MUBARAH AL – RIMAYAH SAMBBST 3.0 DAN SELANGOR JUNIORS 3/2019
BAWAH 10 DAN 12 TAHUN MUBARAH AL – RIMAYAH SAMBBST 3.0 DAN SELANGOR JUNIORS 3/2019
BAWAH 10 DAN 12 TAHUN
SAM Bandar Baru Salak Tinggi, Majlis Sukan Daerah Sepang, MSN Selangor dan Persatuan Memanah
Selangor (SELAR) (SAMBBST)
SAM Bandar Baru Salak Tinggi, Sepang, from 15-11-2019 to 17-11-2019
Entries by Country
 
3AR3AR
Name
Target
Event
Session
ADAM ANAQI Bin Abd Rahman24CRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
3Q ARCHERY3Q ARCHERY
Name
Target
Event
Session
QAYS AMSYAR B AZIZAN 25ARecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AZIZAN BIN SAAD Pengurus Pasukan
ABIWAQASABIWAQAS ARCHERY
Name
Target
Event
Session
AINUL AHMAD SYAHMIE Saiful Bahari3DRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AUFA HAYANI AZMI 8BRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
IMRAN IHTISYAM Mohd Asri2DRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
JOHAN SHAHMI YEAN Bin Abdullah1DRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD AFIQ IQBAL Mohd Hasni29CRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD AREEF Qhalish Mohd Faizal28CRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD LUQMANULHAKIM Mohd Hidir5DRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD SAIFUL Hamizan Ismail4DRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
QISTINA YUSRA Mohd Ku Shahrom10BRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
SYARAFUDDIN HARRAZ Isman27CRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
ZURDANIA ZULZAMROED 9BRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MOHAMAD HASNI Mohd JhamidiPengurus Pasukan
ZAIMI MOHAMAD DAN Jurulatih
AKMAKELAB MEMANAH AKMA
Name
Target
Event
Session
ALYA FIKRIYA bt Ahmad Beduizzaman24BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
AMMAR HARIZ bin Zakaria9BRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AZFAR FARHAN bin Bediuzzaman11BRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
FAQIHAH INSYIRAH bt Mohd Nor Fikri8DRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
FATIMA ALEESYA bt Ahmad Bediuzzaman23BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MUHAMAD NAQIB bin Azmi23BRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD NOR ASHRAF bin Mohd Nor@Azam10BRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
NASUHA BT ABDULLAH 11BRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
QASEH AMEERA ZAFEERA bt Md Tahir9DRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MUHAMAD AMMAR bin RadzaliPengurus Pasukan
ALIA-
Name
Target
Event
Session
ALIA DANI BT Mohd Fazli7BRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MOHD FAZLI Abd HapizPengurus Pasukan
ALQASRAL QASR ARCHERY CLUB
Name
Target
Event
Session
ADAM DANISH Bin Munawar8CRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AYDEN MUEZ Bin Munawar9CRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
HARVINDER SINGH Jurulatih
NORAZIAH BT HUSSIN Jurulatih
BJWPBJ WOLFPACK ARCHERY
Name
Target
Event
Session
ADAM DANIEL Ahmad Zafir20BRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
ADAM DARWISH EZADDIN 11ARecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
ADIB AIDILAZMAN 9ARecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AHMAD IMMAN FIRDAUS Ahmad Azimi1ARecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AHMAD RAYYAN HARRITH Ahmad Zahari17BRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AMBERLYN DANIA PETRA 5ARecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
AR ANESSA RATRIESYA Bt Ramli4ARecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
ARISSA KHAIRUL ANUAR 2ARecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
AYDIN ZACHARY Muhammad Imran3ARecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
EAMIR HAZEQ HATIM 19BRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
HANA' KAMALIA Mohd Kamal6ARecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
KHALIF RAYN KHAIDHIR 5ARecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
KHAYRIZ EYMAN KHAIDHIR 7ARecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MIZAN DZAREIF QAYYIM Mafeitzeral21BRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MOHAMED IMRAN IKMAL 10ARecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD AIMAN AZFAR Mohd Azrul22BRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD ARIF RUDINO 6ARecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD ASHRAF RUDINO 4ARecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD AZRI AZZAT Mohd Azzuan8ARecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD DANIAL SYAFIQ Khairul Norezwani2ARecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
NOOR IZARA IKMAL 22CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NUR ADLIENA UMAIRAH Azman Arif23CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NUR ADLINA MARISSA Maszahari21CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NUR ANEESA NADHIRA Azmi20CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NUR AUNIEY HUMAIRAH Mohd Hafeez19CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NURUL IZZATI KHALISA 3ARecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
