3à TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720 3a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Club Arc Montjuïc (CAM)
Castell de Montjuïc, Barcelona, from 13-04-2019 to 14-04-2019
3à TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Llistat de Participants agrupats per Assoc./Club
 
ACCCASTELLDEFELS
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
CAÑETE CUADRA Francisco5DInstintiu Veterà HomeDissabte matí
GARCIA ESCANES José Manuel10BInstintiu Veterà HomeDissabte matí
GUITART COMAS Joan10DNu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
HERNÁNDEZ HIGUERA Manuel9BRecorbat Veterà HomeDiumenge
MARTÍ SIMÓ Victor Manuel4DInstintiu Veterà HomeDissabte matí
PORTILLO MORELL Marius4DCompost VeterĂ  HomeDiumenge
AEEFA.E.E.F.
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
PUJOL SENDRA Montserrat8CRecorbat VeterĂ  DonaDiumenge
ARQMMATXACUCA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
JIANG FANG Yu14ARecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
MARTINEZ Jesus13ARecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
TANG JIANG Nick, Lei3ARecorbat BenjamĂ­ HomeDissabte tarda
ASCELSANT CELONI
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
MADI ALSINA Jordi5DCompost VeterĂ  HomeDiumenge
ATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXO
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
HURTADO Manel2ACompost SĂ©nior HomeDiumenge
RODRIGUEZ Lucia1ACompost SĂ©nior DonaDiumenge
CAACCONSTANTÍ
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
LAGUARDIA PONS Maria6CRecorbat Cadet DonaDiumenge
MARSAL GUTIÉRREZ Àngels8ARecorbat Aleví DonaDissabte tarda
ORTEGA PIJUAN Alba10DRecorbat JĂșnior DonaDiumenge
PULLÉS Laura10BRecorbat JĂșnior DonaDiumenge
ROMERO VILELLA Miquel11CRecorbat JĂșnior HomeDiumenge
CAANANOIA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
TOMAS MAGRIÑA Jardel7ALong Bow Veterà HomeDissabte matí
CACAMCAMBRILS
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
MOLÍ ASTUDILLO Yanay7BRecorbat Aleví DonaDissabte tarda
CACATARQUERS DE CATALUNYA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
LANAU GOZALVES Hilari7BLong Bow VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
CADDOSRIUS
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
NAVARRO ORTIZ Vicente4BCompost VeterĂ  HomeDiumenge
CAESCESCLANYA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
BARREDA COMAS Pau9BRecorbat AlevĂ­ HomeDissabte tarda
MARIN MANZANO Ruben4BRecorbat BenjamĂ­ HomeDissabte tarda
PI ROIG Mar6ARecorbat Cadet DonaDiumenge
VIÑAS SERRAT Pol7BRecorbat Cadet HomeDiumenge
CALRLAS ROZAS
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
RAMIREZ FERRER Pau11BRecorbat JĂșnior HomeDiumenge
CAMARC MONTJUIC
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ABAD ARPAL Jose9ARecorbat VeterĂ  HomeDiumenge
AIXA MARTINEZ Nicolas3BRecorbat BenjamĂ­ HomeDissabte tarda
AIXA TORRES Fernando3AInstintiu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
AZUAGA MÉRIDA Rafael15ARecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
BATALLA RAMÍREZ Ànnia1AInstintiu Esquirol DonaDissabte tarda
BATALLA RAMÍREZ Guiomar1BInstintiu Esquirol DonaDissabte tarda
DELGADO LARA VĂ­ctor11DRecorbat JĂșnior HomeDiumenge
GARCIA SERRANO Ramon5AInstintiu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
GIMENO FERNÁNDEZ Pau4ARecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
HUPIU MANRIQUE Gabriela12BRecorbat SĂ©nior DonaDiumenge
LAGUNILLA ABASOLO Max5ARecorbat BenjamĂ­ HomeDissabte tarda
MANZANERA ESTÉVEZ Cristina12CRecorbat SĂ©nior DonaDiumenge
MARTÍ ESTAPÉ Carles4ACompost Veterà HomeDiumenge
MERCADER PEREZ Pablo11ARecorbat JĂșnior HomeDiumenge
MONFORT FERNÁNDEZ Miriam1BInstintiu Sénior DonaDissabte matí
MONTERO CAPELLADES Blai8ARecorbat Cadet HomeDiumenge
MONZÓN AVILÉS Ana10ARecorbat JĂșnior DonaDiumenge
MUÑOZ TREJO Jose Manuel5ACompost Veterà HomeDiumenge
ORTIGOSA GÁRATE Edurne2AInstintiu Benjamí DonaDissabte tarda
PEÑA CERVELLO Arnau14CRecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Maria7ARecorbat AlevĂ­ DonaDissabte tarda
PIMENTEL MORENO Marti9ARecorbat AlevĂ­ HomeDissabte tarda
PRIETO MARTIN Santiago3CCompost VeterĂ  HomeDiumenge
TAJES GARCIA Magdalena12DRecorbat SĂ©nior DonaDiumenge
ZAMORA GARCÍA Pablo7ARecorbat Cadet HomeDiumenge
CAOLIOLIVELLA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ALMIRALL PAÜLS Jordi3BInstintiu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
RARIS CRESPO Josep3DInstintiu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
SANCHEZ TORRES Felix11ANu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
SANSA CODINA Cristina1AInstintiu SĂ©nior DonaDissabte matĂ­
CASSALT
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
LOPEZ JIMENEZ Antonio3ACompost SĂ©nior HomeDiumenge
PLA AYMERICH Josep9ANu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
CASCVSANT CUGAT DEL VALLÈS
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
BECEIRO PHILIPPI Mateo12ARecorbat JĂșnior HomeDiumenge
LANAS BLASCO Gonzalo10CNu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
PRIANTE I VIDAL Adolf11BNu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
QUILES GARCIA Raul13BRecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
CATERTERRASSA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
RUEDA CASTRO Jorge14BRecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
SEMIS ASTIER Ester1DCompost SĂ©nior DonaDiumenge
CATITIANA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
MARTINEZ PERAL Juan Ramon3DCompost VeterĂ  HomeDiumenge
CCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARC
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
DE HERAS CORRAL Daniel9BNu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
SÁNCHEZ LAMARCA Josep12ANu Veterà HomeDissabte matí
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
GARCIA MARTIN Aida10CRecorbat JĂșnior DonaDiumenge
LOPEZ Maria Elena1DInstintiu SĂ©nior DonaDissabte matĂ­
PEREZ RIBAS Fco. Javier2DInstintiu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
SANCHEZ SEMINO Carlos13DRecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
CTAAL'ARBOÇ
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
RODRIGUEZ MONTORO Manuel Rafael10ANu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
CTADDESPI
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ZARAGOZA SOGORB Juan12CNu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
CTAFLES FRANQUESES
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ARNAL SELGA Joan7DRecorbat Cadet HomeDiumenge
CAMI BLÁZQUEZ Guerau12ARecorbat Infantil HomeDissabte tarda
CASTELLS BRIONES Jordi5BInstintiu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
CUELLO PEREZ Santi5BCompost VeterĂ  HomeDiumenge
DOMINGUEZ GONZALEZ Aida6BRecorbat Cadet DonaDiumenge
DOMINGUEZ GONZALEZ Jan10ARecorbat AlevĂ­ HomeDissabte tarda
FORCADA BUSQUETS Joan8BRecorbat Cadet HomeDiumenge
GALIANO HERNANDEZ Angel12DNu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
GALLARDO FONOYET Arnau11BRecorbat Infantil HomeDissabte tarda
RAMIREZ MORENO Miguel11DNu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
RODRÍGUEZ ÁLVAREZ LuĂ­s9DNu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
VALLEJOS CLAVELL Guillem Arnau13ARecorbat Infantil HomeDissabte tarda
VALLEJOS CLAVELL Oriol Ares5BRecorbat BenjamĂ­ HomeDissabte tarda
CTARRUBÍ
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
LOPERA ESQUIROL Marc3BCompost SĂ©nior HomeDiumenge
MADRIGAL PEREZ Francisco Javier2DCompost SĂ©nior HomeDiumenge
PEREZ PEREZ Jose2BCompost SĂ©nior HomeDiumenge
RAMÍREZ LUDEÑA Andreu15DRecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
TORRES MARTÍNEZ Albert2CInstintiu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
CTASASANT ANDREU DE LA BARCA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ARQUÉ VALLE Paula8DNu SĂ©nior DonaDissabte matĂ­
CATALAN CALVO Fernando4CInstintiu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
GOMEZ GONZALEZ Sheila7DLong Bow Cadet DonaDissabte matĂ­
GONZALEZ CASARES Olga Maria1BCompost SĂ©nior DonaDiumenge
LOPEZ GARCIA Felix8DRecorbat VeterĂ  HomeDiumenge
MARTIN ARCOS Nicolas9CRecorbat VeterĂ  HomeDiumenge
ROMERO Moy2AInstintiu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
RUBIO MARTÍN Pedro6AInstintiu Veterà HomeDissabte matí
RUBIO SÁEZ Ruben12BRecorbat Infantil HomeDissabte tarda
SÁEZ TAMAYO Loli8CNu Sénior DonaDissabte matí
SANTAELLA ORNAT Ivan4AInstintiu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
TAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ALONSO ALVAREZ Joaquin Angel15CRecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
SINFREU ABAD NĂșria1CCompost Infantil DonaDiumenge
SINFREU VERGARA Antoni9DRecorbat VeterĂ  HomeDiumenge
VIVE ALDAMA Lluis5CCompost VeterĂ  HomeDiumenge
TAOOLESA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ADRIÁN MARTÍN Salvador2CCompost SĂ©nior HomeDiumenge
BAYONA CERULLA Josep13BRecorbat Infantil HomeDissabte tarda
CASTILLO TORRES Francesc4CCompost VeterĂ  HomeDiumenge
ESPÈS DE HARO Daniel6ARecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
GARCIA BALMASEDA Ainara11ARecorbat Infantil DonaDissabte tarda
GARCIA BALMASEDA Claudia2BRecorbat BenjamĂ­ DonaDissabte tarda
GIMENO BONELLS Marta8ANu SĂ©nior DonaDissabte matĂ­
MUÑOZ MARTOS Iker10BRecorbat Aleví HomeDissabte tarda
PÉREZ LÓPEZ Sergi7CRecorbat Cadet HomeDiumenge