Janska Tercova Janska Tercova
REFLEX Žilina (REF)
Lukostrelnica LK REFLEX ŽILINA, Teplička nad Váhom, from 23-06-2019 to 23-06-2019
Janska Tercova
Zoznam Účastníkov v Abecednom Poradí
 
B - C - Č - D - F - G
Športovec
Terčovnica
Klub
Klub
Podujatie
Skupina
BRIŠ Roman22BLKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINAOlympijsky Luk Muži1.Skupina
CÁDER Tomáš23BBAVBLUEARROWS VINIČNÉOlympijsky Luk Muži1.Skupina
CHABREČEK Jaroslav8CTUR1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKAHolý Luk Muži1.Skupina
CILLER Tibor24BLKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINAOlympijsky Luk Muži1.Skupina
ČELJUSKA Peter7AULVTJ SLÁVIA UVLF KOŠICEDlhý Luk Veteráni II1.Skupina
DORIČ Martin18BMSKMŠK KEŽMAROKKladkový luk 80 cm1.Skupina
DUBAČ Ladislav9CTUR1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKAHolý Luk Muži1.Skupina
DUBAČOVÁ Beáta1CTUR1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKAHolý Luk Deti a mládež1.Skupina
FILIP Ján21BREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Veteráni1.Skupina
GÁL Peter18ALKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk 80 cm1.Skupina
GÁLOVÁ Barbora19BLKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk 80 cm1.Skupina
GAŠPARCOVÁ Patrícia11APERLK PERÚN TTHolý Luk Ženy1.Skupina
H - J - K
Športovec
Terčovnica
Klub
Klub
Podujatie
Skupina
HABRÚN Michal8AREFREFLEX ŽILINAHolý Luk Muži1.Skupina
HANULIAK Ján22AREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Muži1.Skupina
HANULIAK Ján Jakub23AREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Muži1.Skupina
HANULIAKOVÁ Veronika5AREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Chrobáci1.Skupina
HLADKÝ Marek24CLSLLIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKOlympijsky Luk Muži1.Skupina
HORVÁTOVÁ Sára6CSNPLK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky Luk Mladšie Žiačky1.Skupina
HUDEC Jakub6ALKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINAOlympijsky Luk Mladší Žiaci1.Skupina
HUDEC Martin8BLKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINAHolý Luk Muži1.Skupina
JAKUBOVÁ Magdaléna14AREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Staršie Žiačky1.Skupina
JOZEFČEK Martin4CLSLLIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKOlympijsky Luk Chrobáci1.Skupina
KAJABA Jozef3AREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Dospelí1.Skupina
KAPUSTA Ľubomír21AREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Veteráni1.Skupina
KOČUTOVÁ Lucia15CREFREFLEX ŽILINAKladkový Luk Staršie Žiačky1.Skupina
KORENČÍK Timotej1ATUR1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKAHolý Luk Deti a mládež1.Skupina
KORENČÍKOVÁ Viktória1BTUR1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKAHolý Luk Deti a mládež1.Skupina
KOŠARIŠŤANOVÁ Ema15BLKTLUKOSTRELECKÝ KLUB TURIECOlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
KUBÍČEK ML. Libor17CLKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk 80 cm1.Skupina
KUCHÁROVÁ Dana3CREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Dospelí1.Skupina
KÚDELČÍK Ján12AREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Starší žiaci1.Skupina
Ľ - L - M
Športovec
Terčovnica
Klub
Klub
Podujatie
Skupina
ĽACH Jakub22CLKPLUKOSTRELECKÝ A PAINTBALOVÝ KLOlympijsky Luk Muži1.Skupina
LAZAROVÁ Tereza5BREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Chrobáci1.Skupina
LOKAJOVÁ Aneta2AREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Deti a mládež1.Skupina
MACKOVČÁK Samuel21CTUR1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKAOlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
MAJERÍK Andrej23CLSLLIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKOlympijsky Luk Muži1.Skupina
MATÚŠOVÁ Katarína7CLKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový Luk Mladšie Žiačky1.Skupina
MICHÁLEK Jakub13CLKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINAOlympijsky Luk Starší žiaci1.Skupina
MICHÁLEK Samuel6BLKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINAOlympijsky Luk Mladší Žiaci1.Skupina
MITKA Filip2CTUR1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKAOlympijsky Luk Deti a mládež1.Skupina
MITRINGOVÁ Anna19AREFREFLEX ŽILINAKladkový luk 80 cm1.Skupina
MOLNÁR Štefan9AREFREFLEX ŽILINAHolý Luk Muži1.Skupina
MYŠIAK Štefan9BKSLKŠL ROBIN ZVOLEMHolý Luk Muži1.Skupina
N - P - R
Športovec
Terčovnica
Klub
Klub
Podujatie
Skupina
NÉMETHOVÁ Nina14CPET1. SLOVENSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELOlympijsky Luk Staršie Žiačky1.Skupina
NOVOTNÁ Ema7BREFREFLEX ŽILINAHolý Luk Staršie Žiačky1.Skupina
PAGÁČIK Filip12BREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Starší žiaci1.Skupina
PAGÁČIK Juraj17AREFREFLEX ŽILINAKladkový luk 80 cm1.Skupina
PAGÁČIK Peter16BREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Veteráni II1.Skupina
PAGÁČIKOVÁ Júlia16CREFREFLEX ŽILINAKladkový Luk Veteráni II1.Skupina
PETRÁŇ Karel10AREFREFLEX ŽILINAHolý Luk Muži1.Skupina
PETRÁŇOVÁ Alžbeta20AREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
PIOVARČIOVÁ Adriana20CLSLLIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKOlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
PRAŽENICA Ján17BREFREFLEX ŽILINAKladkový luk 80 cm1.Skupina
REŤKOVSKÁ Adriána11BLKTLUKOSTRELECKÝ KLUB TURIECHolý Luk Ženy1.Skupina
REŤKOVSKÁ Veronika2BLKTLUKOSTRELECKÝ KLUB TURIECOlympijsky Luk Deti a mládež1.Skupina
REŤKOVSKÝ Radovan10CLKTLUKOSTRELECKÝ KLUB TURIECHolý Luk Muži1.Skupina
Š - S - T - V - Z
Športovec
Terčovnica
Klub
Klub
Podujatie
Skupina
ŠČERBÁKOVÁ Diana5CREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Chrobáci1.Skupina
ŠČERBÁKOVÁ Sofia14BREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Staršie Žiačky1.Skupina
ŠEDIVÁ Elizabeta19CLKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk 80 cm1.Skupina
ŠEDIVÝ Šimon16ALKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový Luk Starší Žiaci1.Skupina
ŠIDLOVÁ Kristína20BLBBLUKOSTRELEC BBOlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
ŠUTEK Adam13BREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Starší žiaci1.Skupina
ŠUTEK Ján24AREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Muži1.Skupina
SCHMIESTER Alfréd10BLKZLUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINAHolý Luk Muži1.Skupina
STOLÁRIK Lukáš12CTUR1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKAOlympijsky Luk Starší žiaci1.Skupina
TARJÁNYI Peter4AREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Chrobáci1.Skupina
VALACH Samuel11CREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
ZAUŠKA David13AREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Starší žiaci1.Skupina
ZAUŠKA Kristián4BREFREFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Chrobáci1.Skupina