TENGKU ANDRIAN EIRFAN Danish Mohammad Faridz18BRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
UMAR ZACHRIE HERMAN 12ARecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
WAN MARISSA FATIMAH 18CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
WAN MUNERAH KHALEESA 17CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
YASMIN KHALISAH 1ARecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
AHMAD PETRA Ferdaus AbdullahPengurus Pasukan
AHMAD ZAHARI ZakariaJurulatih
KHAIRUL NOREZWANI JohariJurulatih
MOHD AZRUL DRAMAN Jurulatih
NORALIZA MD ALI Jurulatih
WAN MOHD NASRI Wan MokhtarPengurus Pasukan
FAISAL-
Name
Target
Event
Session
KHADIJAH NUR SYIFAA' bt Muhammad Faisal6BRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
FUNARCHERYFUN ARCHERY
Name
Target
Event
Session
AHMAD AZHAD B Khairul Nizam10CRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
HUSNA MADIHAH Bt Hairul Nizam11CRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MOHAMMAD YASIN MIKAEL Bin Mohd Yusuf11CRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD AFIF ZAKWAN 12CRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
NUR ADRIANA BATRISYIA Bt Daeng Malibuk9CRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NURUL HANIS Bt Muhamad Nizam10CRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
AHMAD FARID Jurulatih
FURQANFURQAN ARCHERY
Name
Target
Event
Session
DARWISY ZARIF Bin Zaifulizam6DRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
LIYA AZZAHRAH Hasbullah30CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MUHAMMAD RIZQ IMAN B. KHARUL NEZAM29BRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD SAFWAN Bin Shahrul28BRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
NUR IZZAH BATRISYIA Bt Ahmad Fazrul29CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
UMMU ALEESYA QATRUNNADAA Bt Zarak Shaifuddin28CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
M. FAIZ HAMBALI Pengurus Pasukan
GACGEGE ARCHERY CLUB
Name
Target
Event
Session
AMIR FIRDAUS Bin Saharudin24DRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
EVELYN ARISSA Bt Mohd Farish28DRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MOHAMMAD ATHMAR Zunnurain25DRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MOHAMMAD ZAQUAN Mukriz26DRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
NUR AUNI AWATIF Bt Mohd Redzuan27DRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NUR KHALESYA SOFEA 7ARecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
WAN HANNAH Bt Wan Mazlan26DRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
WAN NAQIB AIMAN 27DRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MOHD FARISA Bin Abd RahmanJurulatih
MOHD REDZUAN Bin MohamedPengurus Pasukan
MOHD RIDWAN Bin ThaudinJurulatih
HOTWHEELHOT WHEEL ARCHERY
Name
Target
Event
Session
MUHAMMAD ABQARY Mohd Faisol23DRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MOHD FAISOL Mohd GhazaliPengurus Pasukan
KATSKATS ARCHERY
Name
Target
Event
Session
AHMAD MUIZZUDDIN BIN Mohamad Khairul Nizam24BRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
ATIYA AISYAH RAMADHANI Bt Mohd Tarmizi31BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
AUNI DAMIA SYAURAH Bt Ahmad Saufi28BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
DAYANG SOFEA RAIHANAH Awang Romie Bt Piut8CRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
FILDZAH MIZA Bt Sunardi29BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NAJWA HUSNA BT IDRIS 31CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NUR AINA HUMAIRA Bt Rizman30BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
SUNARDI BIN MAULAN Pengurus Pasukan
KMUKELAB MEMANAH UTAMA
Name
Target
Event
Session
KHADIJAH BT KHAIRUNNIZAM 8ARecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MUHAMMAD DANIAL HAZIM Bin Abdul Zairul25CRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD DANIAL HAZIQ Bin Abdul Zairul26CRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD DANISH HAKIM Bin Abdul Zairul1CRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
KHAIRUNNIZAM Bin SarjuniJurulatih
LYNNLYNN
Name
Target
Event
Session
HANA ASYIKIN Bt Mohd Kusyairi26ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
LYNN ALI Pengurus Pasukan
NACNILAI ARCHERY COMMUNITY
Name
Target
Event
Session
ADAM TSAQIB Bin Mahazan19CRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AISYAH HUMAIRA Bt Nor Azlan25CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
AKHTAR TSAQIF Bin Mahazan22CRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
ALYA NUR ZAHRAH Bt Shah Rizman Jamil6DRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MUHAMMAD ADAM SYAZWAN Bin Khairi21CRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD AFIF AIZAT Bin Mohd Shahrizal7CRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD AIMAN NAUFAL B Nor Azlan6CRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD AQIF ALIF Bin Mohd Shahrizal20CRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD ASWAD SYAZWIN Bin Khairi17CRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD HASRI HAZIMI Bin Hasfarizal18CRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
