Dalpilsträffen 30 pil
BK Dalpilen, Borlänge, Sweden (7818)
Gyllehemsvägen 35, Borlänge, Sweden, from 09-11-2019 to 9-11-2019
Deltagarlista grupperad på tävlingsmoment
 
BEDBarebow Elit Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
40385BSK EDSBYN
006BBJÖRKLUND Lina18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7821BSK SILJANSPILEN
006AHED Josefin18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
005AHED Lena18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
006DROSÉN OLLAS Susanne18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
006CWELÉN Gunnel18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
BEHBarebow Elit Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
40385BSK EDSBYN
007BJONSSON Erik18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7821BSK SILJANSPILEN
007DHUSSIN ZADE Jafar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
007CWELÉN Lars18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7942VÄSTERÅS BK
007ALUNDBERG Martin18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
BKDBarebow Knatte 10 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
40385BSK EDSBYN
004BBJÖRKLUND Greta12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
003ABJÖRKLUND Thea12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
43709BSK ENVIKEN
005AFORSBERG Nova12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7819FALU BSK KOPPARPILEN
005BHANSSON Meja12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
BKHBarebow Knatte 10 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
40385BSK EDSBYN
004AHELLÉN Albin12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
43709BSK ENVIKEN
002ASTÅL 6M Malte12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7821BSK SILJANSPILEN
003BGELLERBRANT Emanuel12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
CEDCompound Elit Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
7818BSK DALPILEN
004CLJUNGBERG Ida18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7821BSK SILJANSPILEN
004AHED Julia18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
CEHCompound Elit Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
50559BÅGSKYTTEKLUBB SMEDPILEN
001AFANTENBERG Olle18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
004DGUSTAFSSON Anders18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
003CHAHNE Stefan18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7818BSK DALPILEN
003DFREDRIKSSON Henrik18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
004BLJUNGBERG Kristoffer18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7819FALU BSK KOPPARPILEN
001CRÅDBERG Erik18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7821BSK SILJANSPILEN
003AHED Joakim18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
003BHED Lennart18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
LEHLongbow Elit Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
43709BSK ENVIKEN
001DFORSBERG Mattias18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
002DHELLSTRÖM Per-Anders18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
50559BÅGSKYTTEKLUBB SMEDPILEN
001BGULLBRO Göran18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
002CPERSSON Ulf18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
002BTOMTLUND Thorbjörn18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7818BSK DALPILEN
002AHEDLUND Kalle18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
RCHRecurve Cadet 13 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
53588LEKSANDS BSK
006AANDERSSON Anton12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
REHRecurve Elit Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
50559BÅGSKYTTEKLUBB SMEDPILEN
005CGRÖNKJÄR Kasper18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7895TYRESÖ BS
005BERIKSSON Kjell18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7942VÄSTERÅS BK
005DJOHANNESSON Thorbjörn18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning