KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019 KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019
PERSATUAN MEMANAH NEGERI SABAH (SSAA)
SEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH, from 13-11-2019 to 16-11-2019
KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019
Class & Division Result List - Individual
 
Recurve - Master Men [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
70M-1
70M-2
Total
10+X
X
1IZZAN ZAIDAN AndersonTAWAUPmd Tawau299/ 2319/ 1618134
2MOHD. SYAFIQ BusthaminTAWAUPmd Tawau304/ 1304/ 2608154
3CHARLIE JikulisPMDKK APmd Kota Kinabalu A296/ 3295/ 5591112
4MOHAMAD ALIF ANAS Mohd AriffinSSMS ASekolah Sukan Malaysia Sabah288/ 5297/ 458580
5RUZAINI RAFIUDDIN RasmetSSMS ASekolah Sukan Malaysia Sabah290/ 4280/ 6570114
6STEPHEN AugustinePMDKK APmd Kota Kinabalu A282/ 6266/ 854874
7MOHD AZRUL LANSANI LADARC APmd Lahad Datu A247/10275/ 752271
8PUTRA MOHAMAD FYIRDOUS HaronSSMS ASekolah Sukan Malaysia Sabah254/ 8252/1050671
9FREDOLINE ModiusPMDKK APmd Kota Kinabalu A260/ 7241/1250162
10MUHAMMAD DZULHELMI DzulkarnainSSMS ASekolah Sukan Malaysia Sabah253/ 9247/1150062
11KHAIRUL ARIFFIN BahaBRUBrunei247/11253/ 950050
12MOHD QUSYAIRI SolomenLADARC APmd Lahad Datu A232/12235/1346792
13MOHD IZZRAN AndersonTAWAUPmd Tawau0304/ 330450
14GORDON HO Jun HongPMDKK APmd Kota Kinabalu A134/13162/1429620
15MOHAMMAD RUSYAIDI AbdullahLADARC APmd Lahad Datu A106/1487/1519300
Recurve - Master Women [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
70M-1
70M-2
Total
10+X
X
1KAITLYN HANNAH SernamPMDKK APmd Kota Kinabalu A298/ 1301/ 1599143
2NUR WAZIRA IZZATI JunaidiTAWAUPmd Tawau257/ 4265/ 252220
3SANDRA JOAN AlbertSSMS ASekolah Sukan Malaysia Sabah266/ 2228/ 549460
4EKAPUTRI AQEELA AliPMDKK APmd Kota Kinabalu A233/ 6250/ 348351
5NUR SOUTUN NAQIBAH Abdul AzizSSMS ASekolah Sukan Malaysia Sabah266/ 2207/ 747330
6NURUL AZRENA Muhamad TaufikTAWAUPmd Tawau234/ 5215/ 644931
7INKACRISTIE StephenSSMS ASekolah Sukan Malaysia Sabah159/ 8246/ 440531
8FEONELLA ALY WalterPMDKK APmd Kota Kinabalu A168/ 7156/ 832410
9YASMIN RekyTAWAUPmd Tawau48/ 950/ 99820
Recurve - Men [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
60M-1
60M-2
Total
10+X
X
1EVAN RICH CHONG Qi WeiPMDKK APmd Kota Kinabalu A295/ 1310/ 1605146
2JASSEL LU Chun VuiPMDKK APmd Kota Kinabalu A269/ 3291/ 2560112
3AIMAN SYAFIE AlidinSSMS ASekolah Sukan Malaysia Sabah279/ 2278/ 355741
4MOHAMAD RASDAN Abdul HamidSSMS ASekolah Sukan Malaysia Sabah246/ 5242/ 448833
5GOH Chun ShenPMDKK APmd Kota Kinabalu A255/ 4228/ 548342
6MUHAMAD DZULKIFLI DzulkarnainSSMS ASekolah Sukan Malaysia Sabah206/ 6218/ 642410
7MUHAMMAD AFIQ HAKIMI SabaruddinTAWAUPmd Tawau169/ 7181/ 735052
