KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019 KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019
PERSATUAN MEMANAH NEGERI SABAH (SSAA)
SEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH, from 13-11-2019 to 16-11-2019
KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019
Participant List ordered by Target
 
SESSION 1
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1ARENEE Sew Pei XuanPMDKK APMD KOTA KINABALU ACompound Women
1BMADELINE Ong Xue LiALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound Women
1CEMILY Lo Ching YeePMDKK APMD KOTA KINABALU ACompound Women
1DARDINA BanadusALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound Women
2ANUR KHALIDA KalbinALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound Women
2BNAEEMA SAFFA AlexandriaPMDKK APMD KOTA KINABALU ACompound Women
2CTRINITY MANAVAI ChristinillusALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound Women
2D
3AKHAIRI SHAH KaderanSAIA-ASABAH INDEPENDENT ARCHERS - ACompound Men
3BCHIN Shi YiPMDKK APMD KOTA KINABALU ACompound Men
3CMOHD HAZIQ DIN AmidinALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound Men
3DALOYSIUS Gabriel LiewPMDKK BPMD KOTA KINABALU BCompound Men
4AMUHAMMAD AZLAN Awang LadisSAIA-ASABAH INDEPENDENT ARCHERS - ACompound Men
4BSEW CHEE SHIUNG @ StanleyPMDKK APMD KOTA KINABALU ACompound Men
4CIVAN Lee Tze ShianALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound Men
4DSYAFIQ ZULHISYAM Ahmad Faizal HisyamTAWAUPMD TAWAUCompound Men
5ASYED MUHD DANIAL Syed LotSAIA-ASABAH INDEPENDENT ARCHERS - ACompound Men
5BWONG Co WanPMDKK APMD KOTA KINABALU ACompound Men
5CMUHAMMAD IRFAN ELAHEE Mohd Illzam ElaheeALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound Men
5DDEREK Ho Joon VernPMDKK BPMD KOTA KINABALU BCompound Men
6AJASPER Lu Chun KetPMDKK CPMD KOTA KINABALU CCompound Men
6BNELSON ENZO PeterSAIA-BSABAH INDEPENDENT ARCHERS - BCompound Men
6CRYAN Chong Chuoan HauPMDKK CPMD KOTA KINABALU CCompound Men
6DZAMRI M. BAHAMSAIA-BSABAH INDEPENDENT ARCHERS - BCompound Men
7ABONIVENTURE ChenPMDKK CPMD KOTA KINABALU CCompound Men
7B
7CALEX HUNG TEE KohSAIA-BSABAH INDEPENDENT ARCHERS - BCompound Men
7DMOHD SHUKRI Bin AkuminPMDKK BPMD KOTA KINABALU BCompound Men
8ANICOLE Bintin@nelsonPMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Women
8BNURUL MAISARAH Binti Mohd DaudPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Women
8CSHAYNA JacqueleinePMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Women
8DFAITH Fedora ShiuPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Women
9ASITI NURHURIL AIN JohariPMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Women
9BCLARABELLE ShiuPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Women
9COZALINA KemmySSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Women
9D
10AMOHAMAD RASDAN Abdul HamidSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Men
10BEVAN RICH CHONG Qi WeiPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Men
10CAIMAN SYAFIE AlidinSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Men
10DGOH Chun ShenPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Men
11AMUHAMAD DZULKIFLI DzulkarnainSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Men
11BJASSEL LU Chun VuiPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Men
11CAIMAN SYAFIQ JUNIOR SanimTELUPIDTELUPID ARCHERYRecurve Men
11DMUHAMMAD AFIQ HAKIMI SabaruddinTAWAUPMD TAWAURecurve Men
12ANURUL AZRENA Muhamad TaufikTAWAUPMD TAWAURecurve Master Women
12BEKAPUTRI AQEELA AliPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Master Women
12CINKACRISTIE StephenSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Master Women
12D
13ANUR WAZIRA IZZATI JunaidiTAWAUPMD TAWAURecurve Master Women
13BFEONELLA ALY WalterPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Master Women
