3à TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720 3a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Club Arc Montjuïc (CAM)
Castell de Montjuïc, Barcelona, from 13-04-2019 to 14-04-2019
3à TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Llistat de Participants ordenats per Diana
 
Dissabte matĂ­
Diana
Arquer
AssociaciĂł/Club
Nom de l'AssociaciĂł/Club
Esdeveniment
1ASANSA CODINA CristinaCAOLIOLIVELLAInstintiu SĂ©nior Dona
1BMONFORT FERNÁNDEZ MiriamCAMARC MONTJUICInstintiu Sénior Dona
1DLOPEZ Maria ElenaCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONAInstintiu SĂ©nior Dona
2AROMERO MoyCTASASANT ANDREU DE LA BARCAInstintiu SĂ©nior Home
2CTORRES MARTÍNEZ AlbertCTARRUBÍInstintiu SĂ©nior Home
2DPEREZ RIBAS Fco. JavierCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONAInstintiu SĂ©nior Home
3AAIXA TORRES FernandoCAMARC MONTJUICInstintiu SĂ©nior Home
3BALMIRALL PAÜLS JordiCAOLIOLIVELLAInstintiu SĂ©nior Home
3DRARIS CRESPO JosepCAOLIOLIVELLAInstintiu SĂ©nior Home
4ASANTAELLA ORNAT IvanCTASASANT ANDREU DE LA BARCAInstintiu SĂ©nior Home
4CCATALAN CALVO FernandoCTASASANT ANDREU DE LA BARCAInstintiu VeterĂ  Home
4DMARTÍ SIMÓ Victor ManuelACCCASTELLDEFELSInstintiu Veterà Home
5AGARCIA SERRANO RamonCAMARC MONTJUICInstintiu VeterĂ  Home
5BCASTELLS BRIONES JordiCTAFLES FRANQUESESInstintiu VeterĂ  Home
5DCAÑETE CUADRA FranciscoACCCASTELLDEFELSInstintiu Veterà Home
6ARUBIO MARTÍN PedroCTASASANT ANDREU DE LA BARCAInstintiu Veterà Home
7ATOMAS MAGRIÑA JardelCAANANOIALong Bow Veterà Home
7BLANAU GOZALVES HilariCACATARQUERS DE CATALUNYALong Bow VeterĂ  Home
7DGOMEZ GONZALEZ SheilaCTASASANT ANDREU DE LA BARCALong Bow Cadet Dona
8AGIMENO BONELLS MartaTAOOLESANu SĂ©nior Dona
8CSÁEZ TAMAYO LoliCTASASANT ANDREU DE LA BARCANu Sénior Dona
8DARQUÉ VALLE PaulaCTASASANT ANDREU DE LA BARCANu SĂ©nior Dona
9APLA AYMERICH JosepCASSALTNu SĂ©nior Home
9BDE HERAS CORRAL DanielCCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu SĂ©nior Home
9DRODRÍGUEZ ÁLVAREZ LuĂ­sCTAFLES FRANQUESESNu SĂ©nior Home
10ARODRIGUEZ MONTORO Manuel RafaelCTAAL'ARBOÇNu SĂ©nior Home
10BGARCIA ESCANES José ManuelACCCASTELLDEFELSInstintiu Veterà Home
10CLANAS BLASCO GonzaloCASCVSANT CUGAT DEL VALLÈSNu Veterà Home
10DGUITART COMAS JoanACCCASTELLDEFELSNu VeterĂ  Home
11ASANCHEZ TORRES FelixCAOLIOLIVELLANu VeterĂ  Home
11BPRIANTE I VIDAL AdolfCASCVSANT CUGAT DEL VALLÈSNu Veterà Home
11DRAMIREZ MORENO MiguelCTAFLES FRANQUESESNu VeterĂ  Home
12ASÁNCHEZ LAMARCA JosepCCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Veterà Home
12CZARAGOZA SOGORB JuanCTADDESPINu VeterĂ  Home
