3à TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720 3a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Club Arc Montjuïc (CAM)
Castell de Montjuïc, Barcelona, from 13-04-2019 to 14-04-2019
3à TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Llistat de Participants en Ordre AlfabĂštic
 
A - B - C
Arquer
Diana
AssociaciĂł/Club
AssociaciĂł/Club
Esdeveniment
Torn
ABAD ARPAL Jose9ACAMARC MONTJUICRecorbat VeterĂ  HomeDiumenge
ADRIÁN MARTÍN Salvador2CTAOOLESACompost SĂ©nior HomeDiumenge
AIXA MARTINEZ Nicolas3BCAMARC MONTJUICRecorbat BenjamĂ­ HomeDissabte tarda
AIXA TORRES Fernando3ACAMARC MONTJUICInstintiu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
ALMIRALL PAÜLS Jordi3BCAOLIOLIVELLAInstintiu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
ALONSO ALVAREZ Joaquin Angel15CTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Recorbat SĂ©nior HomeDiumenge
ARNAL SELGA Joan7DCTAFLES FRANQUESESRecorbat Cadet HomeDiumenge
ARQUÉ VALLE Paula8DCTASASANT ANDREU DE LA BARCANu SĂ©nior DonaDissabte matĂ­
AZUAGA MÉRIDA Rafael15ACAMARC MONTJUICRecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
BARREDA COMAS Pau9BCAESCESCLANYARecorbat AlevĂ­ HomeDissabte tarda
BATALLA RAMÍREZ Ànnia1ACAMARC MONTJUICInstintiu Esquirol DonaDissabte tarda
BATALLA RAMÍREZ Guiomar1BCAMARC MONTJUICInstintiu Esquirol DonaDissabte tarda
BAYONA CERULLA Josep13BTAOOLESARecorbat Infantil HomeDissabte tarda
BECEIRO PHILIPPI Mateo12ACASCVSANT CUGAT DEL VALLÈSRecorbat JĂșnior HomeDiumenge
CAMI BLÁZQUEZ Guerau12ACTAFLES FRANQUESESRecorbat Infantil HomeDissabte tarda
CAÑETE CUADRA Francisco5DACCCASTELLDEFELSInstintiu Veterà HomeDissabte matí
CASTELLS BRIONES Jordi5BCTAFLES FRANQUESESInstintiu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
CASTILLO TORRES Francesc4CTAOOLESACompost VeterĂ  HomeDiumenge
CATALAN CALVO Fernando4CCTASASANT ANDREU DE LA BARCAInstintiu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
CUELLO PEREZ Santi5BCTAFLES FRANQUESESCompost VeterĂ  HomeDiumenge
D - E - F - G - H
Arquer
Diana
AssociaciĂł/Club
AssociaciĂł/Club
Esdeveniment
Torn
DE HERAS CORRAL Daniel9BCCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
DELGADO LARA VĂ­ctor11DCAMARC MONTJUICRecorbat JĂșnior HomeDiumenge
DOMINGUEZ GONZALEZ Aida6BCTAFLES FRANQUESESRecorbat Cadet DonaDiumenge
DOMINGUEZ GONZALEZ Jan10ACTAFLES FRANQUESESRecorbat AlevĂ­ HomeDissabte tarda
ESPÈS DE HARO Daniel6ATAOOLESARecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
FORCADA BUSQUETS Joan8BCTAFLES FRANQUESESRecorbat Cadet HomeDiumenge
GALIANO HERNANDEZ Angel12DCTAFLES FRANQUESESNu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
GALLARDO FONOYET Arnau11BCTAFLES FRANQUESESRecorbat Infantil HomeDissabte tarda
GARCIA BALMASEDA Ainara11ATAOOLESARecorbat Infantil DonaDissabte tarda
GARCIA BALMASEDA Claudia2BTAOOLESARecorbat BenjamĂ­ DonaDissabte tarda
GARCIA ESCANES José Manuel10BACCCASTELLDEFELSInstintiu Veterà HomeDissabte matí
GARCIA MARTIN Aida10CCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat JĂșnior DonaDiumenge
GARCIA SERRANO Ramon5ACAMARC MONTJUICInstintiu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
GIMENO BONELLS Marta8ATAOOLESANu SĂ©nior DonaDissabte matĂ­
GIMENO FERNÁNDEZ Pau4ACAMARC MONTJUICRecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
