Janska Tercova Janska Tercova
REFLEX Žilina (REF)
Lukostrelnica LK REFLEX ŽILINA, Teplička nad Váhom, from 23-06-2019 to 23-06-2019
Janska Tercova
Zoznam Účastníkov podľa klubov
 
BAVBLUEARROWS VINIČNÉ
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
CÁDER Tomáš23BOlympijsky Luk Muži1.Skupina
KSLKŠL ROBIN ZVOLEM
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
MYŠIAK Štefan9BHolý Luk Muži1.Skupina
LBBLUKOSTRELEC BB
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
ŠIDLOVÁ Kristína19BOlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
LKPLUKOSTRELECKÝ A PAINTBALOVÝ KL
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
ĽACH Jakub22COlympijsky Luk Muži1.Skupina
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
GÁL Peter17AKladkový Luk Veteráni1.Skupina
GÁLOVÁ Barbora18BKladkový Luk Ženy1.Skupina
KUBÍČEK ML. Libor16CKladkový Luk Muži1.Skupina
MATÚŠOVÁ Katarína7CKladkový Luk Mladšie Žiačky1.Skupina
ŠEDIVÁ Elizabeta18CKladkový Luk Ženy1.Skupina
ŠEDIVÝ Šimon15AKladkový Luk Starší Žiaci1.Skupina
LKTLUKOSTRELECKÝ KLUB TURIEC
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
KOŠARIŠŤANOVÁ Ema14BOlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
REŤKOVSKÁ Adriána11BHolý Luk Ženy1.Skupina
REŤKOVSKÁ Veronika2BOlympijsky Luk Deti a mládež1.Skupina
REŤKOVSKÝ Radovan10CHolý Luk Muži1.Skupina
LKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
BRASO Pavel21COlympijsky Luk Muži1.Skupina
BRIŠ Roman22BOlympijsky Luk Muži1.Skupina
CILLER Tibor24BOlympijsky Luk Muži1.Skupina
HUDEC Jakub6AOlympijsky Luk Mladší Žiaci1.Skupina
HUDEC Martin8BHolý Luk Muži1.Skupina
MICHÁLEK Jakub13COlympijsky Luk Starší Žiaci1.Skupina
MICHÁLEK Samuel6BOlympijsky Luk Mladší Žiaci1.Skupina
SCHMIESTER Alfréd10BHolý Luk Muži1.Skupina
LSLLIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
HLADKÝ Marek24COlympijsky Luk Muži1.Skupina
JOZEFČEK Martin4COlympijsky Luk Chrobáci1.Skupina
MAJERÍK Andrej23COlympijsky Luk Muži1.Skupina
PIOVARČIOVÁ Adriana19COlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
MSKMŠK KEŽMAROK
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
DORIČ Martin17BKladkový Luk Veteráni1.Skupina
PERLK PERÚN TT
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
GAŠPARCOVÁ Patrícia11AHolý Luk Muži1.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
FILIP Ján20BOlympijsky Luk Veteráni1.Skupina
HABRÚN Michal8AHolý Luk Muži1.Skupina
HANULIAK Ján21AOlympijsky Luk Muži1.Skupina
HANULIAK Ján Jakub23AOlympijsky Luk Muži1.Skupina
HANULIAKOVÁ Veronika5AOlympijsky Luk Chrobáci1.Skupina
KAJABA Jozef3AOlympijsky Luk Dospelí1.Skupina
KAPUSTA Ľubomír20AOlympijsky Luk Veteráni1.Skupina
KOČUTOVÁ Lucia14CKladkový Luk Staršie Žiačky1.Skupina
KUCHÁROVÁ Dana3COlympijsky Luk Dospelí1.Skupina
KÚDELČÍK Ján12AOlympijsky Luk Starší Žiaci1.Skupina
LAZAROVÁ Tereza5BOlympijsky Luk Chrobáci1.Skupina
LOKAJOVÁ Aneta2AOlympijsky Luk Deti a mládež1.Skupina
MITRINGOVÁ Anna18AKladkový Luk Veteránky1.Skupina
MOLNÁR Štefan9AHolý Luk Muži1.Skupina
NOVOTNÁ Ema7BHolý Luk Staršie Žiačky1.Skupina
PAGÁČIK Filip12BOlympijsky Luk Starší Žiaci1.Skupina
PAGÁČIK Juraj16AKladkový Luk Muži1.Skupina
PAGÁČIK Peter15BOlympijsky Luk Veteráni II1.Skupina
PAGÁČIKOVÁ Júlia15CKladkový Luk Veteráni II1.Skupina
PETRÁŇ Karel10AHolý Luk Muži1.Skupina
PETRÁŇOVÁ Alžbeta19AOlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
PRAŽENICA Ján16BKladkový Luk Muži1.Skupina
ŠČERBÁKOVÁ Diana5COlympijsky Luk Chrobáci1.Skupina
ŠČERBÁKOVÁ Sofia14AOlympijsky Luk Staršie Žiačky1.Skupina
ŠUTEK Adam13BOlympijsky Luk Starší Žiaci1.Skupina
ŠUTEK Ján24AOlympijsky Luk Muži1.Skupina
TARJÁNYI Peter4AOlympijsky Luk Chrobáci1.Skupina
VALACH Samuel11COlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
ZAUŠKA David13AOlympijsky Luk Starší Žiaci1.Skupina
ZAUŠKA Kristián4BOlympijsky Luk Chrobáci1.Skupina
SNPLK SUCHÁ NAD PARNOU
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
HORVÁTOVÁ Sára6COlympijsky Luk Mladšie Žiačky1.Skupina
TUR1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKA
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
DUBAČ Ladislav9CHolý Luk Muži1.Skupina
DUBAČOVÁ Beáta1CHolý Luk Deti a mládež1.Skupina
KORENČÍK Timotej1AHolý Luk Deti a mládež1.Skupina
KORENČÍKOVÁ Viktória1BHolý Luk Deti a mládež1.Skupina
MACKOVČÁK Samuel20COlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
MITKA Filip2COlympijsky Luk Deti a mládež1.Skupina
ULVTJ SLÁVIA UVLF KOŠICE
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
ČELJUSKA Peter7ADlhý Luk Veteráni II1.Skupina