KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019 KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019
PERSATUAN MEMANAH NEGERI SABAH (SSAA)
SEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH, from 13-11-2019 to 16-11-2019
KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019
Participant List ordered by Event
 
CJMCompound Junior Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
ALPHAALPHA ARCHERY ACADEMY
001BMUHAMMAD KHALID KalbinSESSION 2
PAPAR APMD PAPAR A
001ADANIAL SaidunSESSION 2
SAIA-ASABAH INDEPENDENT ARCHERS - A
001CKAMARUL ARIFFIN Mohd AliSESSION 2
CMCompound Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
ALPHAALPHA ARCHERY ACADEMY
004CIVAN Lee Tze ShianSESSION 1
003CMOHD HAZIQ DIN AmidinSESSION 1
005CMUHAMMAD IRFAN ELAHEE Mohd Illzam ElaheeSESSION 1
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
003BCHIN Shi YiSESSION 1
004BSEW CHEE SHIUNG @ StanleySESSION 1
005BWONG Co WanSESSION 1
PMDKK BPMD KOTA KINABALU B
003DALOYSIUS Gabriel LiewSESSION 1
005DDEREK Ho Joon VernSESSION 1
007DMOHD SHUKRI Bin AkuminSESSION 1
PMDKK CPMD KOTA KINABALU C
007ABONIVENTURE ChenSESSION 1
006AJASPER Lu Chun KetSESSION 1
006CRYAN Chong Chuoan HauSESSION 1
SAIA-ASABAH INDEPENDENT ARCHERS - A
003AKHAIRI SHAH KaderanSESSION 1
004AMUHAMMAD AZLAN Awang LadisSESSION 1
005ASYED MUHD DANIAL Syed LotSESSION 1
SAIA-BSABAH INDEPENDENT ARCHERS - B
007CALEX HUNG TEE KohSESSION 1
006BNELSON ENZO PeterSESSION 1
006DZAMRI M. BAHAMSESSION 1
TAWAUPMD TAWAU
004DSYAFIQ ZULHISYAM Ahmad Faizal HisyamSESSION 1
CWCompound Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
ALPHAALPHA ARCHERY ACADEMY
001DARDINA BanadusSESSION 1
001BMADELINE Ong Xue LiSESSION 1
002ANUR KHALIDA KalbinSESSION 1
002CTRINITY MANAVAI ChristinillusSESSION 1
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
001CEMILY Lo Ching YeeSESSION 1
002BNAEEMA SAFFA AlexandriaSESSION 1
001ARENEE Sew Pei XuanSESSION 1
RCMRecurve Cadet Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
LADARC APMD LAHAD DATU A
008CIQBAL HAKIM Ismail JaySESSION 2
007CMOHD AQEEF IMAN SESSION 2
006CMUHAMMAD NAUFAL Mohd AzmanSESSION 2
LADARC BPMD LAHAD DATU B
007DJAVIER DANIEL JamestonSESSION 2
006DMUHAMMAD DANISH Ling Chuan LenSESSION 2
010ATAN ZACK SESSION 2
PAPAR APMD PAPAR A
009BNIZHOM SESSION 2
010BRAYYAN SESSION 2
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
008AAMER IZZ WATHIQ Ngu Woo DungSESSION 2
009AEWYN RICH CHONG Qi YanSESSION 2
007ALUCAS VUN Jia HaoSESSION 2
006AQUIK Chern EeSESSION 2
SPTSIPITANG ARCHERY
009CAWANGKU AMIRUL AZMI AG.KU JUNAIDISESSION 2
010CMUHAMMAD ASYRAF FIRAS Mohd AmsyariSESSION 2
TAWAUPMD TAWAU
007BIMET IZZLAN AndersonSESSION 2
006BMUHAMMAD ANIQ DANISH Muhammad NurSESSION 2
008BRYU ZABIR MUBARAK Rahim MubarakSESSION 2
RCWRecurve Cadet Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
LADARC APMD LAHAD DATU A
003ADURRATUL NASUHA Syamsul BahriSESSION 2
005ANOOR AIN QISTINA Mohd AzmanSESSION 2
004ARADIYAH SESSION 2
002ASITI ADIRA AZZAHRA Mohd AriffinSESSION 2
LADARC BPMD LAHAD DATU B
002BNORSHILAH BASIRUN SESSION 2
003BNUR IZZAH INSYIRAH RizaliSESSION 2
004BNUR NATHALIA SAFIYYA Mohammad HamdanSESSION 2
PAPAR APMD PAPAR A
002DAINUL BATRISYIA Ahmad NasriSESSION 2
004DPUTERI ISABELLA IrfanSESSION 2
003DSABRINA SetemenSESSION 2
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
005CHASSYA QISTINA Muhammad FaridSESSION 2
003CKOEY LO Koh YeeSESSION 2
004CNOEL NG En YiSESSION 2
002CZOEY LEE Jia YinSESSION 2
TELUPIDTELUPID ARCHERY
005BCLORINA INE LonimSESSION 2
RJMRecurve Junior Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
LADARC APMD LAHAD DATU A
018DAHMAD HAIQAL SESSION 2
020DMAX HAREL IVAN MasSESSION 2
019DMOHAMAD ALIF AQIL Mohd AriffinSESSION 2
PAPAR APMD PAPAR A
015CADAM HAIQAL RamlanSESSION 2
018CAKMAL HAZIEQ AmirSESSION 2
017CAZHAR AzlinSESSION 2
