3à TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720 3a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Club Arc Montjuïc (CAM)
Castell de Montjuïc, Barcelona, from 13-04-2019 to 14-04-2019
3à TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Llistat de Participants ordenats per Esdeveniment
 
CIDCompost Infantil Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
TAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)
001CSINFREU ABAD NúriaDiumenge
CSDCompost Sénior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXO
001ARODRIGUEZ LuciaDiumenge
CATERTERRASSA
001DSEMIS ASTIER EsterDiumenge
CTASASANT ANDREU DE LA BARCA
001BGONZALEZ CASARES Olga MariaDiumenge
CSHCompost Sénior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXO
002AHURTADO ManelDiumenge
CASSALT
003ALOPEZ JIMENEZ AntonioDiumenge
CTARRUBÍ
003BLOPERA ESQUIROL MarcDiumenge
002DMADRIGAL PEREZ Francisco JavierDiumenge
002BPEREZ PEREZ JoseDiumenge
TAOOLESA
002CADRIÁN MARTÍN SalvadorDiumenge
CVHCompost Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ACCCASTELLDEFELS
004DPORTILLO MORELL MariusDiumenge
ASCELSANT CELONI
005DMADI ALSINA JordiDiumenge
CADDOSRIUS
004BNAVARRO ORTIZ VicenteDiumenge
CAMARC MONTJUIC
004AMARTÍ ESTAPÉ CarlesDiumenge
005AMUÑOZ TREJO Jose ManuelDiumenge
003CPRIETO MARTIN SantiagoDiumenge
CATITIANA
003DMARTINEZ PERAL Juan RamonDiumenge
CTAFLES FRANQUESES
005BCUELLO PEREZ SantiDiumenge
TAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)
005CVIVE ALDAMA LluisDiumenge
TAOOLESA
004CCASTILLO TORRES FrancescDiumenge
IBDInstintiu Benjamí Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
002AORTIGOSA GÁRATE EdurneDissabte tarda
IEDInstintiu Esquirol Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
001ABATALLA RAMÍREZ ÀnniaDissabte tarda
001BBATALLA RAMÍREZ GuiomarDissabte tarda
ISDInstintiu Sénior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
001BMONFORT FERNÁNDEZ MiriamDissabte matí
CAOLIOLIVELLA
001ASANSA CODINA CristinaDissabte matí
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
001DLOPEZ Maria ElenaDissabte matí
ISHInstintiu Sénior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
003AAIXA TORRES FernandoDissabte matí
CAOLIOLIVELLA
003BALMIRALL PAÜLS JordiDissabte matí
003DRARIS CRESPO JosepDissabte matí
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
002DPEREZ RIBAS Fco. JavierDissabte matí
CTARRUBÍ
002CTORRES MARTÍNEZ AlbertDissabte matí
CTASASANT ANDREU DE LA BARCA
002AROMERO MoyDissabte matí
004ASANTAELLA ORNAT IvanDissabte matí
IVHInstintiu Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ACCCASTELLDEFELS
005DCAÑETE CUADRA FranciscoDissabte matí
010BGARCIA ESCANES José ManuelDissabte matí
004DMARTÍ SIMÓ Victor ManuelDissabte matí
CAMARC MONTJUIC
005AGARCIA SERRANO RamonDissabte matí
CTAFLES FRANQUESES
005BCASTELLS BRIONES JordiDissabte matí
CTASASANT ANDREU DE LA BARCA
004CCATALAN CALVO FernandoDissabte matí
006ARUBIO MARTÍN PedroDissabte matí
LCDLong Bow Cadet Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CTASASANT ANDREU DE LA BARCA
007DGOMEZ GONZALEZ SheilaDissabte matí
LVHLong Bow Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAANANOIA
007ATOMAS MAGRIÑA JardelDissabte matí
CACATARQUERS DE CATALUNYA
007BLANAU GOZALVES HilariDissabte matí
NSDNu Sénior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CTASASANT ANDREU DE LA BARCA
008DARQUÉ VALLE PaulaDissabte matí
008CSÁEZ TAMAYO LoliDissabte matí
TAOOLESA
008AGIMENO BONELLS MartaDissabte matí
NSHNu Sénior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CASSALT
009APLA AYMERICH JosepDissabte matí
CCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARC
009BDE HERAS CORRAL DanielDissabte matí
CTAAL'ARBOÇ
010ARODRIGUEZ MONTORO Manuel RafaelDissabte matí
CTAFLES FRANQUESES
009DRODRÍGUEZ ÁLVAREZ LuísDissabte matí
NVHNu Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ACCCASTELLDEFELS
010DGUITART COMAS JoanDissabte matí
CAOLIOLIVELLA
011ASANCHEZ TORRES FelixDissabte matí
CASCVSANT CUGAT DEL VALLÈS
010CLANAS BLASCO GonzaloDissabte matí
011BPRIANTE I VIDAL AdolfDissabte matí
CCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARC
012ASÁNCHEZ LAMARCA JosepDissabte matí
CTADDESPI
012CZARAGOZA SOGORB JuanDissabte matí
CTAFLES FRANQUESES
012DGALIANO HERNANDEZ AngelDissabte matí
011DRAMIREZ MORENO MiguelDissabte matí
RADRecorbat Aleví Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAACCONSTANTÍ
008AMARSAL GUTIÉRREZ ÀngelsDissabte tarda
CACAMCAMBRILS
007BMOLÍ ASTUDILLO YanayDissabte tarda
CAMARC MONTJUIC
007APEREZ DE TUDELA ALBALAT MariaDissabte tarda
RAHRecorbat Aleví Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAESCESCLANYA
009BBARREDA COMAS PauDissabte tarda
CAMARC MONTJUIC
009APIMENTEL MORENO MartiDissabte tarda
CTAFLES FRANQUESES
010ADOMINGUEZ GONZALEZ JanDissabte tarda
TAOOLESA
010BMUÑOZ MARTOS IkerDissabte tarda
RBDRecorbat Benjamí Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
TAOOLESA
002BGARCIA BALMASEDA ClaudiaDissabte tarda
RBHRecorbat Benjamí Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ARQMMATXACUCA
003ATANG JIANG Nick, LeiDissabte tarda
CAESCESCLANYA
004BMARIN MANZANO RubenDissabte tarda
CAMARC MONTJUIC
003BAIXA MARTINEZ NicolasDissabte tarda
004AGIMENO FERNÁNDEZ PauDissabte tarda
005ALAGUNILLA ABASOLO MaxDissabte tarda
CTAFLES FRANQUESES
005BVALLEJOS CLAVELL Oriol AresDissabte tarda
TAOOLESA
006AESPÈS DE HARO DanielDissabte tarda
RCDRecorbat Cadet Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAACCONSTANTÍ
006CLAGUARDIA PONS MariaDiumenge
CAESCESCLANYA
006API ROIG MarDiumenge
CTAFLES FRANQUESES
006BDOMINGUEZ GONZALEZ AidaDiumenge
RCHRecorbat Cadet Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAESCESCLANYA
007BVIÑAS SERRAT PolDiumenge
CAMARC MONTJUIC
008AMONTERO CAPELLADES BlaiDiumenge
007AZAMORA GARCÍA PabloDiumenge
CTAFLES FRANQUESES
007DARNAL SELGA JoanDiumenge
008BFORCADA BUSQUETS JoanDiumenge
TAOOLESA
007CPÉREZ LÓPEZ SergiDiumenge
RIDRecorbat Infantil Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
TAOOLESA
011AGARCIA BALMASEDA AinaraDissabte tarda
RIHRecorbat Infantil Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CTAFLES FRANQUESES
012ACAMI BLÁZQUEZ GuerauDissabte tarda
011BGALLARDO FONOYET ArnauDissabte tarda
013AVALLEJOS CLAVELL Guillem ArnauDissabte tarda
CTASASANT ANDREU DE LA BARCA
012BRUBIO SÁEZ RubenDissabte tarda
TAOOLESA
013BBAYONA CERULLA JosepDissabte tarda
RJDRecorbat Júnior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAACCONSTANTÍ
010DORTEGA PIJUAN AlbaDiumenge
010BPULLÉS LauraDiumenge
CAMARC MONTJUIC
010AMONZÓN AVILÉS AnaDiumenge
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
010CGARCIA MARTIN AidaDiumenge
RJHRecorbat Júnior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAACCONSTANTÍ
011CROMERO VILELLA MiquelDiumenge
CALRLAS ROZAS
011BRAMIREZ FERRER PauDiumenge
CAMARC MONTJUIC
011DDELGADO LARA VíctorDiumenge
011AMERCADER PEREZ PabloDiumenge
CASCVSANT CUGAT DEL VALLÈS
012ABECEIRO PHILIPPI MateoDiumenge
RSDRecorbat Sénior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
012BHUPIU MANRIQUE GabrielaDiumenge
012CMANZANERA ESTÉVEZ CristinaDiumenge
012DTAJES GARCIA MagdalenaDiumenge
RSHRecorbat Sénior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ARQMMATXACUCA
014AJIANG FANG YuDiumenge
013AMARTINEZ JesusDiumenge
CAMARC MONTJUIC
015AAZUAGA MÉRIDA RafaelDiumenge
014CPEÑA CERVELLO ArnauDiumenge
CASCVSANT CUGAT DEL VALLÈS
013BQUILES GARCIA RaulDiumenge
CATERTERRASSA
014BRUEDA CASTRO JorgeDiumenge
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
013DSANCHEZ SEMINO CarlosDiumenge
CTARRUBÍ
015DRAMÍREZ LUDEÑA AndreuDiumenge
TAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)
015CALONSO ALVAREZ Joaquin AngelDiumenge
RVDRecorbat Veterà Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
AEEFA.E.E.F.
008CPUJOL SENDRA MontserratDiumenge
RVHRecorbat Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ACCCASTELLDEFELS
009BHERNÁNDEZ HIGUERA ManuelDiumenge
CAMARC MONTJUIC
009AABAD ARPAL JoseDiumenge
CTASASANT ANDREU DE LA BARCA
008DLOPEZ GARCIA FelixDiumenge
009CMARTIN ARCOS NicolasDiumenge
TAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)
009DSINFREU VERGARA AntoniDiumenge