KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019 KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019
PERSATUAN MEMANAH NEGERI SABAH (SSAA)
SEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH, from 13-11-2019 to 16-11-2019
KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019
Participant List in Alphabetical Order
 
A - B - C
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
ADAM HAIQAL Ramlan15CPAPAR APMD PAPAR ARecurve Junior MenSESSION 2
AG.KU AMIRUL AZWA AG.KU JUNAIDI20CSPTSIPITANG ARCHERYRecurve Junior MenSESSION 2
AHMAD HAIQAL 18DLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Junior MenSESSION 2
AIMAN SYAFIE Alidin10CSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve MenSESSION 1
AIMAN SYAFIQ JUNIOR Sanim11CTELUPIDTELUPID ARCHERYRecurve MenSESSION 1
AINUL BATRISYIA Ahmad Nasri2DPAPAR APMD PAPAR ARecurve Cadet WomenSESSION 2
AKMAL HAZIEQ Amir18CPAPAR APMD PAPAR ARecurve Junior MenSESSION 2
ALEX HUNG TEE Koh7CSAIA-BSABAH INDEPENDENT ARCHERS - BCompound MenSESSION 1
ALOYSIUS Gabriel Liew3DPMDKK BPMD KOTA KINABALU BCompound MenSESSION 1
AMER IZZ WATHIQ Ngu Woo Dung8APMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Cadet MenSESSION 2
ARDINA Banadus1DALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound WomenSESSION 1
AREANNA ARABELLA 11ALADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Junior WomenSESSION 2
AWANG MOHAMED ZAHIRUDIN Zairudin21APMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Junior MenSESSION 2
AWANGKU AMIRUL AZMI AG.KU JUNAIDI9CSPTSIPITANG ARCHERYRecurve Cadet MenSESSION 2
AZFAR Azlin15BPAPAR BPMD PAPAR BRecurve Junior MenSESSION 2
AZHAR Azlin17CPAPAR APMD PAPAR ARecurve Junior MenSESSION 2
AZWA Ridwan @ Ribow14CPAPAR APMD PAPAR ARecurve Junior WomenSESSION 2
BONIVENTURE Chen7APMDKK CPMD KOTA KINABALU CCompound MenSESSION 1
BRYAN CHONG Rong Xuan19BPMDKK DPMD KOTA KINABALU DRecurve Junior MenSESSION 2
CAROLYN CHYE Hui Yin13DPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Junior WomenSESSION 2
CHARLIE Jikulis19DPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Master MenSESSION 1
CHIN Shi Yi3BPMDKK APMD KOTA KINABALU ACompound MenSESSION 1
CHOW Yi Min22APMDKK CPMD KOTA KINABALU CRecurve Junior MenSESSION 2
CHRISTY ANN David12DPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Junior WomenSESSION 2
CLARABELLE Shiu9BPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve WomenSESSION 1
CLORINA INE Lonim5BTELUPIDTELUPID ARCHERYRecurve Cadet WomenSESSION 2
D - E - F - G - H - I - J
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
DANIAL Saidun1APAPAR APMD PAPAR ACompound Junior MenSESSION 2
DANISH 18BPAPAR BPMD PAPAR BRecurve Junior MenSESSION 2
DEREK Ho Joon Vern5DPMDKK BPMD KOTA KINABALU BCompound MenSESSION 1
DURRATUL NASUHA Syamsul Bahri3ALADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Cadet WomenSESSION 2
DYLIA BATRISYIA Darwin11BALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYRecurve Junior WomenSESSION 2
EDREA HUI Hoi Kuin13CPMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Junior WomenSESSION 2
EKAPUTRI AQEELA Ali12BPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Master WomenSESSION 1
EMILY Lo Ching Yee1CPMDKK APMD KOTA KINABALU ACompound WomenSESSION 1
EVAN RICH CHONG Qi Wei10BPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve MenSESSION 1
EWYN RICH CHONG Qi Yan9APMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Cadet MenSESSION 2
FAITH Fedora Shiu8DPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve WomenSESSION 1
FEONELLA ALY Walter13BPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Master WomenSESSION 1
FREDOLINE Modius18APMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Master MenSESSION 1
GOH Chun Shen10DPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve MenSESSION 1
GORDON HO Jun Hong19CPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Master MenSESSION 1
HASSYA QISTINA Muhammad Farid5CPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Cadet WomenSESSION 2
IMET IZZLAN Anderson7BTAWAUPMD TAWAURecurve Cadet MenSESSION 2
INKACRISTIE Stephen12CSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Master WomenSESSION 1
IQBAL HAKIM Ismail Jay8CLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Cadet MenSESSION 2
IRFAN SOBRUN 16BPAPAR BPMD PAPAR BRecurve Junior MenSESSION 2