016CMUHAMMAD AZFAR HYZAL Muhd AyudiSESSION 2
PAPAR BPMD PAPAR B
015BAZFAR AzlinSESSION 2
018BDANISH SESSION 2
016BIRFAN SOBRUN SESSION 2
017BMIKAIL SESSION 2
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
016DJAYDEN VUN Jia RungSESSION 2
015DNATHANIEL TAN Zhi WeSESSION 2
017DQUIK Chern XinSESSION 2
PMDKK BPMD KOTA KINABALU B
021AAWANG MOHAMED ZAHIRUDIN ZairudinSESSION 2
019AKEITH IAN ClarenceSESSION 2
020ANAJMI No'manSESSION 2
PMDKK CPMD KOTA KINABALU C
022ACHOW Yi MinSESSION 2
021DIVAN MU Jenn FengSESSION 2
022DMUHAMMAD AKMAL HAFIZ Muhammad FaridSESSION 2
PMDKK DPMD KOTA KINABALU D
019BBRYAN CHONG Rong XuanSESSION 2
020BIZAAC BENJAMIN JamesSESSION 2
021BPHIL MEYER PRESLEY W. SIMBAKUSESSION 2
SPTSIPITANG ARCHERY
020CAG.KU AMIRUL AZWA AG.KU JUNAIDISESSION 2
021CMOHD IZZ SYAHMI Mohd AmsyariSESSION 2
019CMUHAMMAD ISA HADIEF IdrisSESSION 2
TAWAUPMD TAWAU
022CMUHAMAD SYAZWAN HamkaSESSION 2
017AMUNIR ADHAM Mohd AriefSESSION 2
016ASYARIN ZULHISYAM Ahmad Faizal HisyamSESSION 2
015AWEI SHENG LimSESSION 2
RJWRecurve Junior Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
ALPHAALPHA ARCHERY ACADEMY
011BDYLIA BATRISYIA DarwinSESSION 2
013BNADYA BATRIESYA SafrizalSESSION 2
012BTAN FION SESSION 2
LADARC APMD LAHAD DATU A
011AAREANNA ARABELLA SESSION 2
012ANOOR AIN MARDHIYAH Mohd AzmanSESSION 2
013ARABBIAHTUL ADAWIYAH RizaliSESSION 2
PAPAR APMD PAPAR A
014CAZWA Ridwan @ RibowSESSION 2
014ASUMAIYAH SESSION 2
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
013DCAROLYN CHYE Hui YinSESSION 2
012DCHRISTY ANN DavidSESSION 2
011DRACHAEL Boniventure ChenSESSION 2
PMDKK BPMD KOTA KINABALU B
013CEDREA HUI Hoi KuinSESSION 2
012CNUR DAMIA MAISARAH EzwanSESSION 2
011COLIVETTE NOAMI StephenSESSION 2
SPTSIPITANG ARCHERY
014BNADHRAH BATRISYIA Mohd AmsyariSESSION 2
RMRecurve Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
010BEVAN RICH CHONG Qi WeiSESSION 1
010DGOH Chun ShenSESSION 1
011BJASSEL LU Chun VuiSESSION 1
SSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH
010CAIMAN SYAFIE AlidinSESSION 1
010AMOHAMAD RASDAN Abdul HamidSESSION 1
011AMUHAMAD DZULKIFLI DzulkarnainSESSION 1
TAWAUPMD TAWAU
011DMUHAMMAD AFIQ HAKIMI SabaruddinSESSION 1
TELUPIDTELUPID ARCHERY
011CAIMAN SYAFIQ JUNIOR SanimSESSION 1
RMMRecurve Master Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
BRUBRUNEI
018BKHAIRUL ARIFFIN BahaSESSION 1
LADARC APMD LAHAD DATU A
016BMOHAMMAD RUSYAIDI AbdullahSESSION 1
017BMOHD AZRUL LANSANI SESSION 1
015BMOHD QUSYAIRI SolomenSESSION 1
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
019DCHARLIE JikulisSESSION 1
018AFREDOLINE ModiusSESSION 1
019CGORDON HO Jun HongSESSION 1
019ASTEPHEN AugustineSESSION 1
SSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH
015AMOHAMAD ALIF ANAS Mohd AriffinSESSION 1
017AMUHAMMAD DZULHELMI DzulkarnainSESSION 1
016APUTRA MOHAMAD FYIRDOUS HaronSESSION 1
018DRUZAINI RAFIUDDIN RasmetSESSION 1
TAWAUPMD TAWAU
017DIZZAN ZAIDAN AndersonSESSION 1
015DMOHD IZZRAN AndersonSESSION 1
016DMOHD. SYAFIQ BusthaminSESSION 1
RMWRecurve Master Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
012BEKAPUTRI AQEELA AliSESSION 1
013BFEONELLA ALY WalterSESSION 1
014BKAITLYN HANNAH SernamSESSION 1
SSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH
012CINKACRISTIE StephenSESSION 1
013CNUR SOUTUN NAQIBAH Abdul AzizSESSION 1
014CSANDRA JOAN AlbertSESSION 1
TAWAUPMD TAWAU
013ANUR WAZIRA IZZATI JunaidiSESSION 1
012ANURUL AZRENA Muhamad TaufikSESSION 1
014AYASMIN RekySESSION 1
RWRecurve Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
009BCLARABELLE ShiuSESSION 1
008DFAITH Fedora ShiuSESSION 1
008BNURUL MAISARAH Binti Mohd DaudSESSION 1
PMDKK BPMD KOTA KINABALU B
008ANICOLE Bintin@nelsonSESSION 1
008CSHAYNA JacqueleineSESSION 1
009ASITI NURHURIL AIN JohariSESSION 1
SSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH
009COZALINA KemmySESSION 1