3TUONONEN PekkaKO-SUKoillis-Savon Sulka254/ 3253/ 35071119
4NEVALAINEN JukkaKYJOKymen Jousi246/ 4235/ 5481816
5LIUKKONEN HannuMJAMikkelin Jousiampujat239/ 5240/ 4479623
Tähtäin - 70
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1LYYTIKÄINEN SeppoIJAIitin Jousiampujat201/ 1224/ 242579
2INKERI JukkaWTWilhelm Tell186/ 3230/ 141655
3INKERI PirkkoWTWilhelm Tell186/ 2205/ 3391106
Talja - Yleinen
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1TELLA MattiHOODRobin Hood291/ 3290/ 15814119
2PELTONIEMI AnttiHOODRobin Hood292/ 1286/ 35783822
3LOITOKARI PekkaRIJORiihi-Jouset290/ 4287/ 25773821
4IMMONEN JariVJAVarkauden Jousiampujat292/ 1284/ 75763624
5OLLILA MarkoRIJORiihi-Jouset285/ 5285/ 55703128
6LEHTONEN KajPJAPorin Jousiampujat285/ 5285/ 65703030
7TOIVANEN ViliERÄTapanilan Erä283/ 8286/ 35692931
8TÖRÖLÄ RoniERÄTapanilan Erä283/ 7280/ 95632533
9LANTEE AnneHOODRobin Hood280/ 9281/ 85612139
10PÖLKKI AnnikaHOODRobin Hood276/10273/115491540
11KATILA JohannaRIJORiihi-Jouset266/13273/105391140
12VÄYRYNEN MarkoRAMSRamses272/12257/125291237
13OLLILA JaanaRIJORiihi-Jouset273/1158/13331925
Talja - Naiset
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1GARDEMEISTER JohannaKYJOKymen Jousi260/ 1272/ 15321234
Talja - 13
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1KAUFMAN EliasWTWilhelm Tell272/ 1265/ 15371037
Talja - 50
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1VAINIO ReimaSI-SUSinisulat279/ 1280/ 25592039
2OLLI VesaKYJOKymen Jousi277/ 2282/ 15591941
Talja - 70
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1JULKUNEN RistoLA-VALahden Vasama278/ 2278/ 15561820
2PELTOLA JukkaKYJOKymen Jousi281/ 1262/ 45431419
3SAASTAMOINEN OlliWTWilhelm Tell267/ 3272/ 25391137
4KORHONEN SeppoLA-VALahden Vasama265/ 4270/ 35351016
Vaisto - Yleinen
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
18m-1
18m-2
Kokonaistulos
10
9
1ALAKYLMÄNEN MattiJJAJärvenpään Jousiampujat251/ 1251/ 15021021
2EERIKÄINEN MikkoLA-VALahden Vasama245/ 2233/ 2478518
3VILJANEN AnneWTWilhelm Tell233/ 3227/ 4460215
4ANDERSSON RikuWTWilhelm Tell222/ 4229/ 34511011
5MUSTONEN Veli-PekkaWTWilhelm Tell198/ 5205/ 640339
6ANDSTRÖM KirsiWTWilhelm Tell193/ 6207/ 540057