IVAN Lee Tze Shian4CALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound MenSESSION 1
IVAN MU Jenn Feng21DPMDKK CPMD KOTA KINABALU CRecurve Junior MenSESSION 2
IZAAC BENJAMIN James20BPMDKK DPMD KOTA KINABALU DRecurve Junior MenSESSION 2
IZZAN ZAIDAN Anderson17DTAWAUPMD TAWAURecurve Master MenSESSION 1
JASPER Lu Chun Ket6APMDKK CPMD KOTA KINABALU CCompound MenSESSION 1
JASSEL LU Chun Vui11BPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve MenSESSION 1
JAVIER DANIEL Jameston7DLADARC BPMD LAHAD DATU BRecurve Cadet MenSESSION 2
JAYDEN VUN Jia Rung16DPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Junior MenSESSION 2
K - L - M
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
KAITLYN HANNAH Sernam14BPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Master WomenSESSION 1
KAMARUL ARIFFIN Mohd Ali1CSAIA-ASABAH INDEPENDENT ARCHERS - ACompound Junior MenSESSION 2
KEITH IAN Clarence19APMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Junior MenSESSION 2
KHAIRI SHAH Kaderan3ASAIA-ASABAH INDEPENDENT ARCHERS - ACompound MenSESSION 1
KHAIRUL ARIFFIN Baha18BBRUBRUNEIRecurve Master MenSESSION 1
KOEY LO Koh Yee3CPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Cadet WomenSESSION 2
LUCAS VUN Jia Hao7APMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Cadet MenSESSION 2
MADELINE Ong Xue Li1BALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound WomenSESSION 1
MAX HAREL IVAN Mas20DLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Junior MenSESSION 2
MIKAIL 17BPAPAR BPMD PAPAR BRecurve Junior MenSESSION 2
MOHAMAD ALIF ANAS Mohd Ariffin15ASSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Master MenSESSION 1
MOHAMAD ALIF AQIL Mohd Ariffin19DLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Junior MenSESSION 2
MOHAMAD RASDAN Abdul Hamid10ASSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve MenSESSION 1
MOHAMMAD RUSYAIDI Abdullah16BLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Master MenSESSION 1
MOHD AQEEF IMAN 7CLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Cadet MenSESSION 2
MOHD AZRUL LANSANI 17BLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Master MenSESSION 1
MOHD HAZIQ DIN Amidin3CALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound MenSESSION 1
MOHD IZZ SYAHMI Mohd Amsyari21CSPTSIPITANG ARCHERYRecurve Junior MenSESSION 2
MOHD IZZRAN Anderson15DTAWAUPMD TAWAURecurve Master MenSESSION 1
MOHD QUSYAIRI Solomen15BLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Master MenSESSION 1
MOHD SHUKRI Bin Akumin7DPMDKK BPMD KOTA KINABALU BCompound MenSESSION 1
MOHD. SYAFIQ Busthamin16DTAWAUPMD TAWAURecurve Master MenSESSION 1
MUHAMAD DZULKIFLI Dzulkarnain11ASSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve MenSESSION 1
MUHAMAD SYAZWAN Hamka22CTAWAUPMD TAWAURecurve Junior MenSESSION 2
MUHAMMAD AFIQ HAKIMI Sabaruddin11DTAWAUPMD TAWAURecurve MenSESSION 1
MUHAMMAD AKMAL HAFIZ Muhammad Farid22DPMDKK CPMD KOTA KINABALU CRecurve Junior MenSESSION 2
MUHAMMAD ANIQ DANISH Muhammad Nur6BTAWAUPMD TAWAURecurve Cadet MenSESSION 2
MUHAMMAD ASYRAF FIRAS Mohd Amsyari10CSPTSIPITANG ARCHERYRecurve Cadet MenSESSION 2
MUHAMMAD AZFAR HYZAL Muhd Ayudi16CPAPAR APMD PAPAR ARecurve Junior MenSESSION 2
MUHAMMAD AZLAN Awang Ladis4ASAIA-ASABAH INDEPENDENT ARCHERS - ACompound MenSESSION 1
MUHAMMAD DANISH Ling Chuan Len6DLADARC BPMD LAHAD DATU BRecurve Cadet MenSESSION 2
MUHAMMAD DZULHELMI Dzulkarnain17ASSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Master MenSESSION 1
MUHAMMAD IRFAN ELAHEE Mohd Illzam Elahee5CALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound MenSESSION 1
MUHAMMAD ISA HADIEF Idris19CSPTSIPITANG ARCHERYRecurve Junior MenSESSION 2
MUHAMMAD KHALID Kalbin1BALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound Junior MenSESSION 2
MUHAMMAD NAUFAL Mohd Azman6CLADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Cadet MenSESSION 2
MUNIR ADHAM Mohd Arief17ATAWAUPMD TAWAURecurve Junior MenSESSION 2
N - O - P
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
NADHRAH BATRISYIA Mohd Amsyari14BSPTSIPITANG ARCHERYRecurve Junior WomenSESSION 2
NADYA BATRIESYA Safrizal13BALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYRecurve Junior WomenSESSION 2
NAEEMA SAFFA Alexandria2BPMDKK APMD KOTA KINABALU ACompound WomenSESSION 1
NAJMI No'man20APMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Junior MenSESSION 2