13CNUR SOUTUN NAQIBAH Abdul AzizSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Master Women
13D
14AYASMIN RekyTAWAUPMD TAWAURecurve Master Women
14BKAITLYN HANNAH SernamPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Master Women
14CSANDRA JOAN AlbertSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Master Women
14D
15AMOHAMAD ALIF ANAS Mohd AriffinSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Master Men
15BMOHD QUSYAIRI SolomenLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Master Men
15C
15DMOHD IZZRAN AndersonTAWAUPMD TAWAURecurve Master Men
16APUTRA MOHAMAD FYIRDOUS HaronSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Master Men
16BMOHAMMAD RUSYAIDI AbdullahLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Master Men
16C
16DMOHD. SYAFIQ BusthaminTAWAUPMD TAWAURecurve Master Men
17AMUHAMMAD DZULHELMI DzulkarnainSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Master Men
17BMOHD AZRUL LANSANI LADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Master Men
17C
17DIZZAN ZAIDAN AndersonTAWAUPMD TAWAURecurve Master Men
18AFREDOLINE ModiusPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Master Men
18BKHAIRUL ARIFFIN BahaBRUBRUNEIRecurve Master Men
18C
18DRUZAINI RAFIUDDIN RasmetSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Master Men
19ASTEPHEN AugustinePMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Master Men
19B
19CGORDON HO Jun HongPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Master Men
19DCHARLIE JikulisPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Master Men
20A
20B
20C
20D
21A
21B
21C
21D
22A
22B
22C
22D
SESSION 2
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1ADANIAL SaidunPAPAR APMD PAPAR ACompound Junior Men
1BMUHAMMAD KHALID KalbinALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound Junior Men
1CKAMARUL ARIFFIN Mohd AliSAIA-ASABAH INDEPENDENT ARCHERS - ACompound Junior Men
1D
2ASITI ADIRA AZZAHRA Mohd AriffinLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Women
2BNORSHILAH BASIRUN LADARC BPMD LAHAD DATU BRecurve Women
2CZOEY LEE Jia YinPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Women
2DAINUL BATRISYIA Ahmad NasriPAPAR APMD PAPAR ARecurve Women
3ADURRATUL NASUHA Syamsul BahriLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Women
3BNUR IZZAH INSYIRAH RizaliLADARC BPMD LAHAD DATU BRecurve Women
3CKOEY LO Koh YeePMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Women
3DSABRINA SetemenPAPAR APMD PAPAR ARecurve Women
4ARADIYAH LADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Women
4BNUR NATHALIA SAFIYYA Mohammad HamdanLADARC BPMD LAHAD DATU BRecurve Women
4CNOEL NG En YiPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Women
4DPUTERI ISABELLA IrfanPAPAR APMD PAPAR ARecurve Women
5ANOOR AIN QISTINA Mohd AzmanLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Women
5BCLORINA INE LonimTELUPIDTELUPID ARCHERYRecurve Women
5CHASSYA QISTINA Muhammad FaridPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Women
5D
6AQUIK Chern EePMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Men
6BMUHAMMAD ANIQ DANISH Muhammad NurTAWAUPMD TAWAURecurve Men
6CMUHAMMAD NAUFAL Mohd AzmanLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Men
6DMUHAMMAD DANISH Ling Chuan LenLADARC BPMD LAHAD DATU BRecurve Men
7ALUCAS VUN Jia HaoPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Men
7BIMET IZZLAN AndersonTAWAUPMD TAWAURecurve Men
7CMOHD AQEEF IMAN LADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Men
7DJAVIER DANIEL JamestonLADARC BPMD LAHAD DATU BRecurve Men
8AAMER IZZ WATHIQ Ngu Woo DungPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Men
8BRYU ZABIR MUBARAK Rahim MubarakTAWAUPMD TAWAURecurve Men
8CIQBAL HAKIM Ismail JayLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Men
