KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019 KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019
PERSATUAN MEMANAH NEGERI SABAH (SSAA)
SEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH, from 13-11-2019 to 16-11-2019
KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019
Recurve Junior Men [After 72 Arrows]
 
Recurve Junior Men [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country Code
Country
30M-1
30M-2
Tot.
10+X
X
1WEI SHENG LimTAWAUPmd Tawau332133526672914
2QUIK Chern XinPMDKK APmd Kota Kinabalu A320533916592413
3MOHAMAD ALIF AQIL Mohd AriffinLADARC APmd Lahad Datu A32233293651198
4NATHANIEL TAN Zhi WePMDKK APmd Kota Kinabalu A32223234645196
5MOHD IZZ SYAHMI Mohd AmsyariSPTSipitang Archery320429210612170
6SYARIN ZULHISYAM Ahmad Faizal HisyamTAWAUPmd Tawau30863025610133
7KEITH IAN ClarencePMDKK BPmd Kota Kinabalu B30193026603132
8AHMAD HAIQAL LADARC APmd Lahad Datu A30672978603105
9JAYDEN VUN Jia RungPMDKK APmd Kota Kinabalu A29011298758880
10MUHAMMAD AKMAL HAFIZ Muhammad FaridPMDKK CPmd Kota Kinabalu C2941027614570131
11DANISH PAPAR BPmd Papar B302826316565104
12AKMAL HAZIEQ AmirPAPAR APmd Papar A26515293955882
13MUHAMAD SYAZWAN HamkaTAWAUPmd Tawau278132801355881
14NAJMI No'manPMDKK BPmd Kota Kinabalu B2721428012552103
15MUNIR ADHAM Mohd AriefTAWAUPmd Tawau280122671554740
16AZHAR AzlinPAPAR APmd Papar A251162551850671
17IRFAN SOBRUN PAPAR BPmd Papar B248172292247750
18MAX HAREL IVAN MasLADARC APmd Lahad Datu A242192342147641
19AWANG MOHAMED ZAHIRUDIN ZairudinPMDKK BPmd Kota Kinabalu B235202372047210
20IVAN MU Jenn FengPMDKK CPmd Kota Kinabalu C199242561745540
21AG.KU AMIRUL AZWA AG.KU JUNAIDISPTSipitang Archery227212272345443
22CHOW Yi MinPMDKK CPmd Kota Kinabalu C244182042444820
23ADAM HAIQAL RamlanPAPAR APmd Papar A215221932740862
24MUHAMMAD ISA HADIEF IdrisSPTSipitang Archery168262371940510
25IZAAC BENJAMIN JamesPMDKK DPmd Kota Kinabalu D205231992540473
26BRYAN CHONG Rong XuanPMDKK DPmd Kota Kinabalu D197251962639332
27MUHAMMAD AZFAR HYZAL Muhd AyudiPAPAR APmd Papar A168261842835200
28MIKAIL PAPAR BPmd Papar B154281712932510
29PHIL MEYER PRESLEY W. SIMBAKUPMDKK DPmd Kota Kinabalu D002911129160
30AZFAR AzlinPAPAR BPmd Papar B111291423025320