Dalpilsträffen 30 pil
BK Dalpilen, Borlänge, Sweden (7818)
Gyllehemsvägen 35, Borlänge, Sweden, from 09-11-2019 to 9-11-2019
Deltagarlista grupperad på land/förening
 
7818BSK DALPILEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
FREDRIKSSON Henrik3DCompound Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
LJUNGBERG Ida4CCompound Elit Damer18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
LJUNGBERG Kristoffer4BCompound Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7819FALU BSK KOPPARPILEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
HANSSON Meja5BBarebow Knatte 10 Damer12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
OLOFSSON Rikard2ALongbow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
RÅDBERG Erik1CCompound Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7821BSK SILJANSPILEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
GELLERBRANT Emanuel3BBarebow Knatte 10 Herrar12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
HED Joakim3ACompound Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
HED Josefin6ABarebow Elit Damer18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
HED Julia4ACompound Elit Damer18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
HED Lena5ABarebow Elit Damer18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
HED Lennart3BCompound Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
HUSSIN ZADE Jafar7DBarebow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
ROSÉN OLLAS Susanne6DBarebow Elit Damer18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
WELÉN Gunnel6CBarebow Elit Damer18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
WELÉN Lars7CBarebow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7895TYRESÖ BS
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ERIKSSON Kjell5BRecurve Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
7942VÄSTERÅS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
JOHANNESSON Thorbjörn5DRecurve Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
LUNDBERG Martin7ABarebow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
40385BSK EDSBYN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BJÖRKLUND Greta4BBarebow Knatte 10 Damer12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
BJÖRKLUND Lina6BBarebow Elit Damer18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
BJÖRKLUND Thea3ABarebow Knatte 10 Damer12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
HELLÉN Albin4ABarebow Knatte 10 Herrar12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
JONSSON Erik7BBarebow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
43709BSK ENVIKEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
FORSBERG Mattias1DLongbow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
FORSBERG Nova5ABarebow Knatte 10 Damer12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
HELLSTRÖM Per-Anders2DLongbow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
STÅL Malte2ABarebow Knatte 10 Herrar12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
50559BÅGSKYTTEKLUBB SMEDPILEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
FANTENBERG Olle1ACompound Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
GRÖNKJÄR Kasper5CRecurve Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
GULLBRO Göran1BLongbow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
GUSTAFSSON Anders4DCompound Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
HAHNE Stefan3CCompound Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
PERSSON Ulf2CLongbow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
TOMTLUND Thorbjörn2BLongbow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning
53588LEKSANDS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ANDERSSON Anton6ARecurve Cadet 13 Herrar12m 30 pil 09:00 inleder med 2 * 4 minuter uppvärmning