8AIMAN SYAFIQ JUNIOR SanimTELUPIDTelupid Archery67/ 865/ 813200
Recurve - Women [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
60M-1
60M-2
Total
10+X
X
1NICOLE Bintin@nelsonPMDKK BPmd Kota Kinabalu B289/ 1280/ 3569113
2SITI NURHURIL AIN JohariPMDKK BPmd Kota Kinabalu B277/ 2291/ 1568114
3FAITH Fedora ShiuPMDKK APmd Kota Kinabalu A256/ 4282/ 253843
4CLARABELLE ShiuPMDKK APmd Kota Kinabalu A259/ 3273/ 453262
5NURUL MAISARAH Binti Mohd DaudPMDKK APmd Kota Kinabalu A239/ 5263/ 550250
6OZALINA KemmySSMS ASekolah Sukan Malaysia Sabah197/ 6201/ 639832
Recurve - Junior Men [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
30M-1
30M-2
Total
10+X
X
1WEI SHENG LimTAWAUPmd Tawau332/ 1335/ 26672914
2QUIK Chern XinPMDKK APmd Kota Kinabalu A320/ 5339/ 16592413
3MOHAMAD ALIF AQIL Mohd AriffinLADARC APmd Lahad Datu A322/ 3329/ 3651198
4NATHANIEL TAN Zhi WePMDKK APmd Kota Kinabalu A322/ 2323/ 4645196
5MOHD IZZ SYAHMI Mohd AmsyariSPTSipitang Archery320/ 4292/10612170
6SYARIN ZULHISYAM Ahmad Faizal HisyamTAWAUPmd Tawau308/ 6302/ 5610133
7KEITH IAN ClarencePMDKK BPmd Kota Kinabalu B301/ 9302/ 6603132
8AHMAD HAIQAL LADARC APmd Lahad Datu A306/ 7297/ 8603105
9JAYDEN VUN Jia RungPMDKK APmd Kota Kinabalu A290/11298/ 758880
10MUHAMMAD AKMAL HAFIZ Muhammad FaridPMDKK CPmd Kota Kinabalu C294/10276/14570131
11DANISH PAPAR BPmd Papar B302/ 8263/16565104
12AKMAL HAZIEQ AmirPAPAR APmd Papar A265/15293/ 955882
13MUHAMAD SYAZWAN HamkaTAWAUPmd Tawau278/13280/1355881
14NAJMI No'manPMDKK BPmd Kota Kinabalu B272/14280/12552103
15MUNIR ADHAM Mohd AriefTAWAUPmd Tawau280/12267/1554740
16AZHAR AzlinPAPAR APmd Papar A251/16255/1850671
17IRFAN SOBRUN PAPAR BPmd Papar B248/17229/2247750
18MAX HAREL IVAN MasLADARC APmd Lahad Datu A242/19234/2147641
19AWANG MOHAMED ZAHIRUDIN ZairudinPMDKK BPmd Kota Kinabalu B235/20237/2047210
20IVAN MU Jenn FengPMDKK CPmd Kota Kinabalu C199/24256/1745540
21AG.KU AMIRUL AZWA AG.KU JUNAIDISPTSipitang Archery227/21227/2345443
22CHOW Yi MinPMDKK CPmd Kota Kinabalu C244/18204/2444820
23ADAM HAIQAL RamlanPAPAR APmd Papar A215/22193/2740862
24MUHAMMAD ISA HADIEF IdrisSPTSipitang Archery168/26237/1940510
25IZAAC BENJAMIN JamesPMDKK DPmd Kota Kinabalu D205/23199/2540473
26BRYAN CHONG Rong XuanPMDKK DPmd Kota Kinabalu D197/25196/2639332
27MUHAMMAD AZFAR HYZAL Muhd AyudiPAPAR APmd Papar A168/26184/2835200
28MIKAIL PAPAR BPmd Papar B154/28171/2932510
29PHIL MEYER PRESLEY W. SIMBAKUPMDKK DPmd Kota Kinabalu D0/25291/1129160
30AZFAR AzlinPAPAR BPmd Papar B111/29142/3025320
Recurve - Junior Women [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
30M-1
30M-2
Total
10+X
X
1EDREA HUI Hoi KuinPMDKK BPmd Kota Kinabalu B297/ 5312/ 1609165