GOMEZ GONZALEZ Sheila7DCTASASANT ANDREU DE LA BARCALong Bow Cadet DonaDissabte matĂ­
GONZALEZ CASARES Olga Maria1BCTASASANT ANDREU DE LA BARCACompost SĂ©nior DonaDiumenge
GUITART COMAS Joan10DACCCASTELLDEFELSNu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
HERNÁNDEZ HIGUERA Manuel9BACCCASTELLDEFELSRecorbat Veterà HomeDiumenge
HUPIU MANRIQUE Gabriela12BCAMARC MONTJUICRecorbat SĂ©nior DonaDiumenge
HURTADO Manel2AATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost SĂ©nior HomeDiumenge
J - L - M
Arquer
Diana
AssociaciĂł/Club
AssociaciĂł/Club
Esdeveniment
Torn
JIANG FANG Yu14AARQMMATXACUCARecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
LAGUARDIA PONS Maria6CCAACCONSTANTÍRecorbat Cadet DonaDiumenge
LAGUNILLA ABASOLO Max5ACAMARC MONTJUICRecorbat BenjamĂ­ HomeDissabte tarda
LANAS BLASCO Gonzalo10CCASCVSANT CUGAT DEL VALLÈSNu Veterà HomeDissabte matí
LANAU GOZALVES Hilari7BCACATARQUERS DE CATALUNYALong Bow VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
LOPERA ESQUIROL Marc3BCTARRUBÍCompost SĂ©nior HomeDiumenge
LOPEZ GARCIA Felix8DCTASASANT ANDREU DE LA BARCARecorbat VeterĂ  HomeDiumenge
LOPEZ JIMENEZ Antonio3ACASSALTCompost SĂ©nior HomeDiumenge
LOPEZ Maria Elena1DCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONAInstintiu SĂ©nior DonaDissabte matĂ­
MADI ALSINA Jordi5DASCELSANT CELONICompost VeterĂ  HomeDiumenge
MADRIGAL PEREZ Francisco Javier2DCTARRUBÍCompost SĂ©nior HomeDiumenge
MANZANERA ESTÉVEZ Cristina12CCAMARC MONTJUICRecorbat SĂ©nior DonaDiumenge
MARIN MANZANO Ruben4BCAESCESCLANYARecorbat BenjamĂ­ HomeDissabte tarda
MARSAL GUTIÉRREZ Àngels8ACAACCONSTANTÍRecorbat Aleví DonaDissabte tarda
MARTÍ ESTAPÉ Carles4ACAMARC MONTJUICCompost Veterà HomeDiumenge
MARTÍ SIMÓ Victor Manuel4DACCCASTELLDEFELSInstintiu Veterà HomeDissabte matí
MARTIN ARCOS Nicolas9CCTASASANT ANDREU DE LA BARCARecorbat VeterĂ  HomeDiumenge
MARTINEZ Jesus13AARQMMATXACUCARecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
MARTINEZ PERAL Juan Ramon3DCATITIANACompost VeterĂ  HomeDiumenge
MERCADER PEREZ Pablo11ACAMARC MONTJUICRecorbat JĂșnior HomeDiumenge
MOLÍ ASTUDILLO Yanay7BCACAMCAMBRILSRecorbat Aleví DonaDissabte tarda
MONFORT FERNÁNDEZ Miriam1BCAMARC MONTJUICInstintiu Sénior DonaDissabte matí
MONTERO CAPELLADES Blai8ACAMARC MONTJUICRecorbat Cadet HomeDiumenge
MONZÓN AVILÉS Ana10ACAMARC MONTJUICRecorbat JĂșnior DonaDiumenge
MUÑOZ MARTOS Iker10BTAOOLESARecorbat Aleví HomeDissabte tarda
MUÑOZ TREJO Jose Manuel5ACAMARC MONTJUICCompost Veterà HomeDiumenge
N - O - P - Q - R
Arquer
Diana
AssociaciĂł/Club
AssociaciĂł/Club
Esdeveniment
Torn
NAVARRO ORTIZ Vicente4BCADDOSRIUSCompost VeterĂ  HomeDiumenge
ORTEGA PIJUAN Alba10DCAACCONSTANTÍRecorbat JĂșnior DonaDiumenge
ORTIGOSA GÁRATE Edurne2ACAMARC MONTJUICInstintiu Benjamí DonaDissabte tarda
PEÑA CERVELLO Arnau14CCAMARC MONTJUICRecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Maria7ACAMARC MONTJUICRecorbat AlevĂ­ DonaDissabte tarda
PÉREZ LÓPEZ Sergi7CTAOOLESARecorbat Cadet HomeDiumenge
PEREZ PEREZ Jose2BCTARRUBÍCompost SĂ©nior HomeDiumenge
PEREZ RIBAS Fco. Javier2DCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONAInstintiu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
PI ROIG Mar6ACAESCESCLANYARecorbat Cadet DonaDiumenge