NATHANIEL TAN Zhi We15DPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Junior MenSESSION 2
NELSON ENZO Peter6BSAIA-BSABAH INDEPENDENT ARCHERS - BCompound MenSESSION 1
NICOLE Bintin@nelson8APMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve WomenSESSION 1
NIZHOM 9BPAPAR APMD PAPAR ARecurve Cadet MenSESSION 2
NOEL NG En Yi4CPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Cadet WomenSESSION 2
NOOR AIN MARDHIYAH Mohd Azman12ALADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Junior WomenSESSION 2
NOOR AIN QISTINA Mohd Azman5ALADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Cadet WomenSESSION 2
NORSHILAH BASIRUN 2BLADARC BPMD LAHAD DATU BRecurve Cadet WomenSESSION 2
NUR DAMIA MAISARAH Ezwan12CPMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Junior WomenSESSION 2
NUR IZZAH INSYIRAH Rizali3BLADARC BPMD LAHAD DATU BRecurve Cadet WomenSESSION 2
NUR KHALIDA Kalbin2AALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound WomenSESSION 1
NUR NATHALIA SAFIYYA Mohammad Hamdan4BLADARC BPMD LAHAD DATU BRecurve Cadet WomenSESSION 2
NUR SOUTUN NAQIBAH Abdul Aziz13CSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Master WomenSESSION 1
NUR WAZIRA IZZATI Junaidi13ATAWAUPMD TAWAURecurve Master WomenSESSION 1
NURUL AZRENA Muhamad Taufik12ATAWAUPMD TAWAURecurve Master WomenSESSION 1
NURUL MAISARAH Binti Mohd Daud8BPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve WomenSESSION 1
OLIVETTE NOAMI Stephen11CPMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve Junior WomenSESSION 2
OZALINA Kemmy9CSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve WomenSESSION 1
PHIL MEYER PRESLEY W. SIMBAKU21BPMDKK DPMD KOTA KINABALU DRecurve Junior MenSESSION 2
PUTERI ISABELLA Irfan4DPAPAR APMD PAPAR ARecurve Cadet WomenSESSION 2
PUTRA MOHAMAD FYIRDOUS Haron16ASSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Master MenSESSION 1
Q - R - S - T - W
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
QUIK Chern Ee6APMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Cadet MenSESSION 2
QUIK Chern Xin17DPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Junior MenSESSION 2
RABBIAHTUL ADAWIYAH Rizali13ALADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Junior WomenSESSION 2
RACHAEL Boniventure Chen11DPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Junior WomenSESSION 2
RADIYAH 4ALADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Cadet WomenSESSION 2
RAYYAN 10BPAPAR APMD PAPAR ARecurve Cadet MenSESSION 2
RENEE Sew Pei Xuan1APMDKK APMD KOTA KINABALU ACompound WomenSESSION 1
RUZAINI RAFIUDDIN Rasmet18DSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Master MenSESSION 1
RYAN Chong Chuoan Hau6CPMDKK CPMD KOTA KINABALU CCompound MenSESSION 1
RYU ZABIR MUBARAK Rahim Mubarak8BTAWAUPMD TAWAURecurve Cadet MenSESSION 2
SABRINA Setemen3DPAPAR APMD PAPAR ARecurve Cadet WomenSESSION 2
SANDRA JOAN Albert14CSSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAHRecurve Master WomenSESSION 1
SEW CHEE SHIUNG @ Stanley4BPMDKK APMD KOTA KINABALU ACompound MenSESSION 1
SHAYNA Jacqueleine8CPMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve WomenSESSION 1
SITI ADIRA AZZAHRA Mohd Ariffin2ALADARC APMD LAHAD DATU ARecurve Cadet WomenSESSION 2
SITI NURHURIL AIN Johari9APMDKK BPMD KOTA KINABALU BRecurve WomenSESSION 1
STEPHEN Augustine19APMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Master MenSESSION 1
SUMAIYAH 14APAPAR APMD PAPAR ARecurve Junior WomenSESSION 2
SYAFIQ ZULHISYAM Ahmad Faizal Hisyam4DTAWAUPMD TAWAUCompound MenSESSION 1
SYARIN ZULHISYAM Ahmad Faizal Hisyam16ATAWAUPMD TAWAURecurve Junior MenSESSION 2
SYED MUHD DANIAL Syed Lot5ASAIA-ASABAH INDEPENDENT ARCHERS - ACompound MenSESSION 1
TAN FION 12BALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYRecurve Junior WomenSESSION 2
TAN ZACK 10ALADARC BPMD LAHAD DATU BRecurve Cadet MenSESSION 2
TRINITY MANAVAI Christinillus2CALPHAALPHA ARCHERY ACADEMYCompound WomenSESSION 1
WEI SHENG Lim15ATAWAUPMD TAWAURecurve Junior MenSESSION 2
WONG Co Wan5BPMDKK APMD KOTA KINABALU ACompound MenSESSION 1
Y - Z
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
YASMIN Reky14ATAWAUPMD TAWAURecurve Master WomenSESSION 1
ZAMRI M. BAHAM6DSAIA-BSABAH INDEPENDENT ARCHERS - BCompound MenSESSION 1
ZOEY LEE Jia Yin2CPMDKK APMD KOTA KINABALU ARecurve Cadet WomenSESSION 2