12DGALIANO HERNANDEZ AngelCTAFLES FRANQUESESNu VeterĂ  Home
Dissabte tarda
Diana
Arquer
AssociaciĂł/Club
Nom de l'AssociaciĂł/Club
Esdeveniment
1ABATALLA RAMÍREZ ÀnniaCAMARC MONTJUICInstintiu Esquirol Dona
1BBATALLA RAMÍREZ GuiomarCAMARC MONTJUICInstintiu Esquirol Dona
2AORTIGOSA GÁRATE EdurneCAMARC MONTJUICInstintiu Benjamí Dona
2BGARCIA BALMASEDA ClaudiaTAOOLESARecorbat BenjamĂ­ Dona
3ATANG JIANG Nick, LeiARQMMATXACUCARecorbat BenjamĂ­ Home
3BAIXA MARTINEZ NicolasCAMARC MONTJUICRecorbat BenjamĂ­ Home
4AGIMENO FERNÁNDEZ PauCAMARC MONTJUICRecorbat Benjamí Home
4BMARIN MANZANO RubenCAESCESCLANYARecorbat BenjamĂ­ Home
5ALAGUNILLA ABASOLO MaxCAMARC MONTJUICRecorbat BenjamĂ­ Home
5BVALLEJOS CLAVELL Oriol AresCTAFLES FRANQUESESRecorbat BenjamĂ­ Home
6AESPÈS DE HARO DanielTAOOLESARecorbat Benjamí Home
7APEREZ DE TUDELA ALBALAT MariaCAMARC MONTJUICRecorbat AlevĂ­ Dona
7BMOLÍ ASTUDILLO YanayCACAMCAMBRILSRecorbat Aleví Dona
8AMARSAL GUTIÉRREZ ÀngelsCAACCONSTANTÍRecorbat Aleví Dona
9APIMENTEL MORENO MartiCAMARC MONTJUICRecorbat AlevĂ­ Home
9BBARREDA COMAS PauCAESCESCLANYARecorbat AlevĂ­ Home
10ADOMINGUEZ GONZALEZ JanCTAFLES FRANQUESESRecorbat AlevĂ­ Home
10BMUÑOZ MARTOS IkerTAOOLESARecorbat Aleví Home
11AGARCIA BALMASEDA AinaraTAOOLESARecorbat Infantil Dona
11BGALLARDO FONOYET ArnauCTAFLES FRANQUESESRecorbat Infantil Home
12ACAMI BLÁZQUEZ GuerauCTAFLES FRANQUESESRecorbat Infantil Home
12BRUBIO SÁEZ RubenCTASASANT ANDREU DE LA BARCARecorbat Infantil Home
13AVALLEJOS CLAVELL Guillem ArnauCTAFLES FRANQUESESRecorbat Infantil Home
13BBAYONA CERULLA JosepTAOOLESARecorbat Infantil Home
Diumenge
Diana
Arquer
AssociaciĂł/Club
Nom de l'AssociaciĂł/Club
Esdeveniment
1ARODRIGUEZ LuciaATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost SĂ©nior Dona
1BGONZALEZ CASARES Olga MariaCTASASANT ANDREU DE LA BARCACompost SĂ©nior Dona
1CSINFREU ABAD NĂșriaTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Compost Infantil Dona
1DSEMIS ASTIER EsterCATERTERRASSACompost SĂ©nior Dona
2AHURTADO ManelATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost SĂ©nior Home
2BPEREZ PEREZ JoseCTARRUBÍCompost SĂ©nior Home
2CADRIÁN MARTÍN SalvadorTAOOLESACompost SĂ©nior Home
2DMADRIGAL PEREZ Francisco JavierCTARRUBÍCompost SĂ©nior Home
3ALOPEZ JIMENEZ AntonioCASSALTCompost SĂ©nior Home
3BLOPERA ESQUIROL MarcCTARRUBÍCompost SĂ©nior Home
3CPRIETO MARTIN SantiagoCAMARC MONTJUICCompost VeterĂ  Home
3DMARTINEZ PERAL Juan RamonCATITIANACompost VeterĂ  Home
4AMARTÍ ESTAPÉ CarlesCAMARC MONTJUICCompost Veterà Home
4BNAVARRO ORTIZ VicenteCADDOSRIUSCompost VeterĂ  Home
4CCASTILLO TORRES FrancescTAOOLESACompost VeterĂ  Home
