Hřststevne, 60 piler med finale Høststevne, 60 piler med finale
Vigra IL Bueskyttere (Vigra IL B)
Vigrahallen, from 09-11-2019 to 9-11-2019
Hřststevne, 60 piler med finale
Deltakere gruppert etter klubb
 
FØRDEFØRDE BOGESKYTTARKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
LAUKELAND Terje6CRecurve 2Pulje 1
SEKKELSTEN Jan Roar7BRecurve 2Pulje 1
HARØYHARØY BOGESKYTARLAG
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
BRUSDAL Bjørn10DInstinktiv 1Pulje 1
HUSE Ingunn11BInstinktiv 1Pulje 1
HUSE Kjell HĂĽvar12BLangbue 1Pulje 1
HUSE Rikard11AInstinktiv 1Pulje 1
LILAND Aleksander11DInstinktiv 1Pulje 1
HUNDEHUNDEIDVIK IL - BUESKYTTERGRUP
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
LANGDAL Tor Å.1BCompound 2Pulje 1
WELLE Carl Morten9BRecurve 3Pulje 1
LOENLOEN IL - BOGESKYTTERGRUPPA
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ANDERSEN Øyvind1ACompound 2Pulje 1
AUFLEM MOEN Isak15BCompound 5Pulje 1
FLØLO HERREVOLD Julie10ARecurve 3Pulje 1
HAUGEN VINSRYGG Jakob4BRecurve 2Pulje 1
HOGRENNING Jan Ove3BRecurve 1Pulje 1
KRAPKA Ladislav5BRecurve 2Pulje 1
MOEN Jørn6ARecurve 2Pulje 1
RAFSOL Liss2BCompound 3Pulje 1
TENDEN NESJE Ane9DRecurve 3Pulje 1
MOLDEMOLDE BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
HELLWIG Sven11CInstinktiv 1Pulje 1
NORDFYTRE NORDFJORD BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
KVALHEIM Vidar5DRecurve 2Pulje 1
SILDEN Bjarne5ARecurve 2Pulje 1
SØRNES Kirsti10BRecurve 3Pulje 1
SANDESANDEFJORD BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ROTH Sander3ARecurve 1Pulje 1
VESTNVESTNES BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ANDERSEN Tomm Ingar1CCompound 2Pulje 1
ASLAKSEN Geir7CRecurve 2Pulje 1
GJELSTEN Jaydon Santos13DBarebow 4Pulje 1
GJELSVIK Veslemøy10CRecurve 3Pulje 1
JENSEN Magnus13BBarebow 4Pulje 1
JENSEN Rune8BBarebow 1Pulje 1
SETNES Ole-Joachim9CRecurve 3Pulje 1
SHKURTI Antonio9ARecurve 3Pulje 1
VIGRAVIGRA
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
BLINDHEIMSVIK Ida Linnea4DRecurve 2Pulje 1
BRUSDAL Leonora Sofie14CRecurve 5Pulje 1
FAGERHEIM August Brian Hagen6BRecurve 2Pulje 1
FAGERHEIM Inge12ALangbue 1Pulje 1
FARSTAD Annelise S.2CCompound 3Pulje 1
HERMANSEN Linus14BRecurve 5Pulje 1
KOUZGUINOVA Lidia12CLangbue 1Pulje 1
MAKASSIOUK Maxim7ARecurve 2Pulje 1
MAKASSIOUK Yuri1DCompound 2Pulje 1
NEDREGÅRD Terje2ACompound 3Pulje 1
ROALD Karl Petter7DBarebow 1Pulje 1
ROALD Magnus Lagabø6DRecurve 2Pulje 1
RØSVIK Filip Grande14ARecurve 5Pulje 1
SKODJE Cecilie8ABarebow 1Pulje 1
SKODJE Sofus14DRecurve 5Pulje 1
SKODJE TOMTA Frida15AFelles 6Pulje 1
STØBAKK Knut13ALangbue 1Pulje 1
SYNNES Isak HusevĂĽg4ARecurve 2Pulje 1
TOMTA Gjermund8CBarebow 1Pulje 1
ÅLESUÅLESUND BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ANDERSEN Morten8DBarebow 1Pulje 1
ANDREASSEN Alette Bangor13CBarebow 4Pulje 1
LANGELAND Odd Arne12DLangbue 1Pulje 1
MOEN Jan Magnar5CRecurve 2Pulje 1
MYHRE Linda4CRecurve 2Pulje 1