8D
9AEWYN RICH CHONG Qi YanPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Men
9BNIZHOM PAPAR APMD PAPAR ARecurve Men
9CAWANGKU AMIRUL AZMI AG.KU JUNAIDISPTSIPITANG ARCHERYRecurve Men
9D
10ATAN ZACK LADARC BPMD LAHAD DATU BRecurve Men
10BRAYYAN PAPAR APMD PAPAR ARecurve Men
10CMUHAMMAD ASYRAF FIRAS Mohd AmsyariSPTSIPITANG ARCHERYRecurve Men
10D
11AAREANNA ARABELLA LADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Junior Women
11BDYLIA BATRISYIA DarwinALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYRecurve Junior Women
11COLIVETTE NOAMI StephenPMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Junior Women
11DRACHAEL Boniventure ChenPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Junior Women
12ANOOR AIN MARDHIYAH Mohd AzmanLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Junior Women
12BTAN FION ALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYRecurve Junior Women
12CNUR DAMIA MAISARAH EzwanPMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Junior Women
12DCHRISTY ANN DavidPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Junior Women
13ARABBIAHTUL ADAWIYAH RizaliLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Junior Women
13BNADYA BATRIESYA SafrizalALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYRecurve Junior Women
13CEDREA HUI Hoi KuinPMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Junior Women
13DCAROLYN CHYE Hui YinPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Junior Women
14ASUMAIYAH PAPAR APMD PAPAR ARecurve Junior Women
14BNADHRAH BATRISYIA Mohd AmsyariSPTSIPITANG ARCHERYRecurve Junior Women
14CAZWA Ridwan @ RibowPAPAR APMD PAPAR ARecurve Junior Women
14D
15AWEI SHENG LimTAWAUPMD TAWAURecurve Junior Men
15BAZFAR AzlinPAPAR BPMD PAPAR BRecurve Junior Men
15CADAM HAIQAL RamlanPAPAR APMD PAPAR ARecurve Junior Men
15DNATHANIEL TAN Zhi WePMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Junior Men
16ASYARIN ZULHISYAM Ahmad Faizal HisyamTAWAUPMD TAWAURecurve Junior Men
16BIRFAN SOBRUN PAPAR BPMD PAPAR BRecurve Junior Men
16CMUHAMMAD AZFAR HYZAL Muhd AyudiPAPAR APMD PAPAR ARecurve Junior Men
16DJAYDEN VUN Jia RungPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Junior Men
17AMUNIR ADHAM Mohd AriefTAWAUPMD TAWAURecurve Junior Men
17BMIKAIL PAPAR BPMD PAPAR BRecurve Junior Men
17CAZHAR AzlinPAPAR APMD PAPAR ARecurve Junior Men
17DQUIK Chern XinPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Junior Men
18A
18BDANISH PAPAR BPMD PAPAR BRecurve Junior Men
18CAKMAL HAZIEQ AmirPAPAR APMD PAPAR ARecurve Junior Men
18DAHMAD HAIQAL LADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Junior Men
19AKEITH IAN ClarencePMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Junior Men
19BBRYAN CHONG Rong XuanPMDKK DPMD KOTA KINABALU DRecurve Junior Men
19CMUHAMMAD ISA HADIEF IdrisSPTSIPITANG ARCHERYRecurve Junior Men
19DMOHAMAD ALIF AQIL Mohd AriffinLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Junior Men
20ANAJMI No'manPMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Junior Men
20BIZAAC BENJAMIN JamesPMDKK DPMD KOTA KINABALU DRecurve Junior Men
20CAG.KU AMIRUL AZWA AG.KU JUNAIDISPTSIPITANG ARCHERYRecurve Junior Men
20DMAX HAREL IVAN MasLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Junior Men
21AAWANG MOHAMED ZAHIRUDIN ZairudinPMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Junior Men
21BPHIL MEYER PRESLEY W. SIMBAKUPMDKK DPMD KOTA KINABALU DRecurve Junior Men
21CMOHD IZZ SYAHMI Mohd AmsyariSPTSIPITANG ARCHERYRecurve Junior Men
21DIVAN MU Jenn FengPMDKK CPMD KOTA KINABALU CRecurve Junior Men
22ACHOW Yi MinPMDKK CPMD KOTA KINABALU CRecurve Junior Men
22B
22CMUHAMAD SYAZWAN HamkaTAWAUPMD TAWAURecurve Junior Men
22DMUHAMMAD AKMAL HAFIZ Muhammad FaridPMDKK CPMD KOTA KINABALU CRecurve Junior Men