4DPORTILLO MORELL MariusACCCASTELLDEFELSCompost VeterĂ  Home
5AMUÑOZ TREJO Jose ManuelCAMARC MONTJUICCompost Veterà Home
5BCUELLO PEREZ SantiCTAFLES FRANQUESESCompost VeterĂ  Home
5CVIVE ALDAMA LluisTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Compost VeterĂ  Home
5DMADI ALSINA JordiASCELSANT CELONICompost VeterĂ  Home
6API ROIG MarCAESCESCLANYARecorbat Cadet Dona
6BDOMINGUEZ GONZALEZ AidaCTAFLES FRANQUESESRecorbat Cadet Dona
6CLAGUARDIA PONS MariaCAACCONSTANTÍRecorbat Cadet Dona
7AZAMORA GARCÍA PabloCAMARC MONTJUICRecorbat Cadet Home
7BVIÑAS SERRAT PolCAESCESCLANYARecorbat Cadet Home
7CPÉREZ LÓPEZ SergiTAOOLESARecorbat Cadet Home
7DARNAL SELGA JoanCTAFLES FRANQUESESRecorbat Cadet Home
8AMONTERO CAPELLADES BlaiCAMARC MONTJUICRecorbat Cadet Home
8BFORCADA BUSQUETS JoanCTAFLES FRANQUESESRecorbat Cadet Home
8CPUJOL SENDRA MontserratAEEFA.E.E.F.Recorbat VeterĂ  Dona
8DLOPEZ GARCIA FelixCTASASANT ANDREU DE LA BARCARecorbat VeterĂ  Home
9AABAD ARPAL JoseCAMARC MONTJUICRecorbat VeterĂ  Home
9BHERNÁNDEZ HIGUERA ManuelACCCASTELLDEFELSRecorbat Veterà Home
9CMARTIN ARCOS NicolasCTASASANT ANDREU DE LA BARCARecorbat VeterĂ  Home
9DSINFREU VERGARA AntoniTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Recorbat VeterĂ  Home
10AMONZÓN AVILÉS AnaCAMARC MONTJUICRecorbat JĂșnior Dona
10BPULLÉS LauraCAACCONSTANTÍRecorbat JĂșnior Dona
10CGARCIA MARTIN AidaCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat JĂșnior Dona
10DORTEGA PIJUAN AlbaCAACCONSTANTÍRecorbat JĂșnior Dona
11AMERCADER PEREZ PabloCAMARC MONTJUICRecorbat JĂșnior Home
11BRAMIREZ FERRER PauCALRLAS ROZASRecorbat JĂșnior Home
11CROMERO VILELLA MiquelCAACCONSTANTÍRecorbat JĂșnior Home
11DDELGADO LARA VĂ­ctorCAMARC MONTJUICRecorbat JĂșnior Home
12ABECEIRO PHILIPPI MateoCASCVSANT CUGAT DEL VALLÈSRecorbat JĂșnior Home
12BHUPIU MANRIQUE GabrielaCAMARC MONTJUICRecorbat SĂ©nior Dona
12CMANZANERA ESTÉVEZ CristinaCAMARC MONTJUICRecorbat SĂ©nior Dona
12DTAJES GARCIA MagdalenaCAMARC MONTJUICRecorbat SĂ©nior Dona
13AMARTINEZ JesusARQMMATXACUCARecorbat SĂ©nior Home
13BQUILES GARCIA RaulCASCVSANT CUGAT DEL VALLÈSRecorbat Sénior Home
13DSANCHEZ SEMINO CarlosCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat SĂ©nior Home
14AJIANG FANG YuARQMMATXACUCARecorbat SĂ©nior Home
14BRUEDA CASTRO JorgeCATERTERRASSARecorbat SĂ©nior Home
14CPEÑA CERVELLO ArnauCAMARC MONTJUICRecorbat SĂ©nior Home
15AAZUAGA MÉRIDA RafaelCAMARC MONTJUICRecorbat SĂ©nior Home
15CALONSO ALVAREZ Joaquin AngelTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Recorbat SĂ©nior Home
15DRAMÍREZ LUDEÑA AndreuCTARRUBÍRecorbat SĂ©nior Home