NUR AZ ZAHRAH Bt Mohd Azizi24CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
SITI NUR SYUHAIDAH Bt Abdullah7DRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MOHD SHAHRIZAL Bin JaafarJurulatih
NURUL ASHIKIN Nadhirah Bt Md NoorPengurus Pasukan
SHAH RIZMAN JAMIL B Abdul RahmanJurulatih
PINTARPINTAR ARCHERY CLUB
Name
Target
Event
Session
AINA ALIA ROSAZAM 9ARecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
ALIFF AIMAN Bin Rosazam2CRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AMIRUL HASIF Bin Iswardi4CRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
HANNAH SAFIYYAH Bt Haneef22BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MUHAMMAD FAIQ HADIF B. ROSLI28DRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD UMAR B. Abdul Aziz29DRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
NABIHAH MOHD SYAUFI 21BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NASIMAH BT AHMAD Rashidi11DRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NUR AISYAH RAIHANA Bt Abdul Rahman17BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
RAJA IZZATUL HANI BT Raja Abdul Azim18BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
SYED UMAIR AR-RASHID Jamalullail5CRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
TG ALIYA NABILAH Tg Azmir19BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
TG. ARISSA NADHILAH BT TG. AZMIR10DRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
WAN ALANI DAMIA Bt Wan Nazrol20BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
WAN MUHAMMAD FIRAS Wan Nazrol3CRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
JAI Pengurus Pasukan
TG. AZMIR Pengurus Pasukan
WAN NAZROL Jurulatih
PROXPROX ARCHERY
Name
Target
Event
Session
EMMI HUMAIRA Binti Yuraimy Yakimi26CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MUHAMMAD HAIQAL Mikhail8BRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
ODLYEA TIE TONG-XUAN 27CRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
ATIQ BAZIL Jurulatih
MOHD AIDID Jurulatih
RASHIDI Pengurus Pasukan
PUTRAJAYAPUTRAJAYA ARCHERY TEAM
Name
Target
Event
Session
ASHYATIL AAJDA Bt Mohd Ridha Fahmi1DRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
ASYFA RANIA Bt Azlan Shah23DRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
IRDINA SYAHIRAH Bt Shahrir25DRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
IZZAH KHADEEJA Bt Shahaimi2DRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NOOR DAANIA EREENA Bt Mohamad Suhaimi3DRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
WAN NUR AISY MUMTAZAH BT WAN MD. NAJIB24DRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
AZLAN SHAH Bin Abdul LatifPengurus Pasukan
MOHD MAHFUZ Bin Mohd IsaJurulatih
NURULTIAH Bt GudinJurulatih
RAINBOWRAINBOW ARCHERY
Name
Target
Event
Session
MUHAMMAD ADHAM Bin Norazmi22DRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD ADIB ADWA Bin Norazmi7DRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AINUL KHALILAH Arnie MadisunPengurus Pasukan
ZAINAL HABSAHLI Jurulatih
SKBBBSK BANDAR BARU BANGI
Name
Target
Event
Session
ADAM MUKHREEZ HAFIZ Bin Ahmad Hafiz2BRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
ADLINA BT Azmul Fahimi17DRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
AFIFAH BT NASRUN ADIL 1CRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
AHMAD FATHI BIN Mohd Bakri4BRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AIDEEL ELMAN HAFIZ Bin Ahmad Hafiz18DRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AIRIL IRFAN BIN Mahfudz1BRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
ALIA NUR ADLINA Bt Abdul Hafiz19DRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
ALISYA SHAQEERA BT Ahmad Hafiz18DRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
ALYA SUFIYAH BT Faizul21DRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
ARINA AFIAH BT Ahmad Sabry2CRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
AVA ADELIA ZAFEERA Bt Ahmad Faizul22DRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MUHAMAD FITRI EMIER Bin Muhamad Fairuz6BRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD HAFIY B Hisyam Noor17DRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD HARITH BIN Mohd Rose Rizal5BRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD ILHAM B Mohd Saiful Nizar20DRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD WAFIUDDIN Bin Mohd Mohid21DRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD ZAFRAN Bin Mazlan3BRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
NIK AUNI BATRISYA BT Muhammad Rashdan4CRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NUR DAYANA DAMIA Bt Norhairisyamuddin3CRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NURUL HANAN BT Hisyam Noor20DRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NURUL HANIS BT Hisyam Noor6CRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NUUR ADRIANA QASHRINA Bt Anuar5CRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
ABDUL HAFIZ B AHMAD Jurulatih
AZWIN BIN ZULKAFLI Jurulatih
NORHAIRISYAMUDDIN Pengurus Pasukan
SUREIZAI BT ARSHAD Jurulatih
SKKTSK KAMPUNG TUNKU
Name
Target
Event
Session