PIMENTEL MORENO Marti9ACAMARC MONTJUICRecorbat AlevĂ­ HomeDissabte tarda
PLA AYMERICH Josep9ACASSALTNu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
PORTILLO MORELL Marius4DACCCASTELLDEFELSCompost VeterĂ  HomeDiumenge
PRIANTE I VIDAL Adolf11BCASCVSANT CUGAT DEL VALLÈSNu Veterà HomeDissabte matí
PRIETO MARTIN Santiago3CCAMARC MONTJUICCompost VeterĂ  HomeDiumenge
PUJOL SENDRA Montserrat8CAEEFA.E.E.F.Recorbat VeterĂ  DonaDiumenge
PULLÉS Laura10BCAACCONSTANTÍRecorbat JĂșnior DonaDiumenge
QUILES GARCIA Raul13BCASCVSANT CUGAT DEL VALLÈSRecorbat Sénior HomeDiumenge
RAMIREZ FERRER Pau11BCALRLAS ROZASRecorbat JĂșnior HomeDiumenge
RAMÍREZ LUDEÑA Andreu15DCTARRUBÍRecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
RAMIREZ MORENO Miguel11DCTAFLES FRANQUESESNu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
RARIS CRESPO Josep3DCAOLIOLIVELLAInstintiu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
RODRÍGUEZ ÁLVAREZ LuĂ­s9DCTAFLES FRANQUESESNu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
RODRIGUEZ Lucia1AATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost SĂ©nior DonaDiumenge
RODRIGUEZ MONTORO Manuel Rafael10ACTAAL'ARBOÇNu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
ROMERO Moy2ACTASASANT ANDREU DE LA BARCAInstintiu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
ROMERO VILELLA Miquel11CCAACCONSTANTÍRecorbat JĂșnior HomeDiumenge
RUBIO MARTÍN Pedro6ACTASASANT ANDREU DE LA BARCAInstintiu Veterà HomeDissabte matí
RUBIO SÁEZ Ruben12BCTASASANT ANDREU DE LA BARCARecorbat Infantil HomeDissabte tarda
RUEDA CASTRO Jorge14BCATERTERRASSARecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
S - T - V - Z
Arquer
Diana
AssociaciĂł/Club
AssociaciĂł/Club
Esdeveniment
Torn
SÁEZ TAMAYO Loli8CCTASASANT ANDREU DE LA BARCANu Sénior DonaDissabte matí
SÁNCHEZ LAMARCA Josep12ACCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Veterà HomeDissabte matí
SANCHEZ SEMINO Carlos13DCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat SĂ©nior HomeDiumenge
SANCHEZ TORRES Felix11ACAOLIOLIVELLANu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­
SANSA CODINA Cristina1ACAOLIOLIVELLAInstintiu SĂ©nior DonaDissabte matĂ­
SANTAELLA ORNAT Ivan4ACTASASANT ANDREU DE LA BARCAInstintiu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
SEMIS ASTIER Ester1DCATERTERRASSACompost SĂ©nior DonaDiumenge
SINFREU ABAD NĂșria1CTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Compost Infantil DonaDiumenge
SINFREU VERGARA Antoni9DTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Recorbat VeterĂ  HomeDiumenge
TAJES GARCIA Magdalena12DCAMARC MONTJUICRecorbat SĂ©nior DonaDiumenge
TANG JIANG Nick, Lei3AARQMMATXACUCARecorbat BenjamĂ­ HomeDissabte tarda
TOMAS MAGRIÑA Jardel7ACAANANOIALong Bow Veterà HomeDissabte matí
TORRES MARTÍNEZ Albert2CCTARRUBÍInstintiu SĂ©nior HomeDissabte matĂ­
VALLEJOS CLAVELL Guillem Arnau13ACTAFLES FRANQUESESRecorbat Infantil HomeDissabte tarda
VALLEJOS CLAVELL Oriol Ares5BCTAFLES FRANQUESESRecorbat BenjamĂ­ HomeDissabte tarda
VIÑAS SERRAT Pol7BCAESCESCLANYARecorbat Cadet HomeDiumenge
VIVE ALDAMA Lluis5CTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Compost VeterĂ  HomeDiumenge
ZAMORA GARCÍA Pablo7ACAMARC MONTJUICRecorbat Cadet HomeDiumenge
ZARAGOZA SOGORB Juan12CCTADDESPINu VeterĂ  HomeDissabte matĂ­