2NOOR AIN MARDHIYAH Mohd AzmanLADARC APmd Lahad Datu A296/ 6311/ 2607103
3RACHAEL Boniventure ChenPMDKK APmd Kota Kinabalu A298/ 4286/ 4584102
4AREANNA ARABELLA LADARC APmd Lahad Datu A302/ 2282/ 558493
5CHRISTY ANN DavidPMDKK APmd Kota Kinabalu A287/ 7292/ 3579131
6RABBIAHTUL ADAWIYAH RizaliLADARC APmd Lahad Datu A300/ 3276/ 757692
7NADHRAH BATRISYIA Mohd AmsyariSPTSipitang Archery305/ 1266/ 957194
8NADYA BATRIESYA SafrizalALPHAAlpha Archery Academy278/ 9280/ 655862
9DYLIA BATRISYIA DarwinALPHAAlpha Archery Academy285/ 8268/ 8553113
10CAROLYN CHYE Hui YinPMDKK APmd Kota Kinabalu A269/10225/1149430
11OLIVETTE NOAMI StephenPMDKK BPmd Kota Kinabalu B250/11211/12461102
12AZWA Ridwan @ RibowPAPAR APmd Papar A215/12245/1046022
13TAN FION ALPHAAlpha Archery Academy194/13197/1339110
14SUMAIYAH PAPAR APmd Papar A192/14189/1438132
15NUR DAMIA MAISARAH EzwanPMDKK BPmd Kota Kinabalu B143/15186/1532900
Recurve - Men [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
20M-1
20M-2
Total
10+X
X
1MUHAMMAD ANIQ DANISH Muhammad NurTAWAUPmd Tawau304/ 2294/ 1598101
2IMET IZZLAN AndersonTAWAUPmd Tawau304/ 1279/ 3583100
3RAYYAN PAPAR APmd Papar A292/ 3279/ 257184
4MOHD AQEEF IMAN LADARC APmd Lahad Datu A285/ 4277/ 456294
5AMER IZZ WATHIQ Ngu Woo DungPMDKK APmd Kota Kinabalu A256/ 7263/ 551932
6QUIK Chern EePMDKK APmd Kota Kinabalu A281/ 5237/ 851871
7NIZHOM PAPAR APmd Papar A244/ 9260/ 650490
8EWYN RICH CHONG Qi YanPMDKK APmd Kota Kinabalu A272/ 6230/1050270
9IQBAL HAKIM Ismail JayLADARC APmd Lahad Datu A254/ 8232/ 948660
10LUCAS VUN Jia HaoPMDKK APmd Kota Kinabalu A235/10214/1144911
11MUHAMMAD DANISH Ling Chuan LenLADARC BPmd Lahad Datu B166/13246/ 741240
12RYU ZABIR MUBARAK Rahim MubarakTAWAUPmd Tawau190/11208/1239820
13MUHAMMAD NAUFAL Mohd AzmanLADARC APmd Lahad Datu A170/12154/1432400
14TAN ZACK LADARC BPmd Lahad Datu B164/14158/1332200
15MUHAMMAD ASYRAF FIRAS Mohd AmsyariSPTSipitang Archery111/15122/1523300
16AWANGKU AMIRUL AZMI AG.KU JUNAIDISPTSipitang Archery103/1687/1619010
17JAVIER DANIEL JamestonLADARC BPmd Lahad Datu B46/1764/1711000
Recurve - Women [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
20M-1
20M-2
Total
10+X
X
1ZOEY LEE Jia YinPMDKK APmd Kota Kinabalu A342/ 1339/ 16813817
2NOOR AIN QISTINA Mohd AzmanLADARC APmd Lahad Datu A316/ 2302/ 3618182
3RADIYAH LADARC APmd Lahad Datu A304/ 3307/ 2611102
4DURRATUL NASUHA Syamsul BahriLADARC APmd Lahad Datu A300/ 4291/ 4591112
5NUR IZZAH INSYIRAH RizaliLADARC BPmd Lahad Datu B292/ 5285/ 5577103
6CLORINA INE LonimTELUPIDTelupid Archery287/ 6276/ 656374
7NOEL NG En YiPMDKK APmd Kota Kinabalu A267/ 7244/ 751151
8AINUL BATRISYIA Ahmad NasriPAPAR APmd Papar A249/ 8222/1047141
9NORSHILAH BASIRUN LADARC BPmd Lahad Datu B219/10233/ 945220