FAHEEM ASYRAF Ahmad Shihan26ARecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AHMAD SHIHAN Bin ShaharuddinPengurus Pasukan
SKSHKLSK SERI HARTAMAS KUALA LUMPUR
Name
Target
Event
Session
DYLAN MIKAELA Fernandez27ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
ELIJAH MALIQ Fernandez28ARecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
HANNAH WAFIQAH Bt Mohd Yussof29ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
HANS REYES SINGH 27ARecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
KHAYRA SAKINAH Bt Mohd Yussof31ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MUHD DANISH Bin Ari Jairudin13ARecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
SHARIFAH IMAAN bt. Syed Ahmad Muzri30ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
YASMIN ZAFIRAH Bt Mohd Yussof28ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MOHD SYAIFUL IMAN Bin ShamsuddinJurulatih
SAFIZA BT SAMSUL Pengurus Pasukan
SRAISTSRAI SALAK TINGGI ARCHERY
Name
Target
Event
Session
AHMAD AL FARIHIN bin Al Malik Fahd19ARecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AHMAD FATEH bin Ahmad Faizal22ARecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AIREES ZAFIRA binti Hail Azuar20ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
AMEER HARITH bin Khairil Ikhzan18ARecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AMIR THAQIF bin Ahmad Yazid20ARecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AQIEF MYRZA bin Mohd Azlan23ARecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AZFAR HANAN 8DRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
HANIS RAIHANA bt Abd Said3BRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
HANNA MARYAM binti Md. Faisal2BRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
HANNAN SOFWA Bt Hairulazim5BRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
IZZ ERYNA OSMAN bt Azizan1BRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
IZZ-MUHAMMAD DARWISH Osman bin Azizan10DRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MOHD. JEBAT HASYIMIE Bin Mohd Ghazaly17ARecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMAD FIRDAUS HILMI Bin Mohamad Safuan9DRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD FIRAS MUQRI bin Md Rasul24ARecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD NUR Zhaffrul Irfan21ARecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
NUR MIZAN QISTINA binti Mohd. Nafis18ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NUR QISTINA HUMAIRAH bt Zafril22ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NUR ZAFIRAH AMANI binti Norizan24ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NURAUFA ARISSA binti Adnan23ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NURKAISAH NAJAH bt. Shamsuddin21ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
RAJA PUTERI HANA bt. Raja Nor Azlan4BRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
RAJA PUTERI HANIS bt. Raja Nor Azlan17ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
SARAH ALYA QISTINA binti Kusnizam19ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
SYED MOHD. AQIL bin Syed Mohd. Redza11DRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AZIZAN Jurulatih
DANIAL BIN MISBAN Jurulatih
HAIRULAZIM B MAHMUD Pengurus Pasukan
MASRIZAN B. ROJAN Jurulatih
RAJA NOR AZLAN Jurulatih
SRIITSRIIT AS-SYAKIRIN
Name
Target
Event
Session
ARIFF EIMAN B. ADZMI 13DRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
SYAHRIN DANISH Bin Mohd Yazid12DRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
ADZMI AHMAD Pengurus Pasukan
SYIMIR ADZMI Jurulatih
SRISBNSRI SEREMBAN
Name
Target
Event
Session
AFIF FUDHAILI bin Mohd Fuad25BRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
AJWAD FAHMI bin Mohd Fuad26BRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
MUHAMMAD BIN HAIRUAN 27BRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
FAUZIAH BT AHMAD Pengurus Pasukan
MOHD FUAD bin Mohd ShahranJurulatih
TCHEMINSJK (C) TCHE MIN SG PELEK
Name
Target
Event
Session
AILYSHA DAMIA BT Aiman7CRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
AIMAN BIN JUMAHAT Jurulatih
ASPALELY ALIAS Pengurus Pasukan
TEAM APIAKADEMI PANAH INDOOR - API
Name
Target
Event
Session
ASMA' AMANINA BT Shahrul Zuraidi27BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NUR AIZAH BT EKHWAN 5DRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NUR IRDINA SHAZWANI Bt Rusley25BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
NURUL IMAN QASRINA Bt Fadzil Ishkandar26BRecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
SARAH MALISSA Bt Azhar4DRecurve Perempuan Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
FADZIL BADARUDDIN Jurulatih
RUSLEY B CHI ARI Pengurus Pasukan
USJ12SK USJ 12
Name
Target
Event
Session
MUHAMMAD DANIEL Bin Azmir Faizal23CRecurve Lelaki Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
SHAHRULHANA Binti JohariPengurus Pasukan
WAWARCHERYWAW ARCHERY KLUANG
Name
Target
Event
Session
MUHAMMAD NABIL IRSYAD Bin Marzarudin7BRecurve Lelaki Bawah 12Bawah 10 & 12 Tahun (Lelaki)
NAURAH DAMIA Bt Marzarudin25ARecurve Perempuan Bawah 10Bawah 10 & 12 Tahun (Perempuan)
MARZARUDIN B AHMAD Pengurus Pasukan
ZURAIDAH HANIM Bt Mohd SeranJurulatih