KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019 KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019
PERSATUAN MEMANAH NEGERI SABAH (SSAA)
SEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH, from 13-11-2019 to 16-11-2019
KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019
Participant List group by Country
 
ALPHAALPHA ARCHERY ACADEMY
Athlete
Target
Event
Ses.
ARDINA Banadus1DCompound WomenSESSION 1
DYLIA BATRISYIA Darwin11BRecurve Junior WomenSESSION 2
IVAN Lee Tze Shian4CCompound MenSESSION 1
MADELINE Ong Xue Li1BCompound WomenSESSION 1
MOHD HAZIQ DIN Amidin3CCompound MenSESSION 1
MUHAMMAD IRFAN ELAHEE Mohd Illzam Elahee5CCompound MenSESSION 1
MUHAMMAD KHALID Kalbin1BCompound Junior MenSESSION 2
NADYA BATRIESYA Safrizal13BRecurve Junior WomenSESSION 2
NUR KHALIDA Kalbin2ACompound WomenSESSION 1
TAN FION 12BRecurve Junior WomenSESSION 2
TRINITY MANAVAI Christinillus2CCompound WomenSESSION 1
BRUBRUNEI
Athlete
Target
Event
Ses.
KHAIRUL ARIFFIN Baha18BRecurve Master MenSESSION 1
LADARC APMD LAHAD DATU A
Athlete
Target
Event
Ses.
AHMAD HAIQAL 18DRecurve Junior MenSESSION 2
AREANNA ARABELLA 11ARecurve Junior WomenSESSION 2
DURRATUL NASUHA Syamsul Bahri3ARecurve WomenSESSION 2
IQBAL HAKIM Ismail Jay8CRecurve MenSESSION 2
MAX HAREL IVAN Mas20DRecurve Junior MenSESSION 2
MOHAMAD ALIF AQIL Mohd Ariffin19DRecurve Junior MenSESSION 2
MOHAMMAD RUSYAIDI Abdullah16BRecurve Master MenSESSION 1
MOHD AQEEF IMAN 7CRecurve MenSESSION 2
MOHD AZRUL LANSANI 17BRecurve Master MenSESSION 1
MOHD QUSYAIRI Solomen15BRecurve Master MenSESSION 1
MUHAMMAD NAUFAL Mohd Azman6CRecurve MenSESSION 2
NOOR AIN MARDHIYAH Mohd Azman12ARecurve Junior WomenSESSION 2
NOOR AIN QISTINA Mohd Azman5ARecurve WomenSESSION 2
RABBIAHTUL ADAWIYAH Rizali13ARecurve Junior WomenSESSION 2
RADIYAH 4ARecurve WomenSESSION 2
SITI ADIRA AZZAHRA Mohd Ariffin2ARecurve WomenSESSION 2
LADARC BPMD LAHAD DATU B
Athlete
Target
Event
Ses.
JAVIER DANIEL Jameston7DRecurve MenSESSION 2
MUHAMMAD DANISH Ling Chuan Len6DRecurve MenSESSION 2
NORSHILAH BASIRUN 2BRecurve WomenSESSION 2
NUR IZZAH INSYIRAH Rizali3BRecurve WomenSESSION 2
NUR NATHALIA SAFIYYA Mohammad Hamdan4BRecurve WomenSESSION 2
TAN ZACK 10ARecurve MenSESSION 2
PAPAR APMD PAPAR A
Athlete
Target
Event
Ses.
ADAM HAIQAL Ramlan15CRecurve Junior MenSESSION 2
AINUL BATRISYIA Ahmad Nasri2DRecurve WomenSESSION 2
AKMAL HAZIEQ Amir18CRecurve Junior MenSESSION 2
AZHAR Azlin17CRecurve Junior MenSESSION 2
AZWA Ridwan @ Ribow14CRecurve Junior WomenSESSION 2
DANIAL Saidun1ACompound Junior MenSESSION 2
MUHAMMAD AZFAR HYZAL Muhd Ayudi16CRecurve Junior MenSESSION 2
NIZHOM 9BRecurve MenSESSION 2
PUTERI ISABELLA Irfan4DRecurve WomenSESSION 2
RAYYAN 10BRecurve MenSESSION 2
SABRINA Setemen3DRecurve WomenSESSION 2
SUMAIYAH 14ARecurve Junior WomenSESSION 2
PAPAR BPMD PAPAR B
Athlete
Target
Event
Ses.
AZFAR Azlin15BRecurve Junior MenSESSION 2
DANISH 18BRecurve Junior MenSESSION 2
IRFAN SOBRUN 16BRecurve Junior MenSESSION 2
MIKAIL 17BRecurve Junior MenSESSION 2
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
Athlete
Target
Event
Ses.
AMER IZZ WATHIQ Ngu Woo Dung8ARecurve MenSESSION 2
CAROLYN CHYE Hui Yin13DRecurve Junior WomenSESSION 2
CHARLIE Jikulis19DRecurve Master MenSESSION 1
CHIN Shi Yi3BCompound MenSESSION 1
CHRISTY ANN David12DRecurve Junior WomenSESSION 2
CLARABELLE Shiu9BRecurve WomenSESSION 1
EKAPUTRI AQEELA Ali12BRecurve Master WomenSESSION 1
EMILY Lo Ching Yee1CCompound WomenSESSION 1
EVAN RICH CHONG Qi Wei10BRecurve MenSESSION 1
EWYN RICH CHONG Qi Yan9ARecurve MenSESSION 2
FAITH Fedora Shiu8DRecurve WomenSESSION 1
FEONELLA ALY Walter13BRecurve Master WomenSESSION 1
FREDOLINE Modius18ARecurve Master MenSESSION 1
GOH Chun Shen10DRecurve MenSESSION 1
GORDON HO Jun Hong19CRecurve Master MenSESSION 1
HASSYA QISTINA Muhammad Farid5CRecurve WomenSESSION 2
JASSEL LU Chun Vui11BRecurve MenSESSION 1
JAYDEN VUN Jia Rung16DRecurve Junior MenSESSION 2
KAITLYN HANNAH Sernam14BRecurve Master WomenSESSION 1
KOEY LO Koh Yee3CRecurve WomenSESSION 2
LUCAS VUN Jia Hao7ARecurve MenSESSION 2
NAEEMA SAFFA Alexandria2BCompound WomenSESSION 1
NATHANIEL TAN Zhi We15DRecurve Junior MenSESSION 2
NOEL NG En Yi4CRecurve WomenSESSION 2
NURUL MAISARAH Binti Mohd Daud8BRecurve WomenSESSION 1
QUIK Chern Ee6ARecurve MenSESSION 2
QUIK Chern Xin17DRecurve Junior MenSESSION 2
RACHAEL Boniventure Chen11DRecurve Junior WomenSESSION 2
RENEE Sew Pei Xuan1ACompound WomenSESSION 1
SEW CHEE SHIUNG @ Stanley4BCompound MenSESSION 1
STEPHEN Augustine19ARecurve Master MenSESSION 1
WONG Co Wan5BCompound MenSESSION 1
ZOEY LEE Jia Yin2CRecurve WomenSESSION 2
PMDKK BPMD KOTA KINABALU B
Athlete
Target
Event
Ses.
ALOYSIUS Gabriel Liew3DCompound MenSESSION 1
AWANG MOHAMED ZAHIRUDIN Zairudin21ARecurve Junior MenSESSION 2
DEREK Ho Joon Vern5DCompound MenSESSION 1
EDREA HUI Hoi Kuin13CRecurve Junior WomenSESSION 2
KEITH IAN Clarence19ARecurve Junior MenSESSION 2
MOHD SHUKRI Bin Akumin7DCompound MenSESSION 1
NAJMI No'man20ARecurve Junior MenSESSION 2
NICOLE Bintin@nelson8ARecurve WomenSESSION 1
NUR DAMIA MAISARAH Ezwan12CRecurve Junior WomenSESSION 2
OLIVETTE NOAMI Stephen11CRecurve Junior WomenSESSION 2
SHAYNA Jacqueleine8CRecurve WomenSESSION 1
SITI NURHURIL AIN Johari9ARecurve WomenSESSION 1
PMDKK CPMD KOTA KINABALU C
Athlete
Target
Event
Ses.
BONIVENTURE Chen7ACompound MenSESSION 1
CHOW Yi Min22ARecurve Junior MenSESSION 2
IVAN MU Jenn Feng21DRecurve Junior MenSESSION 2
JASPER Lu Chun Ket6ACompound MenSESSION 1
MUHAMMAD AKMAL HAFIZ Muhammad Farid22DRecurve Junior MenSESSION 2
RYAN Chong Chuoan Hau6CCompound MenSESSION 1
PMDKK DPMD KOTA KINABALU D
Athlete
Target
Event
Ses.
BRYAN CHONG Rong Xuan19BRecurve Junior MenSESSION 2
IZAAC BENJAMIN James20BRecurve Junior MenSESSION 2
PHIL MEYER PRESLEY W. SIMBAKU21BRecurve Junior MenSESSION 2
SAIA-ASABAH INDEPENDENT ARCHERS - A
Athlete
Target
Event
Ses.
KAMARUL ARIFFIN Mohd Ali1CCompound Junior MenSESSION 2
KHAIRI SHAH Kaderan3ACompound MenSESSION 1
MUHAMMAD AZLAN Awang Ladis4ACompound MenSESSION 1
SYED MUHD DANIAL Syed Lot5ACompound MenSESSION 1
SAIA-BSABAH INDEPENDENT ARCHERS - B
Athlete
Target
Event
Ses.
ALEX HUNG TEE Koh7CCompound MenSESSION 1
NELSON ENZO Peter6BCompound MenSESSION 1
ZAMRI M. BAHAM6DCompound MenSESSION 1
SPTSIPITANG ARCHERY
Athlete
Target
Event
Ses.
AG.KU AMIRUL AZWA AG.KU JUNAIDI20CRecurve Junior MenSESSION 2
AWANGKU AMIRUL AZMI AG.KU JUNAIDI9CRecurve MenSESSION 2
MOHD IZZ SYAHMI Mohd Amsyari21CRecurve Junior MenSESSION 2
MUHAMMAD ASYRAF FIRAS Mohd Amsyari10CRecurve MenSESSION 2
MUHAMMAD ISA HADIEF Idris19CRecurve Junior MenSESSION 2
NADHRAH BATRISYIA Mohd Amsyari14BRecurve Junior WomenSESSION 2
SSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH
Athlete
Target
Event
Ses.
AIMAN SYAFIE Alidin10CRecurve MenSESSION 1
INKACRISTIE Stephen12CRecurve Master WomenSESSION 1
MOHAMAD ALIF ANAS Mohd Ariffin15ARecurve Master MenSESSION 1
MOHAMAD RASDAN Abdul Hamid10ARecurve MenSESSION 1
MUHAMAD DZULKIFLI Dzulkarnain11ARecurve MenSESSION 1
MUHAMMAD DZULHELMI Dzulkarnain17ARecurve Master MenSESSION 1
NUR SOUTUN NAQIBAH Abdul Aziz13CRecurve Master WomenSESSION 1
OZALINA Kemmy9CRecurve WomenSESSION 1
PUTRA MOHAMAD FYIRDOUS Haron16ARecurve Master MenSESSION 1
RUZAINI RAFIUDDIN Rasmet18DRecurve Master MenSESSION 1
SANDRA JOAN Albert14CRecurve Master WomenSESSION 1
TAWAUPMD TAWAU
Athlete
Target
Event
Ses.
IMET IZZLAN Anderson7BRecurve MenSESSION 2
IZZAN ZAIDAN Anderson17DRecurve Master MenSESSION 1
MOHD IZZRAN Anderson15DRecurve Master MenSESSION 1
MOHD. SYAFIQ Busthamin16DRecurve Master MenSESSION 1
MUHAMAD SYAZWAN Hamka22CRecurve Junior MenSESSION 2
MUHAMMAD AFIQ HAKIMI Sabaruddin11DRecurve MenSESSION 1
MUHAMMAD ANIQ DANISH Muhammad Nur6BRecurve MenSESSION 2
MUNIR ADHAM Mohd Arief17ARecurve Junior MenSESSION 2
NUR WAZIRA IZZATI Junaidi13ARecurve Master WomenSESSION 1
NURUL AZRENA Muhamad Taufik12ARecurve Master WomenSESSION 1
RYU ZABIR MUBARAK Rahim Mubarak8BRecurve MenSESSION 2
SYAFIQ ZULHISYAM Ahmad Faizal Hisyam4DCompound MenSESSION 1
SYARIN ZULHISYAM Ahmad Faizal Hisyam16ARecurve Junior MenSESSION 2
WEI SHENG Lim15ARecurve Junior MenSESSION 2
YASMIN Reky14ARecurve Master WomenSESSION 1
TELUPIDTELUPID ARCHERY
Athlete
Target
Event
Ses.
AIMAN SYAFIQ JUNIOR Sanim11CRecurve MenSESSION 1
CLORINA INE Lonim5BRecurve WomenSESSION 2