10HASSYA QISTINA Muhammad FaridPMDKK APmd Kota Kinabalu A232/ 9217/1144920
11KOEY LO Koh YeePMDKK APmd Kota Kinabalu A203/11235/ 843810
12PUTERI ISABELLA IrfanPAPAR APmd Papar A195/12217/1141210
13SABRINA SetemenPAPAR APmd Papar A180/13150/1333010
14NUR NATHALIA SAFIYYA Mohammad HamdanLADARC BPmd Lahad Datu B169/14123/1429210
15SITI ADIRA AZZAHRA Mohd AriffinLADARC APmd Lahad Datu A64/1586/1515000
Compound - Men [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
50M-1
50M-2
Total
10+X
X
1WONG Co WanPMDKK APmd Kota Kinabalu A336/ 1351/ 16874420
2KHAIRI SHAH KaderanSAIA-ASabah Independent Archers - A334/ 2333/ 26673011
3CHIN Shi YiPMDKK APmd Kota Kinabalu A333/ 3329/ 4662266
4SYED MUHD DANIAL Syed LotSAIA-ASabah Independent Archers - A327/ 4328/ 5655248
5MOHD HAZIQ DIN AmidinALPHAAlpha Archery Academy320/ 5332/ 36522711
6ALOYSIUS Gabriel LiewPMDKK BPmd Kota Kinabalu B315/ 7328/ 6643218
7MUHAMMAD AZLAN Awang LadisSAIA-ASabah Independent Archers - A318/ 6322/ 76402310
8JASPER Lu Chun KetPMDKK CPmd Kota Kinabalu C314/ 8315/ 8629175
9DEREK Ho Joon VernPMDKK BPmd Kota Kinabalu B305/11308/ 961371
10MUHAMMAD IRFAN ELAHEE Mohd Illzam ElaheeALPHAAlpha Archery Academy310/10302/106121912
11ZAMRI M. BAHAMSAIA-BSabah Independent Archers - B311/ 9298/11609184
12MOHD SHUKRI Bin AkuminPMDKK BPmd Kota Kinabalu B293/14297/1259051
13SYAFIQ ZULHISYAM Ahmad Faizal HisyamTAWAUPmd Tawau294/12294/13588110
14SEW CHEE SHIUNG @ StanleyPMDKK APmd Kota Kinabalu A293/13293/14586101
15ALEX HUNG TEE KohSAIA-BSabah Independent Archers - B290/15266/15556102
16NELSON ENZO PeterSAIA-BSabah Independent Archers - B269/16248/1651774
17IVAN Lee Tze ShianALPHAAlpha Archery Academy259/17188/18447103
18RYAN Chong Chuoan HauPMDKK CPmd Kota Kinabalu C218/18215/1743330
19BONIVENTURE ChenPMDKK CPmd Kota Kinabalu C145/19153/1929821
Compound - Women [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
50M-1
50M-2
Total
10+X
X
1MADELINE Ong Xue LiALPHAAlpha Archery Academy324/ 2332/ 1656235
2EMILY Lo Ching YeePMDKK APmd Kota Kinabalu A327/ 1319/ 2646227
3RENEE Sew Pei XuanPMDKK APmd Kota Kinabalu A319/ 3315/ 3634192
4ARDINA BanadusALPHAAlpha Archery Academy311/ 4306/ 4617182
5NUR KHALIDA KalbinALPHAAlpha Archery Academy304/ 5298/ 5602187
6NAEEMA SAFFA AlexandriaPMDKK APmd Kota Kinabalu A243/ 6247/ 649020
7TRINITY MANAVAI ChristinillusALPHAAlpha Archery Academy184/ 7154/ 733831
Compound - Junior Men [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
30M-1
30M-2
Total
10+X
X
1DANIAL SaidunPAPAR APmd Papar A308/ 1325/ 1633193
2MUHAMMAD KHALID KalbinALPHAAlpha Archery Academy267/ 2288/ 255552
3KAMARUL ARIFFIN Mohd AliSAIA-ASabah Independent Archers - A264/